Astrokalendāri 2020. - piesaista Tev veiksmi!

INDIVIDUĀLAIS ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS

Astrologi.lv Dižkalendārs ir pirmais un vienīgais astroloģiskais, numeroloģiskais un Saules/Mēness kalendārs, veidots pēc Taviem dzimšanas datiem. Kalendāra ieteikumu ievērošana palīdz plānot laiku un darbus, lai ar mazāko piepūli sasniegtu maksimālo labumu. Dižkalendārā atradīsi pilnīgi visu vajadzīgo pamatinformāciju, kuru detalizētāk un pamatīgāk izvēršam katrā no zemāk minētajiem gada un 1/2gada kalendāriem.
Dižkalendāra un mūsu PDF kalendāru lietošana sola AstroVeiksmi! 

Iepazīsties ar dižkalendāru

NEPALAID GARĀM - SEPTEMBRIM

Ķer ciet ļoti aktuālo kalendāru spraigajam septembrim! 

"Nepalaid Garām" PDF formātā ir Dižkalendāra skaidrojošā "dvīņumāsa" ar svarīgākajiem astro laikiem katrai dienai visam mēnesim vienkopus un būtisku uzmanību  skaidrojumu īpašam katras nedēļas astro notikumam. Rīcības kalendārs ar astro darba lapām. Tu iegūsi katrai dienai atbilstošāko dienas režīmu un katras dienas esenci jeb "īsumā par svarīgāko", vērtīgu aprakstu visam mēnesim, jaunu izpratni par labajiem un nelabajiem Čika laikiem! Mēs izceļam svarīgākos astro mirkļus, īpaši spēcīgos astromaģijas laikus un brīdinājumu par superbīstamību.  Izvairies no nebūšanām un izmanto vērtīgo astrolaiku savā labā!
Samazināta cena no EUR 15.00! 

Iepazīties Iegādāties Septembrim - 13.90 eur

PIRKUMI. FINANSES. RESTARTS

PDF versijā 2020.gada JŪNIJS - GADA BEIGAS

Pirkumu un naudas piesaistes kalendārs ir apjomīgs un praktisks izdevums kā biznesa cilvēkiem, tā ikvienam, kuram ir svarīga nauda un labklājība. Ja pēdējā mēneša laikā esi sev uzdevis jautājumu – “ko darīt tālāk?” Tad šis izdevums ir priekš Tevis. Šeit Tu atradīsi katram mēnesim īpaši atlasītus veiksmīgākos datumus, spēcīgās restarta dienas, nedienas, kuras ņemt vērā piesardzīgajiem, vērtīgos ikmēneša plānošanas laikus, ikmēneša astroprognozi un padomus.
Otrā sadaļa šajā kalendārā ir jau iepriekš zināmais PIRKUMU KALENDĀRS ar visu materiālu par vērtīgāko pirkumu laikiem, lielpirkumu svarīgākajiem posmiem pirkšanas procesā utml.
Saņem šos divus izdevumus vienā un izmanto visus ieteikumus savai finansu veiksmei un labklājībai!

Iepazīties Iegādāties - 11.50 eur

ČEKU DEDZINĀŠANAS KALENDĀRS

PDF versijā 2020.gada MAIJS - GADA BEIGAS

Čeku dedzināšanas Superlaiki ir rūpīgi profesionāla astrologa atlasītie datumi un precīzie laiki pēc visām astroloģijas likumsakarībām! Astro profesionāļa Kristapa Baņķa autormetode ir vadošā Latvijā un uzskatāma par Čeku dedzināšanas astro/numeroloģijas metodikas ieviesēju. 

Čeku dedzināšana ir jaudīgs un pārbaudīts Astromaģijas veids, ja to dara tieši mūsu supermaģijas laikos un veidā kādā dodam ieteikumus.

Īpaši esmu izdalījis Retrocilpas, kas palīdz un veicina naudas atgriešanu. UN UZRĀDĪJIS VISUS GADA JAUDĪGĀKOS PERIODUS!

Astrologi.lv ar šo kalendāru palīdzēs Tev vairot labklājību! No daudzajiem kalendāra lietotāju dzīves piemēriem ir skaidrs, ka tas strādā!   

Iepazīties Iegādāties - 13.50 eur

SIRSNIŅDIENU KALENDĀRS

Visiem, kuri iegādāsies ir papildus bonuss – kalendāru papildinošā rakstu sadaļa: attiecību astroprognoze un mīļdāvaniņas katrai horoskopa zīmei. 
Tavs vērtīgākais padomdevējs sirdslietās šī gada otrajam pusgadam. Paredzēts ikvienam – vientuļniekiem, mīlas pārīšiem, laulātajiem, ģimeniskajiem, seksuāli kārajiem un visiem citiem savu vislabāko attiecību izveidošanai, kopšanai un lološanai.
Prasās pēc uzfrišinājumiem laulības dzīvē, pikantākiem pipariņiem vai gluži vienkārši ir nepieciešams attiecību “remonts”. Kalendārā atradīsi izsmeļošu ievadu ar paskaidrojumiem tā lietošanā un vizuāli pārskatāmas tabulas kalendāra skatā no jūnija līdz gada beigām ar sirsniņlaikiem, seksam-nē! dienām u.c  

