Ievadi jubilāra datus

Uz šo e-pastu tiks nosūtīts pakalpojums PDF formātā

Apstiprināt

Pakalpojuma maksa - 3.90 

 

Padoms sveicējiem

„Padoms sveicējiem” līdzēs izvēlēties dāvanas draugiem un mīļotajiem.

Apraksta pamatā ir astroloģisks (Saules zīme) un numeroloģisks (dzimšanas datums) pamatojums, kas ļauj daļēji raksturot gaviļnieku un pēc tā atlasīt viņam vispiemērotāko dāvanu.

Apraksts nepretendē uz izvērstu, unikālu skatījumu katram individuāli, tomēr tas var patīkami pārsteigt.

Tev ir iespēja līdz ar dāvanu jubilāram uzdāvināt arī šo aprakstu - lai arī pats gaviļnieks zina, ko zvaigznes vēsta. Daži gudrinieki jau smej, ka šo vajagot iegādāties pašam un izsūtīt visiem ciemos nācējiem. :)

Atbalstot šo projektu, Tu uzzini, ko noderīgu, un atbalsti daudzu citu izzinošu projektu tapšanu! Paldies, no astrologi.lv komandas.

Par pakalpojumu

Pakalpojuma apjoms - A4. Saņemams PDF. Atverams astrologi.lv un saņemams norādītajā E-pastā.

Koncentrēts apraksts par personu. Dāvinājumi konkrētā datumā dzimušajam. Labvēlīgi (dārg)akmeņi. Ar ko uzlabot ēdienkarti. Svinību stils. Dāvanu aksesuāri.

PARAUGS 1. JŪNIJĀ DZIMUŠAJAM

 

1.     Shukla Pratipada

Viesību rīkošana.Tāli ceļojumi. Mājas un zemes darbi. Akas rakšana. Būvniecība, remonts. Tpaši laba diena matu griešanai. Agregātu uzstādīšana. Stāšanās amatā.Trauku pirkšana. Ornamentu (jantru) izkarināšana. Mēbeļu, sadzīves priekšmetu un trauku novietošana.

2.     Shukla Dvitiya

Laulību noslēgšana. Mājas un zemes darbi. Solījumu ievērošana. Celtniecība, remonti, instalācijas.

Iešana pie priekšniecības vai valsts orgāniem. Rotāšanās ar dārgakmeņiem, arī to nēsāt sākšana. Stāšanās amatā.

3.     Shukla Tritiya

Laulību noslēgšana. Jaunu ēdienu ēšana. Pirmā mūzikas stunda. Celtniecība. Nodarbības ar mākslu. Ierobežojumu uzlikšana.

4.     Shukla Chaturthi

Tualešu mazgāšana. Atbrīvošanās no nevēlamiem objektiem, kaut kā izmešana ārā, kompjūteru tīrīšana. Ienaidnieku sagūstīšana. Ieroču, uguns, indes pagatavošana vai lietošana. Nav laba labvēlīgām darbībām, arī negatīvām darbībām nav laba. Labi kaut ko izdomāt, bet neuzsākt. Slikta skandāliem, apvainojumiem. Nedrīkst skatīties uz Mēnesi. Karš.

5.     Shukla Panchami

Vislabākā diena visām labvēlīgām darbībām. Laulību noslēgšana.

6.     Shukla Shashti

Celtniecība, remonts. Nekustamais īpašums, arī zemes pirkšana un rakšana. Mājas vai zemes darbi. Ornamentu, rotaslietu veidošana. Kara sākšana.Ticības, pārliecības nostiprināšana, sava viedokļa aizstāvēšana. Nodarbības ar mākslu. Laulībām ir vidēji labvēlīga. Uzticības iegūšana. Aizliegts - eļļot matus, ēst gaļu, skūties, sekss.

7.     Shukla Saptami

Darbības, kas saistītas ar autotransportu. Laulību noslēgšana. Mūzika.

