ASV Prezidents un Latvija

Astrologu paredzējumi

www.jacquelinebigar.com un www.adayinanastrogerslife.blogspot.com.

Jakvelīna Bigara ir pazīstama ASV televīzijas un radio astroloģe, kura precīzi prognozējusi vēlēšanu rezultātus, piemēram, 2000. gada vēlēšanās viņa prognozēja Džordža Buša uzvaru, kaut gan daudzi tā nedomāja. Viņa ir astroloģijas profesore, kura pasniegusi astroloģiju slavenajā Temples universitātē un tikusi ieaicināta piedalīties Counsel for Geocosmic Research organizācijā.

Astroloģiskais fons

2008. gadu. 4 novembris. -Vēsture ir mūsu labākā skolotāja,- saka astroloģe Bigara, lūkojoties uz ASV horoskopa karti vēlēšanu dienā - Saturns nostājās pretī Urānam. Šī situācija saglabāsies visu 2009. gadu.

Kas notika iepriekš, kad izveidojās šāds planētu aspekts? Viņa ir pētījusi, kādi notikumi risinājušies vēsturiski, izveidojoties šādai situācijai; un ari pat tad, kad Saturns un Urāns kopā sanāca, jo pats pretstats būs ietekmēts arī no šī aspekta. Šāds planētu savienojums bija 1988. gadā, tad sākās komunisma sabrukums. - Bet vai patiešām tas ir sabrucis?- viņa vaicā. - Paskatieties, kas tagad notiek finanšu sfērā. Kapitālismu ir jāierobežo, lai apturētu mantkārības briesmoni.

2008. gada vēlēšanās negaidīti uzvarēja kandidāts, kura uzvarai agrāk neviens necerēja, kandidāts (Urānā ietekmē) pārvarēja Saturna ietekmē esošo status quo; bet Saturna pretestība Urānam 4. novembrī atspoguļo tikai vienu no planētu aspektiem, kas atkārtosies vēl četras reizes. Astroloģe iepriekš brīdināja balsotājus, lai izvērtē vice-prezidenta kandidātus, jo tas var izrādīties svarīgāk nekā pašreiz iedomājamies.


Šādā pretstatu pozīcijā Saturns un Urāns bija 1964.-1967. gadā.

Urāns tiek uzskatīts par dumpinieku un neatkarīgu planētu, tomēr Saturns asociējas ar strukturētu precizitāti. Pieminot Urānu, nāk prātā revolūcijas, teroristiskās slepkavības un tad gan jāsaka - ardievu, status quo! Jo mazāk cilvēks vēlas mainīties, jo grūtāk ir izturēt šo aspektu. Jau tagad ASV ir parādā kādus 700 miljardus USD; turklāt liels parāds ir Ķīnai-vai Amerika vēlas būt Ķīnas parādnieks?

 

Visa pasaule ir atkarīga no ASV, bet tas nenāk par labu ASV, jo ASV dzīvo uz kredīta. Amerikai jāmaina šis uzskats, brīdina astroloģe; viņa savas kredītkartes vairs nelieto septiņus gadus.

www.patrickarundell.com, Lielbritānijas astrologs Patriks Arundels, dzīvo Strewsbury, Rietum Midlandas, un jau 12 gadus profesionāli strādā savā nozarē. Veiksmīgs biznesmenis, viņa pakļautībā bija 800 cilvēku. Pēc tam viņš konsultēja cilvēkus biznesa sfērā. Sākot darboties astroloģijā, viņš arī iestājās Nacionālajā žurnālistu arodbiedrībā, redzot to savienību ar astroloģijas zinātni.

2008. gadu 5. novembrī, dienu pēc ASV vēlēšanām, Arundela veblapa vēstīja:

Jaunā prezidenta rītausma

Obamas uzvara ir zīme, kas vēsta, ka sākas jauns posms ne tikai ASV, bet arī visas pasaules vēsturē. Astrologs Arundels atgādina, ka šo uzvaru viņš bija paredzējis jau 2008. gada 2. augustā, kad notika saules aptumsums Lauvas zīmē, kas Obama horoskopa kartē bija tuvu viņa sSaules zīmes grādiem.

