Mēness zīme - jauns redzējums par sevi!

Lai saņemtu pakalpojumu, ievadi savus datus un apmaksā. Lūdzu pārbaudi datus, ko apmaksā, jo tos nevarēs mainīt! Tavi dati, tsk. precīzs laiks līdz minūtei, darbojas kā parole, lai Tev būtu pieejams iznākums. Ja nezini dzimšanas laiku, ievadi plkst. 12. 

Pilns aprēķins Noskaidro dzimšanas Mēness fāzi

Pakalpojuma maksa - 15.00 Papildus pirkumi ar ePasi - euro 9.90

Piedāvājums ir digitāls produkts un būs pieejams uzreiz šeit pat lapā, un lejuplādējams PDF pēc datu ievades un apmaksas. Sagaidi rezultātus, lasi aprakstus un saglabā rezultātus. 

Datu ievades pamatinformācija

 • Pakalpojums ir īstenojams jebkuram Tevis izvēlētajam gadam. 
 • Seko līdzi saviem dzimšanas datiem: ja akceptēsi kļūdu - pakalpojums skaitās izmantots.
 • Ja sarakstā nav Tavas pilsētas, meklē uzrādīto tuvāko. Ģeogrāfiski tuvu izvēlētās pilsētas būtiski nemaina prognozi.
 • Dati būs pieejami 1 mēnesi (atkārtoti ievadot tos pašus datus). Ja vēlies, lai dati šeit saglabātos ilgstoši, pirms apmaksas reģistrējies/ienāc ar ePasi. 
 • Apmaksa notiek uzreiz pēc datu ievadīšanas!
 • Ja pēc apmaksas neatveras pakalpojuma saņemšanas logs, ievadi vēlreiz precīzi tos pašus datus turpat, kur iepriekš, kas arī kalpo kā unikāla ielogošanās pakalpojumā. 

 

Tavi pakalpojuma ieguvumi 

Poga "Noskaidro dzimšanas Mēness fāzi" - brīvi pieejama iespēja. Izvēlies datus, spied pogu un noskaidro kādā Mēness fāzē esi dzimis. 

Poga "Pilns aprēķins" - maksas pakalpojums, kas ietver visus ilustrācijā, paskaidrojumos un paraugā minētos ieguvumus.

Izmanto un iesaki citiem, tādējādi Tu pateiksies par sev doto iespēju!

Tas, ko dēvē par horoskopu, ir Zodiaka zīme, kurā dzimšanas brīdī atradās Saule. Saule simbolizē cilvēka apzināto pusi - vīrišķo. Mēness - sievišķo. Pagaidām zini savu "apvalciņu", saturu piepildīs Mēness zīme.

 • Mēness zīme + precīza Saules ("horoskopa") zīme;
 • Tava Saules diena
 • Dzimšanas nedēļas diena;
 • Mēness diena;
 • Saules un Mēness sintēze;
 • Vai dzimi Čika laikā? 
 • Vai dzimi Diž-Čikā? 

Iegūsi apjomīgu aprakstu, lai orientētos Dvēseles labirintos. 

PARAUGA FRAGMENTS
/klikojot uz ikonām - atveras rezultāts; izprintējams/

Ierasta prakse − pasūtīt dāvanā Mēness zīmes aprakstus tuviniekiem.

Papildus būtiski nosacījumi Distances līgumam (juridiski nepieciešami)

