Kā vajadzētu attiekties pret seksu

 Sekss ir Dieva dāvana. Tas ir prieks! Tas ir dots, lai mēs baudītu un līksmotu. Tā ir dalība lielajos svētkos, kam dots nosaukums - esība. Visur, kur ir skaistums, ir arī sekss. Kurš teicis, ka seks ir dubļi? Visa dzīve eksistē caur seksu, viss izaug no tā.

Zieds ir tik brīnišķīgs... arī tas ir seksuāli. Putniņš, kurš rītos dzied pie vientuļnieka būdiņas, arī ir brīnišķīgs. Vai esiet padomājuši, ka viņa dziesma ir seksuāls uzaicinājums. Viņš meklē partneri, aicina mīļoto. Nav nekā nepareiza tīrā vienkāršā seksā. Tas ir dabisks. Nav nepieciešamības to slēpt aiz skaistā mīlestības vārda. Nav nepieciešamības ap to radīt romantikas miglu.
Tai vajadzētu būt skaidrai parādībai: kādā momentā divi sajūt, ka gribētu komunicēties dziļākā līmenī, un viss. Nekāda pienākuma, nekādu saistību. Seksam būtu jābūt kā spēlei un lūgšanai. Mana pieeja - nevis atteikšanās no kaut kā, bet gan tā izmantošana. Viss, kas tev iedots, viss ir vērtīgs - tāda ir mana sapratne. Ja tas tā nebūtu, esība tev to nedotu.
Es jūs mācu, kā doties dziļāk iekšā mīlestībā. Es jūs mācu arī, kā iet dziļāk seksā, jo tas ir vienīgais ceļš, kas ved aiz robežām. Ļaudis ir pieradināti: viņi domā, ka reliģiozam cilvēkam ir jābūt pret seksu; kā gan tie, kas nav pret seksu, var būt reliģiozi? Tās kļuvušas par nemaināmām kategorijām. Es grauju šīs kategorijas... es gan negaidu, ka pasaule tūlīt steigsies atmest šos iedibinātos prāta modeļus. Tāpat es arī negaidu, ka mani sapratīs. Kad cilvēki mani nesaprot, es absolūti saprotu viņu nesapratni. Būs nepieciešami varbūt pat gadu simti, lai mani saprastu, bet tas vienmēr notiek.
Pat 20. gadsimtā, cilvēki dzīvo pilnīgā neziņā par seksu, pat tie, par kuriem jūs domājat, ka viņiem būtu jāzin labāk. Pat jūsu ārsts nezina, kas ir sekss, nezina tā daudzšķautnainību. Pat ārsti ir māņticīgi un par lietām uzzina no ļaužu mutēm. Nevienā medicīnas koledžā sekss netiek mācīts kā atsevišķs priekšmets. Tik neaptverams un spēcīgs priekšmets, un vēl arvien netiek mācīts. Jā, seksa fizioloģija no ārstiem ir uzzināta, bet fizioloģija nebūt nav viss. Eksistē daudz dziļāki slāņi: seksa psiholoģija, pastāv seksa garīgums. Fizioloģija ir tikai ārējā puse.
Vārds "sekss" ir ļoti skaists. Šī vārda sākotnējā sakne ir "atdalīšana". Sekss nozīmē atdalīšanu. Ja jūs esiet iekšēji sadalīti, tad tur būs sekss. Kas notiek, kad jūs sapņojat par sievieti vai par vīrieti? Viena jūsu daļa tiecas satikt otru daļu, bet jūs cenšaties satikt to otru ārpusē. Jūs varat satikties uz mirkli, bet jūs atkal būsiet vientuļi, jo satikšanās ārpusē nevar ilgt mūžīgi. Sekss ir ierobežots tādējādi, ka tas ir momentāls, jo cits vienmēr ir cits. Ja jūs satiekat savu iekšējo sievieti vai vīrieti, tad tikšanās var būt mūžīga. Tad dalīšana pazūd un ir tikšanās. Tā ir alķīmiska transformācija: jūsu sieviete un vīrietis satiekas iekšienē un jūs topat viens. Un kad jūs esat vienots, jums būs mīlestība.
Visi mani pūliņi veltīti tam, lai sekss jums apniktu. Jo vienīgi tad, kad sekss jums apniks, jūs sāksiet intereresēties par Dievu. Nomākts cilvēks paliek ieinteresēts par seksu, tādēļ esmu pret nomākšanu. Jūs brīnīsieties, bet tā ir mana loģika, mana matemātika. Apspiesta personība turpina būt ieinteresēta seksā, paliek apmāts ar seksu, tādēļ es saku - piesātinieties ar seksu un visai drīz jūs to aizmirsīsiet. Un kad jūs to beigsiet, sekss pazaudēs visu savu nozīmi - tā būs diža diena, jūsu dzīves dižais mirklis.
Jūs varat nebūt ķermenis, bet jūs tajā dzīvojat. Ķermenim ir savas vajadzības, kuras nākas apmierināt. Ja jums jāaug kā totālai vienībai, tad ir japieņem viss, neko nedrīkst atgrūst. Protams, viss jāizmanto augstākās harmonijas labad. Sekss jāpieņem, jāizmanto un jāatstāj aiz sevis. Atcerieties, atšķirība ir liela: nevis atgrūsts vai atmests, bet atstāts aiz sevis. Ko gan darīt? Zināt seksu? Virzieties tajā apzināti! Tas ir jaunu durvju atklāšanas noslēpums.
99% pazīst seksu tikai kā atvieglojumu: viņi nepazīst tā orgasmisko kvalitāti. Pat, ja viņi domā, ka viņiem ir orgasms, tas nav orgasms - tā ir vienkārši dzimumatvieglošanās. Orgasmam nav nekāda sakara ar dzimumorgāniem kā tādiem. Dzimumorgāni gan ietilpst tajā, bet orgasms ir totāls - no galvas līdz kāju pirkstiem, tas ir visā ķermenī. Ejakulācija nav orgasms. Tā ir pavisam lokāla atbrīvošanās, seksuāla atbrīvošanās - tas nav orgasms. Atbrīvošana ir negatīva parādība: jūs vienkārši zaudējat enerģiju, bet orgasms ir pavisam cita lieta.
Kas ir orgasms? Orgasms ir stāvoklis, kad jūsu ķermenis vairs nav sajūtams kā materiāls: tas vibrē ka enerģija, kā elektrība. Tas vibrē tik dziļi, līdz pašiem pamatiem, ka jūs pilnīgi aizmirstat viņa materialitāti. Tas kļūst par elektrisku parādību. Šodien fiziķi runā, ka matērijas nav, ka visa matērija ir tikai šķietamība. Pat vairāk - ka viss, kas eksistē, ir elektrība nevis matērija. Orgasmā jūs nonākat līdz tam dziļākajam jūsu ķermeņa slānim, kur matērija vairs neeksistē, tikai enerģētiskie viļņi: jūs kļūstat par dejojošu enerģiju, par vibrāciju. Jums un jūsu mīļotajai vairs nav nekādu šķēršļu - jūs pulsējat un vairs neesat materiāli. Šeit tad nu ir seksuāla orgasma jēga - ka jūsu sasalusī enerģija tiek kausēta, top vienota ar Visumu, ar kokiem, zvaigznēm, ar sievietēm un vīriešiem, ar klintīm... uz mirkli, protams.
