4. kurss - Speckursi:
SINASTRIJA un SOLĀRS/LUNĀRS

Šajā kursā Tu apgūsi Attiecību astroloģiju un ar Astrokarte.lv palīdzību pratīsi izveidot sinastrijas karti dažādu personu saderības noteikšanai un analīzei. Kursa otrajā daļā iepazīsies ar Solāra un Lunāra pamatprincipiem, kas ir populāras prognozēšanas metodes un izmantojamas papildus jau 3.kursā apgūtajām pamata metodēm.

Kursā tiks apskatīta viena no interesantākajām tēmām un biežāk pielietotajām astroloģijas metodēm – Sinastriskā jeb Attiecību astroloģija. Kursa laikā tiek apgūtas visas sinastrijas nianses un ar Astrokarte.lv palīdzību tiek izveidota sinastrijas karte dažādu personu saderības noteikšanai un analīzei. 

Kursā īsumā aplūkosim visas metodes, kuras izmanto attiecību astroloģijā – Sinanstrijas, Kompozītus un Vidējo punktu metodi.  Taču Sinastriju apgūsim pamatīgi kā teorētiski, tā praktiski, veidojot Sinastriju karti ar Astrokarte.lv rīka palīdzību. Ne velti tika pieminēts, ka šī kursa sekmīgā apgūšanā zināšanām par astroloģijas pamatiem ir jābūt fundamentāliem, jo attiecību karte tiek veidota par 2 personām un būs jāspēj savienot priekšstati par diviem cilvēkiem vienotā veselumā, tādejādi nonākot pie sinastrijas un prasmes to analizēt.

Praktiskai apguvei studiju kursā ir pievienoti gan piemēri teorētiskajā bāzē, gan notiks praktiska vingrināšanās un reāla analīze ar pašus interesējošu personu datiem, ņemot talkā Astrokarte.lv.

Ar piemēru palīdzību, soli pa solim mēs parādīsim veidu, kādā tiek analizēta divu cilvēku savstarpējā saderība, izmantojot sinastriju metodi, atklājot smalkas attiecību nianses un lieliski papildinot savas zināšanas.

Kursa otrajā daļā Tu apgūsi Solāra un Lunāra prognozēšanas metodes. Izpratīsi minēto metožu būtību, ar piemēru palīdzību apgūsi visu nepieciešamo analīzei un iemācīsies minētās metodes pielietot praktiski dzīvē.

RAKSTI jeb ASTROKLASIKA ir pamatu pamats >> 
PAPILDMATERIĀLI (nav video/audio webināru) >> GRĀMATAS >> 

SERTIFIKĀCIJAS KURSA SKAIDROJOŠIE TESTI (papildus - pēc izvēles)

Kursa apjoms

20 sadaļas. 3-10 satura punkti katrā sadaļā. Teorija ap 200 lpp.

Kursa saturs

 1. Ievads Attiecību astroloģijā.
 2. Īss metožu raksturojums: Sinanstrija; Kompozītu kartes; Vidējo punktu metode.
 3. Sinastrijas
 4. Sinastriskās analīzes priekšnosacījumi
 • katra indivīda dzimšanas kartes analīze
 • sinastriskās analīzes svarīgākie rādītāji
 • Asc novietojums partnera kartē
 • planētu novietojums partnera kartē
 • savstarpējo planētu aspekti
 1. Praktisks sinastriskās analīzes piemērs
 2. Ascendenta un planētu novietojums
 3. Planētu novietojums mājās
 4. Sinastriju aspekti
 5. Sinanstrijas metodes kopsavilkums.
 6. Solāra kopsavilkums. 
 7. Solārs būtība, precīzas koordinātas un aprēķini
 8. Solāra analīze un savietošana ar pamathoroskopu. 
 9. Solāra aspekti ar pamathoroskopu. 
 10. Solāra fiktīvās un retrogrādās planētas; ieslēgtās mājas. 
 11. Solāra sintēze un pārbaude.
 12. Lunāra būtība un iedarbība. 
 13. Lunāra fāzes un Mēness dienas. 
 14. Pieturvietas – nakšatras. 
 15. Lunāra grādi, mājas, Asc, MC, aspekti, fiktīvās, retrogrādās planētas.
 16. Lunāra metožu kopsavilkums. Piemēri.

 

Kursu noslēdz zināšanu pārbaudes testi un sertifikācijas eksāmens. Ja nav vēl iegādāts, tad iegādājams www.astroskola.lv sadaļā Studiju maksa - Astroskolas absolventa sertifikācija kā vienots pirkums. Kārto Absolventa eksāmenu un testus un iegūsti prestižo Kristapa Baņķa Astroskola.lv modernā astrologa sertifikātu!

Lai iegādātos kursus, nepieciešams ienākt vai reģistrēties ar E-pasi. Apskatīt katra kursa plānu var arī bez ePases, spiežot uz pogu "vairāk". 

ASTROSKOLAS IEGUVUMI

Studijas ir jāsāk ar Astroklasiku, kas ir pamatu pamats astro apguvei. Jebkura improvizācija ir iespējama tikai zinot būtisko. Astroskolā ir loģiska zināšanu apguves kārtība. 

Video/Audio materiāli ir veidoti pēc KB autormetodes un izskaidros sarežģītākos studiju jautājumus. Plašs lejuplādējamu grāmatu klāsts krievu un angļu valodās.

1 kurss ir pieejams uz 6 mēnešiem, jo pierādīts, ka normālā tempā kursa vielu apgūst 4 mēnešos. Nākamos kursus Tu vari iegādāties jebkurā brīdī un to termiņš katram atsevišķi būs 6 mēneši. Tu vari iegādāties arī 2 vai 3 kursus - iegūstot visiem vienotu apvienotu studiju laiku. 2 kursiem 1 - gads; 3 kursiem - 1,5 gads. Par to sazinies: info@astrologi.lv

Iegādājoties uzreiz visus 4 kursus
studiju pieeja būs uzreiz uz
 2 gadiem 
Astrokarte.lv uz 2 gadiem 
Webgrāmata "Tavs astrologs"

Kursu noslēgumā pēc paša izvēles - par papildus maksu: zināšanu pārbaudes un uzlabošanas testi un online sertifikācija. Neklātienes e-testi palīdzēs novērtēt Tavu sasniegto zināšanu apguvi. Sertifikācija apliecinās profesionalitāti. 

Studiju sadaļas

4. kurss

Profila attēls

Visas studiju programmas