Svari

Ilustrācija: karikatura.lv

Kāds es esmuAutobraucējam

Svari (24.09. - 23.10.)

Temperaments: sangvinisks, ar ātru runu, viegli aizvainojams.

Pozitīvās rakstura īpašības: simpātisks un patīkams, visai piemīlīgs, laipns un taktisks, maigs, taisnīgs un augstsirdīgs, mīl kārtību un akurātumu, mākslas pasauli, īpaši literatūru un dramaturģiju, mūziku un dzeju, kino un teātra skatuvi. Harmonija un līdzsvars starp iekšējo pasauli un sajūtām, starp uztveri un iespaidiem, saprātu un priekšnojautām.

Negatīvās rakstura iezīmes: dvēseles vājums un iniciatīvas trūkums, nepastāvība un nelīdzsvarotība. Slimīga vēlme, lai atzītu apkārtējā pasaule. Pārāk liela tieksme pēc pretējā dzimuma.

Profesionālās darbības sfēras: agri pieslienas augstākajai sabiedrībai. Vilina tituli un apbalvojumi, zinātniskie grādi un goda nosaukumi. Godkārība − tas ir dzīves galvenais dzenulis. Pūlī izceļas ar oriģinalitāti, gudru prātu, brīnišķīgu atmiņu, laipnību, patmīlību, pat cinismu. Lielā daiļrunība, viltība, varenais vēsums un pārliecināšanas spēks rada vēlmi darboties jurisprudences laukā. Slavu var sasniegt mākslas laukā. Svarus var sastapt parfimērijas veikalos, frizētavās un kosmētiskajos salonos, masāžas kabinetos, starpniecības uzņēmumos. Mūziķa, komponista, stilista, apģērbu modelētāja vai dizainera profesija. Svari ir kompozīcijas meistari.

Dzīvesstils: diapazonā no viegla līdz vieglprātīgam. Romantiska personība, pēc vajadzības atklāti, ar ideālistiskiem mērķiem, bet ar nepatiku pret fizisku darbu. Vienmēr ir līdzjūtīgi pret citiem, ļoti jūtīgi un juteklīgi, vienmēr kādā iemīlējušies, necieš strīdus un ķildas, nevienprātību, skandālus un konfrontāciju. Piemīt nosliece uz biedrošanos un sabiedrisku darbību, mīl kompānijas un jautrību, mūziku un dziesmas, baletu un dejas, kino un teātra skatuvi, neparastus skatus, smalkas izklaides, izbraucienus un ceļojumus.

Saskarsme ar Svariem: jābūt ieturētiem un maigiem, jārunā tikai mierīgi vai pat laipni, nepaceļot balsi, un pēc iespējas zemākā balss tembrā. Pateicīgi par parādīto laipnību, aizdevumu vai citā veidā parādīto uzmanību. Visai saasināta un smalka uztvere, it īpaši − ja ir runa par taisnīgumu. Visstiprāko iespaidu atstāj tieši pirmā tikšanās un saruna.

Attiecības: vajadzība pēc attiecībām ir ārkārtīgi stipra, tikpat spēcīga kā neizlēmība.

Svaru vīrietis ir laipns un slinks. Agri dodas laulībā. Partneri meklē turīgu. Attiecībās ar apkārtējiem prevalē jautrība un vieglums, vieglprātība un nenopietnība. Nodevību nepiedod, un šajos gadījumos laulības beidzas ar šķiršanos. Vairāk par visu nepieciešama dvēseles harmonija, miers, bet tam traucē greizsirdības jūtas. Uz varoņdarbiem nav spējīgs un savas pozīcijas pamet mierīgi un viegli. Daudzi ir likteņa lutekļi.

Sieviete− miesas daiļums tika ievērots un godāts jau sirmā senatnē. Kā dievietes Venēras labākais draugs, un reti kuram vīrietim izdodas tam pretoties. Ļoti sievišķīga, laipna un maiga, dievina ārējo spožumu un greznību, komfortu un mājīgumu, vērtīgas lietas. Jaunībā ir neskaitāmi pielūdzēji, agri iepazīstas ar visu mīlas un kaisles burvīgumu. Sasniedzot pusmūžu, ir augsti kvalificēta speciāliste šķiršanās un alimentu likuma pantos. Galvenā nodarbe – mīlestība, un galvenā vēlēšanās − tikt mīlētai. Grēko aiz bailēm palikt vienai. Nekas neatstāj iespaidu uz viņas burvīgajām ķermeņa formām: kāda viņa bija līdz pirmajai grēkā krišanai, tāda arī paliks līdz pēdējai. Ne katrs vīrietis var iekarot šo meiteni, jo ne katram viņa būs pa kabatai.

Rūpes par sevi: dziedējoši ir būt skaistuma vidū; tas var būt jebkas − skaista vāze ar ziediem, smalka krūzīte ar tēju, glezna, skaists tērps... Svari smeļas veselību no apkārtējā skaistuma un harmonijas. Noteikti nepieciešams draugs vai draudzene, ar kuru var iet uz izstādēm, teātriem, pa veikaliem. Ieteikums ēst mazām porcijām no skaistiem traukiem − lēni, izbaudot katru kumosiņu. Pašas labākās zāles Svariem pret visām slimībām ir laba saruna ar interesantu sarunu biedru.

Organisma un ķermeņa vājās vietas: cirkšņu apvidus, īpaši dzemde un urīnpūslis, nieres. Tāpat vāja ir naba, gurni, āda, mugurkauls un venozā sistēma.

Krāsa: oranži sarkana un zili zaļa.

Metāls: varš un alumīnijs.

Flora: buka koks, egle, eļļas koks, meža un dārza zemenes, kreses un krokusi, melisa, prīmula, datele, lilija, roze, sūna, ambra, zirņi.

Fauna: ēzelis, kaza, aita, cūka, pāvs, fazāns, zoss, balodis, irbe, zvirbulis, kā arī visi lielie putni.

Sentences
Svarīgi, kā tas viss izskatīsies.
Eiropa mūs nesapratīs.

Aprakstā izmantoti S. Vronska darbi.