Saderības siets

Saderības siets veidots izmantojot 12 klasisko Zodiaka zīmju jeb tautā sauktā "horoskopa" mijiedarbību. Tas var atšķirties no populārās grāmtās lasītā vai interneta "horoskopu saderības" skaidrojuma, jo šī ir autormetode, kas sakņojas ne tikai astroloģijas teorijā, bet arī vairāku LV astrologu praksē. Paldies astroloģei Gaļinai Svedbergai par pieredzes apmaiņu. Pārdomas vai saderības siets kādam kaitē.

Lai laba saderība! :)

Auns
Vērsis
Dvīņi
Vēzis
Lauva
Jaunava
Svari
Skorpions
Strēlnieks
Mežāzis
Ūdensvīrs
Zivis
Auns
Vērsis
Dvīņi
Vēzis
Lauva
Jaunava
Svari
Skorpions
Strēlnieks
Mežāzis
Ūdensvīrs
Zivis
Paslēpt: Piekrītu Neitrāli Nepiekrītu

Kā lietot sietu

Tava Zodiaka zīme atrodas stabiņā pa kreisi, partnera - horizontāli augšā. Klikšķinot uz sejiņām vari izlasīt mijiedarbības aprakstu.

Vari izteikt arī savu vērtējumu par to kāda saderība ir reālajā dzīvē - pozitīva, neitrāla, disharmoniska! Vērtējumu pie vienas zīmes vari izteikt tikai vienreiz un aplūkot kopējo vērtētāju viedokli pēc sava viedokļa paušanas.

Lai nemulsina fakts, ka var atšķirties sejiņas, ja skatās no partnera un Tavām pozīcijām, - tas tā arī domāts, jo tas labums var mainīties atkarībā no kuras puses raugās.

Saderības sieta sejiņas izmantojamas gan pēc Saules, gan Mēness zīmes, gan Merkura, Venēras un Marsa zīmēm, ja Tu tādas zini sev un partnerim. Mēness zīme nosakāma ŠEIT.

Numeroloģiskais Saderības siets.

NUMEROLOĢISKAIS - JAUNUMS - http://ej.uz/hpwc