Auns

Ilustrācija: karikatura.lv

Kāds es esmuAutobraucējam

Auns (21.03. - 20.04.)

Temperaments: holēriskais, impulsīvs, agresīvs.

Pozitīvās rakstura īpašības: zinātnieka domāšana, loģika, lepnums, pašpārliecinātība, nevaldāms gars, izlēmīgums, možums, drošsirdība, vīrišķība, neatlaidība, iniciatīva, mērķtiecīgums, godkārība, lielas caursitēja spējas, optimisms, entuziasms, aizrautība, aktivitāte, marsieša enerģija.

Negatīvās īpašības: viegli aizkaitināms, uztraucas, uzliesmo, impulsīvs, nelietīgs, ietiepīgs, īgns. Tieksme uz pārspīlēšanu un sensācijām, neierobežotām kaislībām, agresivitāte, despotisms, tirānija.

Profesionālās darbības sfēras: organizators un vadītājs, priekšnieks un komandieris, lielisks armijas priekšnieks, administrators, valsts darbinieks un politiķis, sportists. Medicīnā ir prasmīgs, aukstasinīgs ķirurgs. Politikā aizstāv stingrās rokas varu, patvaldību un diktatūru. Auna sieviete apgūst vīrišķīgas profesijas un darbojas tajās ne sliktāk par vīriešiem.

Dzīvesstils: jāatceras, ka nav darbības bez sekām. Aunam raksturīga ātra enerģija, impulsivitāte, iekaršana, nepacietība, kategoriskums, uzbudinātība, agresivitāte, kaujinieciskums, kas viņu aizved līdz galējībām un ekstrēmismam, īpaši − stipra uztraukuma brīžos. Aunam patīk kaut ko organizēt, būt celmlauzim, jo viņš ir pārliecināts, ka visu dara labāk par citiem. Vairums sasniedz savu dzīves mērķi, augstu sociālo līmeni un materiālo labklājību.
Saskarsme ar Aunu: jābūt laipnam, jārunā tieši, bez aplinkiem. Īpaši jāuzsver, ka tikai viņš spējīgs izkustināt darāmo no sastinguma punkta. Aunam nepatīk vilcināšanās, gaidīšana.

Attiecības: iekarotāji un virzītāji.

Vīrietis Auns ir vēlams partneris daudzām sievietēm kā darbā, tā arī laulībā, jo piesaista ne tikai ar savu spilgto ārieni, bet arī savdabīgo temperamentu. Prasīgs pret partneri, pieprasot augstu ētiku un morāli, kaut arī pašam ir trūkumi, ko uzskata par savu labo īpašību turpinājumu. Partnerei jābūt ne tikai gudrai, labai, maigai, mīļai, ne tikai īstai dāmai viesistabā un ķēkšai virtuvē, bet arī teicamai mīļākajai guļamistabā. Spējīgs būt uzticams laulībā, ja partnere atbilst garīgi un fiziski, rēķinās ar viņa vēlmēm un vajadzībām, palīdz realizēt viņa idejas. Sievietei, kura grib saistīt savu likteni ar Aunu, jāatceras, ka galvenā viņas dvēseles spēka daļa būs jāatdod savam izredzētajam. Tikai tādā gadījumā iespējama harmoniska laulība.

Sieviete Auns − ļoti aktīva un sabiedriska, ar izteiktu pašlepnumu un sevis apzināšanu. Garīgi ievainojama, strauji mainās garastāvoklis, kas var izraisīt konfliktus. Galvenā Auna sievietes īpašība ir prasme kritiskās situācijās turēties virs ūdens. Viņai ir savs pastāvīgs ienākumu avots, bieži ir kāds personiskais uzņēmums, amats. Kaut arī sieviete Auns var aizraut jebkuru, iekarot viņu nav vienkārši. Ārēji ir pievilcīga, pati to apzinās un izmanto kā mīlas, tā lietišķajās attiecībās. Mīlestībā cenšas spēlēt pirmo vijoli. Sieviete ir spējīga pakļauties stipram, vīrišķīgam, par sevi pārākam partnerim, kuram būs uzticīga, ja viņas personīgās jūtas netiks apspiestas. Alkst romantikas un mīlas piedzīvojumu.

Rūpes par sevi: svarīga ir regulāra fiziskā slodze un vingrošana. Nodarboties ar jebkādiem aktīvajiem sporta veidiem, kas palīdz kliedēt emocionālo spriedzi. Otra problēma, kur zūd enerģētiskais potenciāls, ir uzturs. Aunam jāēd regulāri un pamatīgi.

Ķermeņa un organisma vājās vietas: galva, seja, acis, ausis, zobi, mēle, deguns, mutes dobums, augšējais žoklis, galvas smadzenes, galvas nervu sistēma un smakrs.

Metāls: dzelzs.

Flora: augi ar dzeloņiem, rūgtu garšu, ar asu un kodīgu smaržu, indīgie augi, olīvkoks, ugunīgā magone, pipari, sinepes, sīpolloki, ķiploki, ķirbji, auzas, rudzi, griķi, kaņepes, ingvers, rutki, skābenes, nātres, kartupeļi, kāposti, bietes, burkāni, zirņi, pupiņas, selerijas, tomāti, rieksti, zemenes, vīnogas, rozīnes, kāļi, āboli, citrusaugi, aronijas, smiltsērkšķi, bārbele, vilkābele, mellenes, irbulenes.

Fauna: tīģeris, vilks, meža kuilis, zirgs, mūlis, suns, auns, kaza, zivs, ērglis, pūce, skorpions, zirneklis, indīgās čūskas.

Krāsa: sarkana, ugunīga.

Sentences
Kad laiki kļūst sūri, sūrai ir jākļūst arī darbībai.
Labākā aizsardzība ir uzbrukums.

Aprakstā izmantoti S. Vronska darbi.