ASTRO LAIKA LĪNIJU NULLES ROBEŽU PĀRKĀPŠANA => ESI PRIEKŠĀ RMAIŅĀM!

Kolektīvā AstroKarma strādā un paredzama pēc Planētu mijiedarbības (aspektiem) un planētu atrašanās Zodiakā. INGRESIJA – ir planētas pāriešanas brīdis secīgi nākamajā Zodiaka zīmē, kurā tieši 0 grādu punktā planēta apkopojusi visu jaudu un savu tīrāko formu kā koncentrētu konkrētās Zodiaka zīmes enerģiju, bet vēl ir pietiekami jūtīga, lai pieslēdzoties šim brīdim, Tu savienotos un iegūtu planētas un zīmes simbiozes unikālo spēku. #Astromaģija un veida triecientempa AstroVeiksmes kodēšana. Atkarībā no planētu ātruma un jaudas – jo retāka pāreja, jo svarīgāka – tās sagaidīšanai veltāma lielāka nozīme. 

Laikā no 2024. līdz 2026.gadam novērojama unikāla situācija, kad kosmiski tik īsā posmā uz jaunā Ūdensvīra laikmeta sliekšņa vairākas kolektīvajai un individuālajai #astrokarma nozīmīgas planētas sāks īsākus un garākus ciklus. Plūtons Ūdensvīrā aizsāk jaunu 2000gadi, Saturns un Neptūns uzsāk attiecīgi 30 un 160 gadu ilgstošu jaunu Zodiaka apli, bet Urāns kā galvenais Dižkrīzes katalizators nomainīs zīmi nākamajām 7gades krīzēm. 

IEEJ PAREIZI JAUNAJĀ GADSIMTĀ - PAREIZĀ LAIKĀ UN VIETĀ AR ĪSTO IZPRATNI!

TAVA "0 PUNKTA" JAUNATMODA #ATMODA2026

Piedāvāju konsultācijas paketi pēc KB AUTORMETODES 

2024. – 2026.  Astroloģija vēsta šādas piedzīvojamas patiesības: 
1) katrs cikla sākuma brīdis pēc būtības un simboliski atspoguļo tā norises periodu – Planētu ingresija ir nākotnes notikumu pirmatnējais atspulgs;

2) katra planēta cikliski kustoties, personas Astrokartē uz noteiktu laiku ietekmē noteiktu sfēru – jo lēnāka un no Zemes tālāka planēta, jo ietekme lielāka un ilgstošāka;

3) mainot INGRESIJAS datumā un precīzajā plkst. atrašanās pilsētu – Tu vari izvēlēties sev veiksmīgāku vai pieticīgākajā variantā – mazāk kaitīgu konkrētās planētas ietekmi ilgstošam periodam. Un tas palīdzēs “izrakstīties” no kolektīvās karmas nākotnes neizbēgamajām krīzēm, jo laikmeta maiņa nekad nav bijusi stabila.

Mēs, patiesi, dzīvojam unikālā laikā un unikāli tas arī jāizdzīvo! Tādēļ svarīgākais jautājums turpmākajos 2 gados skan: 

 Kur būsi Tu PLANĒTU INGRESIJU 0 grāda ASTRO LAIKA LĪNIJU KRUSTCELĒS!?  

PĀRKĀP PAREIZI PLANĒTU ROBEŽU UN ESI PRIEKŠĀ PĀRMAIŅĀM UN GATAVS JAUNATMODAI! 

LIELĀS GADSIMTA ASTROVEIKSMES MEDĪBAS IR SĀKUŠĀS - NOSKAIDRO: VAI ĪPAŠAJOS DATUMOS PAREIZĀK IR IESTARTĒT LATVIJĀ VAI DOTIES PASAULĒ PĒC ASTROVEIKSMES, VAI VARBŪT VAJAG IEPAUZĒT UN ĻAUT VEIKSMEI PAŠAI SEVI ATRAST!  

VISS, KAS TEV JĀDARA, IR JĀIZRĀDA INICIATĪVA UN JĀPIESAKA PAKALPOJUMS! 

