Kāds ir Tavs 2022.gada plāns?

NĀKOTNE IR KLĀT! Ar #KBpareģo 2022.-2025.-2040.! 

Visas prognozes vienkopus tieši Tev - Superhoroskopi.lv >> 

Superhoroskopi.lv par #Krīze2020

Prognožu astrologs Kristaps Baņķis pareģoja #krīze2020 

un to nomainoši #Dižkrīze 


Fragmenti no Superhoroskopi.lv gada prognozes

Kr.Baņkis atbild medijiem, kā vērtē prognožu piepildīšanos

Biznesa prognoze 2020.

Ko 2020.gadā "nosvilinās" Lilita?

Nākotnes prognozes #KBpareģo par #Dižkrīze. Papildināts...


Horoskopi un prognozes 2021.gadam
pieejami Superhoroskopi.lv

“Personīgi es, Kristaps Baņķis, vēlos Tev pateikt paldies par interesi ielūkoties manos pareģojumos 2021.gadam. Un ne bez pamata, jo nu ir pienācis gads – tik izšķiroši svarīgs un būtiskiem notikumiem bagāts, ka palaist garām tā iespējas, neparedzot klupšanas akmeņus un nezinot lielākos draudus, ir kā maldīties tumsā pa nezināmu, bet nešaubīgi uzmanības vērtu vietu ar neieslēgtu lukturīti. Atliek vien ieslēgt šo prognožu gaismu un viss atklājas kā uz delnas! Tas prasa arī drosmi un uzņēmību. Paldies, ka esi mūsu Supervaronis un mūsu mainīgajos apstākļos spēj paskatītie augstāk (uz zvaigznēm) un tālāk (nākotnē), lai kaut ko mainītu savā dzīvē. Lai izdodas!” 


Savas prognozes jau 11. gadu piedāvāju projektā Superhoroskopi.lv, kur padziļināti un personīgi savu paredzējumumu gaidāmajam gadam tūlīt pat vari iegūt arī Tu. Esmu noprognozējis šo #Krīze2020 vēl “veselajos” laikos – pirms 3 gadiem – nu daudzus nomoka jautājums: kas gaidāms turpmāk!? Tikpat tieši un bez gariem ievadiem varu pavēstīt: 2020.gads un #kržie2020 bija iesildīšanās un 2021. gads turpinās ne tikai aizsākto, bet nesīs vēl lielākas pārmaiņas, kuras esmu nosaucis par #Dižkrīze.


PALDIES PAR DROSMI
IELŪKOTIES NĀKOTNĒ!

Paredzot notikumus, foto 2018.gada vasarā Liepājas futbola stadiona tukšajās tribīnēs.

Pēc manām īpašajām spējām paredzēt notikumus, astroloģiski 2020. un 2021.gads ir savstarpēji saistīti kā batoniņa Twix pusītes – nākamais gads pārņem un attīsta visas šī gada nebūšanas, pievienojot vēl pamatīgu artavu Žurkas gada medicīniskajai pusei Vērša konservatīvo smagumu, resursu nozīmīgumu un finanšu nastu.

2020. un 2021. gadi tikai aizsāk piecgades maratonu, kas iesākās ar #krīze2020 un pāraugs #Dižkrīze, kam sekos jauna piecgade, ko esmu apzīmējis kā  #Webkrīze un pēcāk to nomainīs jau sociāli pavisam šķērmā un ļoti izteikti veco paaudzi un sociāli neaizsargātos skarošā #pensijukrīze - notiks globālā nevienlīdzība, pret kuru valdībām nebūs līdzekļu...

Šobrīd mēs atrodamies tikai šī maratona sākuma posmā. Kā to visiem kopā un katram individuāli, ņemot vērā personas dzimšanas datus, veiksmīgāk pārdzīvot un vēl no krīzes tikt pie iespējas jeb pie sava lielā loma - sīki un smalki aprakstīts manos pareģojumos šeit >> Superhoroskopi.lv

 

2021. gada 11. februārī sāksies
TĒRAUDA  BALTĀ VĒRŠA gads. 

