Dzimšanas dienas gada cikla plānotājs

un indiviudālā prognoze Tavam gadam

Lai saņemtu pakalpojumu, ievadi dzimšanas datus un apmaksā. Lūdzu pārbaudi datus, ko apmaksā, jo tos nevarēs mainīt! Tavi dati, tsk. precīzs laiks līdz minūtei, darbojas kā parole, lai Tev būtu pieejams iznākums. Projektā ļoti svarīgs ir maksimāli precīzs laiks. Ja nezini dzimšanas laiku vai zini to ļoti aptuveni (vairāk kā 1h intervālā), rekomendējam ievadīt plkst.12 - pārējo aprēķināsim pēc KB Autormetodes lielākai rezultātu prognožu ticamībai. Pakalpojums ir īstenojams jebkuram Tevis izvēlētajam gadam. Katru gadu - sava prognoze - jauns pakalpojums. 


Aprēķināt

Pakalpojuma maksa par 3 PDF 88 lpp – 19.90 eur

Papildus nākamie pirkumi ar ePasi  15 eur

Vērtīgi un noteikti tikpat saturīgi kā profesionāla astrologa apmeklējums! Iespējams, dēļ unikālām KB astrometodēm - izsmeļošāk par vienas vizītes konsultāciju pie astrologa! PATS SEV ASTROLOGS!

Pakalpojums būs pieejams uzreiz šeit pat lapā un lejuplādējami 3PDF pēc datu ievades un apmaksas. Sagaidi rezultātus un lasi aprakstus.

  • Rezultāts pēc Tavu datu apstrādes būs pieejamas gan tepat on-line vidē, gan 3PDF  kopējā 88 lpp apjomā
  • Pie rezultātiem būs izsmeļoši apraksti, kā to pielietot.  
  • Dzimšanas dienas sagaidīšanas vietu var mainīt bez maksas. Ja sarakstā nav Tavas pilsētas, meklē uzrādīto tuvāko. Ģeogrāfiski tuvu izvēlētās pilsētas būtiski nemaina prognozi.
  • Dati būs pieejami 1 mēnesi (atkārtoti ievadot tos pašus datus). Seko līdzi saviem dzimšanas datiem: ja akceptēsi kļūdu - pakalpojums skaitās izmantots. Ja pēc apmaksas neatveras pakalpojuma saņemšanas logs, ievadi vēlreiz precīzi tos pašus datus turpat, kur iepriekš, kas arī kalpo kā unikāla ielogošanās pakalpojumā. 

5 ieteikumi, kādēļ projekts ir domāts Tev:  

1.Tu vēlies sarūpēt sev laimīgu gadu un ar noteiktām mūsu ieteiktām Astro darbībām piekoriģēt karmu/likteni - Pats sev laimes kalējs!

2.Nosvinēt savu Dzimšanas dienu 12 dienas visgudrākajā un tālredzīgakajā veidā - kas ietekmēs visu turpmāko gadu. Ietekmē gadu - ietekmē karmu! 12 nosvinētas dienas = 12 izdevušis gada mēneši!

3.Zināt, kādos Astro precīzajos laikos vari saņemt īpašo 12 dienu laikā zvaigžņu svētību saviem mērķiem, iecerēm un ar mūsu špikeriem prast tos noformulēt! Gudri izmantot Astromaģijas virzošo spēku! 

4.Saņemt gada ģenerālprognozi: 1) numeroloģisku 2) astroloģisku
3) Solāru 4) Lunāru un katru gada individuālo mēnesi iestartēt tam piemēroti un laikus sagatavoties dzīves aktuālajām tēmām, sfērām!

5.Pasekojot līdzi savas dzimšanas dienas astroloģiskās un karmas infonesēju planētu virzībai, izprotot ar mūsu kodolīgajiem un īsajiem astroapdomiem to dabu, Tu pieradīnāsi planētas sev palīdzēt, kamēr nepieradinātas tās rada pretestību, personīgas krīzes un ciešanas. Kādu godu Tu parādi Augšām/Planētām - tādu atdevi saņemsi. Pats sev astrologs - ar mūsu projektu!

Neaizmirsti uzdāvināt prognozi arī sev tuvajiem -
iegādājies, lejuplādē 3 PDF un nosūti AstroViedu dāvanu!


12 dienu plāna skats 3 PDF vizuāli izvilkumi Projekta rezultāta kopskats Kādēļ jāsvin 12 dienas

Man ir kupons

Vispirms reģistrējies / pieslēdzies ar ePasi.
Pēc tam ievadi visus savus dzimšanas datus.
Spied "Aprēķināt" un ievadi precīzus kupona burtus un ciparus apmaksas logā norādītajā ailē!