Rotāšanās ar ornamentiem, drēbēm, to pirkšana vai izgatavošana. Ceļojuma, komandējuma sākšana. Kara sākšana, konfliktu atrisināšana. Vingrināšanās, intensīva fiziskā slodze.

8.     Shukla Ashtami

Dejošana, fiziskas aktivitātes, darbs, izklaides. Pārrunas. Strīdi.Tēlniecības studijas. Nodarbības ar mākslu. Mājas vai zemes darbi. Nekustamais īpašums, celtniecība. Ornamentu (jantras, murti, pudžas) izkarināšana. Mācības. Laulībām ir vidēji labvēlīga. Aizliegts - eļļot matus, ēst gaļu, skūties, sekss.

9.     Shukla Navami

Pārrunas, strīdi, fiziska vingrināšanās, mērķī šaušana. Sacensības, jebkurš risks, azartspēles. Instrumenti.

10.       Shukla Dashami

Ornamentu izkarināšana. Dārglietu un rotaslietu vilkšana. Ceļojumi. Ieiešana mājā.

Darbības, kas saistītas ar autotransportu. Iepirkšanās. Svarīgu un ietekmīgu personu uzaicināšana.

Izskaidrošanās mīlestībā. Nekustamais īpašums, mājas darbi. Laulību noslēgšana.

11.       Shukla Ekadashi

Solījumu ievērošana. Fiziski vingrinājumi. Sarunas, strīdi. Celtniecība. Svēto svētki. Ornamentu izkarināšana. Aizbraukšana un atgriešanās. Badošanās. Laulību noslēgšana.

12.       Shukla Dvadashi

Solījumu un citu labvēlīgu darbību ievērošana. Fiziskie vingrinājumi. Labi strīdiem. Dārglietu pirkšana, izgatavošana un rotāšanās. Svētku rīkošana. Izvairīties no eļļu vannām un ceļošanas. Laulībām vidēji labvēlīga.

 

13.       Krishna Pratipada

Viesību rīkošana.Tāli ceļojumi. Mājas un zemes darbi. īpaši laba diena matu griešanai. Agregātu uzstādīšana. Būvniecība, remonts. Mēbeļu, sadzīves priekšmetu un trauku novietošana. Akas rakšana.Trauku pirkšana. Ornamentu (jantru) izkarināšana. Laulībām vidēji labvēlīga. Stāšanās amatā.

14.       Krishna Dvitiya

Iešana pie priekšniecības vai valsts orgāniem. Mājas un zemes darbi. Solījumu ievērošana. Celtniecība, remonti, instalācijas. Stāšanās amatā. Rotāšanās ar dārgakmeņiem, arī to nēsāt sākšana. Laulību noslēgšana.

15.       Krishna Tritiya

Jaunu ēdienu ēšana. Pirmā mūzikas stunda. Celtniecība. Nodarbības ar mākslu. Ierobežojumu uzlikšana.

16.        Krishna Chaturthi

Tualešu mazgāšana. Atbrīvošanās no nevēlamiem objektiem, kaut kā izmešana ārā, kompjūteru tīrīšana. Ienaidnieku sagūstīšana. Karš. Laba kara pieteikšanai. Ieroču, uguns, indes pagatavošana vai lietošana. Nav laba labvēlīgām darbībām, arī negatīvām darbībām nav laba. Labi kaut ko izdomāt, bet neuzsākt. Slikta skandāliem, apvainojumiem. Nedrīkst skatīties uz Mēnesi.

17.       Krishna Panchami

Ļoti laba visām labvēlīgām darbībām. Laulību noslēgšana.

18.       Krishna Shashti

Nodarbības ar mākslu. Mājas vai zemes darbi. Nekustamais īpašums, arī zemes pirkšana un rakšana. Celtniecība, remonts. Ornamentu veidošana.Ticības, pārliecības nostiprināšana, sava viedokļa aizstāvēšana. Kara sākšana. Uzticības iegūšana. Laulībām vidēji labvēlīga. Aizliegts - eļļot matus, ēst gaļu, skūties, sekss.

