Moderna pieeja astroklasikas e-studijām 

Latvijas astroloģijas skolās vispārpieņemta prakse ir pasniegt astroloģiju, bet horoskopa izveidei, kas ir pamatu pamats astroloģijas zinībās, ieteikt ārvalstīs radītas programmas. Mūsu Astroskola māca studentus pēc savas skolas metodikas, ņemot par paraugu savu radīto Astrokarti, līdz ar to nav nekā lieka starp apmācības teoriju, mācību procesu un praksi, un viss ir vienkārši, ērti un saprotami. Tas ir viegls un ērts veids, lai jau pēc pāris mēnešiem Tu prastu lasīt astrokarti un viegli orientētos būtiskākajā. Tas ir uz pusi īsāks termiņš, kā klasiskām astroloģijas studijām klātienē, tādejādi ietaupīsi savu laiku, naudu un ātrāk apgūsi nezināmo!

Astrokarte – skats uz sevi horoskopā *

Kristaps Baņķis “Astrologa praksē bieži strādāju ar nepilnīgiem un vecmodīgiem horoskopiem. Prieks, ka mums izdevās radīt vizuāli pievilcīgu un saprotamu Astrokarti. Tas ir pasaules līmeņa jaunums!” 

Astrologa K.Baņķa izstrādātā Astrokarte ir moderns rīks horoskopa maksimāli ērtai parādīšanai, skaidrošanai un sevis izzināšanai, astroloģijas apguvei un profesionālu astrologu darbam. Astrokartes unikalitāte ir tās modernā pieeja pielietojuma daudzveidībā visu astro zināšanu līmeņiem. 

Pirmkārtinteresentiem – perfekts veids iepazīt vizuāli savu Horoskopu (ieteicama meditācija uz savu horoskopu ar izpratni par tās elementiem ir kā individuāls spēka avots) un ar Aktuālās astrokartes skaidrojumiem atklāt daudzus horoskopa elemetus. Astrokarte paredz tieši svarīgu astro simbolu noteikšanu. Ar Astrokarti varēsi labāk saprast svarīgāko un izteiktāko Tavā Horoskopā, sameklēt plašāku informāciju vai izvēlēties studēt Astroskolā.  

Otrkārt
mūsu Astroskolas studentiem Astrokarte ir tā, uz kuras un ap kuru ir balstīta visu studiju apguve, ievērojami atvieglojot apmācību procesu.

Unikāla mācību metodika. Mēs iemācīsim Tev soli pa solim un raiti izskaidrot savu Astrokarti. Vai vēlies saprast, kas redzams Tavā horoskopā? Jā! Studijas ir Tev!

Pašmācības studijas jebkurā laikā, no jebkuras vietas pasaulē!

Studējot Astroskolā, Tu ietaupīsi laiku un resursus! 

*Horoskops ir astroloģiskā karte, ko sastāda cilvēka precīzā dzimšanas brīdī konkrētā dzimšanas vietā

Lai iegādātos kursus, nepieciešams ienākt vai reģistrēties ar E-pasi. Apskatīt katra kursa plānu var arī bez ePases, spiežot uz pogu "vairāk". 

ASTROSKOLAS IEGUVUMI

Studijas ir jāsāk ar Astroklasiku, kas ir pamatu pamats astro apguvei. Jebkura improvizācija ir iespējama tikai zinot būtisko. Astroskolā ir loģiska zināšanu apguves kārtība. 

Video/Audio materiāli ir veidoti pēc KB autormetodes un izskaidros sarežģītākos studiju jautājumus. Plašs lejuplādējamu grāmatu klāsts krievu un angļu valodās.

