2. kurss - HOROSKOPS

Šajā kursā Tu iegūsi fundamentālas zināšanas un iemācīsies praktiski sagatavot dzimšanas karti ar Astrokarte.lv palīdzību, lai spētu patstāvīgi analizēt savu vai jebkuras citas personas horoskopu un noteiktu tās potenciālu dažādās dzīves sfērās. 

Kas ietilpst studiju materiālos un ko Tu iegūsi 

  • Astrokarte.lv - ērts un praktisks rīks, uz kura bāzes tiek izskatīti lekciju materiāli.
  • Izsmeļoši studiju materiāli, kas pieejami tepat astrologi.lv lapā 
  • Apjomīgi papildus materiāli alternatīvam skatījumam 
  • Raksti un lejuplādējamas grāmatas krievu, angļu valodā

Šis ir kurss, kurā būtisks kļūst viens no astrologa pamatjautājumiem, kas tiek uzdots pirms horoskopa analīzes – kāds ir Jūsu dzimšanas laiks un vai tas ir precīzs? Ja atceries, tad Kosmogrammas kursa studiju laikā tas bija svarīgi, bet nebija tik izšķiroši, jo lielākā daļa no apskatīto jautājumu loka atradās noteiktās Zodiaka zīmēs, kas diennakts laikā visbiežāk neizmainās, to pašu sakot arī par Planētu savstarpējo mijiedarbību, taču nu bez precīza dzimšanas laika un dzimšanas vietas neiztikt. Ja precīzs dzimšanas laiks Tev nav zināms, tad  to vari noskaidrot dzemdību iestādes arhīvā vai rektificēt pie profesionāla astrologa. Kādēļ tas ir tik svarīgi un neder ierastā atbilde – nu, apmēram, ap pieciem? (raksturīgākais piemērs no prakses) Jau 4 minūšu nobīde dzimšanas laikā var pilnībā izmainīt vienas no būtiskākajām sadaļām, kas attiecas uz personas individualitāti un visām dzīves jomām, kuras horoskopā mēs analizējam. Attiecīgi rezultātā mēs varam iegūt pavisam citas personas analīzi, nevis to, kura pie Jums ir atnākusi. Un kur nu vēl par sevi nonākt pie tādiem secinājumiem un dzīves uzdevumiem, kas uz mums nekādi neattiecas.

Tātad būtiskākais, ko apgūsi šajā kursā ir Horoskopa analīze. Un kā ikvienā no mūsu piedāvātajiem apmācību kursiem, arī šeit vistiešākajā veidā apmācības procesā palīdzēs mūsu radītā Astrokarte.lv. Ko tas nozīmē, ko mēs analizēsim un vai ar 1.kursa analīzi, kas jau tā bija gana izsmeļoša nepietiek? Nepietiek gan, jo šajā kursā mēs liksim kopā iegūtās zināšanas Kosmogrammā un, ņemot talkā precīzu dzimšanas laiku, tās attiecināsim uz konkrētām dzīves sfērām. Tikai 1.un 2.kurss kopā dod zināšanas, kas izmantojamas pilnīgai Personas analīzei.

Kursa sākumā apskatīsim, kādās pussfērās un kvadrantos ir sastājušās Planētas apskatāmajā horoskopā. Un, izejot no tā, izdarīsim secinājumus par personas intravertumu, ekstravertumu un citām personas īpatnībām.

Gan jau ir dzirdēta zodiaka māju vai sfēru pieminēšana vismaz tādā līmenī “un tagad Marss ieiet Tavā ceturtajā mājā un tad nu gan būs…” Kas tad īsti ir Tava 4.māja, kā tas Marss tur var ieiet, ko īsti gaidīt un vai tai ir kāds sakars ar Tavu īsto dzīves vietu vai nav? Šajā gadījumā ir, bet citu māju gadījumā ne gluži, bet tikai pastarpināti. Citu māju gadījumā akcenti tiks likti uz Tavu darbu, karjeru, finansēm, veselību, bērniem, laulāto draugu u.c. būtiskām jomām. 

Tātad šajā kursā visplašākajā veidā un izkārtojumā mēs apskatīsim visas 12 mājas jeb dzīves sfēras un veiksim to raksturojumu un analīzi, kas Tev sniegs katras sfēras izpratni par visiem elementiem, kas uz to attiecas vispilnīgākajai analīzes veikšanai, secinājumu un ieteikumu izdarīšanai.

Kursa apjoms

6 sadaļas. 1-3 satura punkti katrā. Teorija ap 250 lpp.

Kursa saturs

  1. Kursa kopsavilkums.
  2. Kvadranti. Horoskopa dalījums kvadrantos. Pusložu un kvadrantu raksturīgākās izpausmes.
  3. Māju nozīme un raksturojums. Māju veidošanās, māju sistēmas, simboliskais raksturojums. Māju dalījums pāros, mijiedarbības raksturojums. Katras mājas pilnīga kvalitatīvā analīze.
  4. Mājas zīmēs. Mājas virsotnes zīmes nozīme. Katras mājas izpausme katrā zodiaka zīmē.
  5. Planētas mājās. Planētas izpausmes katrā no 12 mājām; planētu spēka ietekme uz mājas nozīmi horoskopā.
  6. Māju pārvaldnieki, to atrašanās mājās. Dziļākai indivīda kartes izprašanai, lai precīzāk izskaidrotu likumsakarības horoskopā.

 

Studiju turpinājumā – ja neesi vēl iegādājies, tad aicinām Tevi iegādāties un sekmīgi nokārtot sertifikāciju (pieejama www.astroskola.lv sadaļā Studiju maksa - Astroskolas absolventa sertifikāts) un pāriet uz nākamo studiju kursu, kurā sāksies viena no pašām interesantākajām sadaļām, un tā ir NOTIKUMU PROGNOZĒŠANA!

Lai iegādātos kursus, nepieciešams ienākt vai reģistrēties ar E-pasi. Apskatīt katra kursa plānu var arī bez e-pases, spiežot uz pogu "vairāk". 


ASTROSKOLAS IEGUVUMI

Unikāla mācību metodika. Mēs iemācīsim Tev soli pa solim un raiti izskaidrot savu Astrokarti. Vai vēlies saprast, kas redzams Tavā horoskopā? Jā! Studijas ir Tev!

1 kurss pieejams uz 6 mēnešiem!

Studijas jebkurā laikā. Studēt var jebkurā laikā, no jebkuras vietas pasaulē. Ērtā pašmācībā no A–Z.

E-bibliotēka un vebināri. Video/Audio vebināri izskaidros sarežģītākos studiju jautājumus. Plašs lejuplādējamu grāmatu klāsts.

Testi un sertifikācija. Neklātienes e-testi palīdzēs novērtēt Tavu sasniegto zināšanu apguvi. Sertifikācija apliecinās profesionalitāti. Astroskolas absolvents – tas ir prestiži!

Studējot Astroskolā Tu ietaupīsi!

Studiju sadaļas

2. kurss

Profila attēls

Visas studiju programmas


Visi 4 sertifikācijas kursi – EUR 120 

Vēdiskā astro sertifikācija - EUR 75