Bet šajā mirklī jūs iegūstat jaunu apziņas kvalitāti, kas ir reliģiozitāte. Tā ir svēta, jo atnāk no veselā. Seksuālais orgasms prasa vairāk laika - jo vairāk, jo labāk; jo tad tas iekļūst dziļāk jūsu būtnē, jūsu prāta, jūsu dvēselē. Pēc tam tas izplatīsies no kāju pirkstiem līdz galvai, katra jūsu ķermeņa stīga pulsēs kopā ar to. Viss jūsu ķermenis taps par orķestri un tas nonāks līdz kresčendo. Bet, ja jūs steidzaties, orgasms kļūst vienkārši par ejakulāciju, tas vairs nav orgasms. Tas ir lokāls un niecīgs, gandrīz bezjēdzīgs. Starp citu, jūs jutīsieties noguris, apjucis un nomākts pēc tā, jo jūsu enerģija ir zaudēta, un jūs no tā neguvāt svaigumu, tapēc tas bija vienkārši bezjēdzīgi. Jūs paliekat iepriekšējais - mazliet vairāk saguris, protams, ar mazāku enerģiju. Jūs paliekat iepriekšējais. Tas nebija attīrošs process, tas nesatricināja jūs līdz pašiem pamatiem. Miljoniem sieviešu nodzīvoja savu dzīvi, neuzzinot, ka ir spējīgas piedzīvot orgasmu. Bet bez zināšanas, ka varat sasniegt varenu orgasmisku sprādzienu, jūs nespēsiet saprast neko garīgu; tas būs gandrīz neiespējami priekš jums. Ja sievietei nav orgasma, arī vīrietim tas ir praktiski nesasniedzams, jo orgasms ir divu tikšanās. Tikai divi, kad viņi izšķīst viens otrā, var to sasniegt. Tā nav, ka vienam tas ir, bet otram nē - tas ir neiespējami. Atbrīvošana ir iespējama, ejakulācija iespējama, atvieglošanās ir iespējama, bet ne orgasms.
Orgasms nav atvieglošanās - tie ir svētki. Un orgasms (caur otru cilvēku) ir jūsu tikšanās ar visu veselo. Orgasms vienmēr ir dievišķs: otrs kalpo par durvīm, un jūs ieejat dievišķajā. Orgasms vienmēr ir garīgs, tas nekad nav seksuāls. Ja kāds domā, ka orgasms ir seksuāls, tas neko nav sapratis - viņš neko nezina par orgasmiskajiem pārdzīvojumiem. Orgasms vienmēr ir samadhi, ekstāze. Bet cilvēki to nezina, jo viņi satiekas vajadzības spiesti, aiz enerģijas pārpilnības.
Kad jūs domājat par orgasmu, tas kļūst par mērķi, kas vairāk līdzinās darījumam, un tad orgasms kļūst apgrūtināts. Tā ir dilemma: ja jūs tiecaties uz orgasmu, tas kļūst smags, jo jūs meklējat to, tiecaties uz to, un jūs patiesībā neesat totāli. Jūsu prāts gaida orgasmu; jūs domājat par to, vai šajā reizē jums izdosies to sasniegt vai nē, un šīs bailes paralizē seksuālo centru. Šis centrs reāli spēj atvērties, kad nav baiļu, kad nav jautājuma par kādu nebūt rezultātu, kad nav domu par nākotni, kad darbība nav orientēta uz sasniegumu, kad jūs vienkārši spēlējat. Tas ir brīnišķīgi - spēlēties ar kāda ķermeni un sajust, ka kāds spēlējas ar jūsējo. Vienkārši divi ķermeņi dejo, dzied, apskaujas, mīlējas - tā ir brīnišķīga simfonija, nav nepieciešamības domāt par orgasmu. Un tad tad notiks! Te arī ir viss tā skaistums... tikai tad tas notiks. Vai tas ir noticis vai nē, uz lietu neattiecas. Vienkārši aizmirstiet par to.
Kādēļ jābūt atšķirībai starp sievietes un vīrieša tehniku? Tādēļ, ka ka viņi paši ir atšķirīgi. Viņi ir tik ļoti atšķirīgi, cik vien tas ir iespējams. Viņi ir polāri pretēji. Visa fizioloģija, visa psiholoģija, katrs sievietes apziņas līmenis atšķiras no vīrieša - viņi ir ne vien atšķirīgi, vienkārši pretēji. Jārada absolūti atšķirīgas tehnikas. Bet tādēļ, ka sieviete un vīrietis dzīvo ļoti cieši blakām, viņi turpina aizmirst, ka viņi ir atšķirīgi. Nekas nelīdzinās otram, un tas ir labi, jo tieši tādēļ viņi var kļūt par vienotu enerģētisko apli. Viņi papildina viens otru un ir piemēroti viens otram. Kad es saku, ka sieviete un vīrietis ir viena vesela pretējās daļas, ar to es domāju, ka viņi ir savstarpēji papildinoši.
Papildināšanās iespējama tikai tad, kad pretējie poli satiekas. Palūkojieties uz to šādi: vagīna ir sievietes negatīvais pols, bet krūtis - pozitīvais. Tas ir magnēta serdenis. Pozitīvais pols pie krūts, bet negatīvais - vagīnas apvidū. Vīrietim negatīvais pols atrodas uz krūtīm, bet pozitīvais - uz peņa. Tādējādi, kad sievietes un vīrieša krūtis satiekas, tad satiekas pozitīvais ar negatīvo; kad mīlējoties satiekas seksuālie centri, satiekas arī pozitīvais ar negatīvo. Abi magnētiskie serdeņi ir satikušies ar pretējiem poliem, un izveidojas nosacīts aplis - enerģija var plūst un kustēties.
Bet šis aplis var izveidoties tikai tad, ja sieviete un vīrietis mīl viens otru. Ja nav mīlestības, satiekas tikai viņu seksuālie centri - tikai viens pozitīvais pols satiek vienu negatīvo. Notiks enerģijas apmaiņa, bet tā būs lineāra. Apli izveidot nav iespējams. Lūk, kādēļ bez mīlestības jūs nekad nejūtat apmierinājumu. Sekss bez mīlestības kļūst vienkārši par sīkumu. Vienīgi, kad eksistē aplis, jūs kļūstat viens vesels - bet ne agrāk. Kad jūs esiet dziļi mīlestībā, krūtis arī satiekas, bet nekad agrāk. Tādējādi dzimumakts ir ļoti vienkāršs, bet mīias akts ir daudzkārt sarežģītāks. Dzimumakts ir tikai fizisks - divas enerģijas satiekas un izšķiras. Sekojoši, ja ir tikai sekss, agri vai vēlu jūs satrauksieties: jūs velti tērēsiet enerģiju un neko nepanāksiet.
Ja ir totāls noslēgts aplis, abi partneri dzimumakta beigās būs enerģiskāki, vairāk uzlādēti, dzīvāki, ar lielāku enerģijas plūsmu. Ja ir tikai dzimumakts, abi partneri no tā iznāks saguruši un izlādēti. Viņi zaudēja enerģiju. Tam sekos miegs, jo viņu jūtas ir vājas. Šajā "vienpolārajā satiksmē" vīrietis pazaudē vairāk enerģijas nekā sieviete. Lūk, kādēļ sievietes spēj būt prostitūtas, jo vīrietis ir pozitīvais pols, bet sieviete - negatīvais. Enerģija plūst no sievietes pie vīrieša, nevis otrādi. Tieši tādēļ sieviete var piedalīties 20-30 aktos vienas nakts laikā, bet vīrietis nē. Tādēļ man prostitūcija ir slikta ne tādēļ, ka tā ir prostitūcija, bet tādēļ, ka neveidojas noslēgtais aplis. Jūs neuzlādējaties. Jūs vienkārši veltīgi tērējat enerģiju. Mīlestībā vīrietis un sieviete satiekas divos polos. Vīrietis dod sievietei, un sieviete atdod atpakaļ. Tas ir savstarpēji.
