Pozitīvisma uzplūdi

No 20. marta plkst. 13:44 līdz 20. aprīlim plkst. 1:44 Saule atradīsies AUNA zīmē. Šajā laikā dzimušie bērni būs ar spēcīgu Auna zīmes akcentu horoskopā, paņemot sev līdzi kaut ko no laika enerģētikas, kurai savu nokrāsu iedvesīs arī citu debesu ķermeņu "pastaiga" debesjumā.

Ar Saules ieiešanu Auna zīmē sākas pavasaris un astroloģiskais gads. Tas ir Viens no četriem Saulgriežu punktiem - jūtīgs brīdis, ko izmanto dažnedažādiem pozitīvās enerģijas vairošanas rituāliem. Saules enerģija kļūst pieblīvēta ar Auna spontānumu, dzīvīgumu, asumu, tiešumu un bezkompromisu cīņu. Līdz ar to arī cilvēki kļūst možāki. Enerģētiski vājāki cilvēki var justies neomulīgi, jo planētu mijiedarbība veicinās savstarpējās ķildas, dažādu atkarību uzliesmojumus.

Saulei tuvākā planēta Merkurs no 25. martam līdz 9. aprīlim atradīsies skaļajā Auna zīmē, kas rakstu, mutvārdu folkloru padarīs egoistisku vēlmju piesātinātu. Būs grūti noslēpt savas vēlmes, tādēļ lielāka diplomātija savstarpējās attiecībās nāktu tikai par labu. Savukārt tie pāri, kuri nevarēja izrunāties, beidzot uzzinās partnera vēlmes.

Joprojām līdz pat 17. aprīlim sievišķās planētas Venēras (retrogrāds - ierastai kustībai pretējs) cilpa jundīs nenoturīgo attiecību pamatni, sagādājot raibus notikumus. No mīļotajiem var sagaidīt neparastas dāvanas un vēl neparastākus komplimentus. Agrāk pašķīrušies pāri salabs un saies kopā... Mākslinieki gavilēs, jo no zemapziņas dzīlēm dzims īsti šedevri. No nopietnām skaistuma procedūrām vajadzētu atturēties, jo rezultāts nepamierinās. Tas pats attiecas uz jebkuru lielāku pirkumu, kas vētīts pēc mērauklas patīk-nepatīk.

APRĪĻA

sekmīgās dienas: 3., 6., 11., 13., 16., 18., 23., 24., 27., 30.

uzmanīgās dienas: 2., 7. - 9., 14., 17., 21., 25., 26.

IEKĻAUTIES MĒNESS CIKLĀ MARTĀ

Mēness ikdienā rada fonu jebkurai mūsu darbībai. Tas ietekmē zemapziņu, tādēļ pārvalda mūsu ieradumus un tīkamās nodarbes. Mēness atbild par mūsu labsajūtu un emocionālo stāvokli, sapņu pasauli, intuīciju un instinktiem, veselību. Mēness fāzēm ir sava vibrācija un enerģētika, ietekmējot cilvēka dzīvi - apzinās viņš to vai ne.

Daži aktuāli padomi, kā iekļauties Mēness ciklā APRĪLĪ.

Iz senču pūra:

Sulu mēnesis

1. aprīlis - Joku diena. "Šajā dienā velns nomests no debesīm, tāpēc ir jāmānās."

23. aprīlis - Jurģi un Ūsiņa, Zirgu diena. Ļaudis pārceļas no vienas darba vai dzīves vietas uz citu. Sākas pavasara sējas laiks. Iepriekšējā vakarā puiši pirmo reizi jāj pieguļā. No rīta kauj gaili. Pirmo reizi dzen lopus ganos, rumulē ganus un pieguļniekus.

APRĪĻA ENERĢĒTIKA

9. aprīlī plkst. 17:56 Pilnmēness Svaru zīmē.
Enerģētikas pilnbrieds. Cik harmoniski iekļāvies Mēness ciklā, tik labdabīgi pavadīsi šo laiku.

+ Sabiedriskums. Partnerattiecību uzplaukums. Simpātijas. Skaistumkopšanas procedūras.

- Saasināsies attiecību jautājumi. Neizlēmība un šaubas. Antipātija.

25. aprīlī plkst. 6:22 Jauns Mēness Vērša zīmē.
Jauna Mēness enerģētika sajūtama turpmāko mēnesi.

+ Miermīlība. Komforts. Ierastais darbs. Mājas dzīve. Zemes darbi. Sadzīves problēmu risināšana. Tirdzniecība. Kāzu mēnesis.

- Spītība. Ieraušanās savā čaulā. Baudkārība.

Atslodzes dienas:

2., 4., 5., 9. (visu dienu), 13., 17., 18., 20., 21., 24., 25. (visu dienu), 28.

Labās nagu griešanas dienas:

2., 5., 6., 7., 8., 13., 14.-16., 18., 21., 22., 28., 29.

Augoša Mēnesī (līdz 6. aprīlim; 28. - 30. aprīlim) nogriezti nagi ātri ataug. Dilstošā Mēnesī (12. - 22. aprīlim) - lēni.

Sadarbībā ar "Mājas Viesi".