Astrokalendāri 2024. - piesaista Tev veiksmi!

INDIVIDUĀLAIS ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS

Astrologi.lv Dižkalendārs ir pirmais un vienīgais astroloģiskais, numeroloģiskais un Saules/Mēness kalendārs, veidots pēc Taviem dzimšanas datiem. Kalendāra ieteikumu ievērošana palīdz plānot laiku un darbus, lai ar mazāko piepūli sasniegtu maksimālo labumu. Dižkalendārā atradīsi pilnīgi visu vajadzīgo pamatinformāciju, kuru detalizētāk un pamatīgāk izvēršam katrā no zemāk minētajiem gada un 1/2gada kalendāriem.
Dižkalendāra un mūsu PDF kalendāru lietošana sola AstroVeiksmi! 

Iepazīsties ar dižkalendāru

DRUKĀTIE KALENDĀRI 2024.GADAM

IEPRIEKŠPĀRDOŠANA EXKLUZĪVI (ierobežotā skaitā) DRUKĀTAJIEM TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2024 un ASTROVEIKSMES BIZNESA KALENDĀRS 2024. Iegādājies tagad, bet sūtījumu izsūtīsim vienoti 30.novembrī ar Omnivu. Vēlākais decembrī tie nonāks pie Tevis. Lasi aprakstus un izdevīgāk ir dāvanām iegādāties uzreiz vairākus kalendārus!  
 

Eur 27.00
-+

TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2024 ir viens no diviem drukātā formāta kalendāriem ko piedāvājam. PDF formātā - par tādu pašu cenu, iespējams, būs pieejams gada nogalē.   

Izvēlies kalendāru skaitu, spied uz lapas apakšā redzamo oranžo pogu Apmaksāt, nonāksi lapā, kur vajadzēs ievadīt Omnivas pieprasītos datus, reģistrē tos un apmaksā ar izvēlēto banku vai bankas karti. Automātiski saņemsim Tavu pasūtījumu un piefiksēsim, lai brīdī, kad saņemsim kalendāru no tipogrāfijas, to iepakotu un piegādātu Tev Omniva ierastajā kārtībā. 

Formāts: 295 x 295 mm, 26 lpp, melna spirāle, pakarināms uz āķīti.
Kopā ar sūtījumu maksā = 27eur un katrs nākamais +23eur
Ja pievieno arī drukāto Astroveiksms kalendāru, tad abi kopā maksās 48eur un katrs nākamais AstroVeiksmes kalendārs +21eur, bet katrs nākamais Mēness kalendārs +23eur.
Kopā izdevīgāk - apdāvini citus!


2023

                       ASTRO VEIKSMES BIZNESA KALENDĀRS 2024

Eur 25.00
-+

ASTROVEIKSMES BIZNESA KALENDĀRS atgriežas pēc krietnāka pārtraukuma un atšķirībā no iepriekšējo gadu prognožu kalendāra, tagad piemērots saimnieciskai plānošanai, uzņēmēdarbībai un finanšu astroveiksmes kodēšanai.  Kalendārā ir dienu astroluksofori, superlaiki, nelaiki, čika laiki, Marsa cikla atspoguļojums, visas Retrocilpas, ingresijas un Astromaģijas datumi, kā arī katra mēneša astropadomi pēc KB autormetodēm.

Izvēlies kalendāru skaitu, spied uz lapas apakšā redzamo oranžo pogu Apmaksāt, nonāksi lapā, kur vajadzēs ievadīt Omnivas pieprasītos datus, reģistrē tos un apmaksā ar izvēlēto banku vai bankas karti. Automātiski saņemsim Tavu pasūtījumu un piefiksēsim, lai brīdī, kad saņemsim kalendāru no tipogrāfijas, to iepakotu un piegādātu Tev Omniva ierastajā kārtībā. 

Formāts: 295 x 210 mm, 30 lpp, melna spirāle.