Plašāk medijā atspoguļots raksts PDF>>

Vērša gads jaunus uzlabojumus nesola, vien turpinās aizsāktās reformas un pie saprātīga risinājuma sola mīkstāku spilvenu piezemējoties. Kas tālāk no realitātes augstumos lidojuši, tiem kritiens sāpīgāks. 

Kopumā novērojama liela inerce no aizvadītā Žurkas gada, jo abas iet komplektā kā Metāliskā gada pārītis – TWIXKo emocionāli, bailīgi un savtīgi maziskā Žurka satraukusies un iedomu apsēstībā aizsāka (atcerēsimies, ka fakti veido tikai 10% notikumu, pārējos rada attieksme un faktu interpretācijas uzvedība)to Vērsis nodramatizēs un “dzelžainā loģikā” uzņemsies kā nastu un sāks sistematizēt, shēmot un pats galvenais – kontrolēt! Pārmaiņas būs daudz un ne pie visām pierast, jo tās nebūs loģiski izsvērtas, bet eskperimenti ar mums un valsti kopumā. 

2021.gada prognozē būtisku lomu spēlē Melnais Mēness jeb Lilitapārcērtot gadu divās daļās: līdz vasaras vidum provocēs sabiedriskajā dienaskārtībā bez covid iekļaut arī mantrausības, miesaskārības un pārtikas problēmas un skandālus. Bet līdz gada beigām – Dvīņos, kas izplatīsies kā vīruss informācijas laukā, skaļa vainīgo meklēšana un “Raganu kari.” Nepatrāpies pa ķērienam! 

Īpašu lomu 2021.gada prognozēs esmu atvēlējis Latvijas sarežģītā horoskopa analīzei un prognozēm. 

2020.gada lielāko daļu Latvija astroloģiski atradās ļoti planetāri saudzēta, tāpēc mūs “ķēra” mazāk un tā pa īstam sāk “ķert” tikai ziemas periodā. Latvijas valsts horoskops jāatzīst ir diezgan dramatisks, ar daudz nopietnākām nebūšanām un gaidāmiem trim kritiskiem periodiem, ko piedzīvosim jau pavisam drīz!... Ņemot vērā, ka mums ir Dižčikā ievēlēts Valsts Prezidents, PilnMēnesī Rīgas Mērs un arī Saeima startēja Nelaikā... Sīkāku izklāstu ar precīziem datumiem atradīsiet Superhoroskopi.lv prognozēs.

Tomēr neiztiksim arī bez pozitīviem un unikāliem notikumiem, kas plaši un strukturēti – pa mēnešiem, dienām un precīziem laika periodiem – aprakstīti Superhoroskopi.lv gada projektā. Te jāmin īpašais planetārais stāvoklis, kad faktiski visa gada garumā vairums planētu atradīsies vienā Zodiaka zīmē, pastiprinot šīs zīmes īpašības dažādās izpausmēs un dzīves jomās. Tas norāda arī uz spēcīgu savas horoskopa zīmes pārstāvju dzimšanu, tā kā prognozēju un reizē iepriecinu topošās māmiņas un visus bēbīšu gaidītājus – jums var stipri paveikties, jo 2021.gadā noteiktos periodos dzims visīstākie KARALISKIE BĒRNI! Sagatavojaties laikus to īpašajai sagaidīšanai un noteikti iepazīstiet viņu spēcīgo dabu, lai zinātu, ar ko pašiem būs darīšana.