Vīrietis vienmēr vēlas sievieti iegūt uzreiz. Viņš nav ieinteresēts priekšspēlē, jo viņa pozitīvais pols vienmēr ir gatavs. Bet sievietes vienmēr nav gatavas dzimumaktam momentāli, bez prelūdijas, jo viņu negatīvais pols nav gatavs. Un tas nevar būt gatavs, ja vīrietis nesāks mīlēt sievieti no krūtīm. Tās var piekāpties, bet neņems dalību. Bet vīrietis domā, ka dzimumakts ir vienkāršs. Kādēļ tērēt laiku? Acumirklī iegūstot sievieti, viņš beidz dažās minūtēs. Bet sieviete netika pamodināta, viņa neņēma dalību. Lūk, kādēļ sievietes sapņo, lai viņu mīļākie pieskārtos viņu krūtīm, mīlētu viņu krūtis - viņas to vēlas dziļi jo dziļi. Tikai tad viņu krūtis piepildās ar enerģiju un viņu magnētiskā serdeņa pretējais pols atsaucas. Tikai tad viņas tam atdzīvojas, tad viņas var piedalīties, tad saikne ir iespējama un viņas izkusīs.
Prelūdija ir obligāta. Laulība kļūst sausa, jo sākumā, kad satiekat jaunu sievieti, jūs spēlējaties ar viņas augumu. Jūs neesat pārliecināts, vai viņa atļaus tiešu tuvību, tādēļ jūs spēlējaties. Jūs tikai pārbaudāt augsni, lai uzzinātu, vai viņa ir gatava vai nē. Taču, kad viņa ir jūsu sieva, jūs viņu ņemat kā savu īpašumu - prelūdija vairs nav nepieciešama. Tādas sievas nav apmierinātas nevis tādēļ, ka vīri viņas nemīlētu, bet gan tādēļ, ka viņi tās mīl nepareizi. Viņi nedomā, ka sieviete ir kaut kas cits, ka viņas ķermenis atsaucas citādi - tieši pretēji.
Cilvēki netuvojas mīlas nodarbēm pakāpeniski. Sēž divi cilvēki un pēkšņi sāk nodarboties ar seksu. Tas ir tik negaidīti - un ļoti asi sievietei. Vīrietim tas nav tik pēkšņi tādēļ, ka vīrieša enerģija ir cita tipa enerģija un vīrieša seksualitāte ir vairāk lokāla. Sievietes seksualitāte ir totālāka - visam viņas ķermenim ir jābūt tajā iekļautam. Sieviete nekad tajā neies dziļi, ja pirms tam nebūs prelūdijas. Kad sieviete paliek auksta, vīrieša orgasma pārdzīvojums paliek lokāls. Tas nesasniedz dvēseli, visu viņa ķermeni. Nevibrē un nedejo visas viņa šūniņas un stīdziņas. Tas ir trūcīgi, ļoti trūcīgi. Tā ir atvieglošanās, atbrīvošanās, bet ne orgasma pārdzīvojums.
Sekss ir brīnišķīgs, seksualitāte atgrūž. Kad sekss kļūst mentāls, kad tas ienāk jūsu smadzenēs, tas top par seksualitāti. Tad jūs domājat par seksu, fantazējat par to. Jo vairāk jūs domājat un fantazējat par seksu, jo lielākās nepatikšanās jūs nokļūstat. Šī problēma piemīt Rietumiem: tie pārāk daudz ir fantazējuši par seksu. Rietumi kļuvuši seksuāli caur fantāziju. Austrumi kļuva seksuāli caur nomāktību. Abi kļuva seksuāli un abi pazaudēja dabisko spēju baudīt seksu. Abi kļuva patoloģiski dažādi. Rietumi kļuva patoloģiski, uzskatot, ka sekss ir dzīves galīgais mērķis. Austrumi kļuva patoloģiski uzskatot, ka sekss ir pēdējā barjera starp cilvēku un Dievu. Sekss nav ne viens ne otrs. Tas ir vienkārša parādība, tāda kā bads un slāpes.
Rietumi radīja sev problēmu: vīrietim jāapmierina sieviete, bet sievietei jāapmierina vīrietis. Tagad abi ir satraukti. Un tā: vīrietis cenšas saprast, vai viņš ir apmierinājis sievieti. Ja viņa nav apmierināta, kaut kas vīrietim sāk pietrūkt - viņš vairs nav vīrietis pilnībā. Un kad jūs sajūtat, ka neesat vairs īsti vīrietis, jūs dodaties nepareizajā virzienā - arvien vairāk un vairāk grūtību radīsies jūsu ceļā. Jūs sāksiet baidīties, jūs pazaudēsiet uzticību. Bet sieviete turpina censties saprast, vai viņa apmieirnāja vīrieti. Ja viņa jūt, ka vīrietis nav apmierināts, ka nesasniedz to ekstāzi, kas tagad tiek sludināta visā pasaulē, viņa jūt, ka viņā kaut kas zūd. Tagad abi kļūst nemierīgi, un brīnišķīgais mīlas akts izvirst. Te ne par ko nav jāuztraucas.
Ir vēl cita problēma: cilvēki pārāk daudz nodarbojas ar seksu. Viņi to padarījuši gandrīz par rutīnu. Medicīnas autoritātes izvirzīja ideju, ka sekss ir higiēna: ja jūs nenodarbojaties ar seksu katru dienu, tad kaut kas nav kārtībā. Nonācis pat tik tālu, ka viņi apgalvo: ja nav pietiekami daudz seksa, iespējams pat infarkts. Bet tam būtu jābūt retam notikumam, svētkiem. Tas nedrīkst būt garlaicīgs, tā nedrīkst būt ikdienas barība. Tas jāglabā tam dzīves brīdim, kad esiet patiesi plūstoši, kad ir citas dimensijas. Tas jāglabā kā dāvana šiem retajiem momentiem, lai dzīve nekļūtu pavisam apnicīga. Jūs ēdat, dzerat savu tēju, mazgājaties un nodarbojaties ar seksu vienādi ikdienišķi. Pēc tam izrādās, ka tas ir garlaicīgi - arvien viens un tas pats. Mīlējieties tikai, kad ir milzīga vēlēšanās un kaisle, citādi vienkārši pateiksiet: "Piedodiet, sajaucām adreses." Kas par lietu? Labāk neizlikties. Ja jūs pārtrauksiet izlikšanos, jūs pamanīsiet, ka jūsu mīlas satiksmes dziļums ievērojami pastiprināsies.
Cilvēki tik daudz runā par seksu tādēļ, ka viņi nekad nav apmierināti. Pats senākais Indijas seksa traktāts "Kama-sutra" teic, ka, ja jūs mīlējaties pietiekami mežonīgi, jums būtu gana ar vienu reizi gadā! Tas izklausās pilnīgi neticami mūsdienu cilvēkam - reizi gadā! Un toreiz nebija cilvēku, kas kaut ko apspieda. Vatsjans - pirmais seksologs pasaulē un pirmais, kurš seksā ienesa meditāciju, atnāca, lai atbrīvotu tā [cilvēka?] dziļākos centrus. Un viņam ir taisnība. Ja darīšana patiešām nonāk līdz galējībai, viena reize gadā ir pilnīgi pietiekami. Tas apmierinās jūs tik dziļi, ka sekojošās uguns jums pietiks mēnešiem.
