Suns (1958., 1970., 1982., 1994., 2006., 2018., 2030.)

 

2024.gada prognozes var lasīt www.Superhoroskopi.lv
Tur arī atradīsi Horoskopi 2024, Kāds būs 2024.gads, Ko sagaidīsim 2024.gadā 


Kvalitāte: taisnīgs.

Suns allaž ir nemierīgs, vienmēr ir sardzē un nekad neatpūšas. Arvien ir modrs.

Suns ir sevī noslēdzies un savas jūtas izrāda reti, varbūt vienīgi vajadzības spiests.

Ļoti stūrgalvīgs un zina, ko grib. Bieži kļūst cinisks, un aso un nepatīkamo aizrādījumu dēļ no viņa bīstas. Sunim ir vērojama tieksme aizrauties ar sīkumiem, kritizēt pamatoti un nepamatoti un katrreiz meklēt iemeslu sakaru pārtraukšanai.

Īstenībā viņš ir liels pesimists, kas no dzīves negaida nekā laba.

Suns vienmēr drosmīgi cīnās par jebkuru netaisnību. Ir skeptisks, bet viņam ir kritisks prāts, humora izjūta un neapstrīdami cildens gars, kas pasargā no sīkumainības. Necieš pūli un dažādas pulcēšanās.

Jūtu ziņā Suns šķiet vēss, bet šis iespaids ir mānīgs. Par spīti visiem trūkumiem, viņam piemīt arī daudz cēlu īpašību. Suns ir lojāls, uzticīgs, godīgs, ar attīstītu pienākuma apziņa.

Uz viņu var paļauties, jo nenodos. Labāk par jebkuru prot glabāt noslēpumus.

Suns ir ļoti kautrīgs, nepatīk nedz sūdzēt grēkus , nedz uzklausīt citu grēksūdzes.

Sunim ir visnotaļ vienkārša valoda, dažkārt viņam ir grūti izteikt savas domas. Dziļš prāts, kā neviens cits prot klausīties. Suns iedveš uzticību, un tas ir pilnīgi pamatoti. Citu labā dara visu iespējamo, un viņa uzticība robežojas ar pašuzupurēšanos. Cilvēki viņu ciena gluži pelnīti.

Cīnītāji par taisnīgumu teju vienmēr ir dzimuši zem Suņa zīmes. Jebkura netaisnība Sunī rada protestu, un viņš nenomierinās, kamēr nav darījis visu iespējamo, lai stāvokli labotu.

Suns cieš, kad uz zemeslodes ir bads, cieš pagātnes un tagadnes dēļ un visa tā dēļ, kas var notikt. Par laimi, Suns reti aizstāv muļķību. Viņš ir filozofs, morālists un nauda viņu neinteresē.

Suns ir augstsirdīgs un nesavtīgs. Neatkarīgi no tā, vai viņš dzīvo uz ielas vai greznībā, savā būtībā Suns ir intelektuālis un iztiek bez materiālajām ērtībām. Ja ievajadzēsies naudas, viņš to labāk par citiem spēs sev sagādāt.

Suns būs labs vadītājs rūpniecībā, aktīvs sabiedrisks darbinieks, garīdznieks vai audzinātājs. Jebkurā darba laukā būs ideāli godīgs. Lieliski spēj vadīt cilvēkus, tāpēc, ka nevienam citam nav tik lielu darbaspēju un tāda taisnprātīguma.

Arī mīlestībā Suns ir godīgs un saprātīgs. Visu mūžu būs mīlestības sarežģījumi, kurus izraisīs nepastāvīgums un mūžīgais nemiers.

Trīs mūža posmi Sunim aizritēs zem nepastāvīguma zīmes. Nemierīga bērnība, grūta jaunība, brieduma gadi ar skepses un sakāves pieskaņu darbā un vecumdienas ar nožēlu par nepadarīto.

Suns, kas dzimis dienā, ir ļoti mierīgs salīdzinājumā ar naktī dzimušo. Arvien sardzē, saslietām ausīm, ries tik ilgi, kamēr atnācējs nebūs aizgājis. Suņa dzīve...

Krāsa

Dzeltena. Suns ir saistīts ar dzelteno krāsu, kas ir Ķīnas imperatora krāsa – šī krāsa pieder imperatoram. Dzeltenā krāsa saistās ar progresu, slavu un panākumiem. Tā ir arī saistīta ar zemes elementu, jo auglīgām augsnēm daudzos Ķīnas apgabalos piemīt dzeltenīga nokrāsa.

Debesu virziens

Rietumi – ziemeļrietumi. Suns ir saistīts ar retumu – ziemeļrietumu virzienu, kas savukārt saistās ar vakara vidus stundām, un rudens beigām.

Leģenda

Dzīvnieku Zīmju izvēles laikā kaķis un suns bija nikni sāncenši. Kā viens, tā otrs gribēja pierādīt, ka darījis vairāk, lai palīdzētu cilvēkiem. Kaķis tiepās, ka suns pārāk daudz ēdot un tā vienīgais darbs esot sargāt durvis. Turpretī suns apgalvoja, ka viņa sāncensis kaķis ēdot vislabāko barību, bet nedarot neko citu, kā baidot peles. Tielēšanās kļuva tik nikna, ka abi lūdzās imperatoru izšķirt strīdu.

Imperators noklausījās teikto, tad pajautāja, cik daudz suns ik dienas apēdot, un suns godīgi atbildēja, ka jebkurā maltītē notiesājot veselu bļodu ēdamā. Kad imperators uzdeva kaķim to pašu jautājumu, tas meloja, apgalvodams, ka viņam katrā maltītē dodot tikai mazu bļodiņu ēdamā. Teiktā pārliecināts, imperators, izlēma, ka lielākas tiesības esot kaķim, bet sacensībās varot piedalīties abi.

Kad pienāca skriešanas sacensību diena, suns piecēlās agri un nodrošināja sev labu vietu. Turpretī kaķis tā baidījās, ka suns viņam par meliem uzbruks, ka palika iepakaļ un pienāca galā tikai pēc cūkas. Viņam likās, ka ir ierindojies pirmā divpadsmitnieka pulkā, taču žurka ar viltu bija iespraukusies pirmā. Tā nu vēl šobaltdien kaķi medī žurkas, tāpēc, ka tās ir krāpnieces, un savukārt suņi dzenā kaķus, jo arī tie krāpjas.

Austrumu un Rietumu horoskopa savienošana

Auns - kara suns. Līst caur miglu. Uzticīgs suns.

Vērsis – uzticīgs suns.

Dvīņi – apmācīts suns. Slikta galva, bet laba sirds.

Vēzis – jūtīgs suns.

Lauva – sev apkārt sagādā vairāk trokšņu nekā vajag.

Jaunava – zina sev cenu, nepakļaujas apstākļiem.

Svari – ļoti maigs raksturs. Nedaudz diplomātisks.

Skorpions – agresīvs suns. Neuzticies pārāk daudz.

Strēlnieks – enerģisks suns. Nekas nespēs apturēt.

Mežāzis – piesardzīgs suns. Uz viņu var paļauties, bet viņš ir satraukts.

Ūdensvīrs – apmācīts suns. Intelektuāls visās sfērās.

Zivs – oriģināls suns. Interesē pelēšana.

Izmantotā literatūra

Z. Kļaviņa „Horoskopi”

Man Ho Kvoks „Ķīniešu astroloģija”

“Gallu, japāņu, ķīniešu, erotiskais horoskops”

H. A. Kузнецова „Магия Судбы”

Луис Трухильо „Китайская астрология”