Astrokalendāri 2022. - piesaista Tev veiksmi!

INDIVIDUĀLAIS ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS

Astrologi.lv Dižkalendārs ir pirmais un vienīgais astroloģiskais, numeroloģiskais un Saules/Mēness kalendārs, veidots pēc Taviem dzimšanas datiem. Kalendāra ieteikumu ievērošana palīdz plānot laiku un darbus, lai ar mazāko piepūli sasniegtu maksimālo labumu. Dižkalendārā atradīsi pilnīgi visu vajadzīgo pamatinformāciju, kuru detalizētāk un pamatīgāk izvēršam katrā no zemāk minētajiem gada un 1/2gada kalendāriem.
Dižkalendāra un mūsu PDF kalendāru lietošana sola AstroVeiksmi! 

Iepazīsties ar dižkalendāru

TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2022.

Astrologa Kristapa Baņķa veidotais pirmais profesionālais Mēness kalendārs Latvijā pie uzticamajiem lasītājiem atnācis jau 15. gadu. Jubilejas numurs!

PDF versijā visam 2022.gadam. Kalendārā atradīsi Mēness un Saules cikla pilnīgu atspoguļojumu: Mēness fāzes, Aptumsumus, Apogeju un Perigeju, Dižčika un čika laikus, senču svētkus, Superlaikus un Nelaikus. Un, protams, Dārza darbu kalendāru ar labajiem laikiem. Atradīsi arī Sirsniņdienas un Celibāta jeb seksam kategoriski Nē datumus. 

Mēness un Saules dienas atzīmētas ar ātri skaidrojošiem smaidiņiem, starp 11 nodarbēm atradīsi Kategoriski Nē alkoholam un Atpūtas laiku, kas veltāms pastaigām, meditācijai, lasīšanai un vienatnei. Astro interesentiem svarīgi būs zināt visu planētu ingresijas.     

Iepazīties Iegādāties - 19.99 eur

JAUNUMS - DIZAINA KALENDĀRI 2022

Piedāvājam divu kalendāru pārus. Izdarot vienu pasūtījumu, saņemsi 2 kalendārus un vairākas tā variācijas PDF formātā norādītajā e-pastā. Katrs no kalendāriem ir vairākās versijās – dažādām gaumēm un lietojami vairākos veidos. Vienmēr būs pieejami mobilajā telefonādatorā vai izprintējami A4 vai A3 formātā, ja vēlies tos novietot uz sava rakstāmgalda, pielikt pie sienas, ierāmēt, dāvināt.
Papildus bonuss ir 3. kalendārs ar Čika laiki visam 2022.gadam.  Kalendāri ir lietojami Latvijā un Eiropas laika zonās.  

MĒNESS FĀZES 2022
ASTROVEIKSMES DIENAS 2022

Jaunums! Divi dizaina kalendāri visam 2022.gadam vienā pirkumā! 

1) vizuāli pārskatāms kalendārs ar fāžu maiņas datumiem un precīziem laikiem. Palīdzēs vienmēr būt lietas kursā par esošo Mēness fāzi, lai zinātu, kad gaidāms jaudīgais PilnMēness un aptumsumu laiks. Kad veikt darbības, kas uz attīstību vērstas (Jauns Mēness un 1.ceturksnis), bet kad laiks piemērots rutīnas un noslēguma darbiem (pēdējais ceturksnis). 

2) Astroveiksmes dienu kalendārs ar atzīmētām astroveiksmes dienām visa gada garumā. Tās ir īpašas dienas kalendārā gada laikā, kurām raksturīga vislielākā planetārālabvēlība. Izmanto tās vērtīgiem iesākumiem (Jauns Mēness un 1.ceturksnis), vissvarīgākajiem jautājumiem un problēmu atrisināšanai (pēdējais ceturksnis).

