Astrokalendāri 2021. - piesaista Tev veiksmi!

INDIVIDUĀLAIS ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS

Astrologi.lv Dižkalendārs ir pirmais un vienīgais astroloģiskais, numeroloģiskais un Saules/Mēness kalendārs, veidots pēc Taviem dzimšanas datiem. Kalendāra ieteikumu ievērošana palīdz plānot laiku un darbus, lai ar mazāko piepūli sasniegtu maksimālo labumu. Dižkalendārā atradīsi pilnīgi visu vajadzīgo pamatinformāciju, kuru detalizētāk un pamatīgāk izvēršam katrā no zemāk minētajiem gada un 1/2gada kalendāriem.
Dižkalendāra un mūsu PDF kalendāru lietošana sola AstroVeiksmi! 

Iepazīsties ar dižkalendāru

EKSKLUZĪVI DRUKĀTIE KALENDĀRI UN PLĀNOTĀJS 2021. GADAM

Kalendāri, ko redzat šajā lapā, ir PDF formātā un tiek saņemti uzreiz pēc apmaksas e-pastā!

 

NEPALAID GARĀM - APRĪLIM

Ķer ciet ļoti aktuālo kalendāru nozīmīgajam APRĪLIM! 

Jauna rubrika #NepalaidGarām numurā: PilnMēness kalendārs “Tavas PilnMēness glābējdienas”. "Nepalaid Garām" PDF formātā ir Dižkalendāra skaidrojošā "dvīņumāsa" ar svarīgākajiem astro laikiem katrai dienai visam mēnesim vienkopus un būtisku uzmanību – skaidrojumu kādam īpašam astro notikumam.

Rīcības kalendārs ar astro darba lapām. Tu iegūsi katrai dienai atbilstošāko dienas režīmu un esenci jeb "īsumā par svarīgāko", vērtīgu aprakstu visam mēnesim, izpratni par labajiem un nelabajiem Čika laikiem! Izceļam svarīgāko, īpaši spēcīgos astromaģijas laikus un brīdinājumu par superbīstamību. Izvairies no nelaimēm un izmanto vērtīgo astrolaiku savā labā! Skaistumkopšanas superlaiki!

Iepazīties Iegādāties Aprīlim - 15.00 eur

POPULĀRA SĒRIJA - 1/2 GADA ASTROKALENDĀRI 

ČEKU DEDZINĀŠANAS KALENDĀRS

PDF versijā 2021.gada JANVĀRIS - JŪNIJS

Čeku dedzināšanas Superlaiki ir profesionāla astrologa rūpīgi atlasīti datumi un precīzie laiki pēc visām astroloģijas likumsakarībām! Astro profesionāļa Kristapa Baņķa autormetode ir vadošā Latvijā un uzskatāma par Čeku dedzināšanas astro/numeroloģijas metodikas ieviesēju. 

Čeku dedzināšana ir jaudīga un pārbaudīta Astromaģija, kas piesasta naudas enerģiju, ja to dara tieši mūsu supermaģijas laikos un ieteiktajā rīcības veidā. Īpaši esmu izdalījis Retrocilpas, kas palīdz un veicina naudas atgriešanu. Numeroloģiskie aprēķini padara šo kalendāru indiviudālu.  

Palīdz vairot labklājību! Daudzie kalendāru lietotāju dzīves piemēri nešaubīgi parāda -  tas strādā lieliski!   

Iepazīties Iegādāties - 13.50 eur

PIRKUMI. FINANSES. SUPERLAIKI

PDF versijā 2021.gada JANVĀRIS - JŪNIJS

Kalendārs Tavai finansu veiksmei un labklājībai! Apjomīgs un praktisks izdevums ikvienam, kurš vēlas tikt pie labklājības un Jauno gadu iesākt ar apņemšanos – dzīvot labāk, sasniegt vairāk, tērēt jēgpilnāk un nepārmaksāt. Ar mērķtiecību, darot lietas pareizā astrolaikā un izvairoties no neveiksmēm nelaikos, veiksme un panākumi stāvēs Tev klāt!