Skatoties nākotnē, 2009. gada 20. janvārī, kad Obama stāsies amatā, planētas atradīsies Ūdensvīra zīmē (Saule būs kopā ar Merkuru, Jupiteru, ari ziemeļu mezglu, Kironu un Neptunu)! Jupiters saistās ar cerībām, optimismu, ar izplešanos, un arī augstāko izglītību, ārzemniekiem, ar citām kultūrām; bet Ūdensvīra zodiaka zīme ar sociālo tiesiskumu, demokrātiju, humānismu, augstiem ideāliem un labiem darbiem.

Astrologs piemetina, ka lai gan ekonomika šobrīd ir trauslā līdzsvarā, vinš uzticas Obamam - šai samierinojošajai personībai, kura iedrošina runāt un apsola klausīties mūsos; viņš priecājas par Obamu, kurš dod cilvēkiem iemeslu līksmot.

www.starq.com/newsscope.htm un www.newsscope.com,

Maikls ( Volfstars) O'Reillijs ir Oregonas štata (ASV) ietekmīgs politisks astrologs, kurš raksta žurnāliem Dell Horoscopes , The Mountain Astrologer, un American Astrology. Viņa raksti pat publicēti NY Wall Street Journal. Ar savām publikācijām viņš ietekmējis citus astrologus, kuri viņa ietekmē pieņēmuši Skorpiona ascendantu ASV horoskopa kartei.

2008. gada 5. novembris. Newsscopa-Baraka Obamas astroloģiskā karte, izlietojot Astro-karteo-grafijas (ACG) metodi.

Baraka Obamas horoskopā 7. mājā (saistās ar kompanjoniem, kolēģiem, komandas biedriem) atrodas Urāns, Plūtons un Marss; tas nozīmē, ka nākamajos četros gados jaunais prezidents satiksies ar varenām un spēcīgām personībām. Vecie astrologi šīs planētas sauca "nelabvēlīgās"; laika gaitā viedokļi ir mainījušies, tomēr šīs planētas izraisa dažādus sarežģītus notikumus un konfliktus, atgādinot, ka septītā māja saistās ar laulāto draugu un arī ar ienaidniekiem.

Izmantojot Obamas astroloģisko karti un ACG apskatu, tiek ņemtas Obama septītajā mājā esošās trīs planētas un pārliktas pār zemeslodi, lai atklātu tur esošos "degpunktus;" aizdomīgās vietas un valstis.

Obama Plutons atrodās uz Ziemeļkorejas kartes zenīta; bet Plūtona austošā saule (Asc.) ir izvietojusies paralēli bijušajām Austrumeiropas sociālistiskajām valstīm (skat. 11.novembra aprakstu).

Sevišķi svarīgo Tuvo Austrumu territoriju Obama Marsa Ascendents šķērso ziemeļu dienvidu virzienā pāri pār Irākas/Irānas robežu: pavisam drīz tas tiks skarts, jo aktīvais Urāns pašreiz ir pretzīmē Obama Marsam. Tātad parādās vēl viens no degpunktiem.

Marsa līnija šķērso vietu, kas nav tālu no Maskavas, tātad var sākties konflikti ar "Krievijas lāci" (skat. 11. novembra aprakstu).

Obama virzošais Marss (tas vēlēšanas kampaņas laikā izsauca skarbas diskusijas ar Makeinu), izvietojies virs Izraēles ascedenta, kas izsauktu konfliktus, bet Saturna status quo kvadrāts aizstāvēs Izraēlu.

2009. gada jūlijā šis aspekts izsauks šoreiz jauku Venēras un Urāna saskarsmi. Tā parādās tieši uz Pakistānas un Afganistānas robežas.

2008. gada 11. novembra, Newsscope sīkak aprakstīja Obama planētu ietekmi Austrumeiropā:

Obamas Plutona Ascendents, esot paralēli ar Austrumeiropas bijušajām sociālistiskajām valstīm, var radīt sarežģījumus un draudīgas attiecības, kuras iespējams nemaz nav tik bīstamas. Bet ja valstis, kas reiz bija aiz "dzelzs aizkara", pārvar bailes, tās pārveidosies un kļūs spēcīgākas. Šādi izpaužas Plutona ietekme.

