Nākamais ASV prezidents - Obama

 Kurš būs nākamais ASV prezidents un ko tas nozīmētu Latvijai?

Ko vēsta zvaigznes?

ASV prezidenta un viceprezidenta kandidatūra attēlo visus četrus elementus, sākot ar ugunīgo Baraku Obamu Lauvas zīmē; zemes zīmes Jaunavu Džonu Makeinu, Obamas viceprezidenta kandidātu Josefs Robinette Bidens, Jr., ūdens Skorpiona zīme un Sarah Palina gaisa Ūdensvīra zīmē! Daži spekulē, ka Republikāņa partijas vadītāji (ne pats Makeins) būtu ietekmējuši Palinas kundzes nomināciju. Astroloģiski tam ir izskaidrojums, spēcīgie Plūtona un Urānu izvietojums blakus Makeina Saulei, veido trinu ar untumaino atmodinātāju Urānu, pastiprina un iedveš uz brīdi jaunu dzīvību Makeina tradicionālā, Saturna ietekmētā, kampaņā cīņā pret demokrātu, jaundvēselisko, unikālo, un humanitāro kandidātu Baraku Obamu. Saku "uz brīdi," jo nekas saturīgs nesanāks starp Palinas kundzes un ASV horoskopa kartēm. Toties, astroloģiski nākamās nedēļā, pirms 4. novembra ASV vēlēšanām šī cīņa skaidri atspoguļojās kā Saturna un Urāna pretstāve, kur konservatīvais status quo Saturns (72 g. vecais, ar lielu politisko praksi, Makeins) pretosies jaunatnācējam Obamam, kas pietur "cerību un izmaiņas" (Urānu) kā sev progresīvu moto. Balsotāji un pat novērotāji ir kā pretinieki viens otram.

Pirmkārt, lūkošos prognozēt kurš no kandidātiem, Republikāņu Makeins jeb Demokrāts Obama tiks ievēlēts kā ASV lielvalsts prezidents. Pētīju visu kandidātu horoskopa kartes atsevišķi un tad salīdzināju ar ASV karti, kurai ir Skorpions kā Ascendents.

Esmu Mika O'Railija, ASV politikas astrologa, Dell Horoskopa žurnālista ietekmēta, jo citi cildina Strēlnieku jeb Dvīni kā ASV Ascendentu. Pētijums atbalsoja manu intuīciju, lai gan, uzsāku sistemātisku pētījumu ar skaidru prātu. Pirms salīdzinu kandidātu kartes ar Latvijas horoskopu, pieņemot Latvijas karti ar Strēlnieka Ascendentu, aprakstīšu savu prognozi par ievēlēto ASV prezidentu.


Lai gan ASV medija liecina kad viceprezidenta kandidāti nemēdz mainīt balsotāju attieksmi, interesanti kādu medutiņu tie pieliek katram kandidātam: Josefa Bidena senioritāte, sevišķi to ārzemju pieredze (Saturna un Jupitera ietekme), un cilvēciskās īpašības - sportists, ne intelektuāls, ar Skorpionisku vitalitāti var atkausēt Obamas ivory tower profesora un ivy leagues augstskolas visszinošo izskatu, kas izceļ šaubas klerku (zilo kreklu) darbiniekos. Ieaicinot Bidenu kā VP, tas dod Obamam realitāti-balsotāji mēdz ticēt, ka kopā nekas nav neiespējams! Tajā pat laikā, Palinas kundze „piešauj" ko neparastu un kustīgu (Urāns) Makeinam, kura Mēness Mežāzī var būt izjusts kā par stīvu. Vai šīs dāmas kandidatūra nopietni var paglābt Makeinu, kurš sāka slīdēt zem Obamas popularitātes?


Vai Palinas kundzes garīgā ticība, tik pieņemama Republikāņu reliģijas grupas konservatīvajiem un tās individuālā pievilcība, kā jauna izskatīga seja, varētu apburt balsotājus? Makeina kartei ir divējādas tendences ar dāmam/publiku, Venēras un Mēness simbolizētas. Piemēram, tā varenais Plūtons ir opozīcijā ar Mēnesi, un Makeins jau ir pazīstams ar savu eksplozīvo temperamentu. Aspekts rāda, ka pastāv emocijas un sakari ar dāmām, jeb dāmas pašas var nokļūt neveiklās situācijās. Saturns tajā pat laikā ir opozīcijā Venērai, kas dod grūtības mīlestībā un ar publiku.

