Gailis (1957., 1969., 1981., 1993., 2005., 2017., 2029.)

 

2024.gada prognozes var lasīt www.Superhoroskopi.lv
Tur arī atradīsi Horoskopi 2024, Kāds būs 2024.gads, Ko sagaidīsim 2024.gadā 


Kvalitāte: lielībnieks.

Vjetnamieši biežāk gan saka „cālēns”, un tas Gailim ne visai patīk.

Japāņi runā par „gaili”, tāpēc, ka šis sapņotājs par sevi ir augstās domās un viņam patīk glaimi.

Izvēloties izteikumus, Gailis nav pārāk kautrīgs un dažkārt ir ass un agresīvs. Tā kā Gaiļa upuri šādu izturēšanos izskaidro ar vaļsirdību un ekscentriskumu, no sadursmēm viņam izdodas izvairīties.

Gailis tiešām bez aplinkiem runā to, ko domā. Tomēr šī atklātība drīzāk gan ir egoisma izpausme. Viņam ir gluži vienalga, vai viņš citus aizvaino, vai ne.

Gaiļa ekscentriskums ir tikai šķietams. Protams, viņam patīk, ja to ievēro, un arī atbilstoši ģērbjas. Īstenībā Gailis ir ļoti konservatīvs, arī politiskajos uzskatos, un tāds paliek pat tad, kad tas nāk pašam par ļaunu. Gailis uzskata, ka viņam vienmēr ir taisnība, un zina, ko dara. Neuzticas nevienam un paļaujas tikai uz saviem spēkiem, tomēr neskopojas ar padomiem. Pilnīgi noteikti šķiet, ka viņš ir piedzīvojumu meklētājs, bet neticiet tam!

Pārpilns ar absurdiem un neīstenojamiem projektiem, kas patiesībā ir nepiepildāmi sapņi. Gailim patīk sapņot, apcerēt un iztēloties sevi par varoni, taču to dara mājas omulībā un ar čībām kājās. Gailis ir filozofs ar diezgan šauru redzesloku un tieksmi uz improvizēšanu.

Gailis nav kautrīgs un bikls – gluži otrādi, ja vajag spēj būt drosmīgs un vīrišķīgs, turklāt tik lielā mērā, ka ar smaidu uz lūpām ir gatavs riskēt ar savu dzīvību. Gailis šķiet interesants, bet viņš jebkurā brīdī var pievilt. Īstenībā Gailis ir lielībnieks, kas arvien runā vairāk nekā spēj darīt.

Bieži tiek apbrīnots, taču daudz patīkamāka ir viņa sabiedrība un izskats nekā intīmās attiecības ar viņu. Tā kā viņam ir tieksme uz apcerēšanu, viņš var šķist slinks.

Tomēr Gailis bieži ir izcils darbarūķis. Allaž grib paveikt vairāk nekā spēj un ļoti bēdājas, ka nespēj tos labi izpildīt.

Gailim ir iemesls būt aktīvam – bez darba nauda „knābī” nekritīs. Jāstrādā, lai sagādātu sev iztiku, un atradis sev labvēlīgu darbalauku, var kļūt bagāts. Prot tikt pie naudas arī neauglīgā druvā.

Vjetnamieši apgalvo: tā kā Gailim ir „ jākašņā gan ar knābi, gan ar nadziņiem „, viņš allaž atradīs tārpiņu, pat tuksnesī.

Šis simbols izskaidro nemitīgo kustību, kas tam ir raksturīga. Bet, ja nu Gailis pēkšņi nodosies sapņošanai un slinkošanai – un to viņam patīk darīt - , viņš var kļūt par vienu no tiem amizantajiem filozofiem klaidoņiem , kas rakņājas pa mēslu bedrēm, jo tas galu galā ir veids, kā pievērst sev uzmanību.

Gailis var sekmīgi darboties lauksaimniecībā, kā arī profesijās , kur ir jāsaskaras ar cilvēkiem.

Izšķērdīgs un arvien iztērē visu, ko ir nopelnījis. Gailim ir tieksme riskēt. Balva par pārmērīgu sapņainību var būt izputēšana, bankrots vai kāda cita katastrofa. Nekad nekļūs par ekonomistu.

Arī mīlestībā būs grūti iekarot un noturēt mīļoto cilvēku. Bieži Gailis pievils šā cilvēka cerības, jo pats ne vienmēr atbilst sapņu tēlam. Taču arvien būs vaļsirdīgs.

