2014. gads = SATURNA GADS

Viss, kas aprakstīts par Saturnu šajā gadā iegūst lielāku spēku. 

Saturna gads precīzi sākas ar Astronomisko gadu - 20.03.2014. 

Saturns Skorpiona zīmē

Lai vieglāk saprastu gaidāmo laiku, ir jāsaprot, kas ir Saturna tēmas cilvēka dzīvē, un kādu enerģētiku, kādas dzīves sfēras pārvalda Skorpiona zīme. Minētajā laika posmā Visums sabiedrībā un katra cilvēka dzīvē individuāli izspēlēs šo divu komponenšu mijiedarbību.

Saturna ingresija Skorpionā (Rīga)


Saturna nozīme astroloģijā

Lielais skolotājs. Stabilitātes, drošības, taupības un atbildības planēta.
Kārtības un disciplīnas pārvaldnieks. Saturna princips ir strukturēt. Ierobežotības simbols.

Saturns atbild par valsti, valsts struktūrām, vecumu, senčiem, sarežģījumiem, pacietību, profesionālismu, cieņu, autoritāri, parādiem, vēsumu, stagnāciju.

Pozitīvs Saturns: uzmanīgs, neatlaidīgs, stabils, mērķtiecīgs, analizējošs, sistemātisks, taisnīgs, ekonomisks, konservatīvs, izturīgs un disciplinēts.
Negatīvs Saturns: egoisms, lēnīgums, bailīgums, ierobežojošs, materiālisms, melanholija, pesimisms, alkatīgs, noslēgts, aizdomīgs, cietsirdīgs un cinisks.

Skorpiona zīmes tēmas

Vara. Spēka struktūras. Slēptais. Okultais.
Tuvība, seksualitāte, prostitūcija.
Nauda. Kopmanta. Bankas. Kredītiestādes. Apdrošinātāji.
Transformācija. Nāve. Mantojumi. 
Pārstrāde. Ķirurģija. 
Pazūd un mainās viss fiziski un morāli novecojušais.
Valstī tiek sakārtoti finanšu jautājumi. Pieņemti lēmumi industrializācijas jautājumos. Liels potenciāls jūtams enerģētiskajā un ekonomiskajā jomā. Sakārtoti nodokļu jautājumi, tiek ieviesta skaidrība apdrošināšanas sfērā.
Daudzi mazie uzņēmumi un saimniecības pārtrauc savu darbību. Tiek apvienotas vienā lielā un spēcīgā instancē.
Lai iegūtu kredītu, finansiālu atbalstu tiek izmantoti visi ekonomiskas trumpji.
Cīņa un nesaskaņas notiek slepeni, taču pēkšņi viss var iznākt gaismā.
Disharmoniskos aspektos - skandāli, intrigas. Iedzīvotāju uztraukums, streiki, banku krīze. Aizliegumi paust politisko darbību. Tehnoloģiskas katastrofas, terorakti.
Dabas stihiju radītās nelaimes un posti.
Ieteicams skaidri nodalīt kopmantu.
Dabas resursu taupīšanas pasākumi. 

Piemērs no dabas

Kā veidojas pērle jeb Saturnisks berzes process ar Skorpionisku transformāciju. Spēks ir rezultātā (Saturns).
Viens rezultāta variants – skaista pērle, tā radītājam ejot bojā (60% gadījumos). Otrs – process tas pats tikai nelabvēlīgāka vide un pērles vietā kaļķis...

"Pērles veidojas īpašu gliemju čaulās. Dabiskos apstākļos pērles veidošanos izraisa smilšu graudiņš, kas iekļuvis starp gliemenes čaulu un mantiju. Ap to pakāpeniski sāk veidoties koncentriski perlamutru slāņi. Pērles veido daudzu sugu gliemenes, bet sevišķi krāšņas tās izaug tikai gliemenēm ar mirdzošu čaulas iekšējo slāni. Vērtīgākās pērles atrodamas gliemenēs, kas mīt Persijas līcī. 
Pērles ir ,,mirstīgas". To mūžu ilgums ir apmēram 70 gadi, pēc tam tās sāk zaudēt mirdzumu un pamazām sadrūp. Pērle ,,aug" 3-5 gadus. Ja apkārtējās vides apstākļi šajā laikā nebūs labvēlīgi, pērles vietā izveidosies vienkāršs kaļķa gabaliņš...
Optimālos apstākļos izdzīvo tikai 60% pērļgliemeņu. No tām vērtīgākās pērles spējīgi dot tikai 2-3%."

