Uzkarst prāts, dziest jūtas

No 23. oktobra plkst. 4:08 līdz 22. novembrim plkst. 0:45 Saule atradīsies Skorpiona zīmē. Šajā laikā dzimušie bērni būs ar spēcīgu Skorpiona zīmes akcentu horoskopā. Savu nokrāsu laikam un cilvēku sajūtām iedvesīs arī citu debesu ķermeņu "pastaiga" debesjumā.

Mēneša astroloģiskā "temperatūra" kļūst pateicīga finanšu jautājumu risināšanai. Tieši Skorpiona zīmei visvairāk piedienas vārds „krīze" ar visām no tā izrietošajām sekām. Skorpions ir dziļāko emociju, noslēpumu, mistikas un enerģijas pārvaldošā Zodiaka zīme. Skorpiona zīmi var uzskatīt par attīrīšanās un atdzimšanas simbolu. Cilvēks ar izteiktu Skorpiona akcentu horoskopā cenšas mainīt un pat pārveidot apkārtni, tostarp arī cilvēkus, ar kuriem jāsaskaras. Tāds būs arī šis laiks. Ieteicams ļoti uzmanīgi savstarpējās attiecībās izturēties pret enerģijas apmaiņu, kur īpaša loma ierādāma seksam. Pamata enerģētiskā (veselības) profilakse Skorpioniem ir vienkārša - jāievēro mērenību ēšanā, dzeršanā, seksā. Veneriskās slimības jo īpaši uzplaukst Skorpiona ietekmes laikā...

Priecīga ziņa avīžniekiem, uzņēmējiem, pasta darbiniekiem, skolotājiem un citiem papīra kalnu pārcilātājiem un runasvīriem: pēc iepriekšējā mēneša "dīkstāves" debesu sakarnieks Merkurs no 4. līdz 23. novembrim uzturēsies Skorpiona zīmē. Tas nozīmē, ka nedienas saskarsmē, ar dokumentāciju, aparatūru piemirsīsies. Skorpioniskā nokrāsa prātam piešķirs lielāku interesi par visu noslēpumaino, izpratni par finanšu jautājumiem. Ļoti svarīgi ir atrast pozitīvu izlādēšanās veidu intelektam, piemēram, pievērsties psiholoģijai vai apgūt kādu citu dziļu priekšmetu.

Arī mīlas pasaule piedzīvos būtiskus pārkārtojumus, jo Venēra pamet kaismīgo Skorpiona zīmi, atsalstot Mežāža zīmē. Laikā no 12. novembra līdz 8. decembrim mīlestībā dominēs vēsums, nopietnība, atbildība, ieturētība un aprēķins. Lai arī savam partnerim mazāk spēsim demonstrēt romantikas vieglumu, kā balvu iegūsim lielu uzticību. Apģērbā, rotās ienāks darījuma stils. Krāsu spektrā priekšroka tiks dota melnajam un dažādu nokrāsu pelēkajam. Savukārt ikdienas tēriņos būsim lielāki aprēķinātāji, kad vairāk plānosim, ekonomēsim un naudu izteikti izmantosim sava stāvokļa demonstrēšanai.

NOVEMBRĪ

sekmīgās dienas: 7., 8., 10., 11., 14., 22., 26., 30.

uzmanīgās dienas: 6., 9., 12., 13., 19., 21., 25., 27.-29.

IEKĻAUTIES MĒNESS CIKLĀ

Mēness ikdienā rada fonu jebkurai mūsu darbībai. Tas ietekmē zemapziņu, tādēļ pārvalda mūsu ieradumus un tīkamās nodarbes. Mēness atbild par mūsu labsajūtu un emocionālo stāvokli, sapņu pasauli, intuīciju un instinktiem, veselību. Mēness fāzēm ir sava vibrācija un enerģētika, ietekmējot cilvēka dzīvi - apzinās viņš to vai ne.

Daži aktuāli padomi, kā iekļauties Mēness ciklā NOVEMBRĪ.

Salnu mēnesis

10. novembris - Mārtiņi, Apkūlības. Mārtiņš taisa ledus tiltus pār upēm. Mārtiņa dienu svin tikai vīrieši, bet Mārtiņa nedēļu - sievietes. Sākas budēļu gājieni pa ciemiem.

25. novembris - Katrīnas diena. Svētki sievietēm. Katrīna parasti atkausē Mārtiņa ledus tiltus.

30. novembris - Andreja diena. Jākauj gailis. Meitas noada jaunu cimdu pāri un vakarā liek pagalvī. Kas sapnī ņem, tas apprecēs.

Jauns Mēness Skorpiona zīmē 29. oktobra plkst. 1:13.

Ietekmēs visa novembra kopējo enerģētiku

+ Spēja sajust draudošās briesmas. Pašanalīze. Mainīties uz augšu! Okultisms, mistika.

- Emocionālais uzbudinājums. Viegli ļauties kaislībām. Krīze.

Pilnmēness Vēža zīmē 13. novembrī plkst. 8:17

Enerģētikas pilnbrieds. Cik harmoniski iekļāvies Mēness ciklā, tik labdabīgi pavadīsi šo laiku.

+ Dominē jūtu pasaule. Spēcīga intuīcija. Vēlme rūpēties.

- Untumi. Sakāpinātas emocijas. Gribasspēka trūkums.

Zobārsta apmeklējums

Plombēšana - 16.- 18., 20., 21.

Raušana - 18., 20., 21.

Higiēna - 15. - 22.

Labās nagu griešanas dienas

Augoša Mēnesī (līdz 11. novembrim) nogriezti nagi ātri ataug. Dilstošā Mēnesī (15. - 25. novembrim) - lēni.

1., 16. - veiksme karjerā un biznesā;

2., 14., 15., 17., 24. - uzlabo veselību;

3., 10., 11., 18. - uzlabo mutes dobuma mikrofloru, stiprina zobus, samazina risku saslimt ar infekcijas slimībām;

7., 22. - stiprina imūnsistēmu, samazina svaru, labāk aug mati, uzlabot liesas darbību;

8., 23. - veicina finansiālu uzplaukumu, vīriešiem paaugstina potenci;

9. - palielina pievilcību un uzlabo personīgo dzīvi;

25. - nostiprina kaulus, sola ātru izveseļošanos, labi dzīst brūces, noņem zobu sāpes.

Sadarbībā ar "Mājas Viesi".