Žurka (1948., 1960., 1972., 1984., 1996., 2008., 2020.)


2022.gada prognozes var lasīt www.Superhoroskopi.lv

Kvalitāte:agresivitāte.

Žurka ir dzimusi zem šarma un agresivitātes zīmes. No pirmā acu uzmetiena viņa šķiet mierīga, nosvērta un jautra. Neticiet tam! Šī šķietamība slēpj sevī pastāvīgu uzbudinājumu un agresivitāti. Pēc ilgākas saskares atklājas Žurkas nervozums, nemiers un holēriķes temperaments.

Žurka ir jucekļa radītāja, un dažkārt viņu pat ir apsēdusi kāda mānija. Katrā ziņā viņa ir skandāliste. Viņai patīk draugu tikšanās, un viņa labprāt patenko. Viņa nejūt riebumu pret mēlnesību, un tāpēc paziņu viņai ir vairāk nekā patiesu draugu. Žurka nekad nevienam neuzticas , ir atturīga un savas rūpes patur sevī. Tie, kas dzimuši zem šīs zīmes, no visa cenšas sev gūt labumu un peļņu – no draugiem, paziņām, savas vai draugu naudas, kā arī personiskās pievilcības. Ja vajag, Žurka liek lietā savu bīstamo valdzinājumu un to bez mitas ļaunprātīgi izmanto. Žurka ir spēlmane un kārumniece, kas sevi itin nemaz negrib iegrožot un tai pašā laikā nepārmitīgi uztraucas par savu nākotni. Un, lai gan Žurka intensīvi dzīvo tagadnē, viņa arvien sapņo par taupīšanu, lai varētu sev nodrošināt vecumdienas.

Sieviete Žurka tieši to iemeslu dēļ izceļas ar intensīvu krāšanu, dažkārt pat gluži lieku. Viņu var sastapt izpārdošanās, kur viņa alkatīgi pērk visu pēc kārtas cerībā uz izdevīgu darījumu.

Žurkai ir attīstīta iztēle, dažreiz viņa var kļūt par radītāju. Tomēr visbiežāk viņa ir lieliska kritiķe. Viņas padomus ir ieteicams uzklausīt. Dažām Žurkām kritiskums var kļūt par trūkumu un pamudināt viņas iet bīstamu postījuma ceļu, kur sava labuma dēļ viņas iznīcina visu. Būdama sīkumaina mietpilsone, Žurka allaž ir godīga, viņa spēj iet līdz galam, lai vai ko tā būtu uzsākusi, pat ja šis pasākums nelaimīgā kārtā ir lemts neveiksmei. Ja viņa spēs pārvarēt savu mūžīgo neapmierinātību un pārmērīgo tieksmi uz asām izjūtām, viņai izdosies nokārtot savu dzīvi un gūt tajā panākumus.

Ikviena Žurka uzskata, ka iztiku ir labāk pelnīt ar viltību, nevis ar darbu. Dzīvē viņa daudz sasniedz uz citu cilvēku rēķina, kas viņas labā strādā vaiga sviedros. Ļaunākajā gadījumā viņa var kļūt par ģeniālu parazītu, augļotāju. Slinkums un drošība dažas Žurkas var padarīt par ierēdnītēm un „kancelejas žurkām". Žurkas var gūt panākumus darījumos, politikā, kļūt par atzītiem aktieriem. Labprātāk viņas veic garīgu, nevis fizisku darbu.

Diemžēl, sakrājusi naudu, Žurka to tūdaļ iztērē. Viņa sevi nemaz neiegrožo un, ja aizdod naudu, tad dara to savtīgos nolūkos. Tomēr šī ierāvēja ir sentimentāla. Žurka spēj būt augstsirdīga pret to, ko viņa mīl, pat tad, ja negūst pretmīlu, jo tieši mīlestībā viņa rod savu piepildījumu. Žurka ir kārumniece, dzērāja un jutekliska spēlmane.