KONSULTĀCIJAS PIETEIKUMA KĀRTĪBA

1. Izlasi aprakstus un izvērtē savas iespējas īstenot Astro-GEOTransit-Maģiju citā valstī minētajos datumos vai vismaz būtiskākajos – raugoties no interesējošās tēmas;
2. Samaksā un aizpildi anketu un vēlams arī planētu tabulu – nosūti anketu/tabulu un maksājuma uzdevumu uz astrobankis @ gmail.com
3. Gaidi atbildi 30 dienu laikā. Atbilde iekļaus, kurā vietā Tev labāk atrasties minētajos datumos, kā arī informācija par sagaidīšanas Superlaikiem 24 h intervālā + kuri būtu AstroVeiksmes kodēšanai piemērotākie laiki 3 dienu periodā. Faktiski saņemsi tabulu ar datumiem un laikiem un kopējo skaidrojošo aprakstu par ingresiju ietekmi. Ja vēlies izdiskutēt personiskos jautājumus un mērķus + samērot ar datumiem, tad Tev jāiegādājas piedāvātā pilnā konsultācija.

PLANĒTU INGRESIJU DATUMI 

Pilns ingresiju saraksts pieejams PDF failā > kliko šeit!
pievieno to ar saviem papildinājumiem anketai.

Zemāk minēti paši svarīgākie ingresiju datumi!

19.11.2024.

29.01.2025.

30.03.2025.

25.05.2025.

10.06.2025.

07.07.2025.

20.02.2026.

19.novembrī 2024. Plūtons galēji pāriet Ūdensvīra zīmē un aizsāk jauno laikmetu 

PLANĒTA INGRESIJĀ – ASTRO NULLES PUNKTĀ –
TAVU IEGUVUMU PAMATOJUMS “INGRESIJU MEDĪBĀS” 
 

Šeit Tu atradīsi atbildi, kādēļ Ingresijas ir tik svarīgas  un kādēļ IZVĒLE PIEMĒROTĀKAJĀ ASTROLAIKĀ UN ATRAŠANĀS ĪSTAJĀ VIETĀ MAINA REALITĀTI! 

Var, protams, neko nedarīt un paļauties uz to “kā būs, tā būs”, “tad jau redzēs!”, bet, ja tā padomā, tad šajos izteicienos jau ietverta arī kā būs – proti, notiks kā visiem un nebūsi nekāds izņēmums, un noteikti ne pirmais rindā uz labumiem. Problēmas skars visus, bet to dziļumu un vieglumu nosaki Tu pats – tā ir izvēle, kas veido karmu. Labāk mācīties no teiciena: “Dari visu, ko spēj un (un tikai tad) ceri uz visu labāko!” 

Slinki skopais samaksā ar dzīvi krietni bargāku cenu. Dzīves kvalitātes un pat mūža ilguma cenu. Jā, tik lielas ir likmes gadsimtu mijā!

Tiesa, taisnība arī, ka “dažas lietas ir jāpiedzīvo pirms tās saproti!”, tomēr šajā gadījumā jāmācās procesā un pirms notikumiem, kad izvēles brīvība ir vēl pietiekami liela. Nav jau arī vairs kur atlikt… Pirmie trauksmes zvani jau dimdinās no šā gada augusta. 

Kā teicis finanšu pētnieks M.Hauzels lieliskajā grāmatā “Naudas enerģija”: “Visu nosaka atkāpes no normas” un veiksmīgiem panākumiem ilgtermiņā ir svarīgi būt “Hanteles tipa personībai – optimistiski raudzīties nākotnē, taču paranoiski baidīties no visa, kas kavētu to piedzīvot.”   

Arī tādēļ, ka lielākā daļa Ingresiju noritēs 2025.gada martā, kad sagaidāms arī Dižčiks, starp 2024.gada decembra un 2025.gada jūnija savstarpēji savienotajiem savienotajām Jupitera – Saturna spriedzēm (plus jūnija Jupitera–Neptūna disharmonijai) un visnotaļ baiso 2025.gada aprīļa Plūtona un Lilitas konfliktu. Kad planētas naidojas, jāķeras pie katra droša salmiņa pirms kolektīvās astrokarmas enerģiju vētrām un secīgo notikumu turbulencēm. 2025.gada otrā pusē, kad Urāns uz laiku pirms 7 gadu valdījuma pirmo reizi pāries Dvīņos un gaidāmi Saturna – Urāna harmoniskie aspekti, centīgākie jau varēs plūkt pirmos augļus un redzēt rezultātu savām pareizi veiktajām ingresiju “medībām” 2024.gada novembrī un 2025.gada martā. Un ir visas cerības uz 02.2026. Saturna – Neptūna astromaģisko savienojumu pieredzēt kā lielo izaugsmi vai papildus vēl piekoriģēt, kas netika paspēts, ja jutīsi, ka “nošauts greizi” un Ūdens smeļas mutē vai intuīcija skaļi čukst, ka laiks rīkoties. Pēc tam jau auļojošu savvaļas zirgu neapseglosi… Uguns Zirga gadā.   