Saturns kā finanšu Meistars

Saturns ir pati lēnākā Saules sistēmas planēta, kas cilvēkam vēl redzama ar neapbruņotu aci. Saturns astroloģijā simbolizē laika tecējumu, pieredzi, pārbaudījumus, stabilitāti, pašdisciplīnu, pacietību, izturību, pieticību. To mēdz dēvēt par “likteņa planētu”. Saturns ir kā lielais Skolotājs — stingrs, bet taisnīgs. Visa tā darbība ir vērsta uz to, lai piespiest cilvēku paraudzīties dziļāk uz sevi un notiekošo.

Saturns Skorpiona zīmē, kur tas uzturēsies līdz 23.12.2014 un pa otram lāgam no 15.06. līdz 18.09.2015. 
Varens laiks, kuru raksturos pozitīvā ziņā stipra griba, apņēmība un izturība, spēja pārliecināt, neatlaidība, uzņēmība, disciplīna, paškontrole cilvēka prātos un darbos.

Panākumus piedzīvos vēsture, arheoloģija, medicīna, ķirurga, psihoterapeita, pavārmākslas specialitāte. Kļūs viss svarīgs, kas maina, pārveido, transformē. Īsts Krīzes menedžments. Uzņēmējdarbības vidē svarīgi būs nobrieduši lēmumi un bizness, kas orientējas vismaz uz 7 gadu periodu.

Skorpioniskās enerģijas mēdz būt arī destruktīvas, tādēļ kā lēni izvirstošs vulkāns, tas mainīs pasaules struktūru. Liela varbūtība, ka šo 2,5 gadu laikā patiesi pamodīsies kāds ilgi klusējis vulkāns, nesot postu civilizētākajā pasaules daļā. Ieteicams nedoties ceļojumos uz vietā, kur atrodas tektoniskās plātnes.

Kopējā Saturna enerģētika ir vērsta uz līdzekļu taupīšanu. Liela nozīme būs bankām, kas kļūs par zināmas varas centriem. Tiesa, notiks banku sistēmas attīrīšanās, tādēļ, ja kāds sola vieglu peļņu... Visi, kas ņems kredītu šajā periodā parakstās uz lielu slogu un smagu nastu, pirmkārt, jau emocionālā plānā. Šajā laikā naudu dod, lai pēcāk kā “Kaķīša dzirnaviņās” to atprasītu ar “visu dvēseli”.

Sīkāk varat sekot līdzi SATRUNA SKOLAI.

Augļotājs Jupiters

Jupiteru senatnē dēvēja par “Lielo Laimi”, kas simbolizē reliģiskus dzinuļus, filozofiskas pārdomas un sapņus par lieliem sasniegumiem un ideāliem. Jupiters vada pasaules apceļojumus. Jupiters ir kā “kosmiskais raugs”, kas lielu padara vēl lielāku, bet neveiksmi var arī padarīt par katastrofu.

Jupiters atbild par līdzjūtību, palīdzību, labdarību, cerību, profesionālo izglītību, reliģiju, ticību, skološanu, labvēlību, uzņēmējiem, garīdzniekiem, bankām, birojiem, juristiem, lieliem dzīvniekiem, dāvanām, lieliem svētkiem, kāzām, izšķērdību, likumdevējiem un bagātniekiem.

Jupiters Vēža zīmē pirmajā plānā izvirza ģimenes, nācijas, dzimtenes vērības.

Izceļas mītiņi, protesti saistīti ar nacionālo identitāti. Rodas ticība gaišākai nākotnei.

Vēlēšanās uzvar partijas, kurām ir nacionāls novirziens.

Mostas patriotisma gars, tiek veidotas organizācijas. Visur tiek izmantota nacionālā simbolika: ģerboņi, karogi, etniski motīvi, senču gars.

Rodas vēlme apceļot dzimtās vietas.

Veiksmīgs laiks, lai iegādātos zemi, nekustamos īpašumus. Izveidot biznesu, saistītu ar ēku celtniecību un/vai ēdināšanu.

