Tava karmas dēmoniskā puse

Lai saņemtu pakalpojumu, ievadi savus datus un apmaksā. Lūdzu pārbaudi datus, ko apmaksā, jo tos nevarēs mainīt! Tavi dati, tsk. precīzs laiks līdz minūtei, darbojas kā parole, lai Tev būtu pieejams iznākums. Ja nezini dzimšanas laiku, ievadi plkst. 12. Tādā gadījumā minēto debesu ķermeņu atrašanās Zodiaka mājvietās jeb trešā skaidrojuma pozīcija var nebūt precīza. Pārējos divus rādītājus, laika izmaiņas neskar. Tātad projektu vari izmantot pa 66%.

Aprēķināt

Pakalpojuma maksa - 15.00 Papildus pirkumi ar ePasi - euro 9.90

Piedāvājums ir digitāls produkts un būs pieejams uzreiz šeit pat lapā, skatāms, lasāms un lejuplādējams PDF pēc datu ievades un apmaksas. Sagaidi rezultātus, lasi aprakstus un saglabā rezultātus. 

Datu ievades pamatinformācija

 • Pakalpojums ir īstenojams jebkuram Tevis izvēlētajam gadam. 
 • Seko līdzi saviem dzimšanas datiem: ja akceptēsi kļūdu - pakalpojums skaitās izmantots.
 • Ja sarakstā nav Tavas pilsētas, meklē uzrādīto tuvāko. Ģeogrāfiski tuvu izvēlētās pilsētas būtiski nemaina prognozi.
 • Apmaksāt pakalpojumu var arī bez ePases. Šādi dati būs šeit pieejami 1 mēnesi. ePases lietotājiem garantējam datu skaidrojuma pieeju ilgtermiņā, ienākot ar savu profilu.
 • Iegūtie dati būs izprintējami un saglabājami PDF - iesakam iekopēt! 
 • Apmaksa notiek uzreiz pēc datu ievadīšanas! Ja pēc apmaksas neatveras pakalpojuma saņemšanas logs, ievadi vēlreiz precīzi tos pašus datus turpat, kur iepriekš, kas arī kalpo kā unikāla ielogošanās pakalpojumā. 

Papildus būtiski nosacījumi Distances līgumam (juridiski nepieciešami)

 • Dati būs pieejami 1 mēnesi (atkārtoti ievadot tos pašus datus). Seko līdzi saviem dzimšanas datiem: ja akceptēsi kļūdu - pakalpojums skaitās izmantots. Ja pēc apmaksas neatveras pakalpojuma saņemšanas logs, ievadi vēlreiz precīzi tos pašus datus turpat, kur iepriekš, kas arī kalpo kā unikāla ielogošanās pakalpojumā. Datu pieejamība ir tikai Tavai ērtībai - tas nenozīmē, ka esi iegādājies pakalpojumu uz visu šo laiku. 
 • Tavi dati ir obligāti nepieciešami produkta izveidei - tas ir maksimāli personalizēts (kur tas ir nepieciešams) - tādēļ dzimšanas plkst. laika norāde var būtiski ietekmēt saturu. "Dati būs pieejami 1 mēnesi" - nozīmē, ka pēc šā perioda tie tiks automātiski dzēsti no datu bāzes. To var veikt arī ātrāk pēc jūsu pieprasījuma.  
 • Kā uz digitālu produktu atteicas nosacījums: tiklīdz veikta apmaksa - produkts kļūst pieejams un nav atgriežams pārdevējam, tsk., pircējam netiks atgriezta samaksa. Digitāls produkts pēc apmaksas/saņemšanas neparedz atteikuma tiesības. Iepazīsties ar paraugiem pirms pirkuma un savu datu ievades izvēles. Uz epastu tiek nosūtīts apstiprinājums, ka apmaksa saņemta un projekts ir pieejams (skatīt ar SPAM, kur var tik novirzīts). E-pastā ir tikai paziņojums pats produkts uzreiz pieejams šajā lapā. Gadījumā, ja pamatojat, ka nav pieeja produktam, mēs veicam tehnisku labojumu vai atgriežam naudu. 
 • Kristaps Baņķis ir izstrādājis šo projektu kā savu profesionālo redzējumu un autormetožu apkopojumu. Astroloģiskais redzējums var atšķirties no personas subjektīvās sevis izpratnes. Tieši jau tādēl vēršas pie astrologa, lai redzētu skatu no malas un iegūtu jaunu virzību - nevis apstiprinātu savus pieņēmumus (pēc prakses - bieži tie ir kļūdaini). 
  Esi atvērts jaunajam!