Kas notiek šādā pārejā un kādēļ tas ir tik svarīgi teikt JĀ – Planētai IngresiJĀ!? 

KB Autometode izceļ tieši planētas pārejas brīdi 0 grādā jeb Zodiaka zīmes robežas šķērsošanu. Ingresija ir astrociklisks brīdis, kad planēta pāriet jaunā Zodiaka zīmē un manifestē nākotnes notikumus. Tas ir “Nulles punkts” = jaunas cerības, jaunas iespējas un īpašs planētas spēks. Unikāls un arī astromaģisks brīdis. Tiek pārkāpts ENERĢĒTISKAIS SLIEKSNIS – uzsākts jauns ceļš, jauns starts visas Zodiaka zīmes garumā. Tiklīdz planēta pāriet jaunā zīmē, attiecīgi nomainās dzīves sfēras tematika. 

Ingresija ir ASTRO LAIKA LŪKA, sava veida portāls PA ĪSĀKO CEĻU – uz AstroVeiksmi jeb pozitīvu #astrokarma scenāriju piepildījumu. 
#Astrokarma = dzīves reālijas. #AstroVeiksme kodēšana = realitātes mainīšana ar zināmu piepūli pareizā astro laikā.  

G.Jungs: “…viss, kas dzimis vai radīts attiecīgajā laika momentā, iegūst šī laika momenta īpašības…” Laika un vietas simbioze astroloģiskā pamatotībā. 

 • Planētas pāriešanu blakus esošajā Zodiaka zīmē sauc par ingresiju. Tas var notikt kā uz nākamo zīmi, gan retrocilpā uz iepriekšējo – jeb atpakaļ. Piemēram no Zivīm pāriet Aunā, bet retrocilpā atpakaļ no Auna uz Zivīm. 
   
 • Planētu ingresiju jebkurš prognožu astrologs izmanto, lai aprakstītu brīdi, kad planēta nomaina Zodiaka zīmi un sākas atkarībā no planētas ātruma ilgāks vai īsāks tās izpausmes posms caur konkrētās Zodiaka Zīmes prizmu un iespējām/liegumiem, kā arī to, cik ērti vai neērti planēta jūtas konkrētajā zīmē (pārvaldījumi). Klasiskajā prognožu astroloģijā planēta simbolizē “KAS notiks”, bet Zodiaka zīme norāda “KĀ notiks”, bet planētas garums zīmē attiecināms uz perioda ilgumu. 
   
 • Ingresija ir vienlīdz harmoniska, cik var būt arī destruktīva, ja nenovērtē un pieļauj kļūdainas darbības. Ja, piemēram, “uz cūceni” pie sev laba ASTROVIP astroluksofora kāds tajā laikā kaut ko aizsāk, tad brīnās par labajiem rezultātiem, bet pie tā paša rādītāja un sarkana astroluksofora, kāds varbūt vienīgo reizi gadā rupji nolamājas un pēc tam ilgi par to saņem sodus no Augšas/Liktens visādās formās. Secinājums ir viens: jāzina planētu ingresijas un jāizraksta tās visam gadam! 
   
 • Ja vēlies būt priekšā pārmaiņām, šajos precīzajos laikos un tam secīgi tuvākajā Superlaikā, ieklausies sevī, pavēro notiekošo un rīkojies savu iepriekš labi saprasto mērķu virzienā. Simboliski: visi stādi dzīs asnus! Tas ir kā sēklas brīdis, dzirkstele, Gaismas spīdināšana Tumsā, jaunas grāmatas pirmās lappuses atvēršana.
   
 • Tā kā Saulei, Merkuram, Venerai šādas ingresijas ir ik pēc vid. mēneša, bet Mēnesim ik pēc 2,5 dienām, nopietnām prognozēm un kodēšanām (ikdienišķām der arī tās, protams) tas ir par īsu laiku. Vairāk piemēroti ir Jupitera ikgadējais, Saturna ik 2.5 gadīgais, Urāna – 7 gadu, Neptūna – 13 gadu, Plūtona 20 gadu cikls. 
   
 • Šī autometode ietilpst #AstroVeiksme kodēšanā, izmantojot vienu no diviem #astromaģija veidiem.
   