Ja jūs steidzaties visā, jūs steigsieties arī seksuālā akta laikā, it kā tiktu veltīgi tērēts laiks. Tādējādi mēs vēlamies ātri šķīstošo kafiju un "ātri šķīstošo seksu". Attiecībā uz seksu tā ir bezjēdzība. Tas nav darbs un nekas tāds, ar ko jūs varat steigties. Ar steigu jūs to sagrausiet. Baudiet seksu un jūs sajutīsiet laika neesamību. Steidzoties jūs to nepiedzīvosiet.
Dažkārt gadās, ka otra cilvēka enerģija jūs neaizdedz. Tagad jūsu partneris neko nespēj tur mainīt, arī jūs nē. Dabīgi, jāatrod vēl kādu citu, ar kuru varētu aizdegties. Taču sabiedrība, kultūra, reliģija un tradīcija - visas šīs lietas ir šķērslis. Dažkārt mēs sākam slieties pie jebkura cita, pat ja mēs neuzbudināmies; tas ir ērti. Ir bērns, kuru jūs abi mīlat, tādēļ rodas vēl vairāk sarežģījumu. Ja jūs turpināt sevi apspiest, jūs sākat niknoties. Jūs varat to izrādīt, varat neizrādīt, bet dusmošanās un sašutums būs klātesošs.
Dažkārt, vēloties izsaukt erekciju, stipra vēlēšanās var būt traucēklis. Jūs to nevarat vēlēties. Tas ir kas tāds, kas atrodas ārpus vēlmju robežām, un ja jūs cenšaties to radīt, jūs atklājat sevi pilnīgi impotentu. Un, ja kādreiz jūsu smadzenēs iesēdusies doma, ka kaut kas ir nepareizi, tad jūs nokļūsiet nelaimē. To nav nepieciešams darīt. Ja tas notiek - labi, ja nenotiek - arī labi. Tas vienkārši nozīmē, ka ķermenis šai brīdī nav noskaņojumā, ķermenis to negrib; viņš vienkārši pasaka "nē" un viss. Vienkārši ieklausieties ķermenī un ejiet kopā ar viņu. Lai mīlestība ir kas īpašs - tā arī ir kaut kas īpašs. Un gaidiet vajadzīgos momentus. Cilvēki gandrīz vienmēr izvēlas neatbilstošus brīžus. Mans novērojums: vienmēr pēc pāru strīdiem seko mīlēšanās. Vispirms viņi dusmojas, tad strīdas, bet pēc tam sāk justies par notikušo vainīgi. Pēc tam sāk sevi ienīst, ka rīkojušies nepareizi. Kompensāciaji viņi sāk nodarboties ar seksu. Tas ir skumīgi: divi strīdas, bet pēc tam mīlējas. Nav iespējams atrast nepiemērotāku brīdi tam. Kā gan tas spēj apmierinat? Gaidiet piemērotu momentu.
Ir vairāki stāvokļi. Tie atnāk, neviens nespēj tos vadīt. Tās vienkārši ir Dieva dāvanas. Kādreiz pēkšņi jūs sajutīsiet sevi "plūstošu", lidojošu, "ne no šīs planētas". Jums nav svara. Citreiz jūs sajutīsieties tik atvērts, ka gribētu atdot savai sievietei visu, ko varat - tas ir pareizais moments. Meditējiet, dejojiet, dziediet, un lai mīlestība gadās starp dejām, dziedāšanu, meditācijām, lūgšanām. Tad tai būs cita kvalitāte - dievišķības kvalitāte. Un es jums to mācu.
Pozīcijas neattiecas uz lietu, tās nav tik nozīmīgas. Reālas ir attiecības - nevis ķermeņa pozīcija, bet prāta pozīcija. Piemēram, vīrietis vienmēr ir uz sievietes. Tā ir egoistiska pozīcija, jo vīrietis vienmēr domā, ka viņš ir svarīgāks, labāks, ka viņš ir augstāk. Bet visā pasaulē primitīvajā sabiedrībā sieviete vienmēr ir vīrietim virsū. Āfrikā šī poza zināma kā misionāru poza, jo aborigēni nevarēja saprast, ko baltie cilvēki tur dara. Viņi ar šausmām domāja, ka tas noteikti sievieti nogalinās. Sieviete ir maigāka un vieglāka - viņai ir jātrodas uz vīrieša. Bet vīrietim var būt grūti domāt par sevi kā zemāku. Pozas var mainīt, bet pārāk neuztraucieties par tām, sākumā atslēdziet savu prātu. Uzticieties dzīvības spēkam, peldiet tajā. Palaikam, ja jūs patiešām uzticējāties, jūsu ķermeņi izvēlēsies pareizo pozīciju - to, kas nepieciešama šajā brīdī. Ja abi partneri ir dziļi uzticējušies, viņu ķermeņi izvēlēsies nepieciešamo pozīciju.
Mīlējoties ar sievieti, izšķīstiet viņas ķermenī. Uz mirkli aizmirstiet par seksualitāti, par visu, kas notiek jūsu galvā, jūsu domās. Uz mirkli vienkārši izšķīstiet reālajā sievietē. Neturiet savā galvā nekādu pornogrāfiju, nepadariet seksualitāti par smadzeņu funkciju. Lai jūsu seksualitāte ir dziļa jušana, jūtīgums, iekšējā sajūta. Izšķīstiet sievietē, it kā jūs atkal esat mātes bērns. Ja jūs to neuzzināsiet ar savu iemīļoto, jūs neiepazīsiet savu iemīļoto. Esiet atkal kā bērns mātes klēpī, absolūti kopā ar viņu, bez jebkādas distances. Un šajā mirklī jūs iepazīsiet, ko nozīmē pilnībā atdot sevi.
Mīlējoties ar sievieti, neko necentieties pierādīt. Jo tiklīdz jūs mēģināt kaut ko pierādīt, ieslēdzas jūsu prāts. Pilnīgi aizmirstiet, ka jūs esiet vīrietis un viņa ir sieviete. Lai visas robežas izzūd. Necentieties palikt vīrietis, citādi visu palaidīsiet - atkal atjaunosies duālisms: jūs - vīrietis, bet viņa - sieviete.
Ošo
Kā vajadzētu attiekties pret seksu? (turpinājums)

Daudzi domā, ka viņi ir impotenti, taču patiesībā impotence ir liels retums. Pret tādu cilvēku es no sirds izjūtu līdzjūtību, jo viņam nav enerģijas, kuru var transformēt un nav enerģijas, lai transformētos pats. Viņš neiepazīs to prieku, kas atnāk caur seksu. Viņš neiepazīs to prieku, kas rodas, dodoties aiz tā robežām. No 100 impotentajiem 99% tikai domā, ka viņi ir tādi.
Visi dzīvnieki bauda orgasmu... no vismazākā līdz pat milzīgajam zilonim un neviens neuztraucas, ka viņi nelasa nekādus Džonsonus un Māsterus. Un visi viņi bauda! Faktiski cilvēks ir vienīgais dzīvnieks, kurš kļūst impotents. Neviens cits dzīvnieks nekļūst impotents, jo viņi par to neuztraucas. Impotenci rada satraukums.
Priekšlalicīga ejakulācija patiesībā nemaz nav seksuāla problēma. Tā drīzāk ir psiholoģiska problēma. Fizioloģiski te nav nekādu noviržu, bet no psiholoģijas skatpunkta jūs esat steidzīgs; tieši šī steiga izsauc priekšlaicīgu ejakulāciju. Rietumos gandrīz 70% vīriešu cieš no tā. Tā nav maza problēma. Daži pat sākuši domāt, ka tā ir norma, jo 70%... tai vajadzētu būt normai. Faktiski tiem 30% kaut kas varētu būt ne tā, jo "normāls" nozīmē "vidējais". Nekad agrāk cilvēces vēsturē priekšlaicīga ejakulācija nav bijusi tik milzīga problēma kā tagad Rietumos un jo īpaši Amerikā. Jo pirmo reizi civilizācija atrodas tādā steigā - tā pirmoreiz tik ļoti norūpējusies par laiku.
