Astrokalendāri 2024. - piesaista Tev veiksmi!

INDIVIDUĀLAIS ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS

Astrologi.lv Dižkalendārs ir pirmais un vienīgais astroloģiskais, numeroloģiskais un Saules/Mēness kalendārs, veidots pēc Taviem dzimšanas datiem. Kalendāra ieteikumu ievērošana palīdz plānot laiku un darbus, lai ar mazāko piepūli sasniegtu maksimālo labumu. Dižkalendārā atradīsi pilnīgi visu vajadzīgo pamatinformāciju, kuru detalizētāk un pamatīgāk izvēršam katrā no zemāk minētajiem gada un 1/2gada kalendāriem.
Dižkalendāra un mūsu PDF kalendāru lietošana sola AstroVeiksmi! 

Iepazīsties ar dižkalendāru

PDF kalendāri visam 2024.gadam - apmaksā un lejuplādē

Kalendārs sagatavots Latvijas laika zonai un ārzemēs izmantojams ierobežoti. Ārzemēs dzīvojošajiem iesakām izmantot Astroinfo.lv Dižkalendāru, kas pielāgojams jebkurai vietai pasaulē. 

TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2024.

PDF versijā visam 2024.gadam. DRUKĀTĀ VERSIJA  IR IZPIRKTA!

Pēc AstroNumerologa Kristapa Baņķa autormetodēm veidotais pirmais profesionālais Saules un Mēness + Astro ciklu kalendārs Latvijā pie uzticamajiem lasītājiem atnācis jau 17. gadu.

Kalendārā atradīsi Mēness un Saules kalendārā cikla pilnīgu atspoguļojumu: Mēness fāzes, Aptumsumus, Apogeju un Perigeju, Dižčika un čika laikus, senču svētkus. Superlaiki - labākie laiki ar planētu atbalstu. Nelaiki - spriedzes brīži, kad jāiekārto pauze. Čeku dedzināšanas labie datumi! Sirsniņdienas un Celibāta jeb seksam kategoriski Nē datumus! Kategoriski Nē alkoholam!
Un, protams, Būvniecības un Dārza darbu labāko laiku kalendārs. 

Iepazīties Iegādāties - 18.90 eur

ASTROVEIKSME BIZNESAM 2024

PDF versijā visam 2024.gadam. 

ASTROVEIKSMES BIZNESA KALENDĀRS atgriežas pēc krietnāka pārtraukuma un atšķirībā no iepriekšējo gadu prognožu kalendāra, tagad piemērots saimnieciskai plānošanai, uzņēmēdarbībai un finanšu astroveiksmes kodēšanai. 

Kalendārā atradīsi labklājībai nepieciešamos katras dienas astroluksoforus, Superlaiku un Nelaiku, čika laiku, Marsa cikla atspoguļojumu, visas Retrocilpas, ingresijas un Astromaģijas datumus, kā arī katra mēneša astropadomi pēc KB autormetodēmAstroloģija Tev var palīdzēt, ja tās ieteiktos veiksmes datumus un laikus ievēro ikdienā, katrā svarīgā solī, katrā izvēles brīdī. Tikai tad ir jēga un iespējama būtiska izaugsme!

Iepazīties Iegādāties - 16.90 eur

ČEKU DEDZINĀŠANAS KALENDĀRS

PDF versijā 2024.gadam

Čeku dedzināšanas Superlaiki ir profesionāla astrologa rūpīgi atlasīti datumi un precīzie laiki pēc visām astroloģijas likumsakarībām! Profesionāļa Kristapa Baņķa autormetode ir vadošā Latvijā un uzskatāma par Čeku dedzināšanas astro/numeroloģijas metodikas ieviesēju.
Čeku dedzināšana ir jaudīga un pārbaudīta Astromaģija, kas piesasta naudas enerģiju un vairo Tavu labklājību, ja to dara tieši mūsu supermaģijas laikos un ieteiktajā rīcības veidā.

