Kaza (1955., 1967., 1979., 1991., 2003., 2015., 2027.)


 

2024.gada prognozes var lasīt www.Superhoroskopi.lv
Tur arī atradīsi Horoskopi 2024, Kāds būs 2024.gads, Ko sagaidīsim 2024.gadā 


Kvalitāte: kaprīza.

Elegantā, artistiskā un dabā iemīlējusies Kaza varētu kļūt par visbrīnišķīgāko zīmi, ja vien viņa nebūtu arī pesimistiska, nemierpilna, apnicīga un mūždien svārstīga. Ar savu likteni nekad nebūs apmierināta. Ikvienu dzen izmisumā viņas kaprīzes.

Kazas nedisciplinētība, sistemātiskā nokavēšanās – nav laika izjūtas – padara viņu neciešamu, un ar visu to prot iepatikties, kad vien tas pašai ir vajadzīgs, izmantot citus un pat dzīvot uz viņu rēķina. Neraugoties uz to, viņa nav neatkarīga, taču, tiklīdz viņai ir kaut minimāla drošība, viegli pielāgojas jebkuram dzīvesveidam.

Kaza ir bikla, sievišķīga, dažkārt izlutināta un patīk sūdzēties. Tāpat patīk, ja par viņu runā, viņu vada, viņai ieteic un uzklausa viņas mūžīgo svārstīšanos, viltības un sūdzības.

Viņa nekad nezina virzienu un arvien paļaujas uz citiem. Par Kazu var teikt, ka viņai piemīt bezrūpīgs pesimisms.

Kazas manieres ir taktiskas un maigas, bet raksturs - kaprīzs. Bieži ir reliģioza, tomēr līdzās tam aizraujas ar visu, kas ir fantastisks un pārdabisks, arī ar okultismu un horoskopiem. Kaza šķiet laba un jauka.

Un, patiesi, viņai ir tieksme uz labdarību, labprāt dalās ar tiem, kas ir nelaimīgāki par viņu. Par nelaimi, tas, ko viņa dod, viņai ne katrreiz arī pieder. Jāteic, ka Kazai nepiemīt īpašnieciskuma jūtas. Tautas gudrība vēsta, ka „kaza, kas ganās pļavā, kur aug laba zāle, būs mierīgāka un paklausīgāka salīdzinājumā ar kazu, kas ganās sliktā pļavā - bez mitas žēli blēs”. Viņas dzīve ir atkarīga nevis no pašas, bet no citiem vai vismaz no svešas ietekmes. Lai, kas arī notiktu, Kaza pie tā nav vainīga.

Viņas negodīgums var radīt sajukumu. Viņai nemaz nav atbildības izjūtas, iniciatīvas un gribasspēka. Kaza nespēj vadīt, jo ir radīta paklausīšanai. Pateicoties labvēlīgai ietekmei, var gūt panākumus, pat izcelties kādā mākslas nozarē. Viņai ir gaume un talants. Var kļūt par labu speciālisti darbā, kur ir vajadzīga vienlaikus tehniska un aktieriska meistarība. Kaza ir gudra, bet nekad nespēlēs pirmo vijoli, un tā arī ir labāk. Viņas fantāziju pārpilnajai dvēselei ir vajadzīga stingra griba.

Kaza grib dzīvot mierīgi un sapņo par laulību, kas viņu darīs bagātu, vai arī par izdevīgu draugu vai mecenātu. Kaza var dzīvot arī pie bagātiem vecākiem. No Kazām iznāk izcili rakstnieki un aktieri. Viss ir atkarīgs no veiksmes, ietekmēm un no pļavas zāles kvalitātes...

Kaza nedrīkst nodarboties ar tirdzniecību. Viņa ir nožēlojama pārdevēja, bieži runā nesakarīgi un savas domas izsaka ar grūtībām, runā vai nu pārāk ātri, vai pārāk lēni un nesaprotami.

Un, lai Kaza nedodas neviena veida karā, jo nekad nekļūs par uzvarētāju, komandieri vai pat karavīru. Ja būs nelabvēlīgs likteņa pavērsiens, Kaza savu dzīvi var beigt zem tilta.

