Astrokalendāri 2022. - piesaista Tev veiksmi!

INDIVIDUĀLAIS ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS

Astrologi.lv Dižkalendārs ir pirmais un vienīgais astroloģiskais, numeroloģiskais un Saules/Mēness kalendārs, veidots pēc Taviem dzimšanas datiem. Kalendāra ieteikumu ievērošana palīdz plānot laiku un darbus, lai ar mazāko piepūli sasniegtu maksimālo labumu. Dižkalendārā atradīsi pilnīgi visu vajadzīgo pamatinformāciju, kuru detalizētāk un pamatīgāk izvēršam katrā no zemāk minētajiem gada un 1/2gada kalendāriem.
Dižkalendāra un mūsu PDF kalendāru lietošana sola AstroVeiksmi! 

Iepazīsties ar dižkalendāru

EKSKLUZĪVS DRUKĀTAIS KALENDĀRS 2022. GADAM

 

Eur 25.00
-+

PIEEJAMS TIKAI ŠEIT APMAKSĀTĀ IEPRIEKŠPASŪTĪJUMĀ 
LĪDZ 25.OKTOBRIM! 

"TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2022" EKSKLUZĪVI TIKS TEV PIEGĀDĀTS AR OMNIVA PAKOMĀTU NOVEMBRA BEIGĀS

SKAITS IEROBEŽOTS - NEATSTĀJ UZ PĒDĒJO BRĪDI!
Citu drukāto kalendāru un plānotāju 2022. gadam nebūs.

Izvēlies kalendāru skaitu, spied uz lapas apakšā redzamo oranžo pogu Apmaksāt, nonāksi lapā, kur vajadzēs ievadīt Omnivas pieprasītos datus, reģistrē tos un apmaksā ar izvēlēto banku vai bankas karti. Automātiski saņemsim Tavu pasūtījumu un piefiksēsim, lai brīdī, kad saņemsim kalendāru no tipogrāfijas, to iepakotu un piegādātu Tev Omniva ierastajā kārtībā. 

1 kalendārs maksā - 25eur, 2 kalendāri 50eur utt.
Bezmaksas izsūtīšana ar Omniva pakomātu

REDZAMIE PDF KALENDĀRI IR 2021. GADA 2. PUSGADAM - 

SEPTEMBRIM, OKTOBRIM, NOVEMBRIM, DECEMBRIM 2021.

PDF Kalendāri, ko redzat šajā lapā, tiks saņemti uzreiz pēc apmaksas tavā norādītajā e-pastā!

2022.GADA PDF KALENDĀRI BŪS PIEEJAMI NO 6.NOVEMBRA!

MĒNESS ĪSTO RITMU KALENDĀRS

66 lpp. PDF versijā 2021.gada JŪNIJS - DECEMBRIS (ieskaitot)!

PRAKTISKIE PADOMI. MISTIKAS SUPERLAIKI UN RITUĀLI. PILNMĒNESS GLĀBĒJDIENAS. Ar šo lielisko kalendāru Tu iegūsi saimnieciski vērtīgu plānu katram mēnesim un noskaidrosi, kā vislabāk pavadīt katru PilnMēness nedēļu atlikušā gada laikā, lai izvairītos no problēmām un to nodzīvotu par ieguvumu sev! 

Saņemsi vērtīgākās plānošanas un rīcības starta dienasizsmeļošu katra mēneša astroprognozi un unikālu materiālu ar ieteikumiem katram PilnMēness ciklam, iekļaujot bīstamākās dienas, glābējdienas un precīzus astromaģijas mistērijas laikus, kuros ar rituālām darbībām veicināt savu kvēlāko vēlmju piepildīšanos.
Kalendārs veidots Latvijas laika zonai.

Iepazīties Iegādāties - 15.00 eur

ČEKU DEDZINĀŠANAS KALENDĀRS

PDF versijā 2021.gada JŪNIJS - DECEMBRIS

Būs pieejams pārdošanā tikai jūnijā! 
Čeku dedzināšanas Superlaiki ir profesionāla astrologa rūpīgi atlasīti datumi un precīzie laiki pēc visām astroloģijas likumsakarībām! Astro profesionāļa Kristapa Baņķa autormetode ir vadošā Latvijā un uzskatāma par Čeku dedzināšanas astro/numeroloģijas metodikas ieviesēju. 

Čeku dedzināšana ir jaudīga un pārbaudīta Astromaģija, kas piesasta naudas enerģiju, ja to dara tieši mūsu supermaģijas laikos un ieteiktajā rīcības veidā. Īpaši esmu izdalījis Retrocilpas, kas palīdz un veicina naudas atgriešanu. Numeroloģiskie aprēķini padara šo kalendāru indiviudālu.  Palīdz vairot labklājību!
Kalendārs veidots Latvijas laika zonai

Iepazīties Iegādāties - 15.00 eur

PIRKUMI. FINANSES. SUPERLAIKI

PDF versijā 2021.gada JŪNIJS - DECEMBRIS

Būs pieejams pārdošanā tikai jūnijā!
Kalendārs Tavai finansu veiksmei un labklājībai! Apjomīgs un praktisks izdevums ikvienam, kurš vēlas tikt pie labklājības un dzīvot labāk, sasniegt vairāk, tērēt jēgpilnāk un nepārmaksāt. Ar mērķtiecību, darot lietas pareizā astrolaikā un izvairoties no neveiksmēm nelaikos, veiksme un panākumi stāvēs Tev klāt! Plaša astroprognoze katram mēnesim, veiksmīgākie periodi, planetārās spriedzes dienas, ikmēneša plānošanas laiki un ieteikumi, kā izmantot vērtīgo astrolaiku savā labā.

Otrā sadaļa - populārais PIRKUMU KALENDĀRS ar pirkumu un lielpirkumu Superlaikiem, svarīgākajiem posmiem pirkšanas procesā un padomiem finansu piesaistei. Veidots Latvijas laika zonai.

Iepazīties Iegādāties - 15.00 eur

KRISTAPA BAŅĶA 2022. GADA PROFESIONĀLĀS PROGNOZES UN PAREĢOJUMI

SUPERHOROSKOPI.LV - GADA PROGNOZES

Iepazīties

SAGAIDI UN SVINI JUBILEJU 12 DIENAS

Iepazīties

GRĀMATA TAVS ASTROLOGS

"Cik astrologu, tik astroloģijas!" tāda ir drukātās grāmatas un web grāmatas pamatdevīze, ļaujot Tev pašam izvēlēties no astrologa klāsta sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās-atbildēs ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un arī par sevi. Interviju tapšanas gaitā ir arī man pašam bija kā liela mācību stunda, aiztrautīgi apzinot kolēģu domas, gūstot plašāku skatu uz lietām, par kurām mazāk kas bija zināms. 

Piedāvājam iegādāties Kristapa Baņķa 2012.gadā izdoto grāmatu, kas nekad nenovecos, par 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem.

Iegādājama Web grāmatā, kurā ie pieejama drukātā grāmata on-line formātā un visi sadaļā "Sarunas ar astrologiem" publicētie astrologi. 

Īpaši ieteicama tiem, kuri meklē savu astrologu vai grasās apmeklēt, kā arī astroloģiju studējošajiem. 

Iepazīties

  Summa apmaksai: 0.00 EUR APMAKSĀT