+ Bonuss - 2022.gada visi Čika laiki A4 formātā

Iegādāties - 13.90 eur

DIŽČIKA LAIKI UN SPRIEDZES MĒNEŠI 2022
SUPERDIENAS UN NEDIENAS 2022

Jaunums! Divi dizaina kalendāri 2022.gadam vienā pirkumā! 
1)Superdienas un Nedienas ar atzīmētām astroveiksmes un spriedzes dienām visa gada garumā. Superdienas ir īpašas dienas gada laikā, kurām raksturīga vislielākā planetārā labvēlība. Izmanto tās saviem vissvarīgākajiem jautājumiem! Bet zinot NedienasTu varēsi laicīgi sagatavoties, izvairīties no konfliktiem, nerisināt tajās problēmas, pārcelt svarīgus jautājumus uz veiksmīgāku dienu.

2)Dižčika un spriedzes mēnešu kalendārs 2022Vizuāli pārskatāms ar visiem četriem Dižčika periodiem vienkopus, norādītiem gada lielākās planetārās spriedzes mēnešiem un 6 īpašajiem datumiem visa gada laikā, trīs no kuriem norādīs uz ideju/ projektu virzības laiku, bet otri trīs brīdinās par zemāko izredzes brīdi veiksmīgam iznākumam.

+ Bonuss - 2022.gada visi Čika laiki A4 formātā

Iegādāties - 13.90 eur

TURPMĀKIE PDF KALENDĀRI IR 2022. GADA 1. PUSGADAM - 

PDF versijā 2022.gada JANVĀRIS - JŪNIJS 

PDF Kalendāri, ko redzat šajā lapā, tiks saņemti uzreiz pēc apmaksas tavā norādītajā e-pastā! Paldies visiem, kuri 2021.gadā izmantoja TAVS MĒNESS PLĀNOTĀJS! Paldies par uzticību. 2022.gadam tas netiks izdots! MĒNESS KALENDĀRS 2022. drukātās versijas jau izpirktas. 

12 VĒRTĪGĀS ASTRO DIENAS
UN AGRĀ RĪTA SUPERMAĢIJA

PDF versijā ar 144 agrā rīta supermaģijas laikiem visam 2022.gadam. Vai zināji, ka četras reizes gadā ir īpaši vērtīgās 12 dienas? Pateicoties savam spēkam un vienkāršu rituālu ievērošanai, tās ļauj Tev piedzīvot patiesi veiksmīgu gadu! Harmoniskāku un laimīgāku visās svarīgākajās dzīves jomās – veselības, darba, panākumu, finanšu, labklājības, attiecību, sasniegumu, bērnu uc. Ar šo saturā un vizuāli bagāto izdevumu Tu padarīsi savu 2022.gadu patiesi neaizmirstamu!
Tu saņemsi vērtīgos astromaģijas rīta laikus, kas ir mūsu metode 144 Jaunā gada dienām (12 katru mēnesi), pateicoties kuru īpašajam spēkam Tu paveiksi krietni vairāk un piedzīvosi pagrieziena punktu visai turpmākajai dzīvei! Nenokavē startu, jo mēs sākam visi kopā!

Iepazīties Iegādāties - 13.90 eur

MĒNESS ĪSTO RITMU KALENDĀRS

PDF versijā 2022.gada janvārim - jūnijam (ieskaitot)

PRAKTISKIE PADOMI. MISTIKAS SUPERLAIKI UN RITUĀLI. PILNMĒNESS GLĀBĒJDIENAS. Ar šo lielisko kalendāru Tu iegūsi saimnieciski vērtīgu plānu katram mēnesim un noskaidrosi, kā vislabāk pavadīt katru PilnMēness nedēļu atlikušā gada laikā, lai izvairītos no problēmām un to nodzīvotu par ieguvumu sev! 