Austrumos cilvēki nekad nav cietuši no priekšlaicīgas ejakulācijas, jo viss notiek lēni, un neviens nesteidzas. Laika pietiek pārpārēm, jo ir pieejama mūžība. Austrumu priekšstats, ka pēc nāves jūs dzimsiet atkal un atkal, dod daudz laika, lielu dzīves ilgumu. Rietumu ideja, ka mums dota tikai viena dzīve, padara jūs ļoti drudžainus. Tikai viena dzīve! Tēdēļ jums no dzīves jāpaņem viss un tagad, citādi viss paies garām! Tādēļ visam jābūt ļoti ātram un mērķtiecīgam. Prāts rada šo problēmu un prāts ir tas, kurš strādā un padara visu steidzīgu. Tas no dziļas iekšienes turpina dot direktīvas: dari to ātri, steidzies, ātrāk pabeidz. Ir nepārejoša vēlēšanās, lai lietas notiktu uzreiz. Rodas iespaids, ka dzīvē galvenais ir visu izdarīt ar maksimālu ātrumu. Bet viss dižais prasa lēnīgumu, pacietību, citādi jūs visu palaidīsiet. Lai piesātinātos ar to, jums nepieciešams laiks.
Priekš kā cilvēkam tik daudz attiecību - heteroseksuālas, biseksuālas, grupveida, viens pret vienu? Cilvēkam ir izvēles iespējas. Un šī iespēja var novest jūs pie patoloģijas vai arī radīt no jums Budu. Izvēle ir jūsu ziņā. Es vienkārši saku, ka, ja jums ir jāizvēlas savs stils, jums ir brīva izvēle. Ja esat nolēmis būt muļķis, jūs pats izvēlaties, kāds tieši muļķis jūs būsiet! Dodu jums pilnīgu brīvību. Manas pūles šeit ir, lai palīdzētu jums tikt aiz tā robežām. Ja jūs esat homoseksuālists, jums jāizkļūst ārpus homoseksualitātes robežām. Ja jūs esat heteroseksuālists, jums jāizkļūst ārpus heteroseksualitātes robežām. Ir cilvēki, kas nepieder ne pie vienas no šīm grupām - autoseksuāļi. Viņiem jātiek aiz autoseksualitātes robežām. Cilvēkam jāpārkāpj seksa slieksnis, lai kāds tas būtu, jo nepārvarot savu bioloģiju, jūs nekad neiepazīsiet savu dvēseli.
Ja cilvēks ir atradis savu ceļu, savu stilu, savu dzīvi, tad seksuālās problēmas pazūd. Seksuālās problēmas pastāv tādēļ, ka jūsu seksuālā enerģija plūst virzienā, kurā jūs nebaudāt tās plūdumu. Piemēram, jūs turpināt darīt darbu, kurš jums ne tikai nepatīk, bet jūs dvēseles dziļumos pat ienīstat to. Tas kļūst hroniski, jo jūs katru dienu turpināt darīt nīsto darbu. Ja jums gadīsies darbiņš, kas iet pie sirds, jūs izbrīnīsieties, kāda iedvesma jūsos radīsies. Un tad sākas viss - mīlestība, lūgšana, meditācija, savstarpējās attiecības - viss! Tas ir mans novērojums, ka attieksme pret seksu ir ļoti simboliska: tā stāsta par visu jūsu dzīvi. Sekss ticis nodēvēts par sākotnējo grēku. Tas nav nedz sākotnējais, nedz arī grēks.
Līdz šim sabiedrība bijusi tik ļoti pret seksu (reliģija un baznīca - viss pret to), ka tā radījusi ļoti dziļu zemapziņas naidu. Jūs varat neapzināties to, bet tā iekļuvusi katrā jūsu šūniņā, pašos dziļākajos līmeņos, jo gadsimtiem cilvēki ir mācīti būt pret seksu. Šo naidu un nosodījumu nepieciešams atmest. Tas ir iespējams vienīgi tad, ja jūs iemācīsieties pret seksu attiekties ar cieņu.
Daudziem bērnībā gadās, ka sekss tiek apspiests. Nevienam bērnam neatļauj (neviena sabiedrība to nepieļauj) - neļauj pieskārties paša dzimumorgāniem, neatļauj ar tiem spēlēties. Tas notiek tik agri, ka jūs pat nespējat to atcerēties. Bērns, vēl gulēdams gultiņā, spēlējas ar saviem dzimumorgāniem, bet māte ienāk un novāc viņa rokas. Tagad bērnam ir šoks. Tas taču ir tik patīkami - pieskārties tiem... tas tik patīkami atslābina. Bērns tādējādi sasniedz neseksuālu orgasmu: viņš vispār ir orgasmisks. Un dabiskā nepieciešamība pieskārties saviem dzimumorganiem, spēlēties ar tiem ir tik brīnišķīga. Un bērnam nerodas doma, ka tas ir nepareizi, viņam vēl nerodas vainas sajūta, viņš vienkārši dara to, kas ir patīkami. Bet viņu atkal un atkal apstādina. Viņš var novērot aizliegumu mātes sejā, tēva sejā, un pakāpeniski enerģija bloķējas, viņš sāk baidīties.
Seksuālā enerģija savu kulmināciju sasniedz 18 gadu vecumā. Vairs nekad vīrietis nebūs tik potents un nekad vairāk sieviete nespēs sasniegt tik spēcīgu orgasmu kā 18 gadu vecumā. Bet mēs neļaujam viņiem mīlēties. Mēs piespiežam zēnus gulēt atsevišķās guļamistabās. Meitenes un zēni turas savrup. Starp viņiem stāv policija, prokuratūra, valdība, skolotāji. Viņi visi centīgi liek šķēršļus zēnu un meiteņu kontaktiem. Kādēļ? Kamdēļ tik daudz rūpju? Viņi cenšas nokaut bulli un radīt vērsi.
Vārdu salikums "dzīvot ar kādu" ir efēmisms; aiz tā slēpjas vienkārša lieta - neko nepateikt par seksu. Lai izvairītos no vārda "sekss" vispār, viņiem nācās radīt metaforu "dzīvot ar kādu kopā". Ko nozīmē "dzīvot ar kādu"? Vienkārši neko nerunāt par seksu. Visa iepriekšējā cilvēce dzīvoja ar šiem meliem. Bet bērni agri vai vēlu to atklāj. Un atklāj to nepienācīgā veidā, jo nav piemērota cilvēka, kurš būtu gatavs par to runāt. Viņiem tas jāizdara pašiem. Un viņi savāc liecības no visādiem šaubīgiem avotiem, no nelabiem cilvēkiem. Un jūs par to esiet atbildīgi. Pornogrāfija ir sekss, kas ir apspiests viņa dabīgajā telpā, un kas izpaudies caur prātu. Tur slēpjas daudz briesmu. Viena no tām: ja jūs pārāk aizraujaties ar pornogrāfiju (kas notiek visā pasaulē), tad reālie vīrieši un sievietes vairs nešķiet pietiekami pievilcīgi. Tad rodas liela problēma: jūsu fantāzijai nepieciešama sieviete no "Playboy", bet jūs nekur tādu nevarat atrast - viss sastaptais sagrauj cerības. Tagad nekas jūs nespēs apmierināt. Pamazām nereālais nomāc reālo.