19.       Krishna Saptami

Darbības, kas saistītas ar autotransportu. Mūzika. Rotāšanās ar ornamentiem, drēbēm, to pirkšana vai izgatavošana. Ceļojuma, komandējuma sākšana. Kara sākšana, konfliktu atrisināšana. Vingrināšanās, intensīva fiziskā slodze.

20.       Krishna Ashtami

Dejošana, fiziskas aktivitātes, darbs, izklaides. Pārrunas. Strīdi.Tēlniecības studijas. Nodarbības ar mākslu. Mājas vai zemes darbi. Nekustamais īpašums, celtniecība. Ornamentu (jantras, murti, pudžas) izkarināšana. Mācības. Laulībām vidēji labvēlīga. Aizliegts - eļļot matus, ēst gaļu, skūties, sekss.

21.       Krishna Navami

Pārrunas, strīdi, vingrināšanās, mērķī šaušana. Instrumenti. Sacensības, jebkurš risks, azartspēles.

22.       Krishna Dashami

Ornamentu izkarināšana. Dārglietu un rotaslietu vilkšana. Ceļojumi. Ieiešana mājā. Darbības, kas saistītas ar autotransportu. Svarīgu un ietekmīgu personu uzaicināšana. Iepirkšanās. Izskaidrošanās mīlestībā. Nekustamais īpašums, mājas darbi.

23.       Krishna Ekadashi

Solījumu ievērošana. Fiziski vingrinājumi. Sarunas. Celtniecība. Svēto svētki. Ornamentu izkarināšana. Badošanās. Aizbraukšana un atgriešanās.

24.       Krishna Dvadashi

Solījumu un citu labvēlīgu darbību ievērošana. Fiziskie vingrinājumi. Labi strīdiem.

Dārglietu pirkšana, izgatavošana un rotāšanās. Svētku rīkošana. Izvairīties no eļļu vannām un ceļošanas.

25.       Krishna Trayodashi

Atgriešanās mājās pēc ceļojumiem, bet nesākt ceļojumu. Jaunu drēbju uzvilkšana. Ornamentu izkarināšana, rotāšanās. Solījumu ievērošana. Karadarbība, konflikti.

26.       Krishna Chaturdashi

Svēto rakstu lasīšana un godāšana. Izvairīties no ceļojumiem un matu griešanas. Aizliegts - eļļot matus, ēst gaļu, skūties, sekss.

27.       Krishna Amavasya

Galēji nelabvēlīga diena, neko nevajadzētu uzsākt. Mirušo pieminēšana. Upurēšana (upaijas). Labvēlīga lietām, kas saistītas ar uguni, tā ierīkošanu. Labi lielu dāvanu gatavošanai. Jogas nodarbībām labi. Aizliegts - eļļot matus, ēst gaļu, skūties, sekss.

 

28.       Shukla Trayodashi

Atgriešanās mājās pēc ceļojumiem, bet nesākt ceļojumu. Jaunu drēbju uzvilkšana. Ornamentu izkarināšana. Solījumu ievērošana. Karadarbība, konflikti.

29.       Shukla Chaturdashi

Svēto rakstu lasīšana un godāšana. Izvairīties no ceļojumiem un matu griešanas. Aizliegts - eļļot matus, ēst gaļu, skūties, sekss.

30.       Shukla Purnima

Visas labvēlīgas darbības, it sevišķi tās, kas saistītas ar kaut kā jauna celšanu, uzstādīšanu (veļas mašīnu, kompjūteru, TV), reliģiskām ceremonijām. Nedrīkst griezt matus. Nerekomendē ceļot. Mājas darbi, ģenerālā tīrīšana. Ornamentu izkarināšana, upurēšana. Laba meditācijai, domāšanai, zināšanu ieguvei. Intensīva fiziskā slodze. Stāšanās amatā.


Man ir kupons

Vispirms reģistrējies / pieslēdzies ar ePasi.
Pēc tam ievadi visus savus dzimšanas datus.
Spied "Aprēķināt" un ievadi precīzus kupona burtus un ciparus apmaksas logā norādītajā ailē!