PĀRA ASTROKARMAS KOMPOZĪTKARTE – 
ATTIECĪBU VIENOTĀ ASTROKARMA KOPĀ BŪŠANAI vai ŠĶIRTĪBAI

Jauna #ASTROVIEDI konsultēšanas KBautormetode, kur no katra astrokartēm izveido pāra sintezēto horoskopu – ASTRO KOMPOZĪTU! 

Caur šo Astrokarti var runāt par MĒS = PĀRA SINERĢISKI VIENOTO HOROSKOPU = KOPĒJĀS ASTROKARMA VĒSTĪJUMA KOMPASU. 

Apmaksā pakallpojumu, aizpilda anketu un nosūta maksājuma uzdevumu un anketu, kā arī vēlamās konsultačiju dienas un laikus uz norādīto epastu. Konsultācijas gaidīšanas laiks – līdz 21 dienai! 

PAPILDUS INFORMĀCIJA PAR KOMPOZĪTKARTI

Šī ir savā ziņā fatālistiskā astroloģija ar sarežģītākām manevrēšanas iespējām, bet patiesākā, jo atbrīvota no iegribām un ilūzijām. Piemērota mierīgai un Garīgi dziļai izpratnei.
Noderīgākā – attiecību pirmsākumos, pirms attiecību sākšanās, tāpat arī ilgstošās attiecībās esošajiem, lai atklātu jaunas attiecību dimensijas un šķiršanās procesā, karmas nosacījumu izpildei ceļā uz laimīgāku turpmāko dzīvi. 

Neder ziņkārei un paaugstinātaS attiecību trauksmes brīžos, kad prioritāri iesaku apmeklēt psihologu.
Neder, ja grib tikai zināt “man viņš der vai neder?!” 

Klasiskā astroloģija vairāk pakļaujas jautājums – atbildes konsultēšanas stilam, tādējādi esot attiecībās visbiežāk vairāk ieinteresētās un vēl biežāk uztrauktās/nobažījušās personas pavadā, izmantojot personas Astrokarti (kurā viss ir) un abu personu sinastrisko jeb savietojamības karti, lai saprastu abu mijiedarbību. Metode ļoti labi strādā, ja ir problēmas, bet teju neko nepasaka par PĀRA ATTEICĪBU JĒGU KARMSIKĀ SKATĪJUMĀ. 

Piemēram, pārim ir lieliskas attiecības, bet viņiem nekādi kopā pēc KOPHOROSKOPA nav lemts ceļot, radīt bērnus vai veidot biznesu un jebkuri mēģinājumi to veikt parasti ir nesekmīgi un lemtas lielām ciešanām, neskatoties uz labo saderību (sinastrija). Ja saprot, kur ir “enkurs”, tad daudz vieglāk ar to tikt galā un atrisināt. Ne vienmēr jālaužas aizslēgtās durvīs, ja blakus ir atvērtas. Ja kaut kas nav lemts kopībā, tad tam ir lielāka vēsts, kuru uzzinot prāts var tapt dziedināts un sākt meklēt veselīgus risinājumus (piemēram, pārceļoties uz citu valsti, abi var iegūt kāroto bērniņu utml.). 

Attiecību lielākā jēga ir izteikta formulā 1 + 1 = 13Tā ietver gan to, ka partneris ir ne tikai Tavs atspulgs un faktiski Tu pats līdzībās un pretmetos spoguļattēlā, bet arī ar lielāku vienotību (ne nošķirtību) savstarpēji un Dievišķajā, kā arī kopdzīves pievienoto vērtību, kas ir kā augstākā un trešā iztrūkstošā vērtība = vienojošā kādēļ satiki tieši šo cilvēku. Attiecību KOPHOROSKOPA izpratne ir ne tikai svētīga kopībā, bet arī cieņpilnā un karmiski pareizā šķiršanās procesā, jo karmiski var atsvabināties, lai ātrāk iegūtu ko lielāku, tikai zinot šos kopējos ASTROKARMA saistības ar unikāliem risinājumiem.   

Īpašā tuvība un kaitīgs sekss - Celibāta dienas

Par seksa un īpašās tuvības izvēli. Ko astroloģiski nozīmē NElaiki: Seksam kategoriski NĒ!Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: ŠĶIRŠANĀS ASTROPADOMI (27.09.2017.)

Raksts žurnālā Mīlestības astroloģija. Lasīt vairāk