Tavs Mēness kalendārs 2023

Kristapa Baņķa veidotais pirmais profesionālais Mēness kalendārs Latvijā pie uzticamajiem lasītājiem atnācis jau 15. gadu. 

KRISTAPS BAŅĶIS, kalendāra autors un izdevējs:

"Tā kā esam pirmie Mēness un Saules kalendāra ieviesēji Latvijā, man ir patiess prieks, ka esam atjaunojuši senču izpratni par Saules un Mēness ritmu un kļuvuši nobriedušāki tā pielietojumā, pateicoties tieši Astrologi.lv veidotajiem kalendāriem. Atskatoties uz 15 gadu veikumu, jāatzīst, ka vienmēr bijusi liela interese un mīlestība no kalendāru lietotājiem. Paldies par to!

Apliecinu Tev cieņu, ka uzdrīkstējies iegūt un centies pielietot arī šo kalendāru. To darīdams, Tu esi pieņēmis lēmumu dzīvot ar gribasspēku, pārdomāti un ar skatu nākotnē. Mūsdienās plānošana ir superspējas, ko reti kurš izmanto.

Šajā ziņā Tu esi mūsu Supervaronis, nolemjot vadīties pēc astro vieduma. Visu cieņu!

Centos, lai Tavs gads būtu maksimāli Saules enerģiju saņemošs un Mēness līdzsvarots un Tu nepalaistu garām pašu svarīgāko. Kalendārs palīdzēs labas lietas paveikt labā laikā. Astroloģijas burvība ir, pavērojot un personīgi izmantojot kalendārā atspoguļoto Saules un Mēness ciklisko dabu, izvairoties no Nedienām, atslābstot Čika laikā un rīkojoties Superlaikos, Tu dzīvosi pareizi jeb Kosmosa, Dabas, Sabiedrības un Personīgā ieguvuma sinerģijā. Sāc ar mazumiņu un soli pa solim sanāks arvien jēdzīgāk un priekpilnāk.

Ja neplānosi savu laiku, apstākļi, vide, citi cilvēki un pats laiks sāks pašplānot un noteikt Tavu dzīvi. Kļūsti pats par tām pārmaiņām, kuras pats gribi radīt. Rīkoties labos astrolaikos un ievērojot daudzo nodarbju ieteikumus, Tu noprognozē sev pozitīvus nākotnes scenārijus. Nepalaid tos garām un veiksme uzsmaidīs!

Lai Tev veiksmīgs 2023.gads!   

 

Kalendārā atradīsi Mēness un Saules kalendārā cikla pilnīgu atspoguļojumu: Mēness fāzes, Aptumsumus, Apogeju un Perigeju, Dižčika un čika laikus, senču svētkus, Superlaikus un Nelaikus. Un, protams, Dārza darbu kalendāru ar labajiem laikiem. 

Dārza darbu kalendārs - populārāko dārza un saimniecības darbu ieteicamie vislabākie datumi. Sena gudrība vēsta: Ko sēsi – to pļausi! Praktiski noderīgs saimniecībā un dārzā - atbilstoši datumi konkrētām darbībām katram gada mēnesim. Kalendārā atradīsi labvēlīgākos datumus un laikus:
- dažādu atsevišķi izdalītu kultūru sēšanai, stādīšanai un pārstādīšanai;
- ražas novākšanai;
- laistīšanai;
- ravēšanai;
- zāles pļaušanai;
- daudzām citām noderīgām nodarbēm piemērotiem Mēness stāvokļiem.

Vēršu uzmanību, ka atšķirībā no interneta Dižkalendāra, kur jāseko līdzi tieši plkst. laikam, kad sākas Mēness diena, drukātajā kalendārā nodarbes atlasītas atbilstoši kalendārajam datumam aptuveni laikam no pl. 10 - 18.
Pirts un nagu griešanas laiki pamatā domāti pēcpusdienām un vakara stundām. 
Atlasot ekspresinformāciju, ņemta vērā ne tikai Mēness diena, bet arī Mēness zīme, čika laiki un planētu aspekti. 
Tātad - astroloģiski pamatotāk. Tādēļ kalendārā un plānotājā būs mazāk laiku nekā interneta kalendārā.
Tomēr ikviens pēc kalendārā esošajām tabulām un Mēness dienām var atrast arī detalizēti - kad, no pl. cikiem līdz cikiem - ieteicama kāda konkrēta nodarbe.

Dienas vēlamās nodarbes atlasītas, ņemot vērā arī Saules dienas. Tagad dubultlabi laiki! Aplūkot skaidrojumus PDF formātā


Atjaunojam iespēju uzzināt PDF kalendārā katras Mēness dienas populārāko nodarbju skaidrojošo nozīmi.

Kalendārs ir veidots Latvijas laika zonai!

MĒNESS KALENDĀRS LATVIEŠIEM ĀRZEMĒS!

 

ATSKATS VĒSTURĒ

Kādi bijuši kalendāri

Kādēļ Tev būtu noderīgi izmantot Mēness kalendāru?  Skatīt priekšrocības!