Astrologs vēlreiz izlietoja ACG metodi, pārvietojot Obama horoskopu tieši uz Maskavu*, lai redzētu, kas tur notiek: Obama Marss uztver agresivitāti; Krievija ir neapmierināta ar vēlmi paplašināt NATO (Ukraina un Gruzija) un Buša vienošanos antirakešu programmā ar Poliju un Čehiju. Krievijas pretspēle: uzreiz pēc ASV prezidenta ievēlēšanas, prezidents Medvedevs pavēstīja par raķešu izvietošanu Kaļiņingradas apgabalā.

Obamas Vesta (asteroīds, kas saistās ar drošības sajūtu un cilvēka garīgumu), nostājas tieši virs Kaliņingradas zenīta; un Krievija izjutīs Obama Vestas enerģiju kā draudu.Iespējams ka konflikti turpināsies visu 2009. gadu. Sākot ar 2010 gadu var iestāties pārmaiņas un starptautiskā saprašanās, jo Obama virzošais zenīts (MC) ieies Lauvas zodiaka zīmē un pozitīvi ietekmēs Juno (asociējas ar kompanjoniem un līdzdalībniekiem).

* Astrologiem: analīzei izmantoju Obamas dzimšanas datus, bet mainot dzimšanas vietu uz Maskavu (varētu ar ielikt Rīgu). Lietojiet laika zonu AHST, bet izmantojiet Maskavas ģeogrāfisko garumu un platumu. Tagad Obama Ascendants būs 18 grādi Jaunavas zīmē, un Marss 22 grādi Jaunavas zīmē.


www.ganashaspeaks.com ,

Ievērojošais Indijas astrologs Benjan Daruwalla ir apmācijis savu astrologa

komandu, kas sastāda horoskopus šai veblapā. Veblapa saņēmusi vairākas balvas, arī kā Labākā astroloģijas veblapa ( no PC World Web)

 

Ganeša ir iecienīts hindu tempļa dievs, kas noņem sķēršļus, un ir slavens ar gudrību, apdomību un piesardzību.

Veblapas analīze liecina, ka ASV un Obamam būs spēcīgas ceturtā numura* enerģijas vibrācijas. Tas saistās ar Obamas dzimšanas dienu 4. augustu, vēlēšanām 4. novembrī un ASV dzimšanas dienu 4. jūliju. Šie trīs četrinieki nes līdzi noslēpumu, kas vēsta par jauna laikmeta iestāšanos un jauniem, pozitīviem domājošiem līderiem. To vidū būs zvaigznes - indiešu Majavati* un Obama, un spēks slēpjas viņu izcelsmē: pasaule ir uzskatījusi, ka ādas krāsas dēļ un sociālā stāvokļa dēļ viņi ir zemāka līmeņa cilvēki.


*Ceturta numura vibrācijas ir stabilas, izturīgas, gausākas, jo apdomīgas; tas nemetās nedrošās situācijās, izvairās no intrigām, bet vienmēr virzās uz priekšu. Talantu izsaucošas, tās mudina metodiski strādāt, pielāgoties situacijām un panākt daudz ko. Ģimenes cilvēki, tie vienmēr uzturās profesionāli darba sfērā.


*Mayawati Humari, 51 gadus veca politike, nāk no kastas, hinduismā iepriekš tika uzskatīta par nepieskaramu. Viņa kļuva par BSP politiskās partijas līderi visblīvāk apdzīvotajā Utārpradešas štatā. Sākotnēji viņai bija tradicionāli gari ieeļļoti mati, sapīti bizēs; vēlāk viņa nogrieza matus un rotājās ar dimantiem, kuri vairāk bija piemēroti viņas jaunajam dzīves stilam.


www.maithelett.homestead.com and www.diningbythestars.com;

Latviesu-Amerikas rakstniece/astroloģe Maija Dambe Kollinsa, dzīvo Ņujorkas štata galvaspilsētā Albānijā. Astroloģija Virtuvē (Madris); Sveika, Amerika,

Parvietotā Persona Atcerās; Dining by the Stars, An Astrology Cook- book.


"Amerikas sapnis piepildījies: Obama tiek ievēlēts"

2008. gada. 4. novembra ASV balsošana bija veiksmīga, jo sakrita vairāki parametri - pareizais laiks, pareizais prezidenta kandidāts (arī pareizais vice prezidents Baidens), un ASV pilsoņi viņus ievēroja un ievēlēja. ASV horoskopa kartē karmiskā planēta Saturns atgriežas savā pozicijā, kad valsts tika nodibināta-un Urāns maiņu izsauca abu planētu pretstatā.Tas nozīmē, ka pasaules ekonomiskās un starptautiskās cīņas dēļ, ASV nāksies pilnveidoties, pielāgoties un pat mainīties, ja nepieciešams.