Starp Venēru un Mēnesi gan ir trigons. Spēcīgi, bet grūtības pilnie aspekti-Marsa un Urānu kvadratūra - likuši viņam pārdzīvot kara dienestā šausmīgu avāriju, arī gadus, kad bija spīdzināts P.O.W. nometnēs. Mazāk ir zināms par Makeina pirmo sievu, kura smagi cieta auto avārijā, kurā iepriekšējā modele tika izkropļota. Ticis mājā, kara varonis ar savu tēva un vectēva - augsta līmeņa jūrnieka ietekmi, ieguva labu darbu. Un tad sekoja nelāga reputācija attiecībās ar sievietēm. (..)

Neticami, ka Palinas kundze varēs daudz laba padarīt Makeinam, jo aktīvais Marss drīz atradīsies tuvumā tās Neptūnam, kurš var vilināt, pirms tam „uzbrūkot" viņas piecām Ūdensvīra zīmes planētām. Patiesība atklāsies, bet vai laicīgi balsotājiem? Tomēr astroloģijas pirksts rāda, ka Amerikāņu balsotāji nebūt nav tik naivi kā tos kādreiz attēlo.


Tas, ka Makeina un VP kandidāta Bidena horoskopi ir piemēroti ASV kartei jābūt pats par sevi saprotams, jo tie gadus ir jau nokalpojuši augstos politiskos posteņos. Makeins ir pazīstams kā mavericks, ko var redzēt sinastrijā ar ASV karti: Makeina Venēra „sēd" blakus ASV Saturnam (status quo pieturētājam), tā tomēr veido trigonu ar ASV Veneru un Mēnesi, Makeina Saturns ir pretzīmē ASV Saturnam. Tas nozīmē, ka to mērķi ir citādi, un savādāki.

Marss un Plūtons iekrīt ASV kartē 9tā mājā - ārzemju darīšanām. Plūtons pat ir pretzīmē ASV Plūtona 3. mājā, kas saistās ar iekšzemju notikumiem. Šo aspektu dēļ, rīkojoties ar ārzemju situācijām, saprotams, ka Makeins kā prezidents būtu daudz stingrāks kā ASV līdz šim ieturētā ārpolitika. Piemēram, augusta sākumā, kad Krievija terorizēja Gruziju, Makeina vardi atstāja vislielāko iespaidu: "Šī ir pirmā nopietnā internacionālā krīze starp šodienu un iepriekšējo Auksto Karu!". Tas bija tipiski Jaunavas stilā pret krīzi rīkoties caur darbību, ne tikai ar uzmanīgi niansētiem vārdiem, kas ir Obamas spēks. Ar respektu Krievijas Putinam, Makeins ir teicis, ka ieskatoties Putina acīs ir ieraudzījis, "K," "G," "B!" Viss skaidrs!


Lai gan kodolīgs, Obama būtu piesardzīgāks ar izteiksmi. Makeina 30 gadu vairākiem piedzīvojumiem ir sava vērtība! Pašreiz, lai gan Obamam viņa progresīvais Merkurs ar Marsu satiekas, kas dod spēku retorikai, tie iekrīt izsmalcinātā, diplomātiskā Svaru zīmē. Te būtu vieta izsaukt Josefa Bidena kvēlību, kamēr Obamas vēsais prāts analizē, kas jādara.


Pašā ASV horoskopā 9 mājā ir ievietota tā Saule Vēzī un Merkurs valdonīgā Lauvā. Vēža Saule apsola, ka pats savējos un to intereses uzturētu, bet neuzupurētos citu labā. Protams, tas ir tikai valsts raksturs. Ir arī svarīgi pielikt klāt prezidenta karti. Piemēram, George W. Bušam ir 4 smagas planētas šajā mājā, un pat to Saule gandrīz „sēž" ASV Saules vietā. Tātad daudz enerģijas ir izpaustas, kā jau zināms, ASV un pasaules sakaros.