Cilvēks, kurš nomācis savu seksu, var kļūt par labu karavīru, jo enerģija ir klātesoša un viņš vēlas iekļūt cilvēkos. Durklis nav nekas cits kā fallisks simbols. Tas ir nepiedienīgi - nogalināt cilvēkus. Priekš manis vardarbība ir vienīgā nepiedienība. Iekļūt sievietē ir skaisti. Bet ar durkli? Tas ir nejēdzīgi. Bet, ja apspiežat seksu, jūs varat kļūt par lielisku zaldātu. Lūk, kādēļ visās armijās sekss tiek apspiests. Kura armija to praktizē, ir ļoti spēcīga.
Spēja pārdzīvot orgasmu ir spēja zaudēt kontroli. Pastāvīga kontrole nozīmē, ka jūs sēžat uz savām enerģijām, vadot tās... "tam vajadzētu būt, tam nevajadzētu... tas ir pareizi, tas ir nepareizi". Jūs pastāvīgi kaut ko darāt, pretojoties un apspiežot. Iet drīkst tikai līdz noteiktai robežai - tālāk ir briesmas, vairāk es nevaru neko atļauties. Kā jūs varat būt orgasmiski? Ja jūs neesiet orgasmiski citās lietās, kā jūs varat būt orgasmiski seksā? Ja jūs kontrolējat savas dusmas, jūs nevarat būt seksā orgasmisks. Cilvēks ir totālisms. Ja jūs nevarat nonākt līdz trakumam, kā jūs varat izjust mīlestību? Tas ir neiespējami! Dabisks cilvēks ir orgasmisks visās savās emocijās.
Mēs apspiežam ķermeņa kustības. Visā pasaulē mēs apspiežam ķermeņa kustības un vibrācijas sievietes ķermenī. Viņas paliek it kā mirušas. Jūs kaut ko darāt priekš viņām, viņas neko nedara priekš jums. Viņas ir vienkārši pasīvas partneres. Kāpēc tā notiek? Kādēļ visā pasaulē vīrieši šādā veidā nomāc sievietes? Pastāv bailes no tā, ka kādreiz sievietes ķermenis kļūs apmāts, vīrietim būs ļoti grūti sievieti apmierināt, jo viņai var būt virkne orgasmu, bet vīrietim tikai viens. Bet ar vīrieša orgasmu sieviete tikai pamostas un kļūst gatava turpmākajiem orgasmiem. Tad arī sākas grūtības. Viņai tūlīt nepieciešamas otrs vīrietis. Bet grupveida sekss ir tabu. Visā pasaulē radītas monogāmas sabiedrības. Rodas iespaids, ka patiešām labāk ir sievieti apspiest. Tādēļ 80 - 90% sieviešu nekad neuzzinās, kas ir orgasms. Viņas var apmierināt vīrieti, bet pašas nekad nav apmierinātas. Tādēļ ir tik daudz ļaunuma sievietēs - skumjas, bēdas, sarūgtinājumu, un tas ir loģiski, jo viņu dabiskā vēlēšanās nav piepildīta.
Barības uzņemšana var dot jums seksuālu baudu, jo mute un seksuālais centrs ir savstarpēji saistīti. Lūk kādēļ skūpsts ir kaut kas seksuāls. Pretējā gadījumā - kādēļ? Un, ja jūs kaislīgi kādu skūpstāt, jūs noteikti sajūtat seksuālās enerģijas pieplūdumu. Kādēļ? Mute un seksuālais centrs taču ir tik tālu viens no otra? Nē, tie ir savienoti, tie ir vienas un tās pašas enerģijas divi poli. Tādējādi, kad jūsu seksuālais centrs ir badā, visa enerģija virzās uz muti. Jums vairāk jāēd, jākošļā košļājamā gumija vai vēl kas cits. Vai arī jums ir nepieciešams vismaz nepārtraukti runāt, jo tad mute kustas. Lūk, kādēļ cilvēki visas dienas garumā runā. Nepietiek pat ar dienu: ja jūs pasēdēsiet ar viņiem kopā arī nakti, jūs redzēsiet, ka viņi runā. Ja vienā pola enerģija apstājas, tā dodas uz otru polu, jo tai ir kaut kā jārealizējas. Jūs to nevarat apturēt.
Ja seksuālā enerģija plūst netraucēti, tad viss funkcionē pareizi, viss ir saskaņā. Tad jūs vibrējat un esat labi noskaņoti. Tas ir līdzsvara veids. Dažreiz seksuālā enerģija kaut kur aizķeras un tas ir jūtams visā ķermenī. Un dabīgi, ka ietekme pirmkārt jūtama galvā, jo seksuālais centrs ir viens pols, bet galva ir otrs pols. Pamazām sekss sāk transformēties par kaut ko augstāku. Jūs kļūstat radošāks, zīmējat, rakstāt dzejoļus, spēlējat mūzikas instrumentus utt. Tā nav apspiešana - tā ir izpausme.
Kopš Freids atvēra Pandoras lādīti, Rietumos attīstās ideja, ka jums jābūt seksuālam līdz mūža galam, jo sekss ir dzīves sinonīms. Tādēļ, pat ja jums ir 70 vai 80 gadi, jums ir jāinteresējas par seksu. Ja jūs zaudējat interesi par seksu, tas nozīmē, ka jūs zaudējat interesi par dzīvi. Tas nozīmē, ka jūs vairāk neesat vajadzīgs, ka esat lieks un nelietderīgs. Šī ideja, ka sekss un dzīve ir sinonīmi, ir absolūti neauglīga. Tie ir sinonīmi noteiktā stadijā. Bērnībā tie nav sinonīmi, jaunībā tie ir sinonīmi, bet vecumdienās tie vairs nav sinonīmi. Vecumam ir savs īpatns skaistums, sava vērtība, tāpat kā jaunībai ir sava vērtība un skaistums.
Seksa laiks pienāk 14 gadu vecumā. Un tāpat ir vecumā - no seksa līdz nāvei ir 14 gadi. Ja jums ir 65 gadi un interese par seksu sāk plēnēt, tas ir lieliski, ļoti labi! Tagad jums jāsāk gatavoties citam ceļojumam, citam posmam. Iespējams, dzīvot atlicis 14 - 15 gadi. Aptuveni 80 gadu vecumā jūs aiziesiet. Ar savu aiziešanu sekss dod mājienu - jāsāk gatavoties nāvei.
Katram reiz nāksies aiziet aiz seksa robežām, bet ceļš uz turieni ved caur seksu. Ja jūs caur seksu neejat pareizi, jums ir grūti nokļūt aiz tā robežām. Ja sekss priekš jums ir tikai neapzināta, mehāniska nepieciešamība, tas nav pareizi. Atcerieties - seksā nav nekā nepareiza, nepareizs ir mehāniskums.
Ja jūs varat ienest mazliet apziņas gaismas savā sekualitātē, šī gaisma transformēs jūs. Tā vairs nebūs seksualitāte, tā būs kaut kas absolūti cits - tik ļoti cits, ka jums pat neatradīsies vārda priekš tā. Austrumos tam ir dots nosaukums "tantra". Rietumos tam nav nosaukuma. Kad sekss savienojas ar apzināšanos, dzimst absolūti jauna enerģija. Šī enerģija tiek dēvēta par tantru. Ja jūs esat pārāk orientēts uz tehniku, tad jūs palaidīsiet garām tantras noslēpumu. Tantrai jābūt nedarīšanai, tā nevar būt tehnika. Jūs varat iemācīties tehniku - jūs varat iemācīties noteiktu elpošanu, un mīlas akts kļūs ilgāks. Bet jūs vadāt. Tas nebūs mežonīgi un nebūs nevainīgi. Tā nebūs arī meditācija. Tas būs no prāta. Patiesa tantra nav tehnika, bet mīlestība. Tā nav tehnika, bet lūgšana. Tā nav orientēta uz prātu, tā ir atslābināšanās sirdī.