Viņai nebūs nopietnu problēmu tur, kur runa ir par apģērbu, ēdienu vai ērtībām – tik labi viņa prot atrast vajadzīgās durvis. Ērtības viņai vajadzīgas līdzsvaram, ciemošanās – uzplaukumam, lauki – „tos viņa dievina”. Kazai bieži būs mīlestības sarežģījumi un viņas mūžs būs vētrains.

Otrais mūža posms skars Kazas jūtas, taču būs veiksmīgāks par abiem pārējiem. Jāatceras, ka labā pļavā – bez materiālajām rūpēm un ar labiem padomdevējiem – Kaza var gūt panākumus.

Liktenis būs īpaši labvēlīgs tām Kazām, kas ir dzimušas dienā, kad nav lijis lietus.

Krāsa

Dzeltens. Auns ir saistīts ar dzelteno krāsu, kas ir Ķīnas imperatora krāsa – šī krāsa pieder imperatoram. Dzeltenā krāsa saistās ar progresu, slavu un panākumiem. Tā ir arī saistīta ar zemes elementu, jo auglīgām augsnēm daudzos Ķīnas apgabalos piemīt dzeltenīga nokrāsa.

Debesu virziens

Dienvidi – dienvidrietumi. Auns ir saistīts ar dienvidu – dienvidrietumu virzienu, kas savukārt atbilst agras pēcpusdienas stundām. Šis virziens saistās ar vasaras aiziešanu.

Leģenda

Pašā cilvēces rītausmā kādu rudeni debesu kaza nokļuva lejā uz zemes. Viņa redzēja, ka cilvēki šķiet nomākti un vārgi, un drīz noprata, ka iemesls ir niecīgā labības raža. Debesīs dievi bija pieraduši pie plašiem labības laukiem, turpretī zemes virsū pēc paša Nefrīta imperatora pavēle nekas tamlīdzīgs neauga.

Kaza nodomāja, ka tas ir netaisni, un nosprieda, ka nozags graudus cilvēces vajadzībām. Atgriezies debesīs, viņa paslepus ielīda laukos un saplūca labību graudus. Atgriezies zemes virsū, viņaatdeva sēklu cilvēkiem un paskaidroja, kā to iesēt. No pirmajiem sējumiem novāca bagātīgas ražas, cilvēki bija sajūsmā un pateicās aunam par tā augstsirdību.

Ziņas par notikušo aizlidoja atpakaļ pie imperatora, un tas sadusmojies pavēlēja: ja kaza gribot tik dāsni barot cilvēkus, tad ir jānogalina un miesa jāizbaro divkājainajiem. Tas tika izdarīts. Taču nākamajā gadā tajā pašā vietā, kur bija nokauta debesu kaza, parādījās jauns, pirmais no tiem, ko mēs redzam tagad. Kad cilvēki izdzirda, ka imperators grib izvēlēties divpadsmit dzīvnieku zīmes, kaza bija viens no pirmajiem, ko tie nosauca. Cilvēka gribai bija tāds spēks, ka imperators jutās spiests kazai piedot un piešķirt vietu izvēlēto pulkā.

Austrumu un Rietumu horoskopa savienošana

Auns – kaza-cīnītāja.

Vērsis – piemīlīga kaza.

Dvīņi – kaza ar izlēcieniem. Viesulis.

Vēzis – ļoti mīlīga kaza.

Lauva – lepna kaza. Grūti viņu saprast.

Jaunava – piedāvās neskaitāmus pakalpojumus.

Svari – esiet uzmanīgi. Savādāk nēsāsiet viņas ragus.

Skorpions – kaislīgā kaza. Ļoti bīstama un spējīga. Ragi ir uzasināti.

Strēlnieks – apņēmīga kaza. Var būt noderīga. Ja ir vaļa, pielietojiet.

Mežāzis – domīga kaza. Labākā. Var darīt visu, nezaudējot fantāziju.

Ūdensvīrs – mistiska kaza. Neuzticieties viņas lielajām prāta spējām.

Zivs – ar iedvesmu. Var sasniegt rezultātus radošajā darbā.

Izmantotā literatūra

Z. Kļaviņa „Horoskopi”

Man Ho Kvoks „Ķīniešu astroloģija”

“Gallu, japāņu, ķīniešu, erotiskais horoskops”

H. A. Kузнецова „Магия Судбы”

Луис Трухильо „Китайская астрология”