Astrokalendāri 2023. - piesaista Tev veiksmi!

INDIVIDUĀLAIS ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS

Astrologi.lv Dižkalendārs ir pirmais un vienīgais astroloģiskais, numeroloģiskais un Saules/Mēness kalendārs, veidots pēc Taviem dzimšanas datiem. Kalendāra ieteikumu ievērošana palīdz plānot laiku un darbus, lai ar mazāko piepūli sasniegtu maksimālo labumu. Dižkalendārā atradīsi pilnīgi visu vajadzīgo pamatinformāciju, kuru detalizētāk un pamatīgāk izvēršam katrā no zemāk minētajiem gada un 1/2gada kalendāriem.
Dižkalendāra un mūsu PDF kalendāru lietošana sola AstroVeiksmi! 

Iepazīsties ar dižkalendāru

TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2023.

Astrologa Kristapa Baņķa veidotais pirmais profesionālais Mēness kalendārs Latvijā pie uzticamajiem lasītājiem atnācis jau 16. gadu. 

PDF versijā visam 2023.gadam. Kalendārā atradīsi Mēness un Saules cikla pilnīgu atspoguļojumu: Mēness fāzes, Aptumsumus, Apogeju un Perigeju, Dižčika un čika laikus, senču svētkus, Superlaikus un Nelaikus. Un, protams, Dārza darbu kalendāru ar labajiem laikiem. Atradīsi arī Sirsniņdienas un Celibāta jeb seksam kategoriski Nē datumus. 

Mēness un Saules dienas atzīmētas ar ātri skaidrojošiem smaidiņiem, starp 11 nodarbēm atradīsi Kategoriski Nē alkoholam un Atpūtas laiku, kas veltāms pastaigām, meditācijai, lasīšanai un vienatnei. Astro interesentiem svarīgi būs zināt visu planētu ingresijas.     

Iepazīties Iegādāties - 16.50 eur

PDF kalendāri visam 2023.gadam - apmaksā un lejuplādē

Kalendārs sagatavots Latvijas laika zonai un ārzemēs izmantojams ierobežoti. Ārzemēs dzīvojošajiem iesakām izmantot Astroinfo.lv Dižkalendāru, kas pielāgojams jebkurai vietai pasaulē. 

TAVS MĒNESS PLĀNOTĀJS

Tavs Mēness Plānotājs 2023 ir labs sākums lielākām pārmaiņām, jo viedā astromaģija palīdz paveikt īstās lietas īstajā brīdī! No visām astroloģijas un numeroloģijas iespējām Kristaps Baņķis ir izveidojis savu autormetožu apkopojumu, kas vislabāk Tev palīdzēs sasniegt uzstādīto mērķi: ar minimālu plānošanas un astro cikliskuma ievērošanu, gūt zvaigžņotu atbalstu un sasniegt maksimāli iespējamo. Ļoti labi ikdienā strādā pēc piemēra aprēķinātās Numeroloģiskās personālās dienas. 
GALVENĀ VĒRTĪBA: 12 MĒNEŠU ATVĒRUMI - viss svarīgākais katrai gada dienai KOPSKATĀ. Bez katras nedēļas atsevišķa skata!
12 mēnešu atvēruma fragments - paraugs

Plānotājs sastāv no divām daļām: 1)PLĀNOŠANAS - ievads, paskaidrojošām sadaļām un 12 plānotāja mēneša atvērumiem ar atvēlētu vietu Tavām piezīmēm; 2)PADOMNIEKA - plaši izskaidro plānotājā ietverto informāciju, uzzināsi visu, kas attiecas uz Mēness un Planētu dabu, ritmu un cikliskumu, Zodiaka zīmēm un Numeroloģisko Personālo dienu skaidrojumiem. Sagatavots Latvijas laika zonai.

Iegādāties - 11.00 eur

DIZAINA KALENDĀRI

Visi dizaina kalendāri vienā pirkumā! 

Mēness fāžu kalendārs 2023 vizuāli pārskatāms ar fāžu maiņas datumiem un precīziem laikiem vienkopus. Palīdzēs Tev vienmēr būt lietas kursā par esošo Mēness fāzi, lai zinātu, kad gaidāms jaudīgais PilnMēness un aptumsumu laiks. 

Astroveiksmes dienu kalendārs 2023 ar atzīmētām astroveiksmes dienām visa gada garumā, kurām raksturīga vislielākā planetārā labvēlība. Izmanto tās vērtīgiem iesākumiem. Ērtībai Tu saņem arī apvienoto Dižčika periodu un Astroveiksmes dienu kalendāru 2023.

Dižčika periodu kalendārs 2023 - 6 īpašie datumi visa gada laik. Papildus bonuss – Čika laiku kalendārs pārskatāmā tabulā pdf formātā. Visi kalendāri lietojami vairākos veidos. Katrs kā vienas lapas pdf būs pārskatāms un vienmēr ar Tevi mobilajā telefonā/ datorā. Un izprintējami A4 vai A3 formātā, melnbalti vai krāsaini, ja vēlies tos novietot uz sava rakstāmgalda, pielikt pie sienas, ierāmēt, dāvināt. 

Iegādāties - 11.00 eur

RETROCILPAS UN DIŽČIKA PERIODI

PDF versijā visam 2023.gadam. 
Kalendārs, kurā vienuviet atradīsi visas 2023.gada planetārās retrocilpas, precīzus datumus ar laikiem un to skaidrojumiem – brīdinājumiem, kādās “lamatās” neiekrist un ieteikumus rīcībai, lai šo laiku vērstu sev par labu.

Atsevišķa sadaļa veltīta Dižčikam. Kopā ar precīziem laikiem Tu saņemsi aprakstus par perioda klupšanas akmeņiem un arī iespējām – sadzīvē, sportā, transportā, pirkumu jautājumos, uzņēmējdarbībā. 

Tu iegūsti arī Čika laikus visam gadam vienotā un pārskatāmā tabulā ar atsevišķi izdalītiem Spriedzes un Radošajiem Čika laikiem. Tas viss kopā Tev palīdzēs saplānot gadu un nonākt pie visvērtīgākā astrolaika saviem lēmumiem un rīcībai.

 

Iepazīties Iegādāties - 11.00 eur

KRISTAPA BAŅĶA 2023. GADA PROFESIONĀLĀS PROGNOZES UN PAREĢOJUMI

SUPERHOROSKOPI.LV - GADA PROGNOZES

Iepazīties

SAGAIDI UN SVINI JUBILEJU 12 DIENAS

Iepazīties

GRĀMATA TAVS ASTROLOGS

"Cik astrologu, tik astroloģijas!" tāda ir drukātās grāmatas un web grāmatas pamatdevīze, ļaujot Tev pašam izvēlēties no astrologa klāsta sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās-atbildēs ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un arī par sevi. Interviju tapšanas gaitā ir arī man pašam bija kā liela mācību stunda, aiztrautīgi apzinot kolēģu domas, gūstot plašāku skatu uz lietām, par kurām mazāk kas bija zināms. 

Piedāvājam iegādāties Kristapa Baņķa 2012.gadā izdoto grāmatu, kas nekad nenovecos, par 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem.

Iegādājama Web grāmatā, kurā ie pieejama drukātā grāmata on-line formātā un visi sadaļā "Sarunas ar astrologiem" publicētie astrologi. 

Īpaši ieteicama tiem, kuri meklē savu astrologu vai grasās apmeklēt, kā arī astroloģiju studējošajiem. 

Iepazīties

  Summa apmaksai: 0.00 EUR APMAKSĀT