3. kurss - PROGNOZES

Šajā kursā Tu iemācīsies pielietot visas populārākās prognozēšanas metodes, kas uz 1. un 2. kursa apgūtām zināšanām ļaus precīzi saskatīt un analizēt iespējamos notikumus, kas atainoti horoskopā un prognozēt, kā tie izpaudīsies šodienā un nākotnes laika periodos. 

Kas ietilpst studiju materiālos un ko Tu iegūsi 

 • Astrokarte.lv - ērts un praktisks rīks, uz kura bāzes tiek izskatīti lekciju materiāli.
 • Izsmeļoši studiju materiāli, kas pieejami tepat astrologi.lv lapā 
 • Apjomīgi papildus materiāli alternatīvam skatījumam 
 • Raksti un lejuplādējamas grāmatas krievu, angļu valodā

Lai varētu saprast notikumu prognozēšanas būtību un to veiksmīgi pielietot, mēs sāksim šī kursa studijas ar Planētu cikliskuma principu, kurš ir neatņemama sastāvdaļa prognozēšanas metodēs.  Sāksim kursu ar tēmu  Planētu cikli. Tas  sniegs izpratni par planētu kustību reālā laikā un cikliskuma principa ietekmi uz procesiem uz Zemes. Tā ir nepieciešamā bāzes un sistēmas izpratne, lai turpmāk, pielietojot jebkuru no prognozēšanas tehnikām, varētu nonākt līdz loģiskai un izprotamai prognozēšanai. 

Turpinājumā mēs padziļināti un ar mūsu Astrokarte.lv rīka palīdzību izveidojot visu triju minēto prognožu kartes, apskatīsim TranzītuProgresiju un Simbolisko direkciju metožu pielietojumu praksē, kas ir populārākās prognozēšanas metodes ikdienai un ilgstošākam laika periodam. Izpratīsim, kāda veida notikumus varam prognozēt ar katru no tām un kā tas ir praktiski veicams. 

Kursā Tu iegūsi pamata zināšanas arī Elektīvās un Horārās astroloģijas pamatos. Kā rezultātā Tu iemācīsies izvēlēties labākos laikus kādas darbības vai plānotā notikuma sākumam. Savukārt, izprotot Horārās astroloģijas principus, varēsi meklēt atbildes uz konkrētiem jautājumiem, saņemt norādes, kur meklējamas pazudušās lietas un saņemt citas ļoti vērtīgas atbildes.

Šī kursa būtiska sastāvdaļa ir teorētisko zināšanu pārbaudes testi, ko aicinām izmantot zināšanu nostiprināšanai. Tie ir vienotā pirkumā iegādājami www.astroskola.lv sadaļā Sertifikācija, ja tas nav jau izdarīts iepriekš.

Kursa apjoms

6 sadaļas. 1-4 satura punkti katrā. Teorija ap 500 lpp.

Kursa saturs

 1. Kursa kopsavilkums.
 2. Planētu cikli. Cikliskuma princips, ciklu nozīme.
 3. Planētu tranzīti. Metodes apraksts, faktori, kas jāņem vērā un saistība ar indivīda emocionālo, intelektuālo un materiālo līmeni
 • Tranzīti pār planētām –visu planētu raksturojums mažoro aspektu griezumā un ieteikumi rīcībai šo aspektu laikā.
 • Tranzīti pār mājām 
 1. Planētu ingresijas
 2. Progresijas un simboliskās direkcijas
 • Simbolisko direkciju veidošanas princips, aspektu, māju virsotņu un ingresiju nozīme simboliskajās direkcijās; planētu izpausmes intelektuālajā, materiālajā un garīgajā plānā; direkciju aspektu ietekme uz natālo aspektu.
 • Progresijās – planētu virzība pa mājām un to aspektācija ar nozīmīgiem natālās kartes punktiem.

Dažādu notikumu, kā arī to ierosinošu faktoru pārskata tabula.

 1. Elektīvās un Horārās astroloģijas pamati. Ieskats šo astroloģijas virzienu pamatos.
 2. Kursa kopsavilkums

Studiju turpinājumā– aicinām Tevi pāriet uz pēdējo studiju kursu, kurā Tu apgūsi vienu no interesantākajām un visbiežāk pielietotajām metodēm – SINASTRISKO jeb ATTIECĪBU ASTROLOĢIJU un  prognožu metodes – SOLĀRU un LUNĀRU. Kā arī pie veiksmīgi nokārtotas sertifikācijas būsi tikai viena soļa attālumā no prestižā Kristapa Baņķa Astroskola.lv modernā astrologa sertifikāta!

Lai iegādātos kursus, nepieciešams ienākt vai reģistrēties ar E-pasi. Apskatīt katra kursa plānu var arī bez e-pases, spiežot uz pogu "vairāk". 


ASTROSKOLAS IEGUVUMI

Unikāla mācību metodika. Mēs iemācīsim Tev soli pa solim un raiti izskaidrot savu Astrokarti. Vai vēlies saprast, kas redzams Tavā horoskopā? Jā! Studijas ir Tev!

1 kurss pieejams uz 6 mēnešiem!

Studijas jebkurā laikā. Studēt var jebkurā laikā, no jebkuras vietas pasaulē. Ērtā pašmācībā no A–Z.

E-bibliotēka un vebināri. Video/Audio vebināri izskaidros sarežģītākos studiju jautājumus. Plašs lejuplādējamu grāmatu klāsts.

Testi un sertifikācija. Neklātienes e-testi palīdzēs novērtēt Tavu sasniegto zināšanu apguvi. Sertifikācija apliecinās profesionalitāti. Astroskolas absolvents – tas ir prestiži!

Studējot Astroskolā Tu ietaupīsi!

Studiju sadaļas

3. kurss

Profila attēls

Visas studiju programmas


Visi 4 sertifikācijas kursi – EUR 120 

Vēdiskā astro sertifikācija - EUR 75