Pirkumu un Lielpirkumu kalendārs 2019

Kā veiksmīgāk pirkt, pārdot un ietaupīt  

Pirkumu un Lielpirkumu veiksmes un naudas vairošanas kalendārs pēc Saules, Mēness cikla un numeroloģijas zinībām. Pirkšanai un Pārdošanai ir liela nozīme Astro laika izvēlē. Balstoties uz desmitgades pieredzi darbā ar uzņēmējiem un konsultēšanu Lielpirkumu jautājumos, kopā ar astrologu komandu izveidoju sekmīgu pirkumu kalendāru, kurā ieteiktie laiki palīdzēs pirkumam kalpot lietderīgi, ilgi un saimnieka interesēs. 

Kalendārs sastāv no 3 daļām:

1. Skaidrojošā daļa – pirmo reizi Latvijā izveidots kalendārs, kas astroloģiski un numeroloģiski sakārto visus ar pirkuma etapiem un laiku saistītos jautājumus. 

2. Pirkumu kalendāra – iegūsti datumus un laikus visiem 2018. gada mēnešiem mazbudžeta un ilgtermiņā ikdienā lietojamiem pirkumiem, ar salīdzinoši mazu vērtību. Šie laiki noderēs arī pārtikas, saimniecības preču, apģērba utml pirkumiem. Jebkura prece, kas tiek nopirkta labā laikā dod lielāku vērtību un nevar nodarīt kaitējumu personai (piemēram, ar cukuru piesātinātie).  

3. Lielpirkumu kalendāra – pirkumi, kuros tiek ieguldīts laiks, liela nauda un kuru pielietošana ir būtiska personas dzīvē, bet zaudējums būtu kā smags (arī finansiāli) trieciens. Piemēram, ceļojums, auto, zeme, dzīvoklis. Kalendārā iegūstami visi Superlaiki 2018. gadam, kā arī norādīti periodi, kuros iegādi kategoriski neiesakam.

Ieguvumi kalendāra lietotājam

Kalendārā iesakām labākos laikus katru mēnesi dažādām pirkumu grupām pēc Augoša un Dilstošs Mēness piemērojuma un īpaši izdalītie precīzie Superlaiki palīdzēs katrā svarīgā pirkuma solī, katrā izvēles brīdī.

precīzs Superlaiks, kad netraucē planētu Retrocilpas

   alternatīvi datumi jeb "neatliekamo pirkumu laiki" 

  – nelabvēlīgs periods/datums pirkumam

Neatliekamie pirkumi un maksājumi – planētu cilpu periodi parasti ir ilgstoši un reti kad piemēroti saturīgiem pirkumiem, tomēr mēs dodam šajos cilpu periodos labus datumus ar dzeltena smaidiņa atzīmi kā alternatīvu tām reizēm, kad apstākļi spiež iegādāties kādu preci vai ir jāveic maksājums. 

Tukšs Mēness – uzrādam pilnībā tukšo laiku, kad pirkumu iegāde nav ieteiacama, jo līdzīga ietekme kā Čika laikā iegādātajam.  

Kalendārā atradīsi norādes pie datumiem par Dižčika (RetroMerkurs) sākumu, tā beigām un citu planētu īpašo cilpu sākumiem un beigām. Atbildēsim uz visiem šiem jautājumiem: ko no tā ņemt vērā un kas par to Tev būtu jāzina? Kāda ir planētu cilpu un slavenākā no tiem -  Dižčika ietekme uz pirkumiem?

INDIVIDUĀLI! Kalendārā atradīsi Numeroloģiskās Personālās dienas aprēķinu, lai saprastu kā tas ietekmē Tavus pirkumus, un palīdzētu pieņemt pareizākos lēmumus par konkrētas dienas izvēli pirkumu iegādei vai pārdošanai. Pirkumu jāveic labvēlīgā astrolaikā un individuāli piemērotā Numeroloģiskā Personālā dienā. Numeroloģiskās dienas ir papildināts tieši ar pirkumiem domāto informāciju. 