Žurkas mūža otrais posms var būt vētrains. Neveiksmīgā darījumā viņa var zaudēt visu īpašumu vai arī sentimentalitātes dēļ – savu laimi. Trešajā mūža posmā viss labi nokārtosies un Žurka vadīs mierīgas vecumdienas. Tomēr atkarībā no tā, kad Žurka ir dzimusi – vasarā vai ziemā - , viss var būt citādi. Ja Žurka ir dzimusi vasarā, viņai būs jānododas pārtikas meklēšanai un jāpiesargās no slazdiem, kas viņai izlikti ceļā. Tas var beigties ar cietumu vai nāvi nelaimes gadījumā.

Krāsa

Melna. Žurka ir saistīta ar melno krāsu, kas tradicionāli skaidrojama kā goda un cieņas iezīme. Goda jūtas var izpausties pret ģimeni, darbabiedriem un valsti. Melnā krāsa var nozīmēt arī veiksmi, stājoties pretī grūtībām.

Debesu virziens

Ziemeļi. Saistās ar dienas beigu un agrām rīta stundām.

Leģenda

Kad Nefrīta imperators izvēlējās dzīvnieku zīmes, tika izstrādātas divas pamatmērauklas. Ikvienam dzīvniekam, kas vēlējās, lai viņu pieņem, vai nu vajadzēja būt derīgam cilvēcei, vai ar dienā, kad notika dzīvnieku izvēle, vienam no pirmajiem vajadzēja ierasties Debesu pilī.

Žurka izmisīgi vēlējās iekļūt izredzēto skaitā, tomēr saprata, ka cilvēcei no viņas labuma tikpat kā nekāda, tāpēc nolēma saukt palīgā viltību, lai pilī iekļūtu pirmā. Viņa zināja, ka vērsis ir slavens ar to, ka uz viņu var paļauties, tātad droši vien ieradīsies pirmais, tāpēc noteiktajā dienā agrā rītā žurka uzlēca vērsim uz raga.

Vērsis patiešām ieradās pilī pirmais – tik agri, ka pils durvis bija vel slēgtas. Vērsis pacietīgi gaidīja ārpusē, līdz vārti lēni atveras, bet žurka šajā mirklī pēkšņi nolēca zemē un izskrēja caur vārtiem. Vērsis niknojās, ka piekrāpts; viņš taču bija pūlējies ierasties agri un tāpēc sūdzējās Nefrīta imperatoram.

Imperators noklausījās teikto, bet saprata, ka nevar rīkoties pret paša doto vārdu, tāpēc viltīgā žurka kļuva par pirmo dzīvnieku zīmi.

Austrumu un Rietumu horoskopa savienošana

Auns – mērķtiecīga žurka; agresīva.

Vērsis – piemīlīga žurka.

Dvīņi – žurku žurka - izvairīsies no visa veida slazdiem.

Vēzis – sapņojošā žurka; izklaides var dārgi maksāt...

Lauva – dīvaina žurka; pretrunā pati ar sevi, tā kā jāuzmanās.

Jaunava – „laboratorijas žurka"; atradīs izeju dzīves labirintā.

Svari – salabināšanas žurka; agresivitāte stipri samazināta.

Skorpions – szēlīga žurka; visu iznīcina uz sava ceļa.

Strēlnieks – enerģiskā žurka; pat izdodas kaut ko uzkrāt.

Mežāzis – strādīga, stingra žurka.

Ūdensvīrs – intelektuāla žurka; rakstnieka talants.

Zivis – Žurka ar iedomu pasauli; Var izdarīt visu, bet drīzāk neapdomāti.

Izmantotā literatūra

Z. Kļaviņa „Horoskopi”

Man Ho Kvoks „Ķīniešu astroloģija”

Gallu, japāņu, ķīniešu, erotiskais horoskops”

H. A. Kузнецова „Магия Судбы”

Луис Трухильо „Китайская астрология”