Čūska (1953., 1965., 1977., 1989., 2001., 2013., 2025.)


2022.gada prognozes var lasīt www.Superhoroskopi.lv

 

Kvalitāte: gudrība.

Kristiešu zemēs Čūskai ir slikta slava, turpretī Āzijas valstīs to godā gudrības, gaišredzības un gribasspēka dēļ.

Vīrietis Čūska ir sentimentāls un patīkams, ar labu humora izjūtu.

Sieviete Čūska ir skaista un, pateicoties savam skaistumam, bieži gūst piekrišanu. Japānā visparastākais kompliments ir šāds: "Dārgā jūs esat īsta čūska".

Čūska ģērbjas ļoti izsmalcināti un pat mazliet švītīgi. Sievietēm ir vājība uz grezniem aksesuāriem. Čūska nav pļāpīga, visu pamatīgi apsver.

Čūska ir intelektuāle un filozofe. Gudra, bet varētu iztikt arī bez gudrības, jo ir apveltīta ar lielisku intuīciju. Ja viņa ir izglītota, tad intuīcija var pārvērsties par gaišredzību.

Čūska vairāk uzticas iespaidiem, izjūtām un simpātijām nekā faktiem, savai un citu pieredzei, spriedumiem un padomiem. Itin kā piemistu sestā maņa...

Iesākto arvien ļoti enerģiski izdara līdz galam. Necieš neizdošanos un, lai gan pēc dabas ir mierīga, lēmumus pieņem ātri. Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, gatava vai pasauli izcelt no eņģēm. Čūska ir slikta spēlmane.

Čūskai nepatīk aizdot, bet reizumis simpātiju dēļ arī izlīdz. Reti maksā skaidrā naudā, biežāk gan ar sevi.

Ak vai! – gandrīz vienmēr krīt galējībās, un arvien urda labā griba palīdzēt citiem. Čūskai patīk pārspīlēt un, ja kādam ir izlīdzējusi, tad kļūst kā apsēsta un vairāk traucē nekā palīdz. Instinkts viņai liek apvīties ap to, kas viņai ir pateicīgs, un to pat nožņaugt. Tātad, pirms lūgsit Čūskai palīdzību, labi apdomājiet, citādi vēlāk varat to nožēlot.

Naudas lietās Čūskai veicas, un par to viņai nav jāuztraucas. Kad vien ievajadzēsies, naudu Čūska dabūs, un to viņa zina vai drīzāk jūt tik labi, ka šai ziņā ir pilnīgi mierīga. Vecumdienās var kļūt par sīkstuli.

Čūska var darīt jebkuru darbu, kas nav saistīts ar risku, arī tādu, kur ir daudz jāstrādā. Un tomēr viņa ir slinka...

Mīlas partneri izraugās pati. Nepacietīga un greizsirdīga arī tad, ja to vairs nemīl. Jebkurā gadījumā ap to apvīsies, nedodama iespēju pat pakustēties, un to darīs tikai kaprīzes dēļ, tāpēc, ka pati ir vieglprāte. Sevišķi tas attiecas uz vīriešiem Čūskām.

Čūska – vīrietis vai sieviete – centīsies nodibināt ārlaulības sakarus, kas sarežģīs dzīvi. Vēlams, lai Čūska šo tieksmi pārvarētu, un, ja viņa savas vislabākās jūtas spētu veltīt ģimenei, dzīve kļūtu harmoniska un mierīga. Tā ir vārīgākā vieta. Bieži vien Čūska mēģina kaut kādā veidā saistīt partneri, un viens no variantiem ir lielas ģimenes radīšana.

Pirmie mūža posmi Čūskai būs samērā mierīgi. Jāuzmanās pēdējā posmā. Tieši šai laikā Čūskas jaukās vecumdienas var tikt sagandētas, pateicoties sentimentālajai un kaislīgajai dabai un tieksmei uz dēkām. Tomēr viss var būt citādi atkarībā no tā, vai Čūskas ir dzimusi vasarā vai ziemā, naktī vai dienā. Viņas likteni var ietekmēt pat laika apstākļi dzimšanas dienā. Čūskai ir piemērots tikai siltums, viņa bīstas no aukstuma, vēja brāzmām un slikta laika. Vārdu sakot, laimīgāka būs tā Čūska, kas būs piedzimusi tropu zemē karstā dienā, nekā tā, kas aukstā decembra naktī. Ja Čūska ir dzimusi vētrainā dienā, viņai visu mūžu draudēs briesmas.

Krāsa

Sarkans – Čūska ir saistīta ar sarkano krāsu, kas tradicionāli ir saistīts ar veiksmi.

Debesu virziens

Dienvidi – dienvidaustrumi. Čūska ir saistīta ar dienvidu – dienvidaustrumu virzienu, kas savukārt atbilst vēlajām rīta stundām.

Leģenda

Senos laikos čūska ar vardi bija ļoti labas draudzenes. Toreiz gan čūskai bija četras kājas, bet vardei – nevienas, tā līda uz vēdera kā čūskas to dara šodien. Diemžēl čūska bija slinka un paļāvās uz vardi , kas tai ķēra kukaiņus un, to darīdama, palīdzēja cilvēkiem tikt galā ar kukaiņiem, tāpēc cilvēkiem, dabiski, varde patika, turpretī čūskai viņi neuzticējās.

Sadusmojusies par to, čūska sāka kost cilvēkus un viņu dzīvniekus, daudziem ļaudīm nodarot sāpes un tos pat nogalinot. Lai gan čūsku ataicināja pie Nefrīta imperatora un lūdza tādu rīcību izbeigt, tā pierādīja, ka ir stūrgalvīgs radījums, un turpināja tādā pašā garā. Par sodu viņai atņēma visas četras kājas un atdeva vardei.

Nokaunējusies par agrāko izturēšanos, čūska sāka palīdzēt cilvēkiem, mēģinādama izpirkt grēkus. Tā palīdzēja savam radiniekam pūķim savaldīt lietusgāzes un ziedoja savas mirstīgās atliekas zāļu izgatavošanai. Šādas uzvedības ietekmē imperators piešķīra čūskai vietu dzīvnieku zīmju pulkā tūlīt pēc pūķa. Kaut arī čūska par to priecājās, tā nespēja pārvarēt naidu pret vardi par kāju atņemšanu, un tāpēc čūskas vēl šobaltdien mēģina apēst vardes.

Austrumu un Rietumu horoskopa savienošana

Auns – čūska-pitons. Sargies triecienu.

Vērsis – odze. Būs uzticīga, bet arī ļoti pievilcīga.

Dvīņi – kustīga čūska. Pati nepastāvīgākā.

Vēzis – netērēs sevi lieki, ir jāiekustina.

Lauva – aktīva čūska. Rets tips, ļoti nosvērta.

Jaunava – acota čūska. Dievina aksesuārus un māk tos pielietot.

Svari – ļoti laipna, lai būtu godīga. Sargies, lai nenohipnotizē.

Skorpions – miesaskārīga čūska. Liks vienmēr kādam grauzt greizsirdības ābolu.

Strēlnieks – apņēmīga čūska.

Mežāzis – čūska-filozofs. Daudz prāta.

Ūdensvīrs – erotiska čūska. Noslēgta. Noslēpumaina.

Zivis – ūdens čūska. Būs ļoti cietsirdīga.

Izmantotā literatūra

Z. Kļaviņa „Horoskopi"

Man Ho Kvoks „Ķīniešu astroloģija"

"Gallu, japāņu, ķīniešu, erotiskais horoskops"

H. A. Kузнецова „Магия Судбы"

Луис Трухильо „Китайская астрология"