Veicot vienkāršus numeroloģiskus aprēķinus pēc kalendārā iekļautā parauga, tas strādās personīgi Tev. Kalendārs ir Latvijas laika zonai. 

Iepazīties Iegādāties - 15.00 eur

PIRKUMU KALENDĀRS

PDF versijā 2024.gadam

Pirkumu un lielpirkumu kalendārs ar Superlaikiem, pirkumiem nelabvēlīgajām dienām, svarīgākajiem posmiem pirkšanas procesā un vērtīgiem padomiem Tavai finansu veiksmei un labklājībai! 

Apjomīgs un praktisks izdevums ikvienam, kurš vēlas tikt pie labklājības un Jauno gadu iesākt ar apņemšanos – dzīvot labāk, tērēt jēgpilnāk, ietaupīt un nepārmaksāt.
Ar mērķtiecību, darot lietas pareizā astrolaikā un izvairoties no neveiksmēm nelaikos, veiksme un panākumi stāvēs Tev klāt!

Kalendārs sagatavots Latvijas laika zonai

 

 

Iepazīties Iegādāties - 15.00 eur

UZMANĪBU! JAUNAIS "DIĒTAS. MĪLAS LIETAS. ASTROLOĢIJA SPORTAM" KALENDĀRS IR PIEEJAMS 2023.GADAM!

Diētas kalendārs 2024

JAUNUMS! PDF versijā VISAM 2024.gadam.

Kalendāra pamatā ir KB autormetode, pēc kuras vadoties, ikviens var iemācīties dzīvot veselīgi, organismam labvēlīgi, uzlabot savu fizisko formu, emocionālo stāvokli un attiecības.
Kalendārā iekļauti vairāk kā 15 dažādi rādītāji pa dienām – nodarbes, ieteikumi un aizliegumi, kas saistīti ar veselīgu dzīvesveidu, svara kontroli, sporta aktivitātēm, kaitīgajiem ieradumiem un mīlas priekiem. Kalendāra uzdevums ir parādīt, kad ir labvēlīgie Superlaiki un kad ir vislielākais planetārais kaitējums, ko vari novērst, nedarot noteiktas lietas norādītajās dienās un laikos. Tāpēc šeit neatradīsi konkrētu diētu ieteikumus, bet sapratīsi, kā ar astroloģijas palīdzību panākt labvēlīgu rezultātu attiecībā uz savu organismu, attiecībām un likteni. Kalendārs veidots Latvijas laika zonai.

Iepazīties Iegādāties - 15.00 eur

KRISTAPA BAŅĶA PROFESIONĀLĀS PROGNOZES UN PAREĢOJUMI

SUPERHOROSKOPI.LV - GADA PROGNOZES

Iepazīties

SAGAIDI UN SVINI JUBILEJU 12 DIENAS

Iepazīties

GRĀMATA TAVS ASTROLOGS

"Cik astrologu, tik astroloģijas!" tāda ir drukātās grāmatas un web grāmatas pamatdevīze, ļaujot Tev pašam izvēlēties no astrologa klāsta sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās-atbildēs ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un arī par sevi. Interviju tapšanas gaitā ir arī man pašam bija kā liela mācību stunda, aiztrautīgi apzinot kolēģu domas, gūstot plašāku skatu uz lietām, par kurām mazāk kas bija zināms. 

Piedāvājam iegādāties Kristapa Baņķa 2012.gadā izdoto grāmatu, kas nekad nenovecos, par 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem.

Iegādājama Web grāmatā, kurā ie pieejama drukātā grāmata on-line formātā un visi sadaļā "Sarunas ar astrologiem" publicētie astrologi. 

Īpaši ieteicama tiem, kuri meklē savu astrologu vai grasās apmeklēt, kā arī astroloģiju studējošajiem. 

Iepazīties

  Summa apmaksai: 0.00 EUR APMAKSĀT