Problēmas, iekārtojoties darbā, ja nav protekcijas, blata, rekomendāciju.

Kad Jupiters atrodas Lauvas zīmē (no 16.07.) visa pasaule uzvedas kā viens liels teātris, jo katrs parāda uz ko ir spējīgs. Īpaši labvēlīgs laiks mākslas jomā.

Sabiedrība nav noskaņota risināt problēmas, redzēt to, ko jāredz, jo vēlās svētkus. Svinēt dzīvi! Veiksmīgi politiķiem, militāristiem, valstsvīriem.

Rodas spēks un varenība, spēja paradīt savu ietekmi.

Parādās jauni līderi, kas piesaista sabiedrības uzmanību. Netiek mazgāta netīrā veļā, jo sabiedrība tic savam šā brīža favorītam.

Valsts atbalsta kultūras un sabiedriskos pasākumus, talantīgus bērnus, jauniešus, māksliniekus, aktierus, mūziķus.

Veiksmīgi uzsākt biznesu, prezentēt, demonstrēt visu, kas saistīts ar radošo darbību.

Disharmoniskos aspektos rodas patmīlība, augstprātība, lepnums, pārspīlējums, publiski skandāli.

Veidojot karti Latvijai, iespēju planētas Jupitera ingresijā Lauvas zīmē, atklājas vairāki iepriecinoši faktori. Saule atrodas dienvidū – savā augstākajā punktā, solot, ka tieši Latvijai šī planētu pozīcija ir veiksmīga viena gada griezumā jauna līdera, idejas, ideoloģijas un attīstības mērķtiecības dzimšanā. Raudzīsim, kurš scenārijs piepildīsies. Tāpat Mēness atrašanās mākslinieciskajā un demogrāfijai labvēlīgajā Lauvas namā, paver iespējas iekustināt šos bērnu un kultūras jautājumus. Saturna spēcīga pozīcija finanšu sfērā labākajā gadījumā var tikt iztulkota kā piesardzīga ekonomija  un/vai stabili ienākumi, bet „apgriež spārnus” pārdrošākām biznesa aktivitātēm. 
Varētu teikt, ka Jupitera ingresijas horoskops valstij ir daudzsološi dinamisks, neaizmirstot par vecajiem labajiem grābekļiem un taupības politiku.

Planētu cilpu nozīme un datumi

Marsa, Saturna aktuālie retrogrādi. Vai esi dzimis šo planētu cilpā? Datumi 1950 - 2015. gads.Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Slavenību nāves ierakstītas zvaigznēs (05.01.2014.)

Par daudzu sabiedrībā zināmu cilvēku aiziešana taisaulē. Sagatavots 16.11.2013. Lasīt vairāk

Diž-Čika un aptumsumu periods „sabiezinās krāsas”

Divi aptumsumi un Diž-Čika periods diktēs notikumus visai Skorpiona zīmes Latvijai.Lasīt vairāk

SUPERHOROSKOPI.LV

Ko nesīs VARENĀ DRAKONA GADS? Kas notiks ar #Dižkrīze? Kā veiksmīgi plānot gadu un sagaida pēc tam!Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Saturns Skorpionā

Neņemiet kredītus!Lasīt vairāk

SATURNS SKORPIONA ZĪMĒ

05.10.2012 pl. 23:34 - 
23.12.2014 pl. 19:36

15.06.2015 pl. 3:36 -
18.09.2015 pl.  5:48 

Retrogrāds Saturns

18.02.2013 pl. 20:02 -
08.07.2013 pl. 8:12 

02.03.2014 pl. 19:19 -
20.07.2014 pl. 23:36 

14.03.2015 pl. 17:01 -
02.08.2015 pl.  8:52 
 

JUPITERA CIKLS

Dvīņu zīmē 
11.06.2012 pl. 20:22 
Retrogrāds

04.10.2012 pl. 16:18 - 
30.01.2013 pl.13:37

Vēža zīmē
26.06.2013 pl. 4:40 
Retrogrāds
07.11.2013 pl.  8:03 -
06.03.2014 pl. 13:42

Lauvas zīmē
16.07.2014 pl. 13:30

MATERIĀLI

Jupitera nozīme astroloģijā

Jupitera - Saturna cikls (datumi)