Iegādāties kalendārus

2019. gadā – par zaļu domāšanu.

TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2019!

Uzklausot daudzkārtējus lūgumus un ilggadējo lietotāju vēlmes, pieņēmu lēmumu šā gada PDF kalendāru un jau 12 gadus izdoto Tavs Mēness kalendārs, kas pieejams digitāli.

Apraksti par katru kalendāru pieejami lapas apakša, klikojot uz nosaukumu pogām vai atrodot pēc nosaukumiem kreisā pusē.
Tik vienkārši: iepazīsties – iegādājies – saņem – lieto!

Jaunums iesācējiem un skeptiķiem -> Dižčika un Čika laika kalendārs
Tikai šajā kalendārā: Dižčika laiki 2019. - 2022.gadam

Astroveiksmes kalendārs ir transformējies divējādi izmantojams: Biznesa cilvēkiem jeb darītājiem, kā arī Astroluksoforu pazinējiem un Astrologiem, kuriem svarīgs ir planētu aspektācija un ingresijas. Tajā pat laikā, pat tie, kuriem jebkādi astro kalendāri ir bijuši sveši sapratīs un mācēs to praktiski izmantot. Mūsuprāt, šis kalendārs veiksmīgi apvieno lieliskās K. Baņķa Dižkalendāra iespējas. 

Tavs Mēness kalendārs kā pats pirmais Mēness kalendārs Latvijā noslēdz 12 gadu ciklu un dod vietu digitālajam laikmetam. Esam to izstrādājuši un uzlabojuši līdz perfekcijai, bet izdodam tikai PDF versijā, jo vairums to labprāt iegādājas tieši lietošanai telefonā, datorā un pateicoties visus 12 gadus izdotajam melnbaltajam tonim, tas ir veiksmīgi izprintējams un rāmī ieliekams arī goda vietā pie sienas, ja kādam tā labpatīkas, neko nezaudējot no skata. 

PDF kalendāru iegādes kārtība – uzspied un izlasi!


NEPALAID GARĀM! Jaunums astroloģijā!

Vērtīgākie astro laiki ar ieteikumiem katrai dienai visam JŪLIJA mēnesim vienkopus. Tu iegūsi: katrai dienai atbilstošāko DIENAS REŽĪMU un katras dienas esenci – īsumā par svarīgāko; vērtīgu aprakstu katrai nedēļai; jaunu izpratni par zaļo, dzelteno un sarkano Čika laiku! Svarīgākos astro mirkļus, īpaši spēcīgos astromaģijas laikus un brīdinājumu par superbīstamību. Īstos un astroloģiski pamatotos svinēšanas laikus pēc Senču kalendāra svarīgākajām dienām gadskārtā. Mēs to visu Tev pateiksim priekšā.
Izvairies no nebūšanām un izmanto vērtīgo astrolaiku savā labā un pēc pilnas programmas!

Kā iegādāties vienkārši un ātri

IZVĒLIES jebkuru kalendāru vai vairākus kalendārus un lapas apakšā zem kalendāriem spied APMAKSĀT. Turpmāk nonāksi apmaksas lapā, kurā jāpabeidz pakalpojuma apmaksa. Garantējam norēķinu drošību. 
Lejupielādēt kalendāru varēsi uzreiz pēc apmaksas veikšanas.

 


Summa apmaksai: 0.00 APMAKSĀT

KALENDĀRU 2019.
IEGĀDE PDF FORMĀTĀ
TŪLĪTĒJA LEJUPLĀDE

VIP ar atlaidi

  • Izvēlies PDF kalendāru

  • Apmaksā 

  • lejuplādē uzreiz pēc apmaksas šajā pašā lapā

 

Sīkāk par katru kalendāru uzzināsi, klikojot uz kalendāru pogām, vai apmeklējot kreisās puses kolonnā katru kalendāru.

Jaunums iesācējiem un skeptiķiem!
Dižčika un Čika laika kalendārs
Tas mainīs viņu dzīvi! 
Nopērkams atsevišķi no šajā lapā atrodamo kalendāru komplekta - kliko uz nosaukumu linku. 

Grāmata Tavs Astrologs  

 


Man ir kupons
Ņem vērā! Ievadot kupona kodu, pārliecinies, ka lielie burti tiek ievadīti kā lielie burti. Kupona kods ir unikāls, un to var izmantot tikai vienu reizi.