 • Dati būs pieejami 1 mēnesi (atkārtoti ievadot tos pašus datus). Seko līdzi saviem dzimšanas datiem: ja akceptēsi kļūdu - pakalpojums skaitās izmantots. Ja pēc apmaksas neatveras pakalpojuma saņemšanas logs, ievadi vēlreiz precīzi tos pašus datus turpat, kur iepriekš, kas arī kalpo kā unikāla ielogošanās pakalpojumā. Datu pieejamība ir tikai Tavai ērtībai - tas nenozīmē, ka esi iegādājies pakalpojumu uz visu šo laiku. 
 • Tavi dati ir obligāti nepieciešami produkta izveidei - tas ir maksimāli personalizēts (kur tas ir nepieciešams) - tādēļ dzimšanas plkst. laika norāde var būtiski ietekmēt saturu. "Dati būs pieejami 1 mēnesi" - nozīmē, ka pēc šā perioda tie tiks automātiski dzēsti no datu bāzes. To var veikt arī ātrāk pēc jūsu pieprasījuma.  
 • Kā uz digitālu produktu atteicas nosacījums: tiklīdz veikta apmaksa - produkts kļūst pieejams un nav atgriežams pārdevējam, tsk., pircējam netiks atgriezta samaksa. Digitāls produkts pēc apmaksas/saņemšanas neparedz atteikuma tiesības. Iepazīsties ar paraugiem pirms pirkuma un savu datu ievades izvēles. Uz epastu tiek nosūtīts apstiprinājums, ka apmaksa saņemta un projekts ir pieejams (skatīt ar SPAM, kur var tik novirzīts). E-pastā ir tikai paziņojums pats produkts uzreiz pieejams šajā lapā. Gadījumā, ja pamatojat, ka nav pieeja produktam, mēs veicam tehnisku labojumu vai atgriežam naudu. 
 • Kristaps Baņķis ir izstrādājis šo projektu kā savu profesionālo redzējumu un autormetožu apkopojumu. Astroloģiskais redzējums var atšķirties no personas subjektīvās sevis izpratnes. Tieši jau tādēl vēršas pie astrologa, lai redzētu skatu no malas un iegūtu jaunu virzību - nevis apstiprinātu savus pieņēmumus (pēc prakses - bieži tie ir kļūdaini). 
  Esi atvērts jaunajam!

Man ir kupons

Vispirms reģistrējies / pieslēdzies ar ePasi.
Pēc tam ievadi visus savus dzimšanas datus.
Spied "Aprēķināt" un ievadi precīzus kupona burtus un ciparus apmaksas logā norādītajā ailē! 

 

 

Autora Kristapa Baņķa pieredzes stāsts:

Mēness stāvoklis debesjumā mani allaž ir fascinējis un vilinājis jau kopš bērnības. 14 gados kad sāku lasīt astro grāmatas manī šī interese tikai paspilgtinājās. Tā pamatīgāk astro pieslēdzos ar studijām 24 gadu vecumā (Jupitera jaunajā ciklā), bet Astrologi.lv Mēness kalendāru laidu klajā 2006.gadā (uz savu Saturna jauno 29 gadu ciklu). Jā tieši Mēness kalendārs bija pirmais, ko es piedāvāju no sevis.

Pats savu Mēness stāvokli horoskopā uzzināju vien studiju laikā un mani patiesi nepārsteidza, bet tieši sajūsmināja, ka esmu dzimis Pilnmēnesī! Tikai uzsākot pastāvīgu paksi, es veicu dziļāku izpēti (tolaik par šo visu info bija ļoti maz...) un uzzināju, ka esmu dzimis Mēness Perigejā jeb Lielajā PilnMēness cilpā, kad vistuvāk Zemei - kas tikai pastiprina PilnMēness ietekmi. Tas bija aizraujoši! un tieši tad uzsāku veidot šo projektu, kas laika gaitā stipri papildināts. Bet būtība viena - atklāt sevi Dabas ritmā!

Uzskatu sevi par Mēness cikla būtisku atspoguļotāju un pirmrindnieku (manam Pilnmēneism tas ir svarīgi!) Latvijas mediju telpā un pavisam noteikti soctīkos. Nav arī brīnums, ka medijos bieži esmu intervēts tieši par PilnMēness tēmu. "Sajā projektā vari uzzināt ne tikai dzimšanas Mēness fāzi un tā nozīmi, bet arī vai neesi dzimis ne mazāk slavenos manos "info produktos" - Čika laikā un Dižčikā! Uzreiz atzīstos, ka pats neesmu dzimis ne vienā, ne otrā, bet pateicoties savai interesei par šim tēmām, es personīgi klientos uc satieku ļoti daudz šo pārstāvju. Info arī pievelk. Nevaru teikt, ka tas man dzīvi atvieglo, bet "par visu ir jāmaksā" un tā kā es esmu dzimis PilnMēnesi, tad karma strādā zibenīgi.

Uzzini arī par sevi - tas var būt aizraujoši vai vismaz interesanti. Varu droši teikt, ka pateicoties manām zināšanām, jaunajām astro metodēm, pasaules izpratnei un meditatīvām šis projekts ir unikāls pasaules mērogā. 

Projekta cena ir draudzīgas un informācijas vērtība ir neizmērāmi lielāka. 

Paldies, ka piedalies šajā prāta un dvēseles mijidarbības piedzīvojumā!