Nelielam ieskatam – no gada sākuma līdz 11.janvāra pusčetriem pēcpusdienā jaunie vecāki sagaidīs SuperMežāžus, savukārt divas turpmākās dienas jau ar augstāko statusu – Karaliskajiem Mežāžiem, kuru dzimšanas brīdī un attiecīgi visas dzīves kontā būs darīšana ar veselām 4 planētām Mežāža zīmē! Vecāki – priecājieties un reizē esiet gatavi tam, ka šie bērni cik ātri kļūs patstāvīgi, tik ātri pieaugs un drīzāk ar vislielāko atbildību, nopietnību un pienākuma apziņu audzinās jūs, nevis izjutīs nepieciešamību pēc vecāku padomiem. Ar tikpat karalisku stāvokli no 19.janvāra veselu mēnesi dzims Karaliskie Ūdensvīri... tā kā, ja nu kāds būs apdāvināts ar brīvdomības, nepaklausības un revolucionārisma garu, tad nu šie izcilnieki vistipiskākajā izpausmē un vispārākajā pakāpē.

Galvenās gada numeroloģiskās tēmas: situācijas mainīgums un pielāgošanās, nesarūpējot sev stresu un liekas “ņemšanās”; prāta kontrole, jo vecie un ierastie pieredzes šabloni nestrādās – laiks jaunradei un radošai inovācijai; katra situācija prasīs atšķirīgu pieeju un dažādus risinājumus, tādēļ jāpatur prātā arī neparastākus B un C situācijas risinājuma variantus.

Sabiedrībā informācijas plūsma būs vēl neskaidrāka un atšķirīgāka – kā mainīgie vēji, tamdēļ jāizstrādā savs ziņu siets, kam ticēt un no kā iespaidoties. Gaidāmi būtiski politiski nemieri. Daudz publisku runu un maz darīšanas. Prognozējoši varam teikt, ka šis būs ar Dabu saistāmu sociālu nemieru un pašas Dabas nemiera gads.

Uzņēmējdarbībā būtiskas pārmaiņas skars ar loģistiku un transportu saistītas nozares. Gaidāma auto industrijas krīze un jauni attīstības meklējumi, lai uzturētu “uzpūsto cenu”. Attiecībā uz nodokļiem pavisam skaidra ir to “saskaldīšana”, kā arī vāji mēģinājumi tos izskaidrot sabiedrībai. Valstij vajag naudu! To arī pūlēsies paņemt - agresīvi un par katru cenu.  

Mmēs esam liecinieki arī unikālam planetārajam savienojumam pašā šā nogalē – 21.12.2020, ar kuru pilntiesīgi iestājas Ūdensvīra ēra un skaidrs, ka šis notikums kā būtisks pagrieziena punkts mūs iespaidos visu turpmāko dzīvi!

Svarīgi ir piedomāt pie pārmaiņām, neuzņemties ilgtermiņa saistības, meklēt iespējas nevis ieciklēties uz problēmām, kā arī attieksmes maiņa ir vitāli svarīga. Un kāreiz runājot par iespējām – katra individuālie veiksmes un izaugsmes ceļi ir pieejami superhorsokopi.lv prognozē.

Šis ir tikai neliels ieskats 2021.gada notikumos, kas vairāk kā 160 lpp apjomā ir apkopots un kopā ar individuālajām prognozēm iekļauts projektā, ko tautā ļoti precīzi dēvē par rokasgrāmatu visam gadam, ko praktiski pielietot katru dienu. Un tāda tā patiešām ir!

Superhoroskopi.lv Tu iegūsi prognozes, kas piepildās, 
3 svarīgos un e-pastā PDF saņemamos failos!
 

Tava prognoze par īpašo cenu līdz 31.decembrim ir pieejama šeit - kliko!

 

PAPILDUS IESPĒJA GADAM -
DZIMŠANAS DIENAS PLĀNOTĀJS

Dzimšanas dienas un Saules gada plānotāju līdz 31.decembrim vari iegādāties par īpašo cenu šeit:
https://www.astrocentrs.lv/lv/pakalpojumi/

Neatkarīgi, kad Tev ir dzimšanas diena, iegādājies izdevīgi to tagad un saņemto kuponu izmanto, kad vēlies vai tuvāk savai dzimšanas dienai!