Plaša astroprognoze katram mēnesim, veiksmīgākie periodi, planetārās spriedzes dienas, ikmēneša plānošanas laiki un ieteikumi, kā izmantot vērtīgo astrolaiku savā labā.

Otrā sadaļa - populārais PIRKUMU KALENDĀRS ar pirkumu un lielpirkumu Superlaikiem, svarīgākajiem posmiem pirkšanas procesā un padomiem finansu piesaistei.

Iepazīties Iegādāties - 13.50 eur

SIRSNIŅDIENU KALENDĀRS

PDF versijā 2021.gada JANVĀRIS - JŪNIJS

Tavs vērtīgākais padomdevējs sirdslietās. Praktiski noderīgs un paredzēts ikvienam – vientuļniekiem, mīlas pārīšiem, laulātajiem, ģimeniskajiem, seksuāli kārajiem un visiem citiem savu vislabāko attiecību izveidošanai, kopšanai un lološanai.

Uzsāc Jauno gadu ar mērķi izveidot, sakārtot, uzlabot un bagātināt savu attiecību, mīlas un ģimenes dzīvi, ņem vērā vērtīgos kalendāra ieteikumus un baudi lielisku attiecību laiku!

Kalendārā atradīsi skaidrojošu ievadu, vizuāli pārskatāmas tabulas ar sirsniņlaikiem un pikantajām SX dienām; iepazīšanās Superlaikiem; seksam-nē!; konfliktu un attiecību “remonta” dienām; mīļdāvaniņu ieteikumiem, kas iepriecinās no sirds.

Iepazīties Iegādāties - 13.50 eur

ORGANISMA ATSLODZE UN DIĒTAS

PDF versijā 2021.gada JANVĀRIS - JŪNIJS

Viens no pieprasītākajiem kalendāriem, pateicoties savai tik aktuālajai tematikai! Īpaši noderīgs Jauno gadu uzsākot, kad starp visām citām apņemšanām -  piekopt veselīgu dzīvesveidu, atteikties no kaitīgajiem ieradumiem, lieliski izskatīties un viegli justies - kļūst īpaši aktuāli un reizē arī sasniedzami. 

Ar šo kalendāru Tu būsi sava izskata un svara pavēlnieks! Un izpildot kaut vai daļu no ieteikumiem, jau pēc pusgada pārsteigsi ar pozitīvām pārmaiņām gan sevi, gan citus

Kalendārs būs saistošs ikvienam, kurš vēlas piedzīvot uzlabojumus savā dzīvē, neuztraukties par lieko svaru, vēlas sakārtot savu organismu, tā enerģētiku un dzīvi kopumā.

Iepazīties Iegādāties - 13.50 eur

KRISTAPA BAŅĶA 2021. GADA PROFESIONĀLĀS PROGNOZES UN PAREĢOJUMI

SUPERHOROSKOPI.LV - GADA PROGNOZES

Iepazīties

SAGAIDI UN SVINI JUBILEJU 12 DIENAS

Iepazīties

GRĀMATA TAVS ASTROLOGS

"Cik astrologu, tik astroloģijas!" tāda ir drukātās grāmatas un web grāmatas pamatdevīze, ļaujot Tev pašam izvēlēties no astrologa klāsta sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās-atbildēs ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un arī par sevi. Interviju tapšanas gaitā ir arī man pašam bija kā liela mācību stunda, aiztrautīgi apzinot kolēģu domas, gūstot plašāku skatu uz lietām, par kurām mazāk kas bija zināms. 

Piedāvājam iegādāties Kristapa Baņķa 2012.gadā izdoto grāmatu, kas nekad nenovecos, par 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem.

Iegādājama Web grāmatā, kurā ie pieejama drukātā grāmata on-line formātā un visi sadaļā "Sarunas ar astrologiem" publicētie astrologi. 

Īpaši ieteicama tiem, kuri meklē savu astrologu vai grasās apmeklēt, kā arī astroloģiju studējošajiem. 

Iepazīties

  Summa apmaksai: 0.00 EUR APMAKSĀT