TRĪS SOĻI LĪDZ VEIKSMĪGAM GADAM

Apsveicam ar pirmo soli, kas sperts savas gada lielākās iespējas virzienā! Ja šis projekts ir nonācis Tavās rokās, tātad Tu vēlies piedzīvot lielisku gadu un esi uz pareizā ceļa. 

Otrais solis – iepazīsties ar visiem trim pdf materiāliem. Izlasi par gada plāniem, turpini ar dzimšanas dienas 12 dienu plānošanu un noslēdz ar individuālo Saules gada ciklu dzīves sfērās. 

Trešais solis – atbilstoši rīkojies, ņemot vērā visus šajā projektā ietvertos norādījumus. Mēs Tev piedāvājam izstrādātu sistēmu, kas lieliski strādā, ja precīzi ievēro ieteikumus, līdzdarbojas un tic veiksmīgam rezultātam. 

Visi pdf, lai arī jāiepazīst secīgi, kopā ar Tavu līdzdalību sāk savu vērtīgo pienesumu vienlaicīgi – līdz ar Tavu dzimšanas dienu

Protams, ka pirms tam jāveic visi nepieciešamie sagatavošanās darbi – jāiepazīst materiāls, jāizprot rīcība, jāizanalizē sava esošā situācija un jāapzinās vēlamā, jāapdomā, kādā pilsētā Tu sagaidīsi savu dzimšanas dienu, jānosprauž savi plāni attiecībā uz nākamo individuālo gadu, jāpiefiksē 12 dienu nosacījumi, jāizprot astroluksoforu princips, planētu kustība un Saules cikla periodi Tavās dzīves sfērās, numeroloģiskās dienas, individuālais numeroloģiskais gada plāns pa mēnešiem, Saules cikla periodi Tavās dzīves sfērās utt. Tāpēc lieliski, ja esi projektu iegādājies kādu laiciņu pirms savas dzimšanas dienas, tad tam visam būs laiks, lai bez steigas nonāktu pie vislabākā vēlamā scenārija.

Katrā PDF Tu atradīsi:

Un atceries, ka tikai zināšana pie rezultāta nenovedīs, tāpēc mēs Tevi aicinām līdzdarboties pēc pilnas programmas! Tam ir nepieciešama sekošana izstrādātajai sistēmai, vēlmju un darāmo lietu piefiksēšana, plānošana, aktīva rīcība un refleksija pēc padarītā. Kā lielisks palīgs un padomdevējs Tavās iecerēs kalpos mūsu projekts, kura maģiskās spējas ienest savā dzīvē ir tikai Tavos spēkos. 

No sirds novēlam veiksmi un izdošanos!

Šādu skatu, Tu redzēsi pēc apmaksātajiem datiem: 

1. Tu vari klikot uz katru rūti/nosaukumu/ciparu un apskatīt rezultātu on-line;

2. Tu vari lejuplādēt visus 3 PDF - kopā 88 lpp.