Pērtiķis (1956., 1968., 1980., 1992., 2004., 2016., 2028.)


2022.gada prognozes var lasīt www.Superhoroskopi.lv


Kvalitāte: viltība.

No visām zīmēm Pērtiķim ir pats nenosvērtākais raksturs.

Pērtiķis bieži ir sabiedrības dvēsele, laba humora izjūta, bet vienmēr ir blēdīgs un viltīgs. Sabiedrisks un rada iespaidu, ka labi satiek ar visiem paziņām. Taču šī saskaņa ir mānīga , Pērtiķis ir ļoti savtīgs. Šķiet nebēdnīgs, laipns un pat pakalpīgs, taču neīsts laipnums un vēlīgums slēpj nicinājumu pret citiem cilvēkiem.

Īstenībā Pērtiķis ienīst visas citas zīmes un uzskata, ka ir pārāks par citiem. Godkārīgs.

Pērtiķis ir intelektuālis, milzīga tieksme pēc zināšanām, zina bezgala daudz, arvien ir informēts par visu, kas notiek pasaulē. Pērtiķim ir laba izglītība un lieliska atmiņa, un tas dod iespēju atcerēties vissīkākās detaļas redzētajam, lasītajam vai dzirdētajam. Galu galā atmiņa viņam ir vajadzīga, jo vispār jau ir ļoti juceklīgs.

Pērtiķis ir ārkārtīgi atjautīgs un spēj pārsteidzoši ātri atrisināt visgrūtākās problēmas. Bet, ja nesanāk atrisināt uzreiz, tad tikko uzsācis, met tām mieru.

Pērtiķim ir daudz veselā saprāta un apbrīnojamas izmanības cilvēku piemuļķošanā. Spējīgs izzobot pat Pūķi, kas no visām zīmēm ir pats vīrišķīgākais, izturīgākais un veiklākais. Pērtiķis nepakļaujas Tīģera magnētismam, un arī par Tīģeri viņš smejas.

Pērtiķis ir ļoti viltīgs un arvien pratīs izgrozīties no visgrūtākā stāvokļa.

Neatkarīgs, pēc dabas – individuālists. Pērtiķim neko nedrīkst uzspiest vai iestāstīt, pats izraugās savu variantu. Nav pārlieku korekts un ilgi nešaubās, ja paša interesēs vajag rīkoties negodīgi vai ir jāsamelo, vēl jo vairāk tad, ja ir drošs, ka netiks sodīts. Un viņu pieķert nav viegli.

Dažus Pērtiķus šāds neapzinīgums pamudina uz zagšanu. Tomēr ne visi Pērtiķi ir tik neapzinīgi un melīgi. Lai, kas arī būtu noticis, nedusmojieties uz viņu pārāk stipri – viņš ir tik apburošs un tik prasmīgi prot patikt.

Neraugoties uz negatīvajām īpašībām (godkāre, melīgums, nekorektums), citas zīmes saista viņa asais prāts, tādēļ cenšas ar viņu sadraudzēties.

Ļoti izveicīgs plaša vēriena pasākumos, viltīgs finansu darījumos un lielisks darbinieks visās jomās, kur vien ir jābūt apķērīgam un lietpratīgam. Pērtiķis var gūt panākumus jebkurā darba laukā: politikā, diplomātijā, tirdzniecībā vai rūpniecībā.

Var ķerties pie itin visa, visu atļauties, it sevišķi, ja viņam ir augstākā izglītība. Ja seko savam aicinājumam, bieži vien kļūst slavens. Par spīti dažiem finansiāliem sarežģījumiem, kopumā klājas labi.