Kopā ar sūtījumu maksā = 25eur un katrs nākamais +21eur
Ja pievieno arī Tavs Mēness kalendārs, tad abi kopā maksās 48eur un katrs nākamais AstroVeiksmes kalendārs +21eur, bet katrs nākamais Mēness kalendārs +23eur. Kopā izdevīgāk!


DRUKĀTAJIEM KALENDĀRIEM TU VIENOTĀ MAKSĀJUMĀ VARI PIEVIENOT ARĪ ZEMĀK ESOŠOS PDF KALENDĀRUS, KURUS SAŅEMSI UZREIZ PĒC APMAKSAS

UZMANĪBU! JAUNAIS "DIĒTAS. MĪLAS LIETAS. ASTROLOĢIJA SPORTAM" KALENDĀRS IR PIEEJAMS 2023.GADAM!

Diētas kalendārs 2023

JAUNUMS! PDF versijā no 2023.gada augusta – 2024.gada janvārim.

Kalendāra pamatā ir KB autormetode, pēc kuras vadoties, ikviens var iemācīties dzīvot veselīgi, organismam labvēlīgi, uzlabot savu fizisko formu, emocionālo stāvokli un attiecības.
Kalendārā iekļauti vairāk kā 15 dažādi rādītāji pa dienām – nodarbes, ieteikumi un aizliegumi, kas saistīti ar veselīgu dzīvesveidu, svara kontroli, sporta aktivitātēm, kaitīgajiem ieradumiem un mīlas priekiem. Kalendāra uzdevums ir parādīt, kad ir labvēlīgie Superlaiki un kad ir vislielākais planetārais kaitējums, ko vari novērst, nedarot noteiktas lietas norādītajās dienās un laikos. Tāpēc šeit neatradīsi konkrētu diētu ieteikumus, bet sapratīsi, kā ar astroloģijas palīdzību panākt labvēlīgu rezultātu attiecībā uz savu organismu, attiecībām un likteni. Kalendārs veidots Latvijas laika zonai.

Iepazīties Iegādāties - 15.00 eur

PDF kalendāri visam 2024.gadam - apmaksā un lejuplādē

Kalendārs sagatavots Latvijas laika zonai un ārzemēs izmantojams ierobežoti. Ārzemēs dzīvojošajiem iesakām izmantot Astroinfo.lv Dižkalendāru, kas pielāgojams jebkurai vietai pasaulē. 

ČEKU DEDZINĀŠANAS KALENDĀRS

PDF versijā 2024.gadam

+ bonusā 2023.g. septembris – decembris (ieskaitot)   

Čeku dedzināšanas Superlaiki ir profesionāla astrologa rūpīgi atlasīti datumi un precīzie laiki pēc visām astroloģijas likumsakarībām! Profesionāļa Kristapa Baņķa autormetode ir vadošā Latvijā un uzskatāma par Čeku dedzināšanas astro/numeroloģijas metodikas ieviesēju.
Čeku dedzināšana ir jaudīga un pārbaudīta Astromaģija, kas piesasta naudas enerģiju un vairo Tavu labklājību, ja to dara tieši mūsu supermaģijas laikos un ieteiktajā rīcības veidā.

Veicot vienkāršus numeroloģiskus aprēķinus pēc kalendārā iekļautā parauga, tas strādās personīgi Tev. Kalendārs ir Latvijas laika zonai. 

Iepazīties Iegādāties - 19.50 eur

PIRKUMU KALENDĀRS

PDF versijā 2024.gadam
+ bonusā 2023.g. septembris - decembris
 (ieskaitot)

Pirkumu un lielpirkumu kalendārs ar Superlaikiem, pirkumiem nelabvēlīgajām dienām, svarīgākajiem posmiem pirkšanas procesā un vērtīgiem padomiem Tavai finansu veiksmei un labklājībai! 

Apjomīgs un praktisks izdevums ikvienam, kurš vēlas tikt pie labklājības un Jauno gadu iesākt ar apņemšanos – dzīvot labāk, tērēt jēgpilnāk, ietaupīt un nepārmaksāt.
Ar mērķtiecību, darot lietas pareizā astrolaikā un izvairoties no neveiksmēm nelaikos, veiksme un panākumi stāvēs Tev klāt!