Saņemsi vērtīgākās plānošanas un rīcības starta dienasizsmeļošu katra mēneša astroprognozi un unikālu materiālu ar ieteikumiem katram PilnMēness ciklam, iekļaujot bīstamākās dienas, glābējdienas un precīzus astromaģijas mistērijas laikus, kuros ar rituālām darbībām veicināt savu kvēlāko vēlmju piepildīšanos.
Kalendārs veidots Latvijas laika zonai.

Iepazīties Iegādāties - 13.90 eur

ČEKU DEDZINĀŠANAS KALENDĀRS

PDF versijā 2022.gada JANVĀRIS - JŪNIJS (ieskaitot)

Čeku dedzināšanas Superlaiki ir profesionāla astrologa rūpīgi atlasīti datumi un precīzie laiki pēc visām astroloģijas likumsakarībām! Profesionāļa K.Baņķa autormetode ir uzskatāma par Čeku dedzināšanas astro/numeroloģijas metodikas ieviesēju. Čeku dedzināšana ir jaudīga un pārbaudīta Astromaģija, kas piesasta naudas enerģiju un vairo Tavu labklājību, ja to dara tieši mūsu supermaģijas laikos un ieteiktajā rīcības veidā.
Īpaši izdalīti jaudīgākie periodi, kas veicina naudas atgriešanu. Veicot vienkāršus numeroloģiskus aprēķinus pēc kalendārā iekļautā parauga, tas strādās individuāli tieši Tev. Kalendārs veidots Latvijas laika zonai. 

Iepazīties Iegādāties - 16.90 eur

PIRKUMI. FINANSES. SUPERLAIKI

PDF versijā 2022.gada JANVĀRIS - JŪNIJS (ieskaitot)

Kalendārs Tavai finansu veiksmei un labklājībai! Apjomīgs un praktisks izdevums ikvienam, kurš vēlas tikt pie labklājības un dzīvot labāk, sasniegt vairāk, tērēt jēgpilnāk un nepārmaksāt. Ar mērķtiecību, darot lietas pareizā astrolaikā un izvairoties no neveiksmēm nelaikos, veiksme un panākumi stāvēs Tev klāt! Plaša astroprognoze katram mēnesim, veiksmīgie datumi un planetārās spriedzes dienas, ikmēneša plānošanas laiki un ieteikumi, kā izmantot vērtīgo astrolaiku savā labā.
Otrā sadaļa - populārais PIRKUMU KALENDĀRS ar pirkumu un lielpirkumu Superlaikiem, svarīgākajiem posmiem pirkšanas procesā un padomiem finansu piesaistei. Kalendārs veidots Latvijas laika zonai.

 

Iepazīties Iegādāties - 16.90 eur

KRISTAPA BAŅĶA 2022. GADA PROFESIONĀLĀS PROGNOZES UN PAREĢOJUMI

SUPERHOROSKOPI.LV - GADA PROGNOZES

Iepazīties

SAGAIDI UN SVINI JUBILEJU 12 DIENAS

Iepazīties

GRĀMATA TAVS ASTROLOGS

"Cik astrologu, tik astroloģijas!" tāda ir drukātās grāmatas un web grāmatas pamatdevīze, ļaujot Tev pašam izvēlēties no astrologa klāsta sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās-atbildēs ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un arī par sevi. Interviju tapšanas gaitā ir arī man pašam bija kā liela mācību stunda, aiztrautīgi apzinot kolēģu domas, gūstot plašāku skatu uz lietām, par kurām mazāk kas bija zināms. 

Piedāvājam iegādāties Kristapa Baņķa 2012.gadā izdoto grāmatu, kas nekad nenovecos, par 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem.

Iegādājama Web grāmatā, kurā ie pieejama drukātā grāmata on-line formātā un visi sadaļā "Sarunas ar astrologiem" publicētie astrologi. 

Īpaši ieteicama tiem, kuri meklē savu astrologu vai grasās apmeklēt, kā arī astroloģiju studējošajiem. 

Iepazīties

  Summa apmaksai: 0.00 EUR APMAKSĀT