Esi sveicināts, 

Tavs neaizmirstamākais un vērtīgākais gads!

 

Laikus jāsagatavojas 1.-12.janvāra astro kodēšanai, jo Dižčiks gaisotnē viegli nolažot visas gada iespējas. Ar īsto kalendāru rokās. Kalendārs atrodams: www.astronet.lv 

SATURS:

 • 12 dienu plāns un pielietošanas principi (24 lpp)
 • Pirmās 12 dienas Jaunajā gadā. Plāns un ieteikumi katrai dienai.
 • Austrumu Jaunais gads. Mēness īpašā loma.
 • 12 dienu plāns Austrumu gadam.
 • Iestartē Tumši Zilā Savvaļas Zaķa gadu sev labvēlīgi!
 • Ar ko mieloties un kā rotāties Zaķa gadu sagaidot.
 • Emocionālais fons un ieteikumi 12 Austrumu Jaunā gada dienām (12 lpp)
 • Saules cikla astrogads. Suminām Sauli!
 • Saules gada vērtīgās 12 dienas. Astrofons un ieteikumi (12 lpp)
 • Agrā rīta supermaģija. Motivējošs, izzinošs un skaidrojošs materiāls (12 lpp)
 • Agrā rīta supermaģijas precīzie laiki visam gadam (12 lpp)
 • Astromaģisks vēlējums

Šis brīnišķais un vizuāli bagātīgais izdevums ir Tavs labākais padomdevējs veiksmei un panākumiem Jaunajā gadā. Tas ir par 12 nozīmīgām dienām četros svarīgākajos gada brīžos, kas piešķirs vērtību, sniegs harmoniju un laimi, jo Tu iegūsi lielisku ideju - izpratni par 12 dienu plānu, saskaņā ar kuru prasmīga un līdzsvarota šo dienu nodzīvošana noteiktos laika periodos padarīs Tavu dzīvi harmoniskāku, palīdzēs tikt pie kārotā, sasniegt vairāk un justies laimīgāk. 

Apzinoties, cik nozīmīgs un gan astrovēlīgām iespējām, gan sarežģītiem planetārajiem stāvokļiem klātesot būs 2023.gads, jāsaprot, ka no katra paša ir atkarīgs tā iznākums. No attieksmes, ticības, mērķiem un rīcības. Jo katrs gads ir iespēja un katra krīze ir iespēja. Ar pareizo attieksmi un ticību veiksmīgam rezultātam Tu vari šo gadu padarīt sev patīkami neaizmirstamu un nodzīvot ar virsvērtību, līdzdarbojoties - liekot lietā mūsu ideju un savu darbību. 

Vislabākajam rezultātam – dari visu, kas kalendārā minēts. Iestartē 3 kolektīvos starta un svinamos laikus - veiksmīgu kalendāro gadu, tad Mēness un tad Saules cikla gadu. Plus savu dzimšanas dienu, kas ir Tavs individuālais veiksmes stāsts. Ja sakrīt ar šiem periodiem – vēl lieliskāk! Izpildot visus ieteikumus Tu vari būt drošs, ka šis jaunais gads būs ar kārtu veiksmīgāks, jaudīgāks un laimīgāks par visiem citiem, jo Tu ar astroloģijas, numeroloģijas, dabas cikliskuma un savā ziņā arī astromaģijas palīdzību iestartēsi visas svarīgākās dzīves jomas – Tavas personības attīstību un sasniegumus, sportisko formu un izskatu, darbu, finanses, veselību, mīlas un laulības dzīvi, bērnu jautājumus, attiecības ar radiem, draugiem un sadarbības partneriem, karjeru, profesionālos panākumus utt. Vai nav vareni?! 

Un ar to jau veiksmīgam gadam būtu pietiekami, taču mēs Tev esam sagādājuši vēl vienu patīkamu un ļoti vērtīgu informāciju – iepazīsti 12 x 12 jeb 144 rītu maģiju, kā gūt savā dzīvē žilbinošus panākumus un vairot laimi!

AGRĀ RĪTA SUPERMAĢIJA VAIRO LAIMI, 

PĀRSTEIDZ PATS SEVI UN GŪSTI ŽILBINOŠUS PANĀKUMUS! 

Kristaps Baņķis: “Visās garīgajās tradīcijās Saullēkts bijis maģisks, noslēpumainas un enerģiju raisoša dabas parādība, kas apstiprina cikliskumu, norāda uz dabas nepārtraukto ritmiskumu. Kā šodien atceros savu 2009.gada peldi ar laivu pa Indijas svēto upi Gangu svētajā un mūžīgas uguns pilsētā Varanasi 4:00 no rīta, kas, saulei austot, izmainījās līdz nepazīšanai. Indijai raksturīgajā krāsainībā magi, svētie un parastie indieši pulcējās, lai ar lūgšanām un mērcēšanos upē sveiktu Sauli! Un tā katru rītu! Neaizmirstami. 

VARANASI SAULLĒKTS KĻUVA PAR MANU PERSONĪGO PAGRIEZIENA PUNKTU DZĪVĒ. 


….šī stāsta un visa izdevuma turpinājumu lūko pilnajā versijā