Mīlestībā nebūs laimes. Kā jau kaislīgs cilvēks, viegli aizrausies , bet ātri pārsātināsies un meklēs jaunu mīlestību . Šie meklējumi diemžēl būs veltīgi. Pērtiķim ir nepastāvīgs raksturs. Turklāt, lai gan viņš ir kaislīgs, tomēr asais un kritiskais prāts viņu drīz vien atvēsinās. No izmisuma glābs vienīgi iedzimta humora izjūta. Spēj pasmieties pats par savām raizēm un gūt sev attiecīgu pamācību.

Pirmais mūža posms Pērtiķim būs laimīgs. Otrais – vētrains un nemierpilns, kad ieceres bieži vien sabruks. Trešā daļa būs mierīga, bet Pērtiķim draud vientuļas vecumdienas.

Pērtiķim vislabāk ir piedzimt vasarā.

Krāsa

Balta. Pērtiķis ir saistīts ar balto krāsu, kas tradicionāli atbilst rudenim un briedumam, balts arī saistās ar tīrību, šķīstību un spilgtumu.

Debesu virziens.

Rietumi – dienvidrietumi. Pērtiķis ir saistīts ar rietumu – dienvidrietumu virzienu, kas savukārt saistās ar vēlo pēcpusdienu, kad saule pie debesīm sāk slīdēt lejup.

Leģenda

Senos laikos pērtiķis un tīģeris bija kaimiņi un ļoti labi draugi. Tīģeris bija tik mežonīgs, ka visi citi dzīvnieki baidījās rādīties viņam tuvumā, tāpēc viņš cieši turējās pie vienīgā drauga pērtiķa.

Kādu dienu tīģeris iepinās mednieka izliktajā tīklā. Viņa kliedzienus pēc palīdzības sadzirdēja pērtiķis, kas uzdrāzās kokā, lai atraisītu tīklus un virves un draugu atbrīvotu. Pēc tam tīģeris apzinājās, ka ir pērtiķim liels parādnieks. Tomēr viņš saprata: ja pērtiķis pastāstīs citiem dzīvniekiem, kas noticis, tie vairs neskatīsies uz viņu nopietni. Tīģeris ņēmās prātot: lai saglabātu noslēpumu, pērtiķis būtu jānomaitā, tomēr tīģeris aptvēra, ja to izdarīs, tad paliks nepanesami vientuļš. Tā nu viņš nolēma, ka rīkosies tieši pretēji un palīdzēs pērtiķim, lai atlīdzinātu tam savu parādu.

Kad imperators sāka dzīvnieku zīmju izvēli, tīģerim bija vienas no labākajām izredzēm. Pērtiķa izredzes turpretī nebija nekādas labās, tāpēc tīģeris apņēmās aizlikt par viņu vārdu. Viņš visu dzīvnieku klātbūtnē ņēmās slavināt pērtiķa gudrību un spējas, nodrošinādams tam vietu dzīvnieku zīmēs. Tā tīģeris atmaksāja savu parādu draugam.

Austrumu un Rietumu horoskopa savienošana

Auns – smags pērtiķis. Sargies gorillu.

Vērsis – nevainīgs pērtiķis. Pievilcīgs, bet neaizsargās.

Dvīņi – ātras dabas pērtiķis.

Vēzis – labs pērtiķis.

Lauva – dedzīgs pērtiķis. Tur tīģeri aiz astes.

Jaunava – pērtiķis fiziskam darbam.

Svari – vēlme patikt visiem, kas var pašu iedzīt postā.

Skorpions – īsts viltību maiss.

Strēlnieks – pērtiķis gaidīšanas brīdī ...

Mežāzis – precīzs pērtiķis.

Ūdensvīrs – atturīgs pērtiķis. Slēpj savu spēli.

Zivs – pērtiķis izgudrotājs. Spēj pielāgoties plūsmai.

Izmantotā literatūra

Z. Kļaviņa „Horoskopi"

Man Ho Kvoks „Ķīniešu astroloģija"

"Gallu, japāņu, ķīniešu, erotiskais horoskops"

H. A. Kузнецова „Магия Судбы"

Луис Трухильо „Китайская астрология"