Kādēļ svarīgi to zināt? Gadskārtējais PĀRdzimšanas brīdis nosaka turpmākā gada kopējo tematiku, pārbaudījumus un izaicinājumus, ar ko būsi nodarbināts veselu gadu – tā veidojas prognozes. Nākamais solis, kad uzzināts precīzais laiks: KĀ tiek svinēta dzimšanas diena! 

IEPLĀNO 12 DIENU SVINĪBAS! Precīzais laiks ievada 12 nozīmīgas dienas, kuru pareiza izpratne, prasmīga un līdzsvarota izdzīvošana var padarīt Tavu dzīvi harmoniskāku līdz pat nākamajai jubilejai. Katra no šīm dienām, attiecīgi domājot un rīkojoties, ļaus Tev ar gandarījumu teikt: "Es izdarīju visu, kas manos spēkos, lai līdzsvarotu sevi un pasauli ap sevi." Tu raidīsi Kosmosā labvēlības zīmi, kas nepaliks bez ievērības.

Mūsu dotie apraksti un astroluksofori palīdzēs sekmīgāk saprast, kā iegūt gadam vislielāko pašlabumu! Būtu jāievēro pavisam vienkārši domāšanas un uzvedības principi. Ar minimālu piepūli saņemsi maksimālu rezultātu. 

Lai Tavs gads būtu izdevies, Astrologi.lv palīdzēs Tev to saplānot! 

 

2021.GADA ASTROTĒZES NO #KBPAREĢO


MEDIJIEM: ja izmantojat prognožu materiālus, raksts nav pārpublicējams 1:1, bet pats medijis no tā veido autormateriālu, obligāti atsaucoties uz "Prognožu astrologu-numerologu Kristapu Baņķi" un Superhoroskopi.lv vai AstroTev.lv

 

 

2018.gada vasarā nobildējos Liepājas stadionā tukšajās tribīnēs un ironiskā kārtā nopublicēju soctīklos. “Nepilnu gadu vēlāk sporta spēles noritēja tukšos stadionos. Tieši Melnā Mēness jeb Lilitas atrašanās Auna (sporta) zīmē būtiski ietekmēja sporta pasauli un savā startā kā “lielā izkapts” pļāva tādu slavenu sportistu kā Kobe Braiants,” uzsver #astrosports pētnieks un Astrosports.lv lapas veidotājs K.Baņķis. Nulle kā Lilita nomainīja zodiaka zīmi un turpmāk vēl stingrāk turpinās savu aizsākto “melno darbiņu” – par to sīkāk aprakstā.  

Jau 2017.gadā es sludināju #krīze2020 un pērngad oktobrī plaši aprakstīju, ka tā izpaudīsies kā haoss, nenoteiktība, neparedzamība un prognozēm nepakļāvīga. Astrologa skatījumā arī par turpmāko viss ir skaidrs, tāpēc prognozes 2021. gadam ir tapušas jau šobrīd, oktobra sākumā. 

“Pēc manām īpašajām spējām paredzēt notikumus, astroloģiski 2020. un 2021.gads ir savstarpēji saistīti kā batoniņa Twix pusītes – nākamais gads pārņem un attīsta visas šī gada nebūšanas, pievienojot vēl pamatīgu artavu Žurkas gada medicīniskajai pusei Vērša konservatīvo smagumu, resursu nozīmīgumu un finanšu nastu,” norāda astrologs, uzsvērdams, ka abi gadi tikai aizsāk piecgades maratonu. Šobrīd vēl turpināsies #krīze2020, ko jau sākotnēji uztvēru kā attiecināmu uz 2 gadiem – šo un nākamo, bet pēcāk tā pakāpeniski pēc šābrīža nepārdomātajiem lēmumiem pāraugs Dižkrīzē un pēc tam sekos jauna piecgade, ko esmu apzīmējis kā  Webkrīzē. Tālāk jau #pensijukrīze jeb plaša sociālā noslāņošanās un nabadzības problēmas... 

