4 IESPĒJAS TAVA GADA #ASTROVEIKSME KODĒŠANAI

Kā ikvienā lietā, ko vēlamies veiksmīgi paveikt un sasniegt, svarīgākais brīdis sākas ar STARTU. Šie starta punkti gada laikā ir veseli četri.

Tās ir 4 lieliskas iespējas ar #AstroVeiksme kodēšanu panākt sev labvēlīgu #AstroKarma turpmākajam gadam. Minimāla piepūle = maksimāls rezultāts! Ja zina pareizos laikus un darbības, ka jāveic - to visu uzzināsi PDF kalendārā.

Pirmais – 2024.gada starts, kas ir kalendārā gada sākums un vienmēr aizsākas 1.janvārī. Neatkarīgi no tā, kāds ir astroloģiskais fons vai dabas cikls, kalendārā gada sākums ir svarīgs brīdis, kas aizsāk jaunu gadu, jaunus plānus, vēlmes, cerības un sasniegumus. Numeroloģijā tam ir īpaša loma, pēc kura tiek skaitīti mēneši un dienas. 

Otrais – mainīgais Austrumu Jaunais gads, kas katru gadu startē uz Jaunu Mēnesi Ūdensvīra zīmē, aizsāk jaunu Mēness cikliskuma gadu un nodod pilnvaras jaunajam gada saimniekam, 10.februārī – VARENĀ DRAKONA GADS

Trešais – Astroloģiskais jaunais gads. Pavasara ekvinokcijas brīdis 20.martā atmodas, spēka un jaudas piesātināts lieliem notikumiem, jo tieši SAULE uzsāk savu jauno gada ciklu un tieši ar šo brīdi sākas gada atskaite astroloģiski. 

Tie visi ir kolektīvi starta laiki, kasnosaka kā Tu iekļausies kopējā laika plūsmā un cik sekmīgi varēsi darboties pie visiem pieejamiem resursiem. Taču vēl ir 4.starta punkts - individuāls, saistīts ar ikgadējo dzimšanas dienu, ko nosaka Saules atgriešanās tieši tajā pašā pozīcijā, kādā tā ir bijusi dzimšanas brīdī. Ar šo brīdi sākas katra INDIVIDUĀLAIS JAUNAIS GADS. Tam ir atsevišķs projekts, kas pieejams šeit>

 

MŪSU BIJA ĻOTI KUPLS PULKS!

PALDIES VISIEM, KURI IEVĒROJA 12 ASTRODIENU PLĀNU 2024.-

TIEKAMIES GADA NOGALĒ AR PLĀNIEM NOZĪMĪGAJAM 2025.GADAM!

12 VĒRTĪGĀS ASTRODIENAS

2024.GADA PROJEKTS IR NOSLĒDZIES. TIEKAMIES 2025.!


Četras reizes gadā ir īpaši vērtīgās 12 dienas. Pateicoties vienkāršu rituālu ievērošanai, tās ļauj Tev piedzīvot patiesi veiksmīgu gadu! Bagātāku, harmoniskāku un laimīgāku visās sev svarīgākajās dzīves jomās – veselības, darba un panākumu, finanšu un labklājības, attiecību, sasniegumu, bērnu u.s.. Saņem vizuāli bagāto izdevumu KATRAM STARTAM – Jaunajam gadam, Austrumu Jaunajam gadam, Saules Astrogadam  un padari savu gadu patiesi neaizmirstamu!
Iegūsti arī vērtīgos astromaģijas rīta laikus, kas ir KB Autormetode 144 Jaunā gada dienām, pateicoties kuru īpašajam spēkam un savai līdzdalībai Tu paveiksi krietni vairāk un piedzīvosi pagrieziena punktu visai turpmākajai dzīvei! Kalendārs sagatavots Latvijas laika zonai.

Iepazīties Kalendāra iegāde ir noslēgusies!

Ja interesē TAVS DZIMŠANAS DIENAS GADA PLĀNS, kliko šeit uz baneri un nonāksi projektā>>

 

Tava gada Astroveiksmes un Dzimenes 12 astrodienu plānotājs

Nosvini dzimeni pareizi 12 dienas un zvaigznes Tev būs labvēlīgas!Lasīt vairāk

Gadumijas pareizas sagaidīšanas 12 dienu astro plāns

Laikus jāsagatavojas 1.-12.janvāra astro kodēšanai ar īsto kalendāru rokās.Lasīt vairāk