Dzimšanas dienas gada cikla plānotājs 

un indiviudālā prognoze Tavam gadam

 

5 ieteikumi, kādēļ projekts ir domāts Tev:  

1.Tu vēlies sarūpēt sev laimīgu gadu un ar noteiktām mūsu ieteiktām Astro darbībām piekoriģēt karmu/likteni - Pats sev laimes kalējs!

2.Nosvinēt savu Dzimšanas dienu 12 dienas visgudrākajā un tālredzīgakajā veidā - kas ietekmēs visu turpmāko gadu. Ietekmē gadu - ietekmē karmu! 12 nosvinētas dienas = 12 izdevušis gada mēneši!

3.Zināt, kādos Astro precīzajos laikos vari saņemt īpašo 12 dienu laikā zvaigžņu svētību saviem mērķiem, iecerēm un ar mūsu špikeriem prast tos noformulēt! Gudri izmantot Astromaģijas virzošo spēku! 

4.Saņemt gada prognozi: 1) numeroloģisku 2) astroloģisku 3) Solāru 4) Lunāru un katru gada individuālo mēnesi iestartēt tam piemēroti un laikus sagatavoties dzīves aktuālajām tēmām, sfērām!

5.Pasekojot līdzi savas dzimšanas dienas astroloģiskās un karmas infonesēju planētu virzībai, izprotot ar mūsu kodolīgajiem un īsajiem astroapdomiem to dabu, Tu pieradīnāsi planētas sev palīdzēt, kamēr nepieradinātas tās rada pretestību, personīgas krīzes un ciešanas. Kādu godu Tu parādi Augšām/Planētām - tādu atdevi saņemsi. Pats sev astrologs - ar mūsu projektu!

Neaizmirsti uzdāvināt prognozi arī sev tuvajiem - 
iegādājies, lejuplādē 3 PDF un nosūti AstroViedu dāvanu!

Pakalpojums ir pieejams šeit
http://astrologi.lv/astro_karte/dzimsanas_diena/


 

TRĪS SOĻI LĪDZ VEIKSMĪGAM GADAM

Apsveicam ar pirmo soli, kas sperts savas gada lielākās iespējas virzienā! Ja šis projekts ir nonācis Tavās rokās, tātad Tu vēlies piedzīvot lielisku gadu un esi uz pareizā ceļa. 

Otrais solis – iepazīsties ar visiem trim pdf materiāliem. Izlasi par gada plāniem, turpini ar dzimšanas dienas 12 dienu plānošanu un noslēdz ar individuālo Saules gada ciklu dzīves sfērās. 

Trešais solis – atbilstoši rīkojies, ņemot vērā visus šajā projektā ietvertos norādījumus. Mēs Tev piedāvājam izstrādātu sistēmu, kas lieliski strādā, ja precīzi ievēro ieteikumus, līdzdarbojas un tic veiksmīgam rezultātam. 

Visi pdf, lai arī jāiepazīst secīgi, kopā ar Tavu līdzdalību sāk savu vērtīgo pienesumu vienlaicīgi – līdz ar Tavu dzimšanas dienu

Protams, ka pirms tam jāveic visi nepieciešamie sagatavošanās darbi – jāiepazīst materiāls, jāizprot rīcība, jāizanalizē sava esošā situācija un jāapzinās vēlamā, jāapdomā, kādā pilsētā Tu sagaidīsi savu dzimšanas dienu, jānosprauž savi plāni attiecībā uz nākamo individuālo gadu, jāpiefiksē 12 dienu nosacījumi, jāizprot astroluksoforu princips, planētu kustība un Saules cikla periodi Tavās dzīves sfērās, numeroloģiskās dienas, individuālais numeroloģiskais gada plāns pa mēnešiem, Saules cikla periodi Tavās dzīves sfērās utt. Tāpēc lieliski, ja esi projektu iegādājies kādu laiciņu pirms savas dzimšanas dienas, tad tam visam būs laiks, lai bez steigas nonāktu pie vislabākā vēlamā scenārija.

Katrā PDF Tu atradīsi:

  • zināšanas bagātinošus un informatīvi skaidrojošus materiālus,
  • sadaļas ar informāciju, kas sagatavota individuāli Tev, pamatojoties uz dzimšanas datiem,
  • darba uzdevumus jeb darba lapas, lai visu apgūto un saprasto sāktu ieviest savā dzīvē.

Un atceries, ka tikai zināšana pie rezultāta nenovedīs, tāpēc mēs Tevi aicinām līdzdarboties pēc pilnas programmas! Tam ir nepieciešama sekošana izstrādātajai sistēmai, vēlmju un darāmo lietu piefiksēšana, plānošana, aktīva rīcība un refleksija pēc padarītā. Kā lielisks palīgs un padomdevējs Tavās iecerēs kalpos mūsu projekts, kura maģiskās spējas ienest savā dzīvē ir tikai Tavos spēkos. 

No sirds novēlam veiksmi un izdošanos!

