Trusis (1951., 1963., 1975., 1987., 1999., 2011., 2023.)


2024.gada prognozes var lasīt www.Superhoroskopi.lv
Tur arī atradīsi Horoskopi 2024, Kāds būs 2024.gads, Ko sagaidīsim 2024.gadā 


Kvalitāte: labsirdība.

Laimes luteklis. Apdāvināts, pietiekami godkārīgs, patīkams sabiedrotais, kautrīgs, savaldīgs, izsmalcināts un tikumīgs.

Labi runā un augstu vērtē sevi. Tomēr šo izcilo īpašību klāstā ir kāds mazs, bet diezgan svarīgs trūkums: virspusējība.

Patīk sabiedrība, un sabiedrībai arī viņš patīk. Dievina smalkas saviesīgas pulcēšanās un dažkārt patenko, taču dara to smalkjūtīgi, taktiski un piesardzīgi.

Patīk uzņemt viesus un mājās visur ir jaušama izsmalcināta gaume. Sabiedrības cilvēks, daži viņu dēvē par snobu. Pedants.

Sieviete kaķis(trusis) ar baudu izrāda savu kulturālumu. Dažas lietas pamatīgi iepazīst tikai ar vienu nolūku – lai varētu paspīdēt, turpretī par citām, daudz svarīgākām lietām nav ne jausmas.

Parasti kaķis(trusis) saglabā līdzsvaru, ir mierīgs un nesatraucams. Vairāk sentimentāls nekā patiesi jūtīgs. Mazas personiskas nepatikšanas apbēdina vairāk nekā lielas citu cilvēku nelaimes.

Karš un bads viņu satrauc tikai tad, ja pats no tā cieš.

Vismazākā iemesla dēļ kaķis(trusis) spēj raudāt, tomēr drīz vien nomierinās. Šīs zīmes sievietēm viens no galvenajiem pievilcības trumpjiem ir melanholija.

Kaķis(trusis) ir konservatīvs. Ienīst visu, kas var satricināt dzīvi un radīt sarežģījumus. Visvairāk tiecas pēc ērtībām un drošības. Neko neuzsāk, kamēr nav visu pamatīgi apsvēris. Par šādu piesardzību cilvēki viņu apbrīno un uzticas.

Finansiālajā ziņā vienmēr laimēsies. Darījumos ir veikls, un tas, kas ar viņu ir parakstījis līgumu, neparko no tā neatteiksies. Labs spekulants, ķēriens uz labiem darījumiem. Gūst panākumus tirdzniecībā.

Sieviete kaķis(trusis) spēs gūt panākumus visās jomās, kur ir vajadzīga laba gaume, viesmīlība un cienīgums. Politiķiem ir ieteicams par sievu izraudzīties kaķis(trusis) dzimušu sievieti – vienlaikus smalku n pieticīgu, kuras klātbūtne vien ir ļoti labvēlīga.

Kaķis(trusis) ir maigs un pakalpīgs pret tiem, ko mīl, un draugu dēļ viegli šķiras no saviem tuviniekiem. Neizjūt atbildību par ģimeni un bieži vien pret saviem piederīgajiem un bērniem izturas kā pret svešiem cilvēkiem. Sievietēm ir ļoti vājš mātes instinkts, taču savu pienākumu veic vienmēr.

Visi trīs mūža posmi paies mierīgi ar noteikumu: ja negadīsies ārkārtējas situācijas, dramatiski notikumi vai nepārvarami šķēršļi. Kari, revolūcijas vai katastrofas – tā nav viņa darīšana, viņam nepatīk būt par pretinieku.

Krāsa

Zaļa. Trusis ir saistīts ar zaļo krāsu, kas simbolizē pavasari. Tā ir jaunas dzīvības, miera un atelpas krāsa. Stāsta, ka sapņi, kuros rādās kaut kas zaļš, beidzas labi, jo šī ietekmīgā krāsa nes laimi, īpaši, ja tā ir kombinācijā ar sarkano.

Debesu virziens

Austrumi. Trusis ir saistīts ar austrumu virzienu, kas savukārt saistās ar saullēkta stundām. Šis virziens tradicionāli atbilst arī pavasara vidum.

Leģenda

Senos laikos trusis ar vērsi bija draudzīgi kaimiņi, taču kādu dienu viņi sāka strīdēties. Trusis ņēmās apgalvot, ka viņš varot noskriet visus dzīvniekus un vērsis šajā ziņā nevarot viņam līdzināties, jo augumā esot pārāk smagnējs. Vērsis aizvainots sāka katru dienu trenēties, jo bija nolēmis trusi pārspēt.

Kad pienāca laiks izvēlēties dzīvnieku zīmes, visi gribēja būt pilī pirmie, lai ierindotos izredzēto pulkā. Vērsis ar trusi nolēma skriet kopā, tomēr trusis solījumu lauza. Piecēlies agri jo agri, viņš ātriem soļiem aizdrāzās projām un pēc brīža pagriezās apkārt, lai paskatītos, kur ir citi dzīvnieki. Viņam par lielu prieku neviens nebija redzams, tāpēc viņš nogūlās nosnausties, pārliecināts, ka būs pirmais.

Pēkšņi pamodies, trusis ieraudzīja, ka garām paskrien tīģeris. Nobijies viņš cik ātri vien spēj joza uz pili, bet nonācis galā, redzēja, ka viņu noskrēja gan tīģeris, gan vērsis un ka pirmo vietu ar viltību ieguvusi žurka. Tātad viņš ir tikai ceturtais! Saniknojies uz vērsi, viņš pārcēlās dzīvot alā, kur viņa pēcteči dzīvo vēl šobaltdien.

Austrumu un Rietumu horoskopa savienošana

Auns – savvaļas kaķis.

Vērsis – ļoti maigs kaķis. Murrā pie kamīna un neizlaiž nadziņus.

Dvīņi – mājas kaķis. Pats mierīgākais no visiem kaķiem.

Vēzis – sēdošs kaķis.

Lauva – kaķis-tīģeris.

Jaunava – gudrs kaķis, bet rušinās ogles ārā no uguns.

Svari – sievišķīgs, pievilcīgs kaķis, visiem patīk.

Skorpions – kaķis-burvis.

Strēlnieks – vislabākais no visiem kaķiem. Līdzsvarots.

Mežāzis – skumīgs kaķis. Stingrs un nekomunikabls.

Ūdensvīrs – talantīgs kaķis. Vērtīgs draugs.

Zivis – trīs reiz kaķis. Ļoti patīkams.


Izmantotā literatūra

Z. Kļaviņa „Horoskopi”

Man Ho Kvoks „Ķīniešu astroloģija”

“Gallu, japāņu, ķīniešu, erotiskais horoskops”

H. A. Kузнецова „Магия Судбы”

Луис Трухильо „Китайская астрология”