Šobrīd mēs atrodamies tikai šī maratona sākuma posmā. Kā to visiem kopā un katram individuāli (ņemot vērā dzimšanas datus) redz astrologs, sīki un smalki aprakstīts Kristapa Baņķa pareģojumos superhoroskopi.lv 

“Jau pavasarī cilvēkus brīdināju, ka valdības skandētais Burbulis ir Latvijas horoskopa veiksmīgā perioda nevis valdības izdarīguma rezultāts. Arī tagad tiek dziedāta tā pati dziesma, tikai nedaudz citā meldiņā, proti, visi iedomājas, ka tagad ir sapratuši problēmu un viņiem liekas, ka visu zina, kas turpmāk sekos. Tā arī ir lielākā kļūda – nesaprast, ka uz laikmeta sliekšņa (startē 21.12.2020.) laiks ir mainīgs un globālās variācijas tikai iztausta “vārgākos posmu” un problēmas būs pārsteidzoši citādākas nekā tās savās iedomās sagaidām. Vecie priekštati un loģikas strupceļi, kā bija – tā būs arī turpmāk – totāli nestrādās!  Jā, Covid sāga turpināsies, bet tās izpausmes būs būtiski atšķirīgas. Mutējošas. Hibrīdas. Pārsteidzošaas. Covid ir nevis negaidītais “Melnais gulbis”, bet daudzu šādu gulbīšu saime.”  

22.oktobrī soctīklos Baņķis raksta: “Ja mediķiem nepietiks resursu/materiālu cīņā ar Covid, visa vaina ir valdībā, kas 1/2gada laikā nav spējusi sagatavojoties, dzīvojot savā Baltijas “veiksmes burbulī”. Naivie!”

Ja pasaule savā ciņā saskarsies tikai ar kovida apkarošanu, tad tas jau būs globāls veiksmes stāsts! Protams, tā ir liela nelaime, taču astroloģiski jābūt “Kovids Plus”, tātad papildinājumam ar ekonomisko krīzi, resursu nepietiekamību, dabas katastrofām, citām fundamentāli jaudīgām nebūšanām, jo tikai vīrusa kontekstā runāt par Dižkrīzi ir stipri par maz. Ja pasaule izspruks sveikā ar to, ko mēs redzam tagad, tad tas būs veiksmes stāsts. 

Nākamā gada prognozē būtisku lomu spēlē Melnais Mēness jeb Lilita, pārcērtot gadu divās daļās: no šī gada 21.oktobra turpmākos 9 mēnešus tā atradīsies Vērša zīmē, kur sabiedriskajā dienaskārtībā bez Covid būs arī mantrausības, miesaskārības, pārtikas problēmas un skandāli. Bet pēc tam līdz gada beigām – Dvīņos, kas izplatīsies kā vīruss informācijas laukā un skaļa vainīgo meklēšana. “Raganu kari.”

Es šo laiku salīdzinu ar jaunajiem 90.tajiem un daļēji klonētu 1936.-42.gadu periodu. To daudz esmu pieminējis savās publikācijās. Tas arī ir pierādījies ar pasūtījuma slepkavību skaita pieaugumu, revolucionāriem protestiem Baltkrievijā utt. Prognozēju arī finanšu un valsts iestāžu autoritārismu un kontroles pieaugumu. Nu pārsteigums šajā ziņā, domāju, nav nevienam. Vienīgais mulsinošais iztrūkums šajās simboliskajās atsaucēs uz minētajiem gadiem ir ka iztrūkst naudas vērtību kritums. Baidos, ka savā neparastajā veidā tas mums vēl priekšā. “Loti iespējams, ka nauda jau būs, bet vai preces būs pietiekami. Globāla pasaule pavisam noteikti turpmākajā 5gadē runās par resursu trūkumu – vairāk nekā agrāk! 