Tavs ieguvums būs arī ikdienas lietošanā – labāka, kvalitatīvāka un vērtīgāka iegādātā prece.

Visu izšķir pirmā reize - starts!

Jau noskaidrojām, ka viens no būtiskākajiem faktoriem, lai pirkums būtu veiksmīgs, tas jāiegādājas pareizā laikā. Visu izšķir pirmā reize – starts!

Īpaši svarīgi to sparast ar lielpirkumiem, kur pirkšana notiek pa vairākiem etapiem. Tādēļ īpaši rupīgi izvēlies pašu pirmo reizi, kad uzsāc izvēlēto darbību. Kā uzsāksi – tā aizies!

Astroloģijā vissvarīgākais ir starta brīdis – sākums. Starts nosaka attiecīgā procesa likteni/tālāko virzību un tas pats attiecas arī uz jebkuru pirkumu tā iegādes brīdī vai sākot lietot pirmo reizi.

Biežāk sastopamie un svarīgākie starta etapi :

 • idejas rašanās, apsvēršana, plānošana, preces meklēšana
 • reklāmas, sludinājumu ievietošana
 • pirkšanas/pārdošanas brīdis
 • līgumu slēgšana, tai skaitā kredīta līguma noslēgšana un kredīta lietošana
 • apmaksas veikšana
 • iegādātās preces sākuma lietošanas brīdis

Ņemot vērā dažādos pirkšanas un pārdošanas veidus – skaidrā naudā, ar kredītkarti vai pārskaitījumu – veikalā, interneta veikalā, pērkot uz līguma pamata, formējot dokumentus pie notāra utml, svarīgi ir zināt, kurā brīdī pirkums skaitās noticis.

Pirkums notiek:

 • preci/pakalpojumu apmaksā un saņem čeku
 • preci apmaksā un saņem uzreiz preci (gadījumiem bez čeka)
 • notiek bankas maksājums
 • tiek izdots valsts iestādes (notāra u.c.) maksājuma dokuments
 • kredītu un hipotekāro līgumu parakstīšana

Piemērs

Katram pirkumam ir sava secība un svarīgākie brīži, kuriem jāizvēlas astroloģiski piemērotākie laiki. Tieši tādus laikus mēs dodam šajā kalendārā. Piemēram auto pirkšanai svarīgākie datumi, kuriem izvēlas tikai labākos datumus:

 • izmēģinājuma brauciens un apstiprinājums, ka iegādāsies šo auto 
 • bankas aizdevums (ja tāds ir) 
 • vissvarīgākais - CSDD reģistrs, tehniskās pasas izdošana 
 • OCTA un KASKO iegāde 
 • pirmais brauciens ar auto kā īpašniekam

Nekustamā īpašuma pirkuma iegādes/pārdošanas svarīgākie posmi:

 • pirmā sludinājuma publicēšana – nosaka sekmīgu klientu atrašanu
 • pirkuma līgums/bankas kredīta līguma noslēgšana – nosaka līgumsaistības/kredītspēju
 • zemesgrāmatas akts – nosaka nekustamā īpašumtiesību likteni un vēlāku pārdošanu
 • jurģi, ievākšanās jaunās telpās – nosaka dzīves kvalitāti jaunajās telpās

Datortehnikas un mobilo ierīču iegādes svarīgākie posmi:

 • pirkuma noformēšana – noteiks iegādes procesu
 • naudas samaksa – noteiks preces īpašumtiesības
 • pirmā lietošana – sekmīgu darbību

Ceļojuma etapi:

 • Ceļojuma lēmuma pieņemšana.
 • Ceļojuma plāna sastādīšana.
 • Ceļojuma biļetes iegāde noteiks sagatavošanos ceļojumam un pašu ceļojuma gaitu.
 • Viesnīcu rezervēšana.
 • Ceļojuma sākšana – iziešana ar koferi no mājas– noteiks ceļojuma gaitu.
 • Iečekošanās lidostā 

