MODERNA ASTROKARTE 

Astrokarte – iepazīsti savu Horoskopu saprotami!

Pirmā pilnīgākā un modernākā Astrokarte Latvijā! Kristaps Baņķis pēc savas ilggadējās astrologa pieredzes ir radījis vizuāli modernu rīku, kas vispārskatāmāk atspoguļo visus kvalitatīvai kartes analīzei nepieciešamos elementus, no kuriem daudzus neatradīsi nevienā citā horoskopa atspoguļojumā. Tas ir unikāls un būtisks pavērsiens astroloģijā!

Astrokarte ir galvenais rīks, kas atspoguļo planētu stāvokli, kas ietver pilnīgi visu nepieciešamo un astro simbolos iekodēto informāciju, lai izprastu cilvēka dzīvi un likteni, kā arī veidotu dažādas cikliskās prognozes. Bez Astrokartes NAV astroloģijas, jo astroloģija sākas ar Astrokartes izveidi. 

Astrokarte - vizuāli atspoguļo Horoskopu. Prognožu metodes - Tranzīts, Progresijas, Direkcijas, Solārs, Saules atgriešanās karte. 

Jaunums: lietotājs iegūst zem Horoskopa Interpretacijas sadaļas pilnu pieeju VISĀM KB autormetodēm Horoskopa tehniskajai analīzei, piemēram, kādā nedēļas, Saules, Mēness dienā un planetārajā stundā, Austrumu gadā un astro planētas gadā cilvēks ir dzimis; kāds ir planētas dalījums 50/50 pret Zodiaku un Horoskopu; Dispozīju ķēdītes pēc pārvaldījuma un izraidījuma; Katras Zodiaka zīmes spēku ballēs - uzzināsi, cik stipra ir katra no 12 Zodiaka zīmēm Tavā horoskopā; Planētu pārvaldījumu tabulas; Precīzās aspektu tabulas; Kura planēta ir aspektu karalis; Horoskopa pārvaldnieka un visu planētu detalizēta tehnisko īpatnību uzskaite, u.c. 
Uzsveru, šis ir tehnisks palīrīks astro interesentiem un astrologiem Horoskopa analīzei nevis pati personības skaidrojošā analīze ko veic astrologs ar šādu pašu rīku pie rokas.

Lai iegādātos Astrokarti, nepieciešams ienākt vai reģistrēties ar E-pasi. Apskatīt Astrokartes ieguvumus var arī bez e-pases, spiežot uz "Paraugs". 

Visu iespēju abonēšana

1 gadam maksā 50 eur, 

pagarināšana gadam - 35 eur.
 

Izmēģini astrokarti
 • Vizuāli moderna Astrokarte
  K. Baņķis “Praksē bieži strādāju ar nepilnīgi vecmodīgi attēlotiem horoskopiem. Prieks, ka izdevās radīt vizuāli saprotamu Astrokarti. Pasaules līmeņa jaunums!” 
  Projektā ietilpst Aktuālā karte ar īpaši izstrādāto dienas astroluksoforu, čika laiku, planētu ingresiju, precīzo un fona aspektu, retrocilpu skaidrojumiem. Īpaša uzmanība ir pievērsta arī Astromaģijas laikiem jeb planētu savienojumiem un to jēdzieniskai skaidrošanai. 

 • Natālā Astrokarte
  Natālā jeb dzimšanas astrokarte ir atslēga uz personas rakstura, dzīves mērķu, karmas uzdevumu analīzi. Atspoguļojam to Placidus sistēmā jebkurai vietai pasaulē ar automātiski noteiktu GMT. Kartes vizualizācija ietver precīzus mažoros aspektus un kvinkonsu, 10 klasiskās planētas, Mēness mezglus, Lilitu, Hīronu un Fortūnas stāvokli.
  Ja dzimšana laiks nav zināms, izveidojam Saules ASC karti. Uzņēmuma dibināšanas datumam nosakām Sauli uz MC. 

 • Partneru divpusējā Sinastrija
  Ar šo rīku Tu sagatavosi vizuāli modernas sinastrijas kartes jebkuru divu personu saderībai – abu personu natālās kartes un abpusējas sinastriskās kartes, kas ir ļoti pārskatāmi un atvieglos saderības analīzi, jo savienot priekšstatus vienotā veselumā visērtāk, ja visi nepieciešamie dati ir redzami vienkopus! Sagatavojot katras personas grafisko datu analīzi, Tu saņemsi pilnīgu informāciju par kopīgo sinastriju un katra individualitāti.

