Astrokalendāri 2021. - piesaista Tev veiksmi!

INDIVIDUĀLAIS ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS

Astrologi.lv Dižkalendārs ir pirmais un vienīgais astroloģiskais, numeroloģiskais un Saules/Mēness kalendārs, veidots pēc Taviem dzimšanas datiem. Kalendāra ieteikumu ievērošana palīdz plānot laiku un darbus, lai ar mazāko piepūli sasniegtu maksimālo labumu. Dižkalendārā atradīsi pilnīgi visu vajadzīgo pamatinformāciju, kuru detalizētāk un pamatīgāk izvēršam katrā no zemāk minētajiem gada un 1/2gada kalendāriem.
Dižkalendāra un mūsu PDF kalendāru lietošana sola AstroVeiksmi! 

Iepazīsties ar dižkalendāru

EKSKLUZĪVI DRUKĀTIE KALENDĀRI UN PLĀNOTĀJS 2021. GADAM

Izdevīgākā starta pārdošanas akcija līdz 21.oktobrim vai līdz pieejamo kalendāru izpirkšanai! 

Piedāvājam laicīgi iegādāties ar priekšapmaksu drukātos kalendārus 2021. gadam. Tie izdoti ierobežotā skaitā un visticamāk šogad nebūs atrodami veikalu plauktos. Vienīgi plānotājs tirdzniecībā nonāks novembra beigās. Mēs piedāvājam vislētāko cenu, kas īpaši izdevīgi, ja iegādājas vairākus eksemplārus, iegūstot bemaksas piegādi. Izsūtīšanu uzsāksim 26.novembrī. Iegādātos kalendārus ar Omniva starpniecību saņemsi ap 30.novembri.
Kalendāri ir piedzīvojoši uzlabojumus un papildinājumus un biezāki nekā parasti! Pasteidzies - skaits ir limitēts!

IEGĀDĀTIES KALENDĀRUS UN PLĀNOTĀJU

NEPALAID GARĀM - OKTOBRIM

Ķer ciet ļoti aktuālo kalendāru nozīmīgajam OKTOBRIM! 

"Nepalaid Garām" PDF formātā ir Dižkalendāra skaidrojošā "dvīņumāsa" ar svarīgākajiem astro laikiem katrai dienai visam mēnesim vienkopus un būtisku uzmanību  skaidrojumu kādam īpašam astro notikumam. Rīcības kalendārs ar astro darba lapām. Tu iegūsi katrai dienai atbilstošāko dienas režīmu un katras dienas esenci jeb "īsumā par svarīgāko", vērtīgu aprakstu visam mēnesim, jaunu izpratni par labajiem un nelabajiem Čika laikiem! Mēs izceļam svarīgākos astro mirkļus, īpaši spēcīgos astromaģijas laikus un brīdinājumu par superbīstamību.  Izvairies no nebūšanām un izmanto vērtīgo astrolaiku savā labā!
Samazināta cena no EUR 15.00! 

Iepazīties Iegādāties Oktobrim - 13.90 eur

ČEKU DEDZINĀŠANAS KALENDĀRS

PDF versijā 2020.gada MAIJS - GADA BEIGAS

Čeku dedzināšanas Superlaiki ir rūpīgi profesionāla astrologa atlasītie datumi un precīzie laiki pēc visām astroloģijas likumsakarībām! Astro profesionāļa Kristapa Baņķa autormetode ir vadošā Latvijā un uzskatāma par Čeku dedzināšanas astro/numeroloģijas metodikas ieviesēju. 

Čeku dedzināšana ir jaudīgs un pārbaudīts Astromaģijas veids, ja to dara tieši mūsu supermaģijas laikos un veidā kādā dodam ieteikumus.

Īpaši esmu izdalījis Retrocilpas, kas palīdz un veicina naudas atgriešanu. UN UZRĀDĪJIS VISUS GADA JAUDĪGĀKOS PERIODUS!

Astrologi.lv ar šo kalendāru palīdzēs Tev vairot labklājību! No daudzajiem kalendāra lietotāju dzīves piemēriem ir skaidrs, ka tas strādā!   

Iepazīties Iegādāties - 9.90 eur

KRISTAPA BAŅĶA 2020. GADA PROFESIONĀLĀS PROGNOZES UN PAREĢOJUMI

SUPERHOROSKOPI.LV - GADA PROGNOZES

Iepazīties

SAGAIDI UN SVINI JUBILEJU 12 DIENAS

Iepazīties

GRĀMATA TAVS ASTROLOGS

"Cik astrologu, tik astroloģijas!" tāda ir drukātās grāmatas un web grāmatas pamatdevīze, ļaujot Tev pašam izvēlēties no astrologa klāsta sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās-atbildēs ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un arī par sevi. Interviju tapšanas gaitā ir arī man pašam bija kā liela mācību stunda, aiztrautīgi apzinot kolēģu domas, gūstot plašāku skatu uz lietām, par kurām mazāk kas bija zināms. 

Piedāvājam iegādāties Kristapa Baņķa 2012.gadā izdoto grāmatu, kas nekad nenovecos, par 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem.

Iegādājama Web grāmatā, kurā ie pieejama drukātā grāmata on-line formātā un visi sadaļā "Sarunas ar astrologiem" publicētie astrologi. 

Īpaši ieteicama tiem, kuri meklē savu astrologu vai grasās apmeklēt, kā arī astroloģiju studējošajiem. 

Iepazīties

  Summa apmaksai: 0.00 EUR APMAKSĀT