Astrokalendāri 2021. - piesaista Tev veiksmi!

INDIVIDUĀLAIS ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS

Astrologi.lv Dižkalendārs ir pirmais un vienīgais astroloģiskais, numeroloģiskais un Saules/Mēness kalendārs, veidots pēc Taviem dzimšanas datiem. Kalendāra ieteikumu ievērošana palīdz plānot laiku un darbus, lai ar mazāko piepūli sasniegtu maksimālo labumu. Dižkalendārā atradīsi pilnīgi visu vajadzīgo pamatinformāciju, kuru detalizētāk un pamatīgāk izvēršam katrā no zemāk minētajiem gada un 1/2gada kalendāriem.
Dižkalendāra un mūsu PDF kalendāru lietošana sola AstroVeiksmi! 

Iepazīsties ar dižkalendāru

EKSKLUZĪVI DRUKĀTIE KALENDĀRI UN PLĀNOTĀJS 2021. GADAM

Pieejami PĒDĒJIE 5 drukāto kalendāru komplekti - piegāde 11. decembrī ar OMNIVA visā Latvijā. 

Piedāvājam iegādāties drukātos kalendārus 2021.gadam. Abi kalendāri tika izdoti ierobežotā skaitā un to atsevišķa iegāde vairs nav iespējama ne pie autora, ne tirdzniecības vietās. Tikai plānotājs tirdzniecībā nonāca ierobežotā skaitā un pieejams J.Roze, Zvaigzne ABC un Rēriha grāmatnīcu tīklos. Piedāvājam vislētāko cenu ar bemaksas Omniva piegādi. Kalendāri ir piedzīvojoši papildinājumus un biezāki nekā parasti! Pasteidzies - pēdējie!

DRUKĀTO KALENDĀRU UN PLĀNOTĀJA KOMPLEKTS

Komplektā apvienoti visi 3 mūsu produkti vienā sūtījumā - šis komplekts kā vienots veselums nodrošinās visu svarīgāko par 2021.gada akutalitātēm un to astroveiksmīgu plānošanu. Tieši plānošana, zinot visas astro aktualitātes ir superspēja, kas vajadzīga Astromaģiski sekmīgam gadam. Paši lietojam!  Protams, tu vari šim komplektam pielikt klāt vēl sev tīkamos kalendārus papildus vienā sūtījumā un vienā apmaksas reizē. 

55 EUR UN OMNIVA CENĀ

-+

Pēc komplektu skaita norādes spied APMAKSĀT, ievadi sūtījuma saņemšanas datus un izvēlies OMNIVA pakomātu. 

NEPALAID GARĀM - DECEMBRIM

Ķer ciet ļoti aktuālo kalendāru nozīmīgajam DECEMBRIM! 

"Nepalaid Garām" PDF formātā ir Dižkalendāra skaidrojošā "dvīņumāsa" ar svarīgākajiem astro laikiem katrai dienai visam mēnesim vienkopus un būtisku uzmanību  skaidrojumu kādam īpašam astro notikumam. Rīcības kalendārs ar astro darba lapām. Tu iegūsi katrai dienai atbilstošāko dienas režīmu un katras dienas esenci jeb "īsumā par svarīgāko", vērtīgu aprakstu visam mēnesim, jaunu izpratni par labajiem un nelabajiem Čika laikiem! Mēs izceļam svarīgākos astro mirkļus, īpaši spēcīgos astromaģijas laikus un brīdinājumu par superbīstamību.  Izvairies no nebūšanām un izmanto vērtīgo astrolaiku savā labā!

Iepazīties Iegādāties Decembrim - 15.00 eur

Jaunie 2021.gada Čeku dedzināšanas, Sirsniņdienu un skaistuma, Pirkuma un finanšu kalendāri gaidāmi Decembrī!

KRISTAPA BAŅĶA 2020. GADA PROFESIONĀLĀS PROGNOZES UN PAREĢOJUMI

SUPERHOROSKOPI.LV - GADA PROGNOZES

Iepazīties

SAGAIDI UN SVINI JUBILEJU 12 DIENAS

Iepazīties

GRĀMATA TAVS ASTROLOGS

"Cik astrologu, tik astroloģijas!" tāda ir drukātās grāmatas un web grāmatas pamatdevīze, ļaujot Tev pašam izvēlēties no astrologa klāsta sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās-atbildēs ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un arī par sevi. Interviju tapšanas gaitā ir arī man pašam bija kā liela mācību stunda, aiztrautīgi apzinot kolēģu domas, gūstot plašāku skatu uz lietām, par kurām mazāk kas bija zināms. 

Piedāvājam iegādāties Kristapa Baņķa 2012.gadā izdoto grāmatu, kas nekad nenovecos, par 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem.

Iegādājama Web grāmatā, kurā ie pieejama drukātā grāmata on-line formātā un visi sadaļā "Sarunas ar astrologiem" publicētie astrologi. 

Īpaši ieteicama tiem, kuri meklē savu astrologu vai grasās apmeklēt, kā arī astroloģiju studējošajiem. 

Iepazīties

  Summa apmaksai: 0.00 EUR APMAKSĀT