Tavs Zodiaks

Gandrīz visi zina savu “horoskopu” jeb Zodiaka zīmi, kurā dzimšanas brīdī ir atradusies Saule.
Bieži vien lielāku ietekmi uz cilvēka raksturu atstāj kāda cita Zodiaka zīme, par kuras eksistenci var pat nenojaust. Ne velti cilvēka dzimšanas brīža horoskopā kā tā brīža debesu novilkumā (foto) ir pārstāvētas visas 12 zodiaka zīmes.
Sastādot cilvēka individuālo horoskopu, tiek ņemtas vērā arī debess spīdekļu — Saule un Mēness — un planētu — Merkurs, Venēra, Marss, Jupiters, Saturns, Urāns, Neptūns, Plūtons — atrašanās vietas kādā no Zodiaka zīmēm.

Kas atspoguļojas dienas, nedēļas, mēneša un gada “horoskopā”?

Ierastie publiskie horoskopi tiek veidoti vidējam Zodiaka zīmes pārstāvim, proti, personai, kas dzimusi Zodiaka zīmes viducī, Saules lēkšanas brīdī (Saule uz ASC) , un, ja palaimējies, Jaunā Mēnesī, kad Saule ar Mēnesi ir vienoti. Piekritīsi, ka šāds vidējā horoskopa lasītājs ir maz pārstāvēts...
Lai arī astrologs Kristaps Baņķis ir izstrādājis unikālas autormetodes, lai horoskopi aptvertu pēc iespējas plašāku “vidējo” lasītāju, par kuru trāpīgumu saņemti neskaitāmi komplimenti, gribam piedāvāt vēl kādu interesantu horoskopu pielietojumu.
Astrologi.lv rakstītie horoskopi ir domāti ne tikai ierastajai Zodiaka zīmei, bet arī lietojami plašāk – tajā skaitā pēc Mēness zīmes.

Mēness zemapziņas spēks

Piedāvājam ievadīt savus unikālos datus un noteikt savu Mēness zīmi, tādējādi turpmāk horoskopus lasot dubultā – kā ierasts pēc Saules zīmes (“horoskopa”) un arī pēc jauniegūtās Mēness zīmes.

Kādēļ tas tik svarīgi?!
Mēnesim ir tikpat svarīga nozīme kā Saulei. Saules horoskops vērš uzmanību uz Saules spēku un stāvokli, kamēr Mēness nosaka cilvēkā personību, jūtas, emocijas, kaisli, baudu un sāpes. Mēness ir Zemes pavadonis un tuvākā planēta Zemei un tādēļ  tas ļoti spēcīgi ietekmē dzīvi uz mūsu planētas.

Sapludinot kopā tradicionāli visiem zināmo “horoskopu” jeb Saules atrašanos zodiakā zīmē un Mēness stāvokli dzimšanas brīdī varam iegūt jau pilnīgāku un precīzāku personību raksturojošu ainu ikdienas ritumā.

Horoskopi runā simbolos

Mēneša horoskopi veidoti pēc tiem datumiem, kad Saule iegājusi kādā no Zodiaka zīmēm. Tas tad arī ir kā atskaites punkts konkrētā mēneša horoskopam. Piemēram, šogad Saule Skorpiona zīmē atrodas no 23.10. - 22.11.

Svarīgi – netvert horoskopus burtiski – tajos centāmies ielikt aplūkoto periodu – dienu/nedēļu/mēnesi/gadu – simoliski.

Astrologi.lv autoru kolektīvam īpaši svarīgi šķita ievietot aizgājušā perioda horoskopus, lai Tu varētu pats vērtēt un salīdzināt simbolus un realitāti.

Prognožu loma

Ikviens individuāls horoskops ir pakļauts kopējai Visuma enerģētikai. Tas nozīmē, ka pirms lasi Zodiaka zīmēm domātos horoskopus ieteicams izlasīt Mēnes kalendārā diennakts enerģētiku, kā arī aplūkot mēneša prognozes. Tas attiecas uz visiem, vienkārši katra Zodiaka Zīme, katra personība šo planetaŗo enerģiju atnākšanu piedzīvo citādi - unikāli.

Astrologi.lv horoskopu autoru kolektīvs