12 DIENU PLĀNS UN TĀ PIELIETOŠANAS PRINCIPI

Katru gadu Tava dzimšanas diena ievada 12 nozīmīgas dienas, kuru pareiza izpratne, prasmīga un līdzsvarota izdzīvošana padarīs Tavu dzīvi harmoniskāku līdz pat nākamajai jubilejai! 

Dzimšanas dienā un tai sekojošās 11 dienās (ik pēc 24 stundām) ir jāievēro pavisam vienkārši domāšanas un uzvedības principi, ko simboliski atspoguļo katra no 12 Zodiaka zīmēm.

Svarīgi ir KAD un KĀ tiek svinēta dzimšanas diena!

Katra no šīm dienām ir saistīta gan ar kādu no Zodiaka zīmēm, gan ar kādu dzīves jomu. Attiecīgi domājot un rīkojoties šīs zīmes simbolos un atslēgvārdos, gan vairāk tās iepazīsi, izprotot zīmes raksturu un īpatnības, gan izrādīsi tām labvēlību. Tas ļaus Tev ar gandarījumu teikt: "Es izdarīju visu, kas manos spēkos, lai līdzsvarotu sevi un pasauli ap sevi." Tu raidīsi Kosmosā labvēlības zīmi, kas nepaliks bez ievērības.

Centies pēc iespējas vairāk domāt, runāt un rīkoties, atbilstoši dienas simbolismam. Un visus ieteikumus īsteno ar prieku, dabiski un nesaspringti. 

Liec lietā fantāziju, izdomu un ar patiesu prieku un vislabākajiem nodomiem ķeries pie lietas! Un atceries vēl par ko svarīgu – veic pierakstus un aizpildi katrai dienai paredzētās mērķu sasniegšanas lapas! Tam visam ir svarīga loma, jo kalpo kā ideju “sazemējums”, piefiksēšana, darba uzdevumi un kā sava veida atskaite sev un Augšām par paveikto. Tas palīdz labāk izprast iespējas, atskārst un izanalizēt kļūdas un rezultējas kā vēlmju, darbības un sasniegumu pierādījums nākotnē.  

Pirmās dienas jeb Jubilejas lielā nozīme 

Tā ir Tava lielā diena, tādēļ īsteno visu, ko viskvēlāk vēlies. Mīli sevi! Dienas apraksti un astroluksofori palīdzēs sekmīgāk saprast, kā iegūt vislielāko pašlabumu!

Sapratīsi, ka lielus pasākumus ir ērtāk plānot, ievērojot savu ciklu, kas izriet no TAVA individuālā mēnešu skaitījuma. Turpmāko 12 mēnešu enerģētika būs atbilstīga no dzimšanas dienas skaitīto 12 dienu notikumiem un enerģētikai.