Tantriskajā savienojumā jūs varat atrasties stundām. Visam jākļūst tik instinktīvam, tik ļoti ne no prāta, ka jūs saplūdīsiet ar patieso dabu: sieviete izgaist un kļūst par durvīm uz galīgo, vīrietis izgaist un kļūst par durvīm uz galīgo. Tāds ir tantriskais seksualitātes apzīmējums: atgriešanās absolūtajā nevainībā, absolūtajā vienotībā.
Tantra dod jums virzienu uz jūsu atslābināšanos, kas ir pozitīva. Abi partneri izšķīst viens otrā un dod viens otram dzīvības enerģiju. Viņi izveido apli, viņu enerģija sāk kustību pa apli. Viņi viens otram dod atjaunotu dzīvi. Nav enerģijas zudumu. Drīzāk, enerģija palielinās, jo pretējo polu kontakta rezultātā katra šūniņa uzbudinās. Un, ja jūs saplūstat ar šo uzbudinājumu, nenovedot to līdz virsotnei, ja jūs spējat palikt sākumā, nepārkarstot, vienkārši paliekot silti, tad abi šie "siltumi" satiekas, un jūs varat turpināt aktu ļoti ilgu laiku. Bez ejakulācijas, bez enerģijas izsviešanas; tā kļūst par meditāciju, un caur to jūs kļūstat viens vesels.
Ir divu veidu kulminācijas, divu veidu orgasmi. Viens no tiem ir pazīstams. Jūs sasniedzat uzbudinājuma griestus un tālāk tikt nespējat, iestājas gals. Tantra koncentrējas uz cita veida orgasmu. Ja pirmo mēs nosaucam par virsotnes orgasmu, tad tantrisko orgasmu varat dēvēt par ielejas orgasmu. Jūs nonākat nevis līdz augstākajai uzbudinātības pakāpei, bet gan līdz dziļākajai atslābuma ielejai. Abos gadījumos sākumā jāizmanto uzbudināšanās. Tādēļ es saku, ka abi veidi ir viens un tas pats, tikai beigās tie absolūti atšķiras. Iesākumā uzbudinājumam jābūt intensīvam. Intensīvākam un intensīvākam. Jums tajā jāaug. Palīdziet uzbudinājumam pieaugt līdz virsotnei. Bet tas ir tikai sākums. Tai brīdī, kad vīrietis iegājis sievietē, gan mīļotais gan mīļotā var atslābt. Nevajag nekādu kustību. Var atslābt mīlas apskāvienos. Kad vīrietis un sieviete sajutīs, ka erekcija var beigties, veic dažas kustības un tā atjaunojas. Bet pēc tam - atkal atslābināšanās. Jūs varat turpināt šo dziļo apskāvienu stundām bez ejakulācijas un pēc tam kopīgi iegrimt dziļā miegā. Tas ir ielejas orgasms. Abi ir atslābuši. Jūs satiekaties kā divas atslābinātas būtnes.
Parasts seksuāls orgasms izskatās kā ārprāts; tantriskais orgasms - tā ir dziļa atslābināšanās, meditācija. Jūs varat tam nodoties tik ilgi, cik vien vēlaties, jo parasti enerģija netiek patērēta. Tā drīzāk tiek uzkrāta. Tantriskais akts var ilgt tik, cik jūs to vēlaties. Parastais seksuālais akts nevar ilgt tik, cik gribat, jo patērējas enerģija un jūsu ķermenim jāgaida, līdz tā atjaunosies. Un tiklīdz jūs to atjaunojat, jūs to atkal iztērējat.
Kad es saku "dzimumakts", tas izskatās, it kā jums vajadzīgas pūles. Tas tā nav! Vienkārši sāciet rotaļu ar savu mīļoto. Sajūtiet viens otru, esiet iejūtīgi viens pret otru, it kā spēlētos mazi bērni vai kucēni. Rotaļājieties un nedomājiet par dzimumaktu. Tas var notikt un var nenotikt. Ja tas notiks vienkārši kā spēle, tas jūs novedīs ielejā vieglāk. Ja jūs domājat par to, tad jūs vienmēr apsteidzat pats sevi - jūs rotaļājaties ar mīļoto, bet DOMĀJAT par dzimumaktu, jūsu spēle ir neīsta. Vienkārši spēlējieties un aimizrstiet par kaut kādu dzimumaktu. Tas notiks. Ļaujiet tam notikt. Tad būs vienkāršāk atslābināties... kad tas notiks, vienkārši atslābinieties. Esiet kopā. Esiet abi kopā un jūtieties laimīgi.
Dzimumaktam ir divas daļas - sākums un beigas. Palieciet sākumā. Sākuma daļa ir brīvāka, siltāka. Nesteidzieties uz beigām. Pilnīgi par to aizmirstiet. Kā palikt sākumā? Jāiegaumē vairākas lietas. Pirmkārt, neuztveriet dzimumaktu kā veidu kaut kur nokļūt. Neuzskatiet to par kaut kādu līdzekli, tas ir nobeigts pats sevī. Tam nav gala un tas nav līdzeklis. Otrkārt, nedomājiet par nākotni. Palieciet tagadnē. Palieciet "šeit un tagad" un izšķīstiet.
Akta laikā aizveriet acis. Jūtiet otra ķermeni. Jūtiet, kā pie jums plūst otra cilvēka enerģija un saplūstiet ar to. Izšķīstiet tajā. Tas atnāks. Turpiniet atslābināties. Ja ejakulācijas nav, nedomājiet, ka kaut kas nav kārtībā. Viss ir pareizi! Un nedomājiet, ka esiet kaut ko palaiduši garām - neko jūs neesat palaiduši. Pirms jūs nokļūsiet ielejā, jums šķitīs, ka esat kaut ko palaiduši, bet tas ir vienkārši vecs paradums. Ar laiku, pēc mēneša vai nedēļām trim, ieleja parādīsies. Kad tas notiks, jūs aizmirsīsiet par savām virsotnēm. Nav vērtīgākas virsotnes par šo. Bet jums jāpagaida un nav jāforsē, nav jāvada tas. Vienkārši atslābinieties.
Kad apskāvienu laikā, dziļa kontakta laikā ar mīļoto jūsu sajūtas trīc kā lapiņas, ielaidiet šo trīcēšanu sevī. Jūs piedzīvosiet pat izbailes: laikā, kad jūs mīlējaties, jūs saviem ķermeņiem neļaujat daudz kustēties, jo, ļaujot ķermenim kustēties, dzimumakts izplatīsies pa visu ķermeni. Jūs to varat kontrolēt, ja tas ir lokalizēts seksuālajā centrā. Tad prāts var vadīt. Kad tas izplatās pa visu ķermeni, jūs to nevarat vadīt. Jūs varat sākt kratīties, varat kliegt, un jums būs neiespējami vadīt jūsu ķermeni, kad tas izgājis ārpus jūsu kontroles. Pūš stiprs vējš un koki notrīc. Pat saknes trīc, trīc katra lapiņa. Esiet kā koks. Pūš stiprs vējš, sekss ir kā stiprs vējš - milzīga enerģija plūst jūsos. Drebiet! Vibrējiet! Ļaujiet dejot katrai jūsu ķermeņa šūniņai.
