Astrokalendāri 2020. - piesaista Tev veiksmi!

INDIVIDUĀLAIS ASTRO VIP DIŽKALENDĀRS

Astrologi.lv Dižkalendārs ir pirmais un vienīgais astroloģiskais, numeroloģiskais un Saules/Mēness kalendārs, veidots pēc Taviem dzimšanas datiem. Kalendāra ieteikumu ievērošana palīdz plānot laiku un darbus, lai ar mazāko piepūli sasniegtu maksimālo labumu. Dižkalendārā atradīsi pilnīgi visu vajadzīgo pamatinformāciju, kuru detalizētāk un pamatīgāk izvēršam katrā no zemāk minētajiem gada un 1/2gada kalendāriem.
Dižkalendāra un mūsu PDF kalendāru lietošana sola AstroVeiksmi! 

Iepazīsties ar dižkalendāru

NEPALAID GARĀM - APRĪLIM

Ķer ciet ļoti aktuālo kalendāru spraigajam aprīlim
un maijā 
tiekamies jau Dižkalendārā un tā jaunumos!

"Nepalaid Garām" PDF formātā ir Dižkalendāra skaidrojošā "dvīņumāsa" ar svarīgākajiem astro laikiem katrai dienai visam mēnesim vienkopus un būtisku uzmanību  skaidrojumu īpašam katras nedēļas astro notikumam. Tu iegūsi katrai dienai atbilstošāko dienas režīmu un katras dienas esenci jeb "īsumā par svarīgāko", vērtīgu aprakstu katrai nedēļai, jaunu izpratni par labajiem un nelabajiem Čika laikiem! Mēs izceļam svarīgākos astro mirkļus, īpaši spēcīgos astromaģijas laikus un brīdinājumu par superbīstamību. Mēs Tev pateiksim priekšā, kad astroloģiski pamatoti svinēt īstās Senču gadskārtas. 

Izvairies no nebūšanām un izmanto vērtīgo astrolaiku savā labā!

Iepazīties Iegādāties Aprīlim - 15.00 eur

TAVS MĒNESS KALENDĀRS 2020.

Astrologa Kristapa Baņķa veidotais pirmais profesionālais Mēness kalendārs Latvijā pie uzticamajiem lasītājiem atnācis jau 13. gadu. 

Šoreiz PDF versijā un visam 2020.gadam. 

Kalendārā atradīsi Mēness un Saules kalendārā cikla pilnīgu atspoguļojumu: Mēness fāzes, Aptumsumus, Apogeju un Perigeju, Dižčika un čika laikus, senču svētkus, Superlaikus un Nelaikus. Un, protams, Dārza darbu kalendāru ar labajiem laikiem. Atradīsi arī Sirsniņdienas un Celibāta jeb seksam kategoriski Nē datumus. 
Jaunums: Mēness un Saules dienas atzīmētas ar ātri skaidrojošiem smaidiņiem, starp 11 nodarbēm atradīsi Kategoriski Nē alkoholam un Atpūtas laiku, kas veltāms pastaigām, meditācijai, lasīšanai un vienatnei. Astro interesentiem svarīgi būs zin\at visu planētu ingresijas.     

Iepazīties Iegādāties - 19.50 eur

ČEKU DEDZINĀŠANAS KALENDĀRS

PDF versijā 2020.gada janvāris - jūnijs (ieskaitot).  

Čeku dedzināšanas Superlaiki ir rūpīgi profesionāla astrologa atlasītie datumi un precīzie laiki pēc visām astroloģijas likumsakarībām! Astro profesionāļa Kristapa Baņķa autormetode ir vadošā Latvijā un uzskatāma par Čeku dedzināšanas astro/numeroloģijas metodikas ieviesēju. 

Čeku dedzināšana ir jaudīgs un pārbaudīts Astromaģijas veids, ja to dara tieši mūsu supermaģijas laikos un veidā kādā dodam ieteikumus.
Šogad sniedzu jaunu izpratni par čeku dedzināšanu RetroCilpās! 

Astrologi.lv ar šo kalendāru palīdzēs Tev vairot labklājību! No daudzajiem kalendāra lietotāju dzīves piemēriem ir skaidrs, ka tas strādā!   