Arī zvaigzņu attiecībās valda tāds pats pretstats kā uz zemes starp valstīm, to pilsoņiem, viņu vēlmēm un vajadzībām. Ši enerģija, izpaužoties Latvijā, izsauca lietussargu revolūciju! Vēl un vēl vairāk iespejams mums viens no cita mācities; piemēram, drīz pēc ASV balsošanas izvēles, Francijas prezidents Sarkozī ar kundzi ir teicis, ka melnādainais Obama ir atmodinājis viņus un ļāvis saprast, ka jāatver vārti citām rasēm to valdibas posteņos.Tas ir uzsākts, bet vai piepildīsies arī Amerikaņu mērķi, to rādīs laiks.


Ko zvaigznes vēsta Latvijai par Obama ievēlēšanu? Vai Latvijai ir būtiski, ka uzvaru guva Obama nevis Makeina kungs? Izmantošu man pazīstamam, pirmā kursa ārlietu fakultātes studenta teikto:

--Makeins labi pazīst Latviju un pasauli..... (Vēl) viņš var turpināt bakstīties ar Krieviju gluži kā Bušs, kurš izteicās kad Putina acīs redzējis labu cilvēku. Tik runājot par sankcijām (sakarā ar Gruziju) bet neizrādot nekādu pretsparu Krievijas aktivitātēm. Obama ir jauns un aktīvs, cerams pasauli karā neieraus...

Un bakstīšanās (ar ASV) jau ir sākusies, tikai no Krievijas puses. Astroloģiski Obama Svaros esošais Marss un Merkurs ir diplomātisks, līdz to izsauc; tas, kuram saule ir Svaros (piemēram, ministrs Putins, 230) itsevišķi sajutīs teikto kā dūrienus. Kā piemērs var noderēt Obama vārdi, ka Krievijas līderiem Gruzijas sakarā nevajadzētu izturēties it kā viņi dzīvotu XX gadasimtā. Ja Obama, stratēģisku motīvu vadīts, teiktu prezidentam Medvedevam: - Redzu Jūsu acīs ko labu! - iespējams, veidotos jaunas attiecības. Viņi ir līdzīgi pēc vecuma un tiem arī samērā labas zvaigžņu attiecības. Arī Krievija var mainīties, ja mēs neaizvērsim durvis

Cik labi Obama un to vice-prezidents Baidens varētu sadarboties ar Valda Zatlera kungu? Ar cienīto Godmaņa kungu? Abu valstu attiecības arī politiskās krīzes laikā ir draudzīgas, bet kā ir ar valstu vadītājiem? Latvijas horoskopa karti, salīdzinot ar Obama un Baidena horoskopiem, redzam, ka savstarpējās attiecības ir sirsnīgas un labvēlīgas (par to tiek aprakstīts www.astrologi.lv). Bet prezidenta Zatlera kartē, salīdzinot ar ASV jauno prezidentu, parādās Lielais krusts, kas vēsta, ka Latvijā daudzas problēmas vēl nav atrisinātas, un viņam nav atļaujas risināt šīs problēmas, kā to var darīt Obama. Zatlera mēness, kas atrodas radošā un līdzjūtīgā Zivs zīmē, gan atļaus viņam atrast labvēlīgus risinājumus.


Salīdzinot abu prezidentu horoskopus, Zatlers varētu ciest savas valsts dažādu neizdarību dēļ (piemēram, korupcija). Ja viņš vēlas veidot labas attiecības ar Obamu, to labāk darīt ASV vai citā neitrālā teritorijā. Vienlaikus, Baidena un Zatlera horoskopi ļoti labi saskan. Godmaņa aspekti ar Obamu ir spēcīgi, bet ne tik personiski kā starp abiem prezidentiem; un tādēļ viņi sadarbībā varētu būt objektīvāki un lietišķāki. Godmanis spētu ietekmēt Obama viedokli Latvijas labā.