 • KBautormetode paredz, ka svarīgas ir pats pārejas brīdis – pirmās minūtes, pirmkārt, šā fakta un sevis integrētai apzinātībai; otrkārt, turpmāko 24h laikā, maksimāli tuvi ingresijas brīdim, jānotiek Superlaiku (īpaši – personīgo) meklēšanai – šādu atbildi dodam arī projekta rezultātā.  
   
 • Atkarībā no tā, kur šajos ingresijas brīžos Tu atradīsies, notiks “PIESLĒGUMS” konkrētai dzīves sfērai atkarībā no Tavas personīgās Astrokartes.
   
 • Piemēram, Tu gribētu, lai tev būtu sekmīgs gads mīlas dzīvē vai bērnu jautājumos, bet Saturna ingresija sākas tieši šajā sfērā - tādējādi būs daudz grūtību, ierobežojumu un pienākumu, un mazāk prieka. Ar astrologa palīdzību, piemeklējot no variantiem sagaidīšanas pilsētu – līdzīgi kā dzimšanas dienas projektā – Tu vari “pārnest” šīs grūtības uz kādu citu sfēru – tam piemērotāku un pēc rakstura un astrokarmas vieglāk panesamu. 
   
 • Planētas periods zīmē norāda “kā ir un tā būs visiem”, bet ingresijas brīdis noteiks, kas no tā tiks tieši Tev!? AR Ingresiju vietu medībām un sagaidīšanu Tu novizies no normas un mazāk būsi pakaļauts kolektīvās atrokarmas plūsmai. Ja vēlies būt pirmais rindā uz AstroVeiksmi, ja vēlies pieslēgties jaunā perioda tīrākajai enerģijai un ieiet pa LAIKA PORTĀLU apzināti  - ar savi brīvo gribu un izvēli, nevis kā pārējiem – tikai pēc #astrokarma un piespiedu/brīvprātīgi nostādot fakta priekšā, tad pirmo 24h izmantošana šim Ingresiju dienām ir vitāli svarīga.

 

Piedāvājam Tev jaunu un nebijušu pieredzi par koncentrētu planētas un Zodiaka enerģiju, kura ir produktīva un Astroveiksmīga! Pārsteidzošākais šajā visā ir tas, kādu izmaiņu mērogu var sasniegt ar salīdzinoši nelielām izmaiņām vajadzīgā brīdī un vajadzīgā vietā.  Rezultātā zināsi instinktīvi kā rīkoties, kad lielāko daļu apkārt esošo būs pārņēmis stress un neprātīgas rīcības. Tu nebūsi vairs savu iedomu ķīlnieks un notikumu vergs, nebūsi mednieks, kurš pats top no karmas nomedīts slazdā, sarauts gabalos notikumu vērpetēs un paša izvēļu seku karuselī. 

 Neiedzen sevi labirintā, ja IEEJA un IZEJAS garants ir tieši planētu Ingresiju sagaidīšanā.  

Sadhguru “Karma”: Horoskopam ir jāpalīdz izvairīties no iespējamiem šķēršļiem, nevis jākalpo par dzīves scenāriju, kas akli jāizdzīvo…. Jo veiksmīgāks ir cilvēks, jo neapmierinātāks viņš ir. Varbūt ir iemācījies izdzīvot ciklos, bet brīvs no tiem viņš nav. (..) 
Ja doma par izaicinājumiem tevī izraisa trauksmi, tu apdzīvo ļoti ierobežotu karmisko sfēru… Un neatkarīgi no tā, ko dari, dzīve tevi novedīs situācijās, kad tev būs jārīkojas. (..) Karmas slazds vienmēr ir saistīts ar izvēli. visu nosaka tas, kā un ar kādu motivāciju tu rīkojies. (..) Tu radi karmu, kas tevi aizvirzīs uz situācijām, kurās vajadzēs darboties nākotnē.... ja izvēlēsies savu karmu neravēt, dzīve pārvērtīsies aizaugušā biezoknī.” 


Planētu nozīme ingresijā

INGRESIJA – PLANĒTAS JAUNĀ ROBEŽA, ENERĢĒTIKA UN ASTROVEIKSME.Lasīt vairāk

SUPERLAIKU izvēles secība un INGRESIJAS

KB autormetode superlaiku izvēlē, izmantojot Dižkalendāru. Svarīgi par INGRESIJĀM!Lasīt vairāk