Iepazīties Iegādāties - 19.50 eur

DIŽČIKS, ČIKA LAIKI UN RETROCILPAS 2020.

Čika laiki, Dižčiku periodi un Planētu Retrocilpas ir mūsu slavenākie un pietlietotākie astro rādītāji. 

Ar kalendāru var sākt iepazīstināt skeptiķus. Nav obligāti jātic, tikai jāpārbauda dzīvē un praksē. 

Kalendārā ir apvienoti: ierastie Čika laiki (Mēness mijiedarbības iztrūkums ar planētām), astrologa Kristapa Baņķa jaunievedums - DIŽ-Čika laiks - retrogrādā Merkura periods, izvērsti uzzināsi Čika laika un Dižčika ietekmi, Planētu Retrocilpas - RetroVenera, RetroMarss, RetroJupiters, RetroSaturns. 2020. gadā planētu RetroCilpas mūs nelutinās! Tikai šajā kalendārā: Dižčika laiki 2020. - 2022.gadam. 

PDF versijā un visam 2020.gadam.  


Iepazīties Iegādāties - 15.00 eur

6 PDF KALENDĀRI 1/2 GADAM

PDF 2020.gada janvārim - jūnijam (ieskaitot).  
 

Apmierinās Tavas vissvarīgākās vajadzības un tiecoties pēc veiksmīgām un laimīgām pārmaiņām Tavā dzīvē! Praktiski pielietojami un iedvesmojoši katrai dienai visam pusgadam!

Ērti lietojami kā izprintētā versijā, kurā vari izdarīt savas piezīmes, tā mobili pieejami pdf formātā un vienmēr pie rokas – Tavā telefonā vai datorā. Jebkurā laikā vari nonākt pie svarīgajiem datiem, ar kalendāru ieteikumu un padomu palīdzību, plānojot un kārtojot svarīgākos savas dzīves jautājumus.

Izvēlies jebkuru kalendāru vai vairākus kalendārus un lapas apakšā zem kalendāriem spied APMAKSĀT. Turpmāk nonāksi apmaksas lapā, kurā jāpabeidz pakalpojuma apmaksa. Garantējam norēķinu drošību. 

Lejupielādēt kalendāru varēsi uzreiz pēc apmaksas veikšanas.
Tik vienkārši: iepazīsties – iegādājies – saņem – uzreiz lieto!

Izvēlies savējos kalendārus un – lai patiesi noderīgi! Vēlam no sirds!

Iepazīties Iegādāties 6 PUSGADA - 79.00 eur

KRISTAPA BAŅĶA 2020. GADA PROFESIONĀLĀS PROGNOZES UN PAREĢOJUMI

SUPERHOROSKOPI.LV - GADA PROGNOZES

Iepazīties

SAGAIDI UN SVINI JUBILEJU 12 DIENAS

Iepazīties

GRĀMATA TAVS ASTROLOGS

"Cik astrologu, tik astroloģijas!" tāda ir drukātās grāmatas un web grāmatas pamatdevīze, ļaujot Tev pašam izvēlēties no astrologa klāsta sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās-atbildēs ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un arī par sevi. Interviju tapšanas gaitā ir arī man pašam bija kā liela mācību stunda, aiztrautīgi apzinot kolēģu domas, gūstot plašāku skatu uz lietām, par kurām mazāk kas bija zināms. 

Piedāvājam iegādāties Kristapa Baņķa 2012.gadā izdoto grāmatu, kas nekad nenovecos, par 18 spilgtākajiem Latvijas astrologiem.

Iegādājama Web grāmatā, kurā ie pieejama drukātā grāmata on-line formātā un visi sadaļā "Sarunas ar astrologiem" publicētie astrologi. 

Īpaši ieteicama tiem, kuri meklē savu astrologu vai grasās apmeklēt, kā arī astroloģiju studējošajiem. 

Iepazīties

Lejupielādēt kalendārus varēsi uzreiz pēc apmaksas veikšanas. Summa apmaksai: 0.00 EUR APMAKSĀT