Ko jūs teiktu par situāciju, ka nauda ir, bet tās vērtība nenosedz iztrūkstošo resursus. Atceramies padomju laika deficītu, laika cilpa met jaunu loku un iespējami izaicinājumi arī šādos paveidos. Bet tas nav īstermiņa stāsts – tas ir par globālo maratonu. 

Latvija šogad astroloģiski atradās vieglākā pozīcijā, tāpēc mūs “ķēra” mazāk un tā pa īstam sāk “ķert” tikai šobrīd. Tieši tādēļ atšķirībā no citiem gadiem, superhoroskopi.lv projektā ietverta atsevišķa sadaļa - nākamā gada prognoze tieši Latvijas valstij, jo horoskops jāatzīst ir diezgan dramatisks, ar daudz nopietnākām nebūšanām un trim kritiskiem periodiem, ko piedzīvosim nākamajā gadā. Nekāds mākslīgais burbulis te nelīdzēs, bet informācija, kas liekama aiz auss it visiem -  no šī gada 18.novembra līdz gada beigām ir labs, uz rīcību orientēts Superlaiks Latvijai, lai iestartētu jaunas kārtības un Re:Startētu esošās neejošās kārtības.  Tāpēc vēl ir laiks atjēgties un rīkoties kā valstiskā mērogā, tā katram individuāli, nevis pasīvi palikt malā un pēc tam visu nākamo gadu čīkstēt par to, kur nu esam nonākuši.. Aicinājums uz rīcību ir ietverts arī nule kā iznākušajā astronet.lv ikmēneša astrobiļetenā #NepalaidGarām, kas apkopo visas svarīgākās astronorises tekošajam mēnesim un novembrī īpaši izceļ mūsu valsts dzimšanas dienas tēmu. Ja Tev patiešām rūp Latvijas liktenis un vēlies ko darīt lietas labā, tad rīkojies. Ja nerūp, tad paej malā un nestāvi ceļā.

2021. - SATURNA GADS

Līdz ar Saules iestāšanos Auna zīmē, kas plašāk zināms kā Pavasara ekvinokcijas brīdis jeb Astroloģiskā Jaunā gada sākums, 20.martā plkst. 11:37, iepriekšējā gada pārstāvi – Mēnesi nomainīs šī gada pārvaldnieks - Saturns. 

Līdzīgi, kā teicu par 2020.gadu, arī 2021. gads ir īpašs un fundamentālas pārmaiņas nesošs gads, kurā spēja savu rīcību pakārtot atbilstoši planetārajiem notikumiem un ņemt vērā to cikliskumu, ir ārkārtīgi svarīga. Tāpat kā pielāgošanās apstākļiem un spēcīga emocionālā noturība. Tikai atšķirībā no iepriekšējā gada, kur dominēja emocijas, mulsums un medicīnas tēma, 2021.gada topiks būs kontrole, sistematizēšana un apspiešana, ierobežošana. Turpinājums iesāktajam. 

MAZ IR VAIRĀK! Jo ekonomiskāk, ekoloģiskāk, lakoniskāk, minimālistiskāk dzīvosi un rutinētāk pildīsi veselības, profesionālos uzdevumus, jo tīkamāks būsi gada saimniekam Saturnam. Nopietna attiek­sme pret savu veselību, finansēm, īpašumu, vidi un sakārtots darbī­gums tiks no Augšas atbalstīts. 

