Zirgs (1954., 1966., 1978., 1990., 2002., 2014., 2026.)


2024.gada prognozes var lasīt www.Superhoroskopi.lv
Tur arī atradīsi Horoskopi 2024, Kāds būs 2024.gads, Ko sagaidīsim 2024.gadā 


Kvalitāte: godīgs cilvēks.

Zirgam ir cienīgs izskats, labs augums, un prasme labi ģērbties. Patīk dažādas izrādes, teātris, koncerti, sapulces un sporta sacensības, vārdu sakot, viss, kas saistīts ar pūli.

Bieži vien Zirgs diezgan sekmīgi nodarbojas ar kādu sporta veidu. Prot teikt komplimentus, ir jautrs, pļāpīgs, simpātisks un populārs.

Zirgs var gūt panākumus politikā, un tas viņam sagādā lielu apmierinājumu. Izceļas ar to, ka patīk un prot vadīt pūli. Prāts aši uztver citu cilvēku domas – vēl pirms tās ir izteiktas. Zirgs spēj darīt ne tikai garīgu, bet arī fizisku darbu. Vairāk veikls nekā inteliģents. Patiesībā (un to pats labi zina) - trūkst ticība sev. Par spīti tam, Zirgs allaž izturas droši.

Zirgam ir karstas asinis, viegli satraucas un tāpēc bieži zaudē to, ko ir guvis, pateicoties savai izmanībai. Kas kaut reizi ir redzējis Zirgu dusmojamies, viņam nekad vairs neuzticēsies, jo viņa dusmām ir kaut kas neapvaldīts. Lai Zirgs varētu gūt panākumus, niknums viņam ir jāpārvar.

Zirgs ir egoists. Savā ceļā viņš samīs visus, turklāt viņu nemocīs sirdsapziņa, jo ir pārāk godkārīgs.

Zirgs ir egocentrisks, un visbiežāk viņu nodarbina tikai paša problēmas, arī tad, ja nākas jaukties citu darīšanās. Pēc dabas Zirgs ir neatkarīgs, neklausa padomiem un rīkojas kā vien iešaujas prātā.

Ieteicams jau agrā jaunībā pamest ģimeni, lai dzīvotu patstāvīgi. Vispār to arī labprāt darīs, jo ģimenes pavards stipri nogurdina.

Kad Zirgs būs nodibinājis savu ģimeni, viņa klātbūtne tajā būs ļoti svētīga. Mājās būs galvenā persona, un tas glaimos. Visus nodarbinās viņa stāvoklis, viņa problēmas, kreklu gludināšana un bikšu vīles. Jāteic, ka šādu attieksmi attaisno tas, ka Zirgs ir ģimenes sargātājs. Kad viņš pazūd, ģimenes labklājība sāktu brukt kā kāršu namiņš.

Lai gan Zirgs – šis egoists – strādā tikai sev, sava prieka un panākumu dēļ, viņa darba augļus bauda visi. Zirgs ir individuālists un darbarūķis, prot veikli rīkoties ar naudu un pat ir labs finansists. Par nelaimi, sava nepastāvīgā rakstura dēļ ātri nogurst no visa, ko ir uzsācis, - vai tas ir darbs, kāds darījums vai mīlestība. Pēc kāda laika atkal ķeras tam klāt, turklāt ar agrāko dedzību un tādām pašām sekmēm. Zirgs var strādāt jebkurā specialitātē, kur nav jābūt vienam un nav jānododas pašapcerei.

Allaž grib būt sabiedrībā, grib, lai ciena un slavē.

Attiecībās ar pretējo dzimumu Zirgam ir vājš raksturs. Mīlestības dēļ spējīgs pamest visu. Iemīlējies Zirgs ir tik ļoti kaislīgs, ka var kļūt vienaldzīgs pret visu pārējo. Tāpēc dzīvē bieži neveicas. Jo šo trūkumu izdosies pārvarēt un prāts valdīs pār kaisli, kļūs laimīgs un gūs panākumus.

Pirmie divi posmi Zirga mūžā būs nemierīgi. Jaunībā var pamest ģimeni, un tas viņam, protams, sagādās nepatikšanas. Arī jūtu dzīve Zirgam būs vētraina. Trešais mūža posms būs mierīgs.

Runājot par Zirgu, noteikti ir jāmin Ugunīgā Zirga gadi. Tie atkārtojas ik pēc 60 gadiem (1906, 1966, 2026). Katru cildenu ietekmi šie cilvēki padara postīgu. Ugunīgā Zirga gadi ir nelabvēlīgi visiem Zirgiem, kā arī viņu ģimenes locekļiem. Šajos gados Zirgu ģimenes skars nelaimes, slimības un katastrofas.

