SIRSNIŅDIENU KALENDĀRS  

Kalendārs par vissvarīgāko dzīves tēmu – attiecībām.  Ar Sirsniņdienām mīlas pievilināšanai, randiņiem, attiecību veidošanai un uzlabošanai.  Labvēlīgās intīmās dienas, noskaidrojot arī visus “ īpašos pipariņus”, ko tuvība var sniegt. Īstās Celibāta dienas jeb ļoti precīzi laiki, kad attiecībām ir ļoti kaitīgs (līdz pat attiecību izjukšanai) un enerģētiski toksisks sekss. 
Kalendārs –Tavs vērtīgākais padomdevējs sirdslietās

                                     ...iegūsti…

  • Vientuļnieki iegūst Sirsniņdienas, kad izdarīt pirmos soļus – rakstīt, sūtīt, pieteikties, apmeklēt u.tml. – nākotnes partnera vai noskatītā mīļotā virzienā. Soli pa solim, izmantojot Sirsniņdienas, partnerim nebūs citu variantu, kā tikai Tu :)
  • Mīlas pārīši – iegūst vērtīgākos laikus randiņiem, lai attiecības ievirzītos nopietnākā un dziļākā gultnē pēc “rozā briļļu” perioda.  
  • Laulātie – varēs izmantot datumus un laikus, kas stiprina laulības saites, neved uz sānsoļiem, bet sagādā patiesu prieku, baudu un noturēs attiecības ilgtermiņā 
  • Seksuāli kārie uzzinās “īpašos pipariņus”, ko tuvība konkrētajā dienā spēj sniegt, kādus labumus no tās gūt un ko īpašu piedzīvot!
  • Seksuāli atkarīgie – Sirsniņdienu un Celibātdienu balansu izmantos, lai beidzot iegūtu tik kāro apmierinājumu un sāta sajūtu.
  • Ģimeniskie iegūs datumus, kad mīlas tīksme ir ne tikai augstākajā oktāvā, bet arī rada visgaidītākos un vistalantīgākos pēcnācējus. 
  • Celibāta dienas – iegūsti sapratni, kad tuvība ir enerģētiski toksiska, lai izvairītos no šiem datumiem un laikiem.
  • Konfliktu briesmu datumi un laiki vērsīs uzmanību, kad visniecīgākais vārds, skatiens un uzvedība provocēs un metīs sprunguļus attiecību divritenī. Savaldība tieši šajos laikos dara brīnumus!

Nevelc garumā! Sāc veidot savas vislabākās attiecības jau šodien!

pdf – printējamā – formātā

Vienīgais izdevums, kas aptver visus svarīgākos faktorus, lai izveidotu un prasmīgi koptu katrs tieši sev visatbilstošākās attiecības. 

Tajā savu noderīgumu atradīs kā iepazīties kārotāji, tā vientuļie, mīlas pārīši, laulātie, no seksa īpaši atkarīgie un visi citi, kuri pret attiecībām, mīlas jūtām un seksu nav vienaldzīgi. 

  • Mēs pateiksim priekšā, kuri laiki būs tie veiksmīgākie randiņiem, tuvībai, kopā būšanai. Tie mēneša ietvaros ir tik maz, ka ir īpaši svarīgi, lai atcerētos un izmantotu. Domāti gan jauniem randiņiem, gan esošo attiecību noturēšanai, uzlabošanai un jebkurai citai darbībai attiecību ziņā, kas vērsta uz izdošanos. Izskaidrosim  ♥ Sirsniņdienu laiku īpašo nozīmi un ietekmi.  

Tu iegūsi “Seksam kategoriski – Nē!”

jeb Celibāta dienu precīzus laikus! Izlasot, Tu sapratīsi, ka nav vērts riskēt un turpmāk vēlēsies pasargāt gan savas attiecības, gan sevi pašu no patiešām nopietnām problēmām. Tieši kādām – lasi kalendāra skaidrojumos.

Kalendārā norādītie konfliktu brīži Tevi laicīgi brīdināspar neiesaistīšanos tajos, neprovocēšanu un prasmi iziet no konflikta jau pie pirmajām vēsmām.

  • Savukārt SX norādekalpos par skaidrojumu kā “seksa un attiecību piedeva pie dienas piedāvājuma”…Tu varēsi noskaidrot visus “īpašos pipariņus”, ko tuvība konkrētajā dienā spēj sniegt, kādus labumus no tās gūt un ko īpašu piedzīvot!

Lai izdevusies Mīla!

KALENDĀRA IEGĀDE

Sirsniņdienu kalendārs PDF

1. Pieejams PDF versijā, 
ko katrs pats var izdrukāt. 

2. Saņemsi uzreiz online pēc apmaksas - paliec lapā un lejuplādē. 

Iegādāties PDF kalendāru   Pakalpojumu apraksts

 

SKATĪT VISUS KALENDĀRUS