Vīrietim Gailim patīk sieviešu sabiedrība, kurā var dižoties, aplidot un tikt mīlēts. Bet neko vairāk neatļausies. Reti atradīs laiku saviem draugiem, jo vīrieši viņam ātri apnīk.

Sievietei Gailim patiks sieviešu sabiedrība, kā arī profesijas, kur viņa ar tām var sadraudzēties.

Visu mūžu Gailis gan finansu jomā, gan jūtu ziņā piedzīvos gan kāpumus, gan kritumus. Viņa ceļš vedīs no nabadzības uz bagātību, no ideālas mīlestības uz vispretīgākajām tās izpausmēm. Bet vecumdienas būs laimīgas.

Ja Gailis ir dzimis pavasarī, viņš nebūs tik agresīvs.

Krāsa

Balta. Gailis ir saistīts ar balto krāsu, kas tradicionāli atbilst rudenim un briedumam. Baltais saistās arī ar šķīstību, tīrību un spirgtumu. Kaut gan baltas drēbes Ķīnā valkā zaudējuma gadījumā, baltā krāsa var nozīmēt arī veiksmi un it īpaši balti putni ir veiksmes zīme.

Debesu virziens

Rietumi. Gailis ir saistīts ar rietumu virzienu, kas savukārt atbilst agram vakaram, kad saule pamazām grimst aiz apvāršņa. Šo virzienu parasti saista ar rudens vidu.

Leģenda

Agrāk gailis bija agresīvs nemiera cēlājs. Kad notika divpadsmit zīmju izvēle, viņu par kandidātu neuzskatīja. Viņš uzbudināts devās parunāties ar savu draugu zirgu un ņēmās to prašņāt, kā tas ir izvēlēts. Zirgs atteica, ka tas bijis vienkārši – viņš palīdzējis cilvēkiem art zemi, nēsājis nastas un cīnījies karos. Gailis sacīja, ka viņam arī gribētos iekļūt zīmēs. „Tad Tev kaut kas jādara cilvēku labā”, atteica zirgs. „Vai citi arī tā dara – vērsis ar, cūka gādā par gaļu, pūķis rūpējas par lietiem. Tev ir brīnišķīga balss, kāpēc neizmanto to?”

Gailis pārdomāja teikto un beidzot izlēma. Viņš sāka dziedāt, lai rītos modinātu cilvēkus, tā kā viņi varēja celties darbam. Cilvēki aizkustināti lūdza Nefrīta imperatoram piešķirt gailim sacensībās godalgoto vietu. Kaut gan lidojoši dzīvnieki nevarēja sacensties, imperators pieļāva izņēmumu un uzlika gailim uz galvas ziedu par zīmi, ka viņš drīkst piedalīties. Lielās skriešanās laikā suns ar gaili joņoja cieši līdzās līdz brīdim, kad, tuvojoties mērķim, gailis pacēlās spārnos, lai suni noskrietu un iegūtu vietu, būdams desmitā zīme. Kopš tā laika suns neieredz gaili, tāpēc vēl šobaltdien viņš šo putnu dzenā.

Austrumu un Rietumu horoskopa savienošana

Auns – cīņu gailis. Agresivitāte nezin robežas.

Vērsis – mierīgs.

Dvīņi – gailis-trakulis. Mūžīgā ažiotāža. Neapstāsies.

Vēzis – atklāts gailis. Parasti viņu apmāna.

Lauva – neatlaidīgs gailis. Atdos savu dzīvību - nav svarīgi par ko un kam.

Jaunava – ciema gailis. Stabili stāv uz savām kājām.

Svari – diplomāts. Mierīgs un pretim nākošs gailis.

Skorpions – smalks gailis. Pats interesantākais.

Strēlnieks – uzticīgs.

Mežāzis – rets putns. Atšķiras ar kvalitāti.

Ūdensvīrs – nodarbojas tikai ar to, kas saista. Savāds tips.

Zivs – gailis uz zvana torņa. Tēmē augstu.

 

Izmantotā literatūra

Z. Kļaviņa „Horoskopi”

Man Ho Kvoks „Ķīniešu astroloģija”

“Gallu, japāņu, ķīniešu, erotiskais horoskops”

H. A. Kузнецова „Магия Судбы”

Луис Трухильо „Китайская астрология”