 • Populārākās prognožu metodes
  Astrokarte ir būtisks ieguvums prognožu astroloģijā kā pārskatāms rīks populārāko prognožu metožu pielietošanai. Īpaši svarīgi – Astrokartē tās ir visprecīzākās, jo atbilst jaunākajām efemerīdām. Pieejamas tranzītu, progresiju un direkciju prognožu metodes atsevišķi un kopā, kā arī iespēja mainīt datumus un laiku pie katras metodes atsevišķi. Tādējādi izprintētas prognozes var būt noderīgākas, jo katrai metodei būs vajadzīgais laika periods. 

 • Gada prognozes - Solārs un Saules atgriešanās 
  Gada prognozes nav iedomājamas bez Saules atgriešanās kartes (Revolūcija) izveides, kas atspoguļo personas planētu izvietojumu precīzajā Saules atgriešanās grādā. Mainot valstis un pilsētas, mainās horoskopa mājas un gada notikumi pēc dzimšanas dienas. Solārs - uz precīzo Saules atgriešanos veidota tranzītkarte pret dzimšanas karti, kas atspoguļo gada aktualitātes mijiedarbībā ar indivīda bāzes planētām, dodot harmonijas, spriedzes raksturojumu.  

 • 10 būtiskākie palīgi Natālās kartes analīzei
  Ievērojami atvieglo gan profesionāla astrologa, gan astro studenta darbu, būtiski ietaupa laiku un dod precizitāti.
  1. Džonsa figūras 2. Stihijas un krustu procentuāls dalījums 3. Planētas pussfērās un kvadrantos 4. Zodiaka zīmju pārvaldījuma tabula 5. Dispozīciju ķēdītes 6. Precīza mažoro un minoro planētu aspektācijas tabula 7. Horoskopa pārvaldnieka analīze; 8. Aspektu karalis 9. Planētu analīzes pilnīgs atspoguļojums 10. Māju un planētu mijiedarbība. 

Astrokarte – skats uz sevi horoskopā *

Astrologa K.Baņķa izstrādātā Astrokarte ir moderns rīks horoskopa maksimāli ērtai parādīšanai, skaidrošanai un sevis izzināšanai, astroloģijas apguvei un profesionālu astrologu darbam. Astrokartes unikalitāte ir tās modernā pieeja pielietojuma daudzveidībā visu astro zināšanu līmeņiem. 

Pirmkārtinteresentiem – perfekts veids iepazīt vizuāli savu Horoskopu (ieteicama meditācija uz savu horoskopu ar izpratni par tās elementiem ir kā individuāls spēka avotu) un ar Aktuālās astrokartes skaidrojumiem atklāt daudzus horoskopa elemetus. Astrokarte paredz tieši svarīgu astro simbolu noteikšanu. Ar Astrokarti varēsi labāk saprast svarīgāko un izteiktāko Tavā Horoskopā, sameklēt plašāku informāciju, izvēlēties studēt vai ar Astrokarti doties pie astrologa un pamatīgi izprašņāt par sevi.  

Otrkārtastrologiem – pieejama vizuāli moderna natālā karte ar Aktuālās astrokartes elementu uzskaitījumu un skaidrojumu. Astrokarte ietver arī attiecību jeb sinastrijas abpusēju analīzi, populārākās prognozēšanas metodes – tranzītu, progresiju un direkciju kartes. 

Astrokartes izveidē ir izmantoti pēdējās NASA efemerīdas jeb visprecīzākās planētu koordinātas, tādēļ datu atšķirības no ZET, Uranus uc tradicionālajām kartēm ir par labu mūsu Astrokartei. 

Treškārtmūsu Astro kursu studentiem – Astrokarte ir pamatrīks, uz kā un ap kuru ir balstīta visu studiju apguve, ievērojami ietaupot laiku un atvieglojot apmācību procesu. Tev vairs nebūs jāmeklē horoskopu izveides programmas.

Nāc studēt ŠEIT jeb E-studijas modernajā astroloģijā! Zināšanas, kas noderēs visu mūžu!

*Horoskops ir astroloģiskā karte, ko sastāda cilvēka precīzā dzimšanas brīdī konkrētā dzimšanas vietā