Obama horoskopa svarīgās planētas saistās ar Latvijas horoskopa 1. un 8. māju; tas nozīmē, ka Obama izvērtēs nevis virspusēji, bet dziļāk Latvijas problēmas; turklāt viņš vēlēsies zināt, kādēļ cieš visa Latvijas tauta un uzdos jautājumus, kuri nebūs patīkami pie varas esošajai elitei. Īpaši tas izpaudīsies pēc jebkuras krīzes. Obamu valdzinātu šādi jautājumi:

--Kādeļ Latvijā jaunajā gadsimtā vēl turpinās korupcija? Kā tik nabagā valstī var būt tik daudz miljonāru? Kāpēc profesionāli cilvēki nav pienācīgi atalgoti? Kā Latvijā spēj izdzīvot pensionāri? Kādēļ arī tik daudz izglītotu cilvēku pārceļas no Latvijas uz citām zemēm?


Jupiters, saistoties ar profesijām, ir apgaismots ne tikai abu prezidentu kartīs, bet arī Latvijas kartē, kur Jupitera tranzīts Mežāzī pretstatā ar Jupiteru Vēža zīmē (Latvijas kartē) liecina, ka Latvijai jāmainās profesionālā jomā, īpaši tajās profesijās, kas saistās ar Jupiteru Vēža zīmē, tie kuri rupējās par mums: piemēram, mediķi, skolotāji un audzinātāji, policisti un ugunsdzēsēji, tiesneši, arī kultūras darbinieki. Būtu pēdējais laiks tiem piegriezt vērību.


Latvijas progresējošā horoskopa kartē īpaši akcentētas ir planētas Ūdensvīra zīmē, kuras asociējas ar biedrībām, interešu kopām, sapņiem un vēlmēm. Latvijai būs īpaši svarīgi nākotnē piedalīties pasaules attīstībā. No 2008 gada decembra Plutons ieies Mežāža zīmē un atradīsies tur apmēram 15 gadus. Drīz jau Plutons tuvosies Latvijas Marsam, kurš jau ir pretstatā ar savu kartes Plutona pozīciju. Šie aspekti liecina, ka Latvijai nāksies piedalīties pasaules valdības izveidē. Piemēram, var mainīties ES nostādnes un likumi. Ir viens veids, kā to panākt, piemēram Lisabonas līgums, kuru varētu noslēgt, iespējams pat citā redakcijā. Lielbritānijas žurnālists Edvards Lūkass (Diena, 3. novembrī) iesaka rīkoties izšķiroši, ja Krievija apdraud mazākas valstis; šādā situācijā Krieviju vajadzētu ietekmēt finansiāli, iesaldējot Krievijas naudu ārvalstu kontos ...un stringri ieteic visai Baltijai palikt neatkarīgiem no viņu enerģijas resursiem.


Latvijas horoskops atklāj pasaulei Latviju kā pozitīvu valsti, pierādot, ka dārgumi nāk mazās paciņās. Bet Latvija vēl izjutīs draudus, jo Plūtona iespaids uz Latviju liks tai mainīties un uzvarēt bailes, kļūstot draudzīgai ar citām valstīm. Edvards Lūkass saka: -Baltijas panākumi ir pieņemti no Krievijas puses kā izaicinājumi viņu status quo. Latvija ir mācījusies no Otrā pasaules kara, bet Krievija nē....Jums ir daudz ar ko lepoties. Jusu balsošanas ir godīgas un jums ir vareni draugi, kuru Krievijai nav. Kaut vai jums nav nedz naftas, nedz gāzes, jums ir strauja ekonomiskā izaugsme.


Latvijas horoskopa kartē Saturns atrodas 8. mājā, kas izsauc dziļu līdzjūtību pret citiem un labas nodarbības; arī nenopelnītu naudu, kas nāk no kādas līdzdalības. Saturns liek visas lietas paveikt sistemātiski un kārtīgi, un rāda, kur mums visvairāk dzīvē ir jāmācās. Tāpēc der atcerēties trīs ļoti grūtas lietas, ko dzīvē pārvarēt (Dr. Wayne Dyer, Katrai Dzīves problēmai ir sava garīgā atbilde p.27):


  1. atbildēt ar mīlestību, tiem kuri sūta mums naidu

  2. iekļaut cilvēkus savā lokā, nevis atgrūst tos

  3. kļūdoties, atzīt savu kļūdu.