1 kurss ir pieejams uz 6 mēnešiem, jo pierādīts, ka normālā tempā kursa vielu apgūst 4 mēnešos. Nākamos kursus Tu vari iegādāties jebkurā brīdī un to termiņš katram atsevišķi būs 6 mēneši. Tu vari iegādāties arī 2 vai 3 kursus - iegūstot visiem vienotu apvienotu studiju laiku. 2 kursiem 1 - gads; 3 kursiem - 1,5 gads. Par to sazinies: info@astrologi.lv

Iegādājoties uzreiz visus 4 kursus
studiju pieeja būs uzreiz uz
 2 gadiem 
Astrokarte.lv uz 2 gadiem 
Webgrāmata "Tavs astrologs"

Kursu noslēgumā pēc paša izvēles - par papildus maksu: zināšanu pārbaudes un uzlabošanas testi un online sertifikācija. Neklātienes e-testi palīdzēs novērtēt Tavu sasniegto zināšanu apguvi. Sertifikācija apliecinās profesionalitāti. 

 • Moderna astrokarte Vairāk

  Astrokarte – iepazīsti savu Horoskopu saprotami!

  Astroskolas veidots moderns rīks horoskopa atainošanai, kas piemērots sevis izzināšanai, astroloģijas apguvei un profesionālu astrologu darbam. Astrokartes unikalitāte ir tās modernā pieeja pielietojuma daudzveidībā visu astro zināšanu līmeņiem. Studentam tas ievērojami ietaupīs laiku un atvieglos apmācības procesu. Tev vairs nebūs jāmeklē horoskopu izveides programmas. Perfektākā ir atrodama mūsu Astroskolā – pirmā Latvijā un modernākā Pasaulē!


Astroskolas e-studiju programmas 

 • 1. kurss Vairāk

  Kosmogrammas kurss – pamati Astrokartes saprašanai 

  Mēs pielāgojam astroklasikas zināšanas mūsdienām ar mācību metodiku, sarežģītās lietas pasniedzot vienkārši un saprotami, un jau kopš pašiem apmācības sākumiem balstam uz praksi – Astroskolas radītas astrokartes apguvi!
  Kurss ir paredzēts astroloģijas pamatu izpratnei ikvienam interesentam, kā arī tiem, kuri vēlas kļūt par profesionāliem astrologiem. 1.kursu beidzot, zināšanas var pielietot savas vai citu personu kosmogrammas analīzei, un, turpinot studijas, spēt veidot un analizēt horoskopu.

 • 2. kurss Vairāk

  Horoskopa kurss - personas dzīves analīzei 

  2.kursā tiek analizētas horoskopa astromājas jeb planētu izpausmes dzīves sfērās, šo sfēru kvalitāte un ietekme uz cilvēku. Katra cilvēka horoskopā ir visas 12 Zodiaka zīmju kvalitātes, kas katram izpaužas ļoti individuāli - to visu var uzzināt šajā kursā!
  Pēc kursa apgūšanas Tu pratīsi patstāvīgi analizēt savu vai jebkuras citas personas Astrokarti un noteikt personas potenciālu dažādās dzīves sfērās. 1.un 2.kurss kopā dod zināšanas, kas izmantojamas pilnīgai Personas analīzei.

 • 3. kurss Vairāk

  Prognožu metodes - astroloģijas spēju virsotne

  Ar šo kursu pēc personas analīzes apgūšanas sākas astroloģijas otrā daļa - planētu cikliskuma izpratne un notikumu prognozēšana! Tam lieti palīdzēs Astrokartes prognožu - Tranzīta, Progresijas, Direkcijas - un Aktuālās kartes skaidrojošās sadaļas.
  1. un 2. kursā apgūtās zināšanas ļauj precīzi saskatīt un analizēt iespējamos notikumus šodienā un nākotnes laika periodos. Kursā tiek apgūts Planētu cikliskuma princips, kas ir neatņemama sastāvdaļa prognozēšanas metodēs. 

