Astrokalendāri 2022. - piesaista Tev veiksmi!

INDIVIDUĀLAIS ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS

Astrologi.lv Dižkalendārs ir pirmais un vienīgais astroloģiskais, numeroloģiskais un Saules/Mēness kalendārs, veidots pēc Taviem dzimšanas datiem. Kalendāra ieteikumu ievērošana palīdz plānot laiku un darbus, lai ar mazāko piepūli sasniegtu maksimālo labumu. Dižkalendārā atradīsi pilnīgi visu vajadzīgo pamatinformāciju, kuru detalizētāk un pamatīgāk izvēršam katrā no zemāk minētajiem gada un 1/2gada kalendāriem.
Dižkalendāra un mūsu PDF kalendāru lietošana sola AstroVeiksmi! 

Iepazīsties ar dižkalendāru

TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2022.

Astrologa Kristapa Baņķa veidotais pirmais profesionālais Mēness kalendārs Latvijā pie uzticamajiem lasītājiem atnācis jau 15. gadu. Jubilejas numurs!

PDF versijā visam 2022.gadam. Kalendārā atradīsi Mēness un Saules cikla pilnīgu atspoguļojumu: Mēness fāzes, Aptumsumus, Apogeju un Perigeju, Dižčika un čika laikus, senču svētkus, Superlaikus un Nelaikus. Un, protams, Dārza darbu kalendāru ar labajiem laikiem. Atradīsi arī Sirsniņdienas un Celibāta jeb seksam kategoriski Nē datumus. 

Mēness un Saules dienas atzīmētas ar ātri skaidrojošiem smaidiņiem, starp 11 nodarbēm atradīsi Kategoriski Nē alkoholam un Atpūtas laiku, kas veltāms pastaigām, meditācijai, lasīšanai un vienatnei. Astro interesentiem svarīgi būs zināt visu planētu ingresijas.     

Iepazīties Iegādāties - 19.99 eur

TURPMĀKIE PDF KALENDĀRI IR 2022. GADA 1. PUSGADAM - 

PDF versijā 2022.gada JANVĀRIS - JŪNIJS

Ar papildus bonusu – 2021.gada novembrim un decembrim!

PDF Kalendāri, ko redzat šajā lapā, tiks saņemti uzreiz pēc apmaksas tavā norādītajā e-pastā!

Paldies visiem, kuri 2021.gadā izmantoja TAVS MĒNESS PLĀNOTĀJS! Paldies par uzticību. 2022.gadam tas netiks izdots! Varbūt citgad. MĒNESS KALENDĀRS 2022. drukātās versijas iegāde jau noslēgusies. TURPMĀK LŪGUMS JAU NO SEPTMEBRA SKATĪTIES ŠEIT - ASTRONET.LV - LAI UZZINĀTU PAR VISU KALENDĀRU IZDOŠANAS PLĀNIEM! 
 
Decembrī gaidāmi vēl šādi 1/2gada PDF kalendāri: 1) Mēness ritmu un GlābējPilnMēness; 2) Jaungada 12 dienu ģenerāplāns visam gadam; 3) Jaunumi, kas pagaidām paliks noslēpums.

ČEKU DEDZINĀŠANAS KALENDĀRS

PDF versijā 2022.gada JANVĀRIS - JŪNIJS (ieskaitot)

Ar papildus bonusu – 2021.gada novembrim un decembrim!
Čeku dedzināšanas Superlaiki ir profesionāla astrologa rūpīgi atlasīti datumi un precīzie laiki pēc visām astroloģijas likumsakarībām! Profesionāļa K.Baņķa autormetode ir uzskatāma par Čeku dedzināšanas astro/numeroloģijas metodikas ieviesēju. Čeku dedzināšana ir jaudīga un pārbaudīta Astromaģija, kas piesasta naudas enerģiju un vairo Tavu labklājību, ja to dara tieši mūsu supermaģijas laikos un ieteiktajā rīcības veidā.
Īpaši izdalīti jaudīgākie periodi, kas veicina naudas atgriešanu. Veicot vienkāršus numeroloģiskus aprēķinus pēc kalendārā iekļautā parauga, tas strādās individuāli tieši Tev. Kalendārs veidots Latvijas laika zonai. 

Iepazīties Iegādāties - 18.90 eur

PIRKUMI. FINANSES. SUPERLAIKI

PDF versijā 2022.gada JANVĀRIS - JŪNIJS (ieskaitot)

Ar papildus bonusu – 2021.gada novembrim un decembrim!
Kalendārs Tavai finansu veiksmei un labklājībai! Apjomīgs un praktisks izdevums ikvienam, kurš vēlas tikt pie labklājības un dzīvot labāk, sasniegt vairāk, tērēt jēgpilnāk un nepārmaksāt. Ar mērķtiecību, darot lietas pareizā astrolaikā un izvairoties no neveiksmēm nelaikos, veiksme un panākumi stāvēs Tev klāt! Plaša astroprognoze katram mēnesim, veiksmīgie datumi un planetārās spriedzes dienas, ikmēneša plānošanas laiki un ieteikumi, kā izmantot vērtīgo astrolaiku savā labā.
Otrā sadaļa - populārais PIRKUMU KALENDĀRS ar pirkumu un lielpirkumu Superlaikiem, svarīgākajiem posmiem pirkšanas procesā un padomiem finansu piesaistei. Kalendārs veidots Latvijas laika zonai.

 

Iepazīties Iegādāties - 18.90 eur

KRISTAPA BAŅĶA 2022. GADA PROFESIONĀLĀS PROGNOZES UN PAREĢOJUMI

SUPERHOROSKOPI.LV - GADA PROGNOZES

Iepazīties

SAGAIDI UN SVINI JUBILEJU 12 DIENAS

Iepazīties

GRĀMATA TAVS ASTROLOGS

"Cik astrologu, tik astroloģijas!" tāda ir drukātās grāmatas un web grāmatas pamatdevīze, ļaujot Tev pašam izvēlēties no astrologa klāsta sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās-atbildēs ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un arī par sevi. Interviju tapšanas gaitā ir arī man pašam bija kā liela mācību stunda, aiztrautīgi apzinot kolēģu domas, gūstot plašāku skatu uz lietām, par kurām mazāk kas bija zināms. 

Piedāvājam iegādāties Kristapa Baņķa 2012.gadā izdoto grāmatu, kas nekad nenovecos, par 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem.

Iegādājama Web grāmatā, kurā ie pieejama drukātā grāmata on-line formātā un visi sadaļā "Sarunas ar astrologiem" publicētie astrologi. 

Īpaši ieteicama tiem, kuri meklē savu astrologu vai grasās apmeklēt, kā arī astroloģiju studējošajiem. 

Iepazīties

  Summa apmaksai: 0.00 EUR APMAKSĀT