Mundānā astroloģija

Astroloģija, kas pēta pasaulīgas lietas un notikumus. Mundānā astroloģija strādā divos lielos virzienos - Valsts horoskopa analīze, ar kuras palīdzību pēta valstu un tautu likteņceļus, prognozē norises, kas var skart konkrētas teritorijas un tur dzīvojošos cilvēkus.

Otrs virziens ir kopsakarību pētīšana starp ģeoloģiskām un astronomiskām parādībām - kā saules sistēmas planētu kustību ietekmē notiek vulkānu darbības, zemestrīces.

Šajā sadaļā analizēsim visu iepriekš minēto.

Numerologa Kristapa Baņķa skatījums
kā Latvija uztver citas valstis

Uz valstīm paskatījos no Latvijas („8" un „3") interešu skatupunkta, analizējot konkrētās valsts nosaukumu pēc latviešu alfabēta.
Kā senā parunā: kā sauksim – tā mums atsauksies.

Īrija - 23/5.

Piecinieks simbolizē laimes meklētāja tēlu. Skaidrs, ka pie turības caur piecinieku netikt, jo pārāk nenoturīga savienība ilgtermiņā. Pēc valstiskuma kvalitātēm (24.04.1916 – 27/9) Latvijai ar Īriju ir radniecīga sadarbība.

Igaunija – 22/4.
Valsts, kas atšķirībā no latviskā liderīgā un nenoteiktā „3" pozīcijām, prot strādāt un izvirzīt stratēģiskus mērķus, sakārtot sistēmas un soli pa solim mērķtiecīgi virzīties tālāk. Tā kā Igaunijas dzimšanas diena (24.02.1918. = 27/9) nes „9" vibrāciju – gudrāka par Latviju un vieglāku likteni. Latvijai der pamācīties no ziemeļu kaimiņa, tiesa, igauņi jebkurā saskarsmē mācīsies vairāk un pretī maz ko dos.

Lietuva – 28/1.
Ja igauņi strādā priekš sevis un ir skopi, apdomīgi, latvieši – komunikabli vidutāji ar tieksmi šķērdēties, lietuvieši ir līderi sev pieņemto ideju caursišanā. Spēcīga un paštaisna valsts. Valsts (16.02.1918. = 28/1) arī nes jaudīgā un spējīgā „1" simbolu. Latvijai ieteicams gudri izmantot Lietuvas ideju resursus un mērķtiecību. Jautājumos, kas skar finanses, iespējami spēcīgi konflikti.

Krievija - 40/4.

Patiesībā ļoti noderīga valsts Latvijai, kaut attiecības vienmēr būs nepastāvīgas, mainīgas, rūgtuma, pagātnes rēgu un greizsirdības pilnas. Latvija šķiet gudrāka par Krieviju esam - tur tā lielākā bēda. Faktiski Krievija ir kā aiz trejdeviņām atslēgām, ko latvietim uzlauzt par sarežģītu - ātri apnīk. Sekmīga finanšu un biznesa savienība. Par idejām un „ģimeni" labāk nerunāt.

Vācija - 21/3.

Laba saderība, ja saprot, ka viens otru mānīs un „uzmetīs" pie pirmās izdevības. Latvija šo valsti var izmantot kā lobiju globālajā pasaulē, jo atšķirībā no citām lielvarām Vācijai Latvijā nav lielu savtīgu interešu. Sekmīga tirdzniecība, zinātniska sadarbība.

Amerikas Savienotās valstis – 115/7 ; Amerika - 29/11/2.

Sarežģītas attiecības, kas formāli šķiet pat veiksmīgas. Faktiski ASV vienmēr būs soli priekšā Latvijai, atvēlot tai līdzskrējēja lomu situācijās, kad atteikties no tā nemaz nevar... ASV neatkarības diena (04.07.1776. =32/5) raisa "3" Latvijai pozitīvas emocijas un ir vēl viena laimes meklētāju zeme līdzās Īrijas. Spēks ir jaunās tehnoloģijās un intelekta importa-eksportā.

Zviedrija – 44/8.

Valsts ar spēcīgu ietekmi uz Latvijas likteni cauri gadsimtiem. Zviedrijas nosaukumā esošajā ciparu virknējumu summā – 44 ielikts liels finanšu un organizētības spēks – tieši tas, ko redzējām treknajos gados. Savukārt „8" mīl krīzes – kas arī nav nekāds jaunums. Būsim saistīti cauri gadsimtiem.

Lielbritānija – 60/6. Anglija - 25/7.

Tāda nekāda pozīcija pret Latviju, bet spēlē arī „tumšā zirdziņa" lomu. Veiksmīga sadarbība mākslas un sociālos jautājumos.

Ķīna - 17/8.

Lielvara, kas izdevīga dēļ vienotās „8" vibrācijas. Ķīnas mūris latvietim ir tīrā „špicka". Sekmīga tranzītvalsts Ķīnas ietekmei garantētu lielus panākumus nākotnē.

Eiropas Savienība – 74/11.

Vajadzīgs valstu grupējums Latvijai. Latvijai vispār ir svarīgi biedroties un grupēties – tādējādi „atšķaidot" savu karmisko slogu „8". Piekrītu skeptiķiem, ka būtībā Latvija drīzāk jauc nekā saliedē jebkuru veidojumu, kurā iesaistās. ES mēs esam kā brīvprātīgi piespiedu „zobu sāpes".

Aprēķiniem izmantots numerologi.lv burtotājs: http://numerologi.lv/skaitli_biznesa/burtotajs/

Vēlēšanu astro tēzes

Vairāki būtiski astroloģiski faktori nosaka, ka šīs vēlēšanas ir īpašākās par iepriekšējām.Lasīt vairāk

Latvijai - grūtdienītes horoskops

Rakstā analizēti Latvijas Valsts un latvju tautas problēmjautājumi, un attiecības ar citām valstīm.Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Pilnmēness „prezidentūra” Latvijas politikā (24.10.2013.)

Vērojot politiski sabiedriskās norises ir skaidrs, ka Latvijas politikā valda Pilnmēness „prezidentūra”. Lasīt vairāk

ĢEOPOLITIKA

Lolita Mališčica: Urāna 84 gadu sabiedrisko notikumu attīstības cikls
LAstrA 6.konferences referāts. 18.01.07.

Globa un antiglobālisms. 11.06.06.

Mūslaiku vareno burvji 17.12.07.

ASV

Obamas prezidentūra, ietekme uz LV. 21.11.2008

44. ASV prezidents - OBAMA, 28.09.2008

KRIEVIJA

Krievija — uz miera takas? 14.05.06.