Interesanti, ka Obamam Saule un Merkurs apriņķo ASV Merkuru, būdami spēcīgā pretzīmē ar savu Saturnu/ Jupiteru 3jā māja. ASV balsotāji, kuri, varu apgalvot, vēroja internacionālos notikumus agrā Augustā, kad situācija starp Gruziju un Krieviju palika vētraina, atbalsts sāka liekties uz Makeina pusi. Varu iedomāties, ka tagad cauri Wallstreat finansiālo krīzi, tie drošībā svārstītos atpakaļ uz Obamas pusi, kura ir ietekmēta ar viņa kopīgi vareno Saturnu/Jupiteru. Tas būtu atspulgs astroloģiski, kamēr vēsturiski, ASV prezidentūra ir ietekmēta no šā: "Ja draud karš, tad iespējami, ka balsotāji virzās uz Republikāņa partijas pusi; kamēr, krīze ekonomikā izsauc vēlmi pielāgoties Demokrātu partijai."

 

Obamas prezidentūrā varētu pieredzēt, ka laiks un pūles būtu ieliktas ekonomikas un ikdienas uzlabošanai, un ASV kaimiņattiecību uzlabošanai, piemēram ar Kanādu un Meksiku. Obama būtu līderis, kas ņemtu vērā ārvalstu vajadzības-viņš pieietu visam ar šarmu, gudrību un diplomātiju (progresīvā Svara izvietojuma ietekmē; arī Neptuns spēcīgi visus apbur). Viņš arī būtu augstākā veida tehnoloģijas ieredzētājs Urāna ietekmē. Pieliekot klāt Josefa Bidena ārzemju un kongresmeņa pieredzi vai tie kopīgi varētu pacelt spārnos to ASV ērgli?

 

Apbrīnojami, ka Obama, kas nāk no trūcīgas ģimenes varētu kļūt par prezidentu. Šķiet, ka vēsture atkārtojas, jo 16tais ASV Prezidents Abrahams Linkolns arī nāca no šā paša Illinoisas štata, kur bez lielām iecerēm tika ievēlēts kā Prezidents krīzes laikā. ASV pilsoņu kara laikā Linkolns izdeva Neatkarības deklarāciju, kas atbrīvoja melnādainos vergus.


Neptūna plīvurs vēl slēpj vai visi ASV balsotāji pārvarēs dziļo aizspriedumu Amerikā pret melnādainiem cilvēkiem. Taču Amerikai vēl trūkst arī sievietes prezidentes.Astroloģiski ASV pašreiz piedzīvo savu Saturna atgriešanos--liels, svarīgs notikums! Tautas kartē šis aspekts prasa pieņemt savu karmu, samaksājot parādus; sevi mainīt atbilstošā veidā. Ja izmaiņas ir pamatotas un pieņemtas, tad viss būtu vieglāk nākamos gados. It sevišķi, tas būtu patiesīgi, jo ASV ir lielvalsts, kura vajadzētu būt piemērots paraugs daudziem. Lai gan Saturna atgriešanās vēl būs jūtama visu nākamo gadu, 4. novembris, bez šaubām, ir atbilstoša vēlēšanās diena!


Astroloģiski visvairāk balsošanu iespaidotu Saturna un Urāna opozīcija, arī Plūtons ar Venēru Strēlnieka zīme, kas veido stresa aspektu, T -kvadratūru, un kā tie skar katra kandidāta kartes. Rezultāts nešķiet acīm redzošs, bet ilgāku laiku novērojot Makeina un Obama kunga horoskopus, arī ASV karti, mana prognozē būtu, ka karma (Saturns) atkārtojas un tiks ievēlēts Obama! Spēcīgā Plūtona un Veneras tranzīts ir kvadratūrā ar Makeina progresīvajām planētām, kamēr tie veido trigonu ar Obamas planētām. Viņam ir piemēroti arī Saturna un Urānu pretējie aspekti, kas būs precīzi 4. Novembrī! Prozit, Obama!

 

Kādu ietekmi Obama varētu dot mūsu Latvijai?

