ASTROPSIHOLOĢIJA

Astropsiholoģija ir salīdzinoši jauns virziens astroloģijā, uzplaukstot no tās daudzējādā ziņā atvasinātajai psiholoģijai. 

Ikviens astrologs-konsultants no prakses zina, ka bieži vien konsultācijās vairāk ir psiholoģijas nekā astroloģijas. 

Vispirms katram jāiepazīst pašam sevi, un pat tad, ja tas ir izdarīts par visiem 100%, tik un tā tas ir 50% no kopējiem divu cilvēku attiecību simta. 

Astroloģija palīdz novērtēt sevi, saprast savas partnerības iespējas un klupienus, kā arī saprast, ko var sagaidīt no partnera, un kāds ir abu kopējasi šo attiecību uzdevums. 

K. Baņķis: "Grāmatā "Tavs astrologs" gana daudz visus Latvijas pazīstamākos astrologus iztaujāju tieši par attiecību tēmu. Vēl vairāk šādu viedokļu ir apkopots sadaļā "Saruans ar astrologiem". Tā ir kā neklātienes terapija. Lasi un dziedinies."

WEB GRĀMATAS - ŠEIT!

Kas ir seksuālā enerģija

OŠO. Kā no piliena tapt okeānam. Seksa sublimēšana.Lasīt vairāk

Kā vajadzētu attiekties pret seksu

OŠO - sekss kā Dieva dāvana.Lasīt vairāk

Mīlestība un laulība

Astropsiholoģe Sindija Eldmane par mīlestību astro māju redzējumā.Lasīt vairāk

Astroloģija un psiholoģija

Astroloģija un psiholoģija Dr. psych. Deivids Grums, Vestminsteres universitāte Londonā, Žurnāls "Psiholoģijas Pasaule" Plaši izplatīta metode cilvēku klasifikācijai ir astroloģija. Tādēļ nav brīnums, ka par to ieinteresējās arī p....Lasīt vairāk

Latvijas iedzīvotāji joprojām tic pārdabiskām parādībām

Latvijas iedzīvotāji joprojām tic pārdabiskām parādībām Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju tic ļaunai acij, burvestībām, horoskopiem un nākotnes pareģošanai, bet vairāk kā trešdaļa sliktu un labu zīmju piepildīšanās, telepātijai un ekstrase....Lasīt vairāk

SADAĻĀ UZZINĀSI

Astroloģijā noderīgas psiholoģijas zinātnes atklājumus, kā arī garīgus konceptus, kas būtu jāzina jebkuram vīrietim un sievietei iekšēji harmoniskai attiecību veidošanai. 

Vēdisks skatījums par sieviešu un vīriešu lomu, par ģimenes izveidi un noturēšanu klausāms mūsu youtube kanālā.