Mīļotā arī dejo, vibrējot ar katru šūniņu. Tikai tā jūs varat tikties, un šī tikšanās nav mentāla. Tā ir jūsu bioenerģijas tikšanās. Ielaidiet šo drebēšanu. Laikā, kad jūs trīciet, nepalieciet malā, neesiet skatītājs, jo prāts ir skatītājs. Nepalieciet malā! Esiet trīcēšana, kļūstiet par trīcēšanu. Aizmirstiet par visu un kļūstiet par trīcēšanu! Lai trīc ne tikai jūsu ķermeņi, bet visa jūsu būtība. Jūs kļūstat par pašu trīcēšanu. Tad vairs nav divu ķermeņu, nav divu prātu. Sākumā ir divas vibrējošas enerģijas, bet beigās vienkārši viens aplis.
Dzimumaktā kustieties, ieejiet tajā pilnīgi, ārpusē neatstājot pilnīgi neko. Kļūstiet pilnīgi nedomājošs. Tikai tad notiek apzināšanās, kad kļūstat vienots ar kaut ko. Un šī vienotības sajūta var kļūt neatkarīga no partnera, un jūs varat sajust vienotību ar visu Izplatījumu. Jūs varat nonākt kontaktā ar koku, ar mēnesi, vienalga ar ko. Kādreiz jūs uzzināsiet, kā šo apli var izveidot. Tas var tikt izveidots vienalga ar ko un pilnīgi bez kā.
Jūs varat izveidot šo apli sevī, jo katrs vīrietis vienlaicīgi ir gan vīrietis gan sieviete un katra sieviete vienlaicīgi ir gan sieviete gan vīrietis. Jūs esiet abi, jo esat divu radīts. Jūs radīja sieviete un vīrietis, un viena jūsu pusīte pieder pretējam dzimumam. Jūs visu varat aizmirst un aplis var tikt radīts jūsos. Brīdī, kad jūsu iekšienē aplis ir radīts (jūsu vīrietis satiekas ar sievieti, iekšējā sieviete satiek iekšējo vīrieti), jūs esat pats savos apskāvienos. Un tikai tad ir radīts šis aplis, sasniegta patiesā gudrība. Kad iekšienē radīts šis aplis, jūs esat kļuvis brīvs.
Kad jūs atgriežaties no tantriskā dzimumakta, jūs esiet paaugušies, nevis krituši. Jūs jūtaties piepildīti ar enerģiju, dzīvāki, starojoši. Un šī ekstāze turpināsies stundām, pat dienām. Tas atkarīgs no tā, cik dziļi jūs tajā bijāt iekšā. Viens tantriskā seksa pārdzīvojums, un jūs vairākas dienas būsiet atbrīvojies, pilnīgi mājās, nevardarbīgi, bez dusmām, bez depresijas.
Tantra saka: ja jūs kustieties meditācijā, sekss pilnībā izzūd, tas var pilnībā izzust. Visu enerģiju savāc augstākie centri, un jūsu ķermenim ir daudz tādu centru. Sekss ir pats zemākais centrs, un cilvēks eksistē zemā centrā. Jo vairāk enerģijas virzās augšup, jo augstāki centri sāk atplaukt. Kad šī enerģijas nonāk sirdī, sāk ziedēt jauni plašumi un jaunas izjūtas. Kad enerģija atrodas augstākajā punktā, jūsu ķermeņa virsotnē, tā sasniedz to, ko dēvē par "sahasrāru" - pēdējo čakru virs galvas.
...Tantra nemāca seksualitāti, tā vienkārši saka, ka sekss var kalpot kā svētlaimes avots. Brīdī, kad jūs uzzināt šo svētlaimi, jūs varat doties tālāk, jo jūs balstāties realitātē. Nevajag palikt seksā uz visiem laikiem, bet jūs varat seksu izmantot kā tramplīnu. Saprotot seksa ekstāzi, reiz jūs spēsiet saprast, par ko runāja mistiķi: dižais orgasms, kosmiskais orgasms. Par tantru ir sarakstīts daudz grāmatu. Tās visas runā par tehniku, bet tantrai nav nekā kopēja ar tehniku. Īstu tantru nav iespējams aprakstīt, tā ir jāiesūc.
Visa cilvēce vēl arvien atrodas seksa varā, un tas ir tai pašā veidā, citādi mēs izmainītu savu dzīvesveidu. Līdz šim brīdim mūsu dzīvesveids ir bijis apspiešana - izvirtība, izvirtība - apspiešana. Mums jāpaliek tieši vidū. Esiet mēģinājuši apstādināt pulksteņa pendeli tieši vidū? Kas notiek? Pulkstenis apstājas. Laiks apstājas. Es negribu, lai jūs izvirstat un negribu, lai jūs apspiežat. Es gribētu, lai jūs balansētu tieši vidū. Tieši vidū iespējama transcendence.
Sekss nav jāizmanto tikai bērnu radīšanai. Sekss ir jekurā radīšanā. Lūk, kādēļ dižie dzejnieki, gleznotāji varēja nejust nepieciešamību pēc seksa. Iemesls tam ir tāds, ka viņi rada kaut ko vairāk, viņu vēlme ir apmierināta. Buda nav ne gleznotājs, ne muzikants, ne dzejnieks, bet viņš nokļuva aiz seksa robežām. Kas ar viņu notika? Sevis paša radīšana ir dižākais veikums. Tas nozīmē radīt sevī vispatverošu apziņu, radīt sevī vienotu veselumu. Tā ir virsotne. Buda sevi radīja - viņš ir šai virsotnē.
Svētlaimes brīdim jūs tuvojaties ar trim seksa pamatelementiem. Pirmkārt, priekš jums pārstāj eksistēt laiks, jūs tam pārkāpjat un aizmirstat par to. Laiks nav izzudis pavisam - tas pārstājis eksistēt priekš jums. Jūs tajā neesiet. Otrkārt, seksā pirmoreiz jūs pazaudējat savu "ego". Neesat nedz jūs nedz otrs, jūs ar savu mīļoto esiet pazuduši iekš kaut kā. Un, treškārt, seksā jūs pirmoreiz esiet dabiski. Jūs esat dabas daļa - daļa no kokiem, dzīvniekiem, daļa no zvaigznēm - daļa! Jūs apņēmis kaut kas varens - Kosmoss, Tao. Jūs pat nevarat tajā peldēt, jūsu nav. Jūs, straumes nesti vienkārši plūstiet. Šīs trīs lietas sagādā jums ekstāzi.
Sekss ir viekārši situācija, kurā viss notiek dabiski. Pienāks laiks, un jūs varēsiet sajust šos elementus, jūs spēsiet tos radīt arī bez seksa. Visa meditācija - tas pēc būtības ir seksa pārdzīvojums bez seksa. Bet jums tam būs jāiziet cauri. Tam jākļūst par jūsu pieredzes daļu: tam nav jāpaliek koncepcijas, idejas, domas līmenī.
Jūsu seksuālā enerģija ir jūsu "samadhi" barotājs. Tieši seksa augsnē uzzied "samadhi" lotoss. Nekad neapspiediet to: labāk ejiet dziļāk tajā, ejiet ar lielu prieku un lielu mīlestību. Ejiet kā pētnieks. Izpētiet visus jūsu seksualitātes slēptākos kaktiņus un būsiet pārsteigti, jūs bagātināsiet sevi, gūsiet milzīgu labumu. Pētot savu seksualitāti, jūs uzdursieties savam garīgumam. Tad jūs kļūsiet brīvs.
Nākotnē būs pilnīgi cits seksa redzējums. Tas būs jautrāks, priecīgāks, draudzīgāks, vairāk kā spēle, nevis nopietna darīšana. Sekss ir tikai sākums nevis beigas. Bet, ja jūs izlaidīsiet sākumu, jūs palaidīsiet arī beigas.

Šri Bagavans Radžnišs