Īpašā tuvība un kaitīgs sekss - celibāta dienas 

 

Atrodami Dižkalendārā www.astroinfo.lv 

  • Īpašās tuvības datumi un laiki jeb Sirsniņdiena – attiecību intīmās maģijas brīži, kad viss izdodas labāk, jaudīgāk, izjustāk....

Seksuālā dzīve nav tikai fizisku kontaktu virkne... Kopdzīvē divu cilvēku savstarpējā fiziskā un emocionālā mijiedarbībā un pielāgošanās spējā Mēness spēlē “pirmo vijoli”. Labs sekss paildzina mūžu. Un attiecību mūžu pavisam noteikti. Turklāt šīm dienām ir daudz  un dažādi pozitīvi „pipariņi”.

Piemēram, tuvība 5. MD ir dziedinoša; 11. MD uzplaukst seksualitāte; 14.MD var izbaudīt eksotiku un jaunievedumus;  17.MD ir īsta sievietes orgasmu krātuve, turklāt vēl ārstē sieviešu problēmas, bet 24.MD ārstē vīriešu kaites.

Šajā laikā labāk izdodas arī randiņi, dāvināšana dod atgriezenisko saikni, izsakāmi komplimenti un jebkādi uzlabojams attiecības. 

  • Seksam kategoriski „NĒ”! 

Šajos laikos sekss rada attiecību konfliktus, var pastiprināt šķiršanās iespēju, izsaimnieko abu partneru enerģijas krājumus, nodod partnerim negatīvu enerģiju ("izlaizīt otra negāciju urnu"), veicina seksuālu slimību rašanos. Bieži vien pēc tam kādu laiku nerodas sāta sajūta seksuālajās attiecībās un veidojas pamats seksuālajai neapmierinātībai. Aktivizējas karmiskie parādi un vainas apziņa. Veidojas (karmas) samezglojumi, kas vēlāk ilgi un grūti jāšķetina. 

Svarīgām lietām enerģijas var nepietikt vienkārši tādēļ, ka tās kā caurā maisā aiziet dzīvojot aplamu seksuālo dzīvi. Tieši konkrētās dienas enerģētika ir tā, kas taisa šos „caurumus”.

Vissmagāk to izjūt tieši sievietes kā smalkās enerģijas uzkrājējas. 

Vīriešiem tas ir svarīgi, jo līdzīgi kā cauru ventīli riepa nolaiž gaisu, tā vīrietis caur seksu šajā dienā zaudē panākumiem, finansēm labvēlīgu enerģiju. Iztukšojas, pretī neko labu nesaņemot. 

Īsumā: ja gribat sev un viens otram kārtīgi "iegriezt" - seksojaties šajās dienās un jūsu attiecības soli pa solim virzīsies uz kraujas malu!

Jāskatās, kāda ir attiecīgajā dienā Mēness zīme. Visvairāk minētais attieksies tieši uz šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem. Proti, ja 29MD ir Vēža zīmē, tad Vēžiem (un visām Ūdens stihijas zīmēm) pēc Saules, kā arī Mēness, Marsa/Venēras zīmēm, kategioriskās Mēness dienas periodā jābūt īpaši uzmanīgiem "Nē"  ievērošanā. 

Seksam kategoriski Nē izteiktākās dienas - 9., 19., 29. Mēness diena. Provokatīvā - 15. Mēness diena. 

Paplašinot šo Mēness dienu ietekmi, ieteicams neiet arī uz randiņiem un uzsākt pazīšanos. Šādā gadījumā dienas negatīvā enerģētika var sabojāt visu attiecību dzīvi kopumā. 

Ko var darīt šajās dienās? Meditēt, klausīties gaišu garīgu mūziku. Piedomāt pie partnera un savām pozitīvajām īpašībām. Izdarīt kaut ko labu, negaidot atzinību (tā var uzreiz arī nesekot). 

Piemēram, 9. 19. un 19. jeb apjukuma Mēness dienās seksuālās attiecības būtiski saindē attiecības un veicina nesaprašanos partneru starpā, bet sekss 23. Mēness dienā veicina partneru šķiršanos. 

Var nodarboties vienkārši ar seksu, šķaidot savu enerģiju kur un kā pagadās, bet tikai ieskatoties Saules, Mēness kalendārā vari sasniegt savas un partnera virsotnes. Tur tā atšķirība.

Attiecību sadaļa – papildināta ar jauniem ierakstiem par seksualitātes tēmu

SEKSA ASTRO APTAUJA

Aptaujas mērķis ir atbilstoši astroloģijai uzzināt attiecību, laulību un seksa paradumus Latvijā. Jau vairāk nekā 1800 atbilžu. Palīdzi tapt latviskā seksa astroaptaujai. Piedalies aptaujā!