Studijas Astrozinības

MODERNA ASTROKARTE 

Astrokarte – iepazīsti savu Horoskopu saprotami!

Pirmā pilnīgākā un modernākā Astrokarte Latvijā! Kristaps Baņķis pēc savas ilggadējās astrologa pieredzes ir radījis vizuāli modernu rīku, kas vispārskatāmāk atspoguļo visus kvalitatīvai kartes analīzei nepieciešamos elementus, no kuriem daudzus neatradīsi nevienā citā horoskopa atspoguļojumā. Tas ir unikāls un būtisks pavērsiens astroloģijā!

Astrokarte ir galvenais rīks, kas atspoguļo planētu stāvokli, kas ietver pilnīgi visu nepieciešamo un astro simbolos iekodēto informāciju, lai izprastu cilvēka dzīvi un likteni, kā arī veidotu dažādas cikliskās prognozes. Bez Astrokartes NAV astroloģijas, jo astroloģija sākas ar Astrokartes izveidi. 

Lai iegādātos Astrokarti, nepieciešams ienākt vai reģistrēties ar E-pasi. Apskatīt Astrokartes ieguvumus var arī bez e-pases, spiežot uz "Paraugs". 
Visu iespēju abonēšana 1 gadam maksā Eur 50 - pagaidu izdevīgā cena, kamēr notiek projekta pilnveide. 

 • Vizuāli moderna Astrokarte
  K. Baņķis “Praksē bieži strādāju ar nepilnīgi vecmodīgi attēlotiem horoskopiem. Prieks, ka izdevās radīt vizuāli saprotamu Astrokarti. Pasaules līmeņa jaunums!” 
  Projektā ietilpst Aktuālā karte ar īpaši izstrādāto dienas astroluksoforu, čika laiku, planētu ingresiju, precīzo un fona aspektu, retrocilpu skaidrojumiem. Īpaša uzmanība ir pievērsta arī Astromaģijas laikiem jeb planētu savienojumiem un to jēdzieniskai skaidrošanai. 

 • Natālā Astrokarte
  Natālā jeb dzimšanas astrokarte ir atslēga uz personas rakstura, dzīves mērķu, karmas uzdevumu analīzi. Atspoguļojam to Placidus sistēmā jebkurai vietai pasaulē ar automātiski noteiktu GMT. Kartes vizualizācija ietver precīzus mažoros aspektus un kvinkonsu, 10 klasiskās planētas, Mēness mezglus, Lilitu, Hīronu un Fortūnas stāvokli.
  Ja dzimšana laiks nav zināms, izveidojam Saules ASC karti. Uzņēmuma dibināšanas datumam nosakām Sauli uz MC. 

 • Partneru divpusējā Sinastrija
  Ar šo rīku Tu sagatavosi vizuāli modernas sinastrijas kartes jebkuru divu personu saderībai – abu personu natālās kartes un abpusējas sinastriskās kartes, kas ir ļoti pārskatāmi un atvieglos saderības analīzi, jo savienot priekšstat vienotā veselumā visērtāk, ja visi nepieciešamie dati ir redzami vienkopus! Sagatavojot katras personas grafisko datu analīzi, Tu saņemsi pilnīgu informāciju kā par katra individualitāti.

 • Populārāks prognožu metodes
  Astrokarte ir būtisks ieguvums prognožu astroloģijā kā pārskatāms rīks populārāko prognožu metožu pielietošanai. Īpaši svarīgi – Astrokartē tās ir visprecīzākās, jo atbilst jaunākajām efemerīdām. Pieejamas tranzītu, progresiju un direkciju prognožu metodes atsevišķi un kopā, kā arī iespēja mainīt datumus un laiku pie katras metodes atsevišķi. Tādējādi izprintētas prognozes var būt noderīgākās, jo katrai metodei būs vajadzīgais laika periods. 

Astrokarte – skats uz sevi horoskopā *

Astrologa K.Baņķa izstrādātā Astrokarte ir moderns rīks horoskopa maksimāli ērtai parādīšanai, skaidrošanai un sevis izzināšanai, astroloģijas apguvei un profesionālu astrologu darbam. Astrokartes unikalitāte ir tās modernā pieeja pielietojuma daudzveidībā visu astro zināšanu līmeņiem. 

Pirmkārtinteresentiem – perfekts veids iepazīt vizuāli savu Horoskopu (ieteicama meditācija uz savu horoskopu ar izpratni par tās elementiem ir kā individuāls spēka avotu) un ar Aktuālās astrokartes skaidrojumiem atklāt daudzus horoskopa elemetus. Astrokarte paredz tieši svarīgu astro simbolu noteikšanu. Ar Astrokarti varēsi labāk saprast svarīgāko un izteiktāko Tavā Horoskopā, sameklēt plašāku informāciju, izvēlēties studēt Astroskolā vai ar Astrokarti doties pie astrologa un pamatīgi izprašņāt par sevi.  

Otrkārtastrologiem – pieejama vizuāli moderna natālā karte ar Aktuālās astrokartes elementu uzskaitījumu un skaidrojumu. Astrokarte ietver arī attiecību jeb sinastrijas abpusēju analīzi, populārākās prognozēšanas metodes – tranzītu, progresiju un direkciju kartes. Svarīgi, ka Astrokartes izveidē ir izmantoti pēdējās NASA efemerīdas jeb visprecīzākās planētu koordinātas, tādēļ datu atšķirības no ZET, Uranus uc tradicionālajām kartēm ir par labu mūsu Astrokartei. 

Treškārtmūsu Astroskolas studentiem – Astrokarte ir pamatrīks, uz kā un ap kuru ir balstīta visu studiju apguve, ievērojami ietaupot laiku un atvieglojot apmācību procesu. Tev vairs nebūs jāmeklē horoskopu izveides programmas. Perfektākā ir atrodama mūsu Astroskolā! Nāc studēt ASTROSKOLA.LV jeb Modernās e-studijas astroloģijā! Astroskolas izstrādātās tālmācības studijas ir vienīgās, kas apvieno astroklasikas zināšanu kodolu ar modernām profesionāļa Kristapa Baņķa autormetodēm saprotamā un ikdienā noderīgā formātā. Zināšanas, kas noderēs visu mūžu!

*Horoskops ir astroloģiskā karte, ko sastāda cilvēka precīzā dzimšanas brīdī konkrētā dzimšanas vietā