Prognozē ņēmu vērā arī modernās Latvijas progresīvo karti, kur Saule, Merkurs un Urānu visi iekļūst Ūdensvīra zīmē 2. mājā. Tas nozīmē arī to, ka Latvijas tautas talantiem būtu ko precizēt un analizēt kā Jaunavas tautai kā sadzīvot un izmēģināt progresīvu, modernu tehnoloģiju. Obamas Marss un Merkurs Svaros labā veidā - trigons - iespaido šīs planētas, atrodoties Latvijas 9. mājā - ārzemes, augstskolas un kultūras ietekme. Obamas idejas varētu būt tas katalizators, kas ne tikai atceltu vīzas starp valstīm, bet uzmundrinātu ASV iepazīties ar Latviešu talantiem.

Kam būtu jāsagatavojas parāda Obamas Urāna skāriens Latvijas horoskopa Saturnam 8. - partneru auglības - mājā. Proti, no latviešiem prasīs uzticēšanos daudz citādākām būtībām. Latvija starpvalstu attiecībās būs kā treniņu zāle, jo Saturns parāda, kur mums ir visvairāk jāmācās. Tas viss sāksies ar katru indivīdu, ar ģimeni, ar skolu, ar darbu, pirms tas atspoguļosies nacionālā un tad internacionālā sfērā. Piemēram, ASV vēlēsies, lai pieņemam dažādu kultūru pārstāvjus. Obama būs jūtīgāks pret to, jo pats ir bijis savā veidā „bezpajumtnieks".

Tas jau nav nekas jauns latviešiem, sevišķi rīdziniekiem, kuri ikdienā pārvalda vismaz divas, un vairāk, valodas, dzīvodami un strādādami blakus pilsoņiem, kuru valsts reiz bija iekarojusi šo mazo izturīgo zemi. Baltijas zemes pilsoņi tiks vairāk un vairāk novēroti, un „trāpīsies" pasaules mediju aprakstos un ziņās, jo uz mums cer, ka pārtaisīsim vēsturi. Baltija reiz ir bijusi iekarota no Zviedru, no Polijas, no Vācijas un no Krievijas! Mēs vairs nebūsim nepazīstami pasaules mērogā un pierādīsim, ka "labas lietas gan var nonākt mazās kastītēs"! Obamas prezidentūra to veicina un varētu būt izdevīga Latvijai!

 

Latviešu izturīgums arī iespaidotu sakarus ar ASV. Latvijas progresīvā kartē Veneras un Marsa savienojumos līdzjūtīgajā Zivs zīmē. Obamas Neptūns, kas iekrīt Latvijas augsti vietotā 10. mājā, simbolizējot harizmu un pievilcību starp latviešiem, veido labvēlīgu trinu ar Latvijas Jupiteru un Plūtonu Latvijas 7. mājā. Lielais trigons ir atrodama radošajās Ūdens zīmēs! Nekas slikts te nevarētu sanākt. Obamas Saturns/Jupiters pat iekrīt Latvijas 1. mājā, tātad līderis no kā varēsim mācīties!

Pēdīgi, par „medutiņu": Josefs Bidens, Obamas izmeklētais viceprezidents sen jau ir pazīstams latviešu-amerikāņu lobistu grupām, ka kongresmenis, kurš ieklausās Latvijas viedoklī. Tā planētas 5 Skorpiona zīmē atļautu izjust, ne tikai saprast ar prātu, latviešu būtību. Bidena Venēra pat iekrīt draudzīgā 11. Latvijas horoskopa mājā. Bet Saule labvēlīgi „sēd" blakus Latvijas Saules zīmei. Bidena horoskops tik labi sakrīt ar Obamas karti, ka varētu teikt, viņš ir atradis savu tēvu. Un pats Obama, šķiet, ir labi piemērots Latvijas garam un attīstībai.

DATI:

1) Latvija: 18 Novembris , 1918, 10:30 am;

2) ASV: 4 Julijs, 1774, 14:21, Philadelphia, Pennsylvanija;

3) Makeins: 29 Augusts, 1936, 9:00 am, Cocosolo, Panama

4) Obama: 4 Augusts 1961. , 19:24, Honolulu, Hawaii

5) Bidena: 20 Novembrii, 1942, 8:30 am, Scranton, Pennsylvanija.

6) Palina: 11 Februaarii, 1964, 17:45 , Sandpoint, Indiana.

 

 

Autors: Maija Dambe Kollinsa, astroloģe

www.maithelett.homestead.com

maija.collins@yahoo.com

www.diningbythestars.com

Ilustrāciju izvēle: google, astrologi.lv