 

KAD un KĀ sagaidīt DZIMENI sekmīga gada plānošanai

Ikvienam cilvēkam viņa individuālais gads sākas līdz ar viņa dzimšanas dienu. Simboliski: debesu centrālais spīdeklis - Saule - cilvēka dzimšanas horoskopā nonāk savā izejas punktā. Katru gadu simboliskā dzimšanas diena jeb diena, kad Saule veicot kustību cauri visām zodiaka zīmēm atgriežas tieši tajā grādā, minūtē un sekundē, kāda bijusi Tavā dzimšanas brīdī, var atšķirties no kalendārā datuma.

Šā gada "dzimšanas diena" un sekojošās 11 dienas (kopā - 12 dienas) ir nozīmīgi laika sprīži, kuru pareiza izpratne un prasmīga īstenošana var padarīt Tavu dzīvi harmoniskāku līdz pat nākamajai dzimšanas dienai. Tātad, harmoniski nodzīvotas 12 dienas, kā atskaites punktu un pirmo dienu ņemot astroloģiski precīzu šāgada dzimšanas dienu, atstās iespaidu uz visu gadu, 12 mēnešiem, 365 dienām. Tie atbildīs šo 12 dienu patiesajam garam un katrs no tiem simboliski atbildīs sekojošiem 12 mēnešiem: 1. diena - 1. mēnesim, 2. diena - 2. mēnesim, utt..

Tas notiks tā šā vai tā, gribēsi to vai nē. Manuprāt, labāk šīs zināšanas sekmīgi izmantot. Te tad arī vietā būtu teiciens: "Katrs pats savs laimes kalējs".

Uzzināsi, ka astroloģiski Tava ikgadējā dzimšanas diena var atšķirties no kalendārā datuma. Astrologs ņem vērā Saules atgriešānos tieši tajā Zodiaka zīmes precīzā pozīcijā, kāda tā bijusi Tavā dzimšanas brīdī.

Dažkārt Tava dzimšanas dienas laiks no kalendārā laika var atšķirties pat par pusotru diennakti. 
Piemēram, cilvēkam, kas dzimis 1. martā plkst. 15.30, šogad dzimšanas dienu tikpat labi var atzīmēt, teiksim, 28. februārī plkst. 12.15 vai arī svinēt 2. marta rītā, plkst. 5.50.

Uzzinātais precīzais laiks ir kā starta punkts visam turpmākajam gadam! Tev ir svarīgi zināt savu gadskārtējo PĀRdzimšanas brīdi, jo tas nosaka visa gada kopējo tematiku. Svarīgs ir ne tikai Tavs Dzimšanas laiks, bet arī aktuālā gada dzimšanas dienas sagaidīšanas pilsēta. Kādēļ tas ir svarīgi!? Tieši pilsēta nosaka kā planētu enerģētika ietekmē konkrētas dzīves sfēras. Rezultātu vari skatīt sadaļā Astroloģiskais gads. Pats cenšos savu dzimšanas dienu laicīgi plānot, ragoties kā mainās planētu kustība un ietekme konkrētajā gadā. Tādēļ parasti laicīgi pārskatu vairākas valstis un pilsētas, kas būtu piemērotākie maniem dzīves plāniem. Tagad - mainot pilsētas - to vari izdarīt arī Tu pats. 

 

Šādu skatu, Tu redzēsi pēc apmaksātajiem datiem: 

1. Tu varēsi klikot uz katru rūti/nosaukumu/ciparu un apskatīt rezultātu on-line;

2. Tu varēsii lejuplādēt visus 3 PDF - kopā 88 lpp.  

 

12 DIENU PLĀNS UN TĀ PIELIETOŠANAS PRINCIPI

Katru gadu Tava dzimšanas diena ievada 12 nozīmīgas dienas, kuru pareiza izpratne, prasmīga un līdzsvarota izdzīvošana padarīs Tavu dzīvi harmoniskāku līdz pat nākamajai jubilejai! 

Dzimšanas dienā un tai sekojošās 11 dienās (ik pēc 24 stundām) ir jāievēro pavisam vienkārši domāšanas un uzvedības principi, ko simboliski atspoguļo katra no 12 Zodiaka zīmēm.

Katra no šīm dienām ir saistīta gan ar kādu no Zodiaka zīmēm, gan ar kādu dzīves jomu. Attiecīgi domājot un rīkojoties šīs zīmes simbolos un atslēgvārdos, gan vairāk tās iepazīsi, izprotot zīmes raksturu un īpatnības, gan izrādīsi tām labvēlību. Tas ļaus Tev ar gandarījumu teikt: "Es izdarīju visu, kas manos spēkos, lai līdzsvarotu sevi un pasauli ap sevi." Tu raidīsi Kosmosā labvēlības zīmi, kas nepaliks bez ievērības.

Pirmās dienas jeb Jubilejas lielā nozīme. Tā ir Tava lielā diena, tādēļ īsteno visu, ko viskvēlāk vēlies. Mīli sevi! Dienas apraksti un astroluksofori palīdzēs sekmīgāk saprast, kā iegūt vislielāko pašlabumu! Sapratīsi, ka lielus pasākumus ir ērtāk plānot, ievērojot savu ciklu, kas izriet no TAVA individuālā mēnešu skaitījuma. Turpmāko 12 mēnešu enerģētika būs atbilstīga no dzimšanas dienas skaitīto 12 dienu notikumiem un enerģētikai.

LAI VISI TAVI LABIE DARBI IZDODAS!