Vīriešiem un sievietēm, kas dzimuši Ugunīgā Zirga gadā, ir tāds pats raksturs kā parastajiem Zirgiem. Tomēr tas būtiski pastiprinās gan uz labo, gan slikto pusi.

Strādīgāks, veiklāks un spējīgāks Ugunīgais Zirgs diemžēl būs arī lielāks egoists, un, kad viņš iemīlēsies, kaislīgais temperaments viņu mudinās uz jebkuru galējību. Daži uzskata, ka ģimenes dzīvei Ugunīgais Zirgs esot vairāk piemērots nekā parastais, tomēr tautas ticējums vēstī, ka Ugunīgais Zirgs radot sarežģījumus mājās, kur ir dzimis, kā arī ģimenē, ko viņš nodibinās.

Ugunīgā Zirga mūžā būs arī daudz vairāk pārsteigumu nekā parastajam Zirgam. Viņam piemīt spēja kļūt slavenam, un nav svarīgi, vai tas izpaudīsies ar labā vai ļaunā palīdzību.

Zirgam ir labāk piedzimt ziemā.

Krāsa

Sarkana – Zirgs ir saistīts ar sarkano krāsu, kas tradicionāli nozīmē veiksmi. Tas saistīts ar laimi, spēku, veiksmi pasākumos un pārticību ģimenē.

Virziens

Dienvidi. Zirgs ir saistīts ar dienvidu virzienu, kas savukārt atbilst dienas vidum stundām. Atbilst vasaras vidum.

Leģenda

Kad zirgs sāka kalpot debesīs Nefrīta imperatoram, viņam bija lielisks spārnu pāris. Viņš spēja laidelēties pa debesīm, peldēt pa jūru un skriet pa zemi. Būdams augstprātīgs un iedomīgs, viņš terorizēja citus dzīvniekus.

Kādu dienu viņu lūdza aiznest vēsti Austrumjūras Pūķa ķēniņam. Kad ķēniņa apsardze viņu, ieejot pilī, apturēja, viņš saniknojās un nelaimīgā kārtā iespēra kādam sargam tā, ka tas izlaida garu. Kad to izdzirda imperators, viņš pavēlēja nocirst zirgam spārnus un pašu zirgu novietot zem kāda liela kalna.

Kad zirgs bija divsimt gadu mocījies, dzīvodams zem kalna, garām gadījies iet cilvēces sencim. Dzirdēdams viņa soļus, zirgs iesaucās, ka gribētu savu dzīvi veltīt kalpošanai cilvēkiem. Senci tas aizkustināja, un viņš ar maģijas palīdzību zirgu atbrīvoja. Zirgs pateicībā par to ziedojās cilvēkiem, ardams tīrumus, pārvadādams preces u drosmīgi cīnīdamies kaujas laukā. Tādējādi, kad imperators izvēlējās dzīvnieku zīmes, zirgs bija viens no pirmajiem, kurus ieteica cilvēki, un Nefrīta imperators taisnīgi atzina viņu vēlmes.

Austrumu un Rietumu horoskopa savienošana

Auns – karstasinīgs zirgs, straujš, bet dažreiz arī neizlēmīga savā rīcībā.

Vērsis – mazāk egoistisks.

Dvīņi – tīrasiņu, nestāvēs uz vietas. Nekad neies līdz galam.

Vēzis – manēžas zirgs. Ļoti jūtīgs, soļos pa apli, nedzīvos tā, kā gribēs.

Lauva – kentaurs. Ir spējīgs uz visu. Domās tikai par sevi.

Jaunava – rikšotājs. Nepastāvība, viņas pielāgotība var viņu izglābt.

Svari – cirka zirgs. Dejos ar sultānu uz galvas, bet darīs to, ko vēlēsies.

Skorpions – savvaļas zirgs. Pats kaislīgākais.

Strēlnieks – strādīgs zirgs. Aizies līdz galam ar savu nestabilitāti.

Mežāzis – atbildīgs zirgs. Būs problēmas.

Ūdensvīrs – vadoņa zirgs. Jārūpējas par sevi.

Zivs – domīgs zirgs.

Izmantotā literatūra

Z. Kļaviņa „Horoskopi”

Man Ho Kvoks „Ķīniešu astroloģija”

“Gallu, japāņu, ķīniešu, erotiskais horoskops”

H. A. Kузнецова „Магия Судбы”

Луис Трухильо „Китайская астрология”