PDF versijā 2020.gada JŪNIJS - DECEMBRIS (ieskaitot)

Iepazīties Iegādāties - 11.50 eur

ORGANISMA ATSLODZE UN DIĒTAS

Viens no pieprasītākajiem kalendāriem, pateicoties savai tik aktuālajai tematikai! Īpaši noderīgs vasaras sezonai, kad būt skaistiem un valdzinošiem kļūst īpaši aktuāli. Savam personīgajam restartam, lai atvērtu jaunas iespējas, justos un izskatītos lieliski, un būtu sava izskata un svara pavēlniekam! Kalendārs būs saistošs ikvienam, kurš vēlas piedzīvot uzlabojumus savā dzīvē, neuztraukties vairs par lieko svaru, vēlas sakārtot savu organismu, tā enerģētiku, kā arī attiecības un dzīvi kopumā. Jo kalendārā iekļautie pārmaiņu Superlaiki ir īpaši radīti pozitīvām pārmaiņām ikvienā dzīves lauciņā. Kalendārā atradīsi izsmeļošu ievadu ar paskaidrojumiem tā lietošanā un vizuāli pārskatāmas tabulas kalendāra skatā. Informācija, kad pieaug, kad nepieaug svars; organisma atslodzes un gavēņa laiki; noturīgākās dienas diētu uzsākšanai; kaitīgo ieradumu atmešanai; pārmaiņu superlaiki u.c
PDF versijā 2020.gada JŪNIJS - GADA BEIGAS 

Iepazīties Iegādāties - 11.50 eur

TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2020.

Astrologa Kristapa Baņķa veidotais pirmais profesionālais Mēness kalendārs Latvijā pie uzticamajiem lasītājiem atnācis jau 13. gadu. 

Šoreiz PDF versijā un visam 2020.gadam. 

Kalendārā atradīsi Mēness un Saules kalendārā cikla pilnīgu atspoguļojumu: Mēness fāzes, Aptumsumus, Apogeju un Perigeju, Dižčika un čika laikus, senču svētkus, Superlaikus un Nelaikus. Un, protams, Dārza darbu kalendāru ar labajiem laikiem. Atradīsi arī Sirsniņdienas un Celibāta jeb seksam kategoriski Nē datumus. 
Jaunums: Mēness un Saules dienas atzīmētas ar ātri skaidrojošiem smaidiņiem, starp 11 nodarbēm atradīsi Kategoriski Nē alkoholam un Atpūtas laiku, kas veltāms pastaigām, meditācijai, lasīšanai un vienatnei. Astro interesentiem svarīgi būs zināt visu planētu ingresijas.     

Iepazīties Iegādāties - 11.50 eur

DIŽČIKS, ČIKA LAIKI UN RETROCILPAS 2020.

Čika laiki, Dižčiku periodi un Planētu Retrocilpas ir mūsu slavenākie un pietlietotākie astro rādītāji. 

Ar kalendāru var sākt iepazīstināt skeptiķus. Nav obligāti jātic, tikai jāpārbauda dzīvē un praksē. 

Kalendārā ir apvienoti: ierastie Čika laiki (Mēness mijiedarbības iztrūkums ar planētām), astrologa Kristapa Baņķa jaunievedums - DIŽ-Čika laiks - retrogrādā Merkura periods, izvērsti uzzināsi Čika laika un Dižčika ietekmi, Planētu Retrocilpas - RetroVenera, RetroMarss, RetroJupiters, RetroSaturns. 2020. gadā planētu RetroCilpas mūs nelutinās! Tikai šajā kalendārā: Dižčika laiki 2020. - 2022.gadam. 

PDF versijā un visam 2020.gadam.  


Iepazīties Iegādāties - 11.50 eur

KRISTAPA BAŅĶA 2020. GADA PROFESIONĀLĀS PROGNOZES UN PAREĢOJUMI

SUPERHOROSKOPI.LV - GADA PROGNOZES

Iepazīties

SAGAIDI UN SVINI JUBILEJU 12 DIENAS

Iepazīties

GRĀMATA TAVS ASTROLOGS

"Cik astrologu, tik astroloģijas!" tāda ir drukātās grāmatas un web grāmatas pamatdevīze, ļaujot Tev pašam izvēlēties no astrologa klāsta sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās-atbildēs ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un arī par sevi. Interviju tapšanas gaitā ir arī man pašam bija kā liela mācību stunda, aiztrautīgi apzinot kolēģu domas, gūstot plašāku skatu uz lietām, par kurām mazāk kas bija zināms. 

Piedāvājam iegādāties Kristapa Baņķa 2012.gadā izdoto grāmatu, kas nekad nenovecos, par 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem.

Iegādājama Web grāmatā, kurā ie pieejama drukātā grāmata on-line formātā un visi sadaļā "Sarunas ar astrologiem" publicētie astrologi. 

Īpaši ieteicama tiem, kuri meklē savu astrologu vai grasās apmeklēt, kā arī astroloģiju studējošajiem. 

Iepazīties

Lejupielādēt kalendārus varēsi uzreiz pēc apmaksas veikšanas. Summa apmaksai: 0.00 EUR APMAKSĀT