 • 4. kurss Vairāk

  Speckursi – Attiecību analīze, Solārs un Lunārs

  Kursā tiks apskatīta viena no interesantākajām tēmām un biežāk pielietotajām astroloģijas metodēm – Sinastriskā jeb Attiecību astroloģija. Kursa laikā tiek apgūtas visas sinastrijas nianses un ar Astrokarte.lv palīdzību tiek izveidota sinastrijas karte dažādu personu saderības noteikšanai un analīzei.
  Kursa otrajā daļā iepazīst Solāra un Lunāra pamatprincipus, kas izmantojami papildus jau 3.kursā apgūtajām pamata metodēm, kā arī tiek aplūkotas Kompozītu kartes un Vidējo punktu metode.


Iespējas Profesionālam Astrologam

 • Astroskolas astrologs

  ASTROKARTE + ASTROSKOLA

  Labākais, ko varam piedāvāt - kļūt par K.Baņķa Astroskola.lv studentu! Skolas mācību maksa par visiem kursiem atbilst vidējai klātienes studiju divu kursu maksai. Tas ir ļoti izdevīgi! Bez tam - Tu iegūsti lietošanas tiesībām uz 2 gadiem Astrokarte.lv + WEBgrāmatai "Tavs Astrologs"
  Kursā ir iekļauti pilnīgi visi Astroklasikas materiāli, papildmateriāli, skaidrojoši katra kursa 4 audio/video webināri un pieeja plašai dažādu valodu e-bibliotēkai. Ja vēlies studēt moderni, būt ar savām zināšanām priekšā citiem, studēt no jebkuras vietas pasaulē un savā tempā, šī skola ir domāta tieši Tev!

 • Sertifikāti
  un testi
  Vairāk

  Zināšanu pārbaudes testi un izaugsmei - sertifikācija 

  Sertifikācijas kursi ir sakārtoti atbilstoši 1. - 4.kursam. Tie domāti zināšanu pārbaudei, apgūtās mācību vielas nostiprināšanai un sarežģītāko jautājumu izskaidrošanai audio-video vebināros. Ikviena kursa noslēgumā tiešsaistes režīmā var nokārtot kursa pārbaudes darbu un saņemt atbilstošā kursa sertifikātu. 
  Sertifikāti dod tiesības konsultēt klientus. Visprestižākais ir Kristapa Baņķa Astroskola.lv Modernā astrologa sertifikāts, kas tiek piešķirts pēc sekmīgas visu kursu nokārtošanas!


Studiju programmu papildus ieguvumi studentiem

Gada laikā kļūsti par profesionālu astrologu

Visi kursi ir pieejami uz 2 gadiem no pieslēgšanas brīža, bet visu var apgūt daudz ātrāk - viena kursa apguve aizņem 3 mēnešus laika, studijām veltot trīs stundas divas reizes nedēļā.

 

Apjomīga E-bibliotēka lejuplādei

Studentiem pieejama apjomīga E-bibliotēka latviešu, krievu un angļu valodās. Mūsu arhīvā ir vairāki simti grāmatu vismaz EUR 1500 vērtībā. To visu varēsi lejuplādēt savā datorā.

 

Skaidrojošas audio lekcijas

Apgūstot studiju materiālus, rodas daudz jautājumu kā pielietot zināšanas. Tas ir normāli. Šādu biežāk uzdoto jautājumu atbildes ir pieejamas audio-video lekcijās. Pieejams Astroskola.lv

 

Zināšanu pārbaudes testi

Katrā kursā ir zināšanu pārbaudes testi, lai atvieglotu mācību uztveri un regulāri pārbaudītu zināšanas. Kā atzīst studenti, tieši testi ir daudz palīdzējuši savu zināšanu novērtēšanā. Pieejami Astroskola.lv.

 

Katram kursam savs sertifikāts

Astroskola.lv apmācības sistēma paredz, ka ikviena kursa noslēgumā tiešsaistes režīmā var nokārtot kursa eksāmenu, saņemot sertifikātu par konkrēto kursu.

 

Prakse Astrologi.lv

Pēc kursu beigšanas ikvienam studentam ir iespējas iesaistīties astrologi.lv blogos vai citos Astrologi.lv projektos, iesaistīties zinātniski pētnieciskā darbā, organizēt pasākumus.