Kalendāra ideja un nepieciešamība 

Viena no nodarbēm, kuru veicam teju vai katru dienu, ir saistīta ar pirkumiem. No mazākiem ikdienas pirkumiem līdz lielpirkumiem, kuru meklēšana un izvēle prasa ļoti daudz laika. Arī iegādes process, lai arī kā daudziem tas patiktu (šopings kā hobijs), prasa ne laika resursus, bet arī būtiskus finanšu resursus. Ieguldot lielu naudu un enerģiju, gribētos, lai tam sekotu atdeve. Taču nereti tiek piedzīvota situācija, kad kārotās lietas iegāde ir bijusi ilgi meklēta un ļoti rūpīgi apsvērta, taču, kad nauda jau ir samaksāta un kārotais rokās, mūs sagaida nepatīkama vilšanās – prece vairs nepatīk; atklājas, ka citur tā ir nopērkama lētāk; pēc neilga laika tā jānes uz remontu; pazūd vai tiek nozagta… Varianti ir daudz un dažādi, taču visus šos gadījumus pavada viens vienīgs iemesls – prece ir izvēlēta un iegādāta NEPAREIZĀ LAIKĀ.

Jā, katram pirkumam ir savs horoskops un līdz ar to arī liktenis, atkarībā no iegādes procesa un laika sprīža, kad tas tiek veikts. Iznākumu nosaka pirkuma brīdis.
Tas ir pārsteidzoši to atklāt kā reāli strādājošu mehānismu, kuru savā padsmitgadus ilgušajā praksē esmu daudzkārt pārbaudījis.

Pirkumu un Lielpirkumu veiksmes un naudas vairošanas kalendārs ir sagatavots ņemot vērā astroloģiskos finanšu principus, Saules un Mēness cikliskumu un numeroloģiju. Tas ir visaptverošs, izzinošs un precīzs skatījums uz laiku, atlasot veiksmīgākos brīžus pirkšanai un pārdošanai. Balstoties uz savu lielo pieredzi darbā ar uzņēmējiem un konsultēšanu lielpirkumu jautājumos, kalendārā rūpīgi atlasītie un ieteiktie laiki palīdzēs pirkumu veikt sekmīgi, iegādātajai lietai kalpot lietderīgi, ilgtermiņā un Tavās interesēs, no katras lietas gūstot maksimālu labumu.

Regulāri ņemot vērā kalendāra padomus, Tu kļūsi daudz zinošāks jautājumos, kā pareizi un veiksmīgi pārdot, iepirkties un kā ietaupīt.

Taču! Maz zināms fakts! Ļoti būtiski ir zināt un ņemt vērā, ka iegādātā lieta enerģētiski ietekmē visu Tavu lietu kopumu. Tādēļ katras būtiskas lietas iegāde būtu jāveic veiksmīgā laikā, lai nepieļautu situāciju, ka nopērkot telefonu neveiksmīgā periodā, viss Tavs tehnoloģiju kopums turpmāk tiek ietekmēts negatīvi.

Līdzīgi kā jauna cilvēka ienākšana ģimenē vai darbinieka ienākšana kolektīvā ietekmēs ģimenes, kolektīva ikdienu, to izaugsmi, attīstību, turpmāko plānu realizāciju un nereti visu turpmāko dzīvi. Tas nozīmē, ka neveiksmju sērija var skart ne tikai pašu jauniegādāto preci, bet tā var būt saistīta ar jebkuru no iepriekš iegādātajām, piemēram, neveiksmīgā laikā pirkts telefons (elektronika) var patiesi traucēt pildīt datoram (elektronika) savas funkcijas. Pasaule caur lietām un mantām veido savienotu sistēmu.  

Sakāmvārdu slaids par naudu un Latvju dainas par naudu.

Kalendārs ir veidots Latvijas laika zonai!

 


PAR TAVU LABKLĀJĪBU!

PIRKUMU KALENDĀRS

KALENDĀRA 2019.
IEGĀDE PDF FORMĀTĀ
TŪLĪTĒJA LEJUPLĀDE


Iegādāties PDF  kalendāru    Pakalpojumu apraksts