Tavi pakalpojuma ieguvumi 

Uzzināsi, ko astrologi nestāsta! Un, iespējams, intuīcija noklusē...

Pilnīgs skats uz Tavu liktens ceļu. Piedāvājam iespēju ieskatīties savā Karmas traukā: liktens noteiktajā plūdumā, ēnas un gaismas pusēs - līdzsvaram un labākai dzīvei.

Tev ir iespēja apzināt savas raksturīgākās kļūdas, lai tagad un nākotnē dzīvotu laimīgāk.  


Projekts veidots, lai jebkurai no četrām simboliskajām planētām parādītu gaišo, tumšo pusi un ieteikumus kā harmonizēt to ietekmi. Pat tumšajā saredzēsi gaismu. 

PARAUGA FRAGMENTS

Raksts par to, kas ir Lilita

 

 

 

 


Man ir kupons

Vispirms reģistrējies / pieslēdzies ar ePasi.
Pēc tam ievadi visus savus dzimšanas datus.
Spied "Aprēķināt" un ievadi precīzus kupona burtus un ciparus apmaksas logā norādītajā ailē! 

Autora Kristapa Baņķa pieredzes stāsts:

Projektu izstrādāju laika posmā, kad padziļinātu meklēju viedas atbildes, kas ir mana "ĒNA", "tumsas puse" pilnīgam personības analīzes līdzsvaram, kas, protams, sakrita ar būtisku astroloģisko ciklu lūzuma posmu manā dzīvē. Lai arī projekts ir tīri astroloģisks, tā saknes un tapšanas fons nāk no manas dzīvās intereses par mitoloģiju, ezotēriku un okultismu, kabalas, dzenbudisma uc mācību studijām. Risinājumu atradu tieši astroloģijā - tieši Lilitā. Tēma ir tik dziļa, ka centos šeit katram individuāli (maksimāli, cik iespējams digitālā produktā) pieskarties un atvērt durvis uz turieni, kur kļūdaini nevēlamies ielūkoties vai "nevērt tās durvis, kur mīt briesmonis"... Kad biju jau startējis šo projektu - par ko patiesi lepojos - ar "ēnu tēmu" dienasgaismā nāca arī Juris Rubenis un citi. 

Uzskatam sevi publiskajā telpā par pirmajiem šīs tēmas izgaismotājiem. Lai arī... ko tur liegties... šāda pašlavināšana arī nāk no Lilitas - latviešiem tik pietrūkstošas... Lilita ir jāuzveic ar drosmi!
Lilita ir tik jūtīga tēma, ka pirmoreiz saskaroties pats ar šiem tekstiem par sevi, jutos dusmīgs (par ko man tas?!), tad apmulsis (varbūt tā nav un ko man darīt?!), bet tad ilgi apdomājis, visu to, ko arī Tev tagad liekam priekšā, sapratu, kas jādara. Lilitai ir karmiskas un daudzu inkarnāciju saknes. Ne visiem un ne vienmēr nopietnās tēmas saprotas uzreiz pēc izlasīšanas, bet tās noteikti "atveras", kad vajadzīgs. Tieši tādēļ uzskatu, ka šie materiāli (kurus iesakām uzreiz pēc pirkuma saglabāt) ir svētīgi ilgtermiņā. Ar Lilitu saistītais nekas nevar būt perfekts - būsim godīgi! Bet uzskatu - ka svarīgāko izdevies pateikt kodolīgi un ar astropadomiem - ne mazāk svarīgi! Uz Lilitu dzīvē paklūpam visbiežāk un pa dārgo, pa depresīvo, pa smago..  Tev cenšamies dot glābšanas riņķi! Vērtīga investīcija savās zināšanās un psihiskajā attīstībā. Par mani tas noteikti!

Projekta cena ir draudzīgas un informācijas vērtība ir neizmērāmi lielāka. 

Paldies, ka centies iepazīt sevi drosmīgi!