Kalendārs sagatavots Latvijas laika zonai

 

 

Iepazīties Iegādāties - 19.50 eur

DIZAINA KALENDĀRI

Visi dizaina kalendāri vienā pirkumā! 
Mēness fāžu kalendārs 2024 vizuāli pārskatāms ar fāžu maiņas datumiem un precīziem laikiem vienkopus. Palīdzēs Tev vienmēr būt lietas kursā par esošo Mēness fāzi, lai zinātu, kad gaidāms jaudīgais PilnMēness un aptumsumu laiks. 
Astroveiksmes dienu kalendārs 2024 ar atzīmētām astroveiksmes dienām visa gada garumā. Tām raksturīga vislielākā planetārā labvēlība, ko izmanto svarīgiem lēmumiem un iesākumiem.
Dižčika periodu kalendārs 2024 – informēs par visiem Dižčika periodiem vienkopus un 6 īpašajiem datumiem visa gada laikā.
Čika laiku kalendārs 2024 – KB autormetode ar triju krāsu Čika laikiem.

Papildus bonuss
– Retrocilpu kalendārs 2024
.
Visi kalendāri sagatavoti Latvijas laika zonai un lietojami vairākos veidos. Katrs pdf būs pārskatāms un vienmēr ar Tevi mobilajā telefonā/ datorā. Vai printē A4 vai A3 formātā, melnbaltus vai krāsainus, ja vēlies tos novietot uz sava rakstāmgalda, pielikt pie sienas, ierāmēt, dāvināt. 

Iegādāties - 16.50 eur

RETROCILPAS UN DIŽČIKA PERIODI

PDF versijā visam 2024.gadam. 
Kalendārs, kurā vienuviet atradīsi visas 2024.gada planetārās retrocilpas, precīzus datumus ar laikiem un to skaidrojumiem – brīdinājumiem, kādās “lamatās” neiekrist un ieteikumus rīcībai, lai šo laiku vērstu sev par labu.

Atsevišķa sadaļa veltīta Dižčikam. Kopā ar precīziem laikiem Tu saņemsi aprakstus par perioda klupšanas akmeņiem un arī iespējām – sadzīvē, sportā, transportā, pirkumu jautājumos, uzņēmējdarbībā. 

Tu iegūsti arī Čika laikus visam gadam vienotā un pārskatāmā tabulā ar atsevišķi izdalītiem Spriedzes un Radošajiem Čika laikiem. Tas viss kopā Tev palīdzēs saplānot gadu un nonākt pie visvērtīgākā astrolaika saviem lēmumiem un rīcībai.

Iepazīties Iegādāties - 15.00 eur

KRISTAPA BAŅĶA 2023. GADA PROFESIONĀLĀS PROGNOZES UN PAREĢOJUMI

SUPERHOROSKOPI.LV - GADA PROGNOZES

Iepazīties

SAGAIDI UN SVINI JUBILEJU 12 DIENAS

Iepazīties

GRĀMATA TAVS ASTROLOGS

"Cik astrologu, tik astroloģijas!" tāda ir drukātās grāmatas un web grāmatas pamatdevīze, ļaujot Tev pašam izvēlēties no astrologa klāsta sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās-atbildēs ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un arī par sevi. Interviju tapšanas gaitā ir arī man pašam bija kā liela mācību stunda, aiztrautīgi apzinot kolēģu domas, gūstot plašāku skatu uz lietām, par kurām mazāk kas bija zināms. 

Piedāvājam iegādāties Kristapa Baņķa 2012.gadā izdoto grāmatu, kas nekad nenovecos, par 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem.

Iegādājama Web grāmatā, kurā ie pieejama drukātā grāmata on-line formātā un visi sadaļā "Sarunas ar astrologiem" publicētie astrologi. 

Īpaši ieteicama tiem, kuri meklē savu astrologu vai grasās apmeklēt, kā arī astroloģiju studējošajiem. 

Iepazīties

  Summa apmaksai: 0.00 EUR APMAKSĀT