Saturna attiecības ar gada saimnieku Vērsi būs diezgan ciešas. Tieši dēļ Saturna dabas šo gadu esmu nosaucis par TĒRAUDA Baltā VĒRŠA GADU! Saturna vadāmības riņķis ir iedomīgā egoista Vērša degunā. Tik brīvs, lai ietu tur, kur vajadzīgs! Tāda arī būs mūsu brīvība – ierobežota sistēmas un kolektīva vārdā! Jāpiedod, jārespektē, bet jābūvē sava alternatīvo iespēju pasaule, kura, sabrūkot kolektīvajiem maldiem, iznesīs Tevi uz 9.viļņa priekšplānā.

SOCREĀLISMA PSEIDOSISTĒMA VĒRŠA STILĀ  

2021. gada 11. februārī plkst. 21.06. ar Saules un Mēness savienojumu Ūdensvīra zīmē sāksies TĒRAUDA  BALTĀ VĒRŠA gads. Gada sauklis: “Mērķis attaisno līdzekļus!”  

Vērša gads jaunus uzlabojumus nesola, vien turpinās aizsāktās reformas un pie saprātīga risinājuma sola mīkstāku spilvenu piezemējoties. Kas tālāk no realitātes augstumos lidojuši, tiem kritiens sāpīgāks. 

Diemžēl astrologam lemta „bada dzeguzes" loma, jo runāt par skarbo realitāti patiesi nav patīkami.  Ar lielā Jupitera gadu ilgo ceļu pa Ūdensvīra zīmi, lielā diena ir pienākusi neparastām kustībām, kas sludinās citas vērtības. Perspektīvākie virzieni - sabiedriskās organizācijas, inovācijas, interneta bizness, korporācijas, psiholoģija, socioloģija, mākslas pasaule. 

Lielā mērā novērosim sabiedriskās domas un atsevišķu spilgtu indivīdu iešanu “pret straumi”, kas novedīs arī pie ļoti radikālu ideju popularitātes. 

Kopumā novērojama liela inerce no aizvadītā Žurkas gada, jo abas iet komplektā kā Metāliskā gada pārītis – twix. Ko emocionāli, bailīgi un savtīgi maziskā Žurka satraukusies un iedomu apsēstībā aizsāka (atcerēsimies, ka fakti veido tikai 10% notikumu, pārējos rada attieksme un faktu interpretācijas uzvedība)to Vērsis nodramatizēs un “dzelžainā loģikā” uzņemsies kā nastu un sāks sistematizēt, metodizēt, shēmot un pats galvenais – kontrolēt!

Žurka izvēlējās pozīciju un aizsāka >>> Vērsis apņēmīgi sakārtos un nokontrolēs! 

Tieši tādēļ #Krīze2020 attiecināma uz abiem gadiem, kā jau to 2019. gadā prognozēju!

Vērša gadam raksturīgas visiespējamākās kristalizēšanās. Ja vien tā netiek uzdota par dzeju, Vērsim patīk skaidrība, konkrētība un vienkāršība, attiecīgi visas Vērša jeb valsts institūcijas to vien darīs, kā maksimāli visu sistematizēs, iedalīs, ierobežos. 

[ VĀRDS ]

[ BRĪVĪBA ]

[ BIZNESS ]

[ IESPĒJAS ]

[ UTT. GADS ]

Sistēmisko rīkojumu gads. Formalizācija. Dzelzs loģika un iedomāta kārtība. Mehāniska pieeja problēmu risināšanai.  

Ne velti gada sauklis ir – “Mērķis attaisnoto līdzekļus”, kura autors ir Vērša gadā dzimušais Makiavelli. 

Būtiski ir saprast, ka politikā dominēs godīgo (?!) “Leļļu teātra” aukliņās raustīto aktieru blice.

Ko darīt, ja globālā plānā VĒRSIS paģērēs veidot loģiski saprotamu un caur to iluzori iedomāto pasaules kārtību un bezjēdzīgas shēmas un shēmošanas. Tā ir tā brīvā griba: pakļauties planetāram spiedienam vai iet Taisnu ceļu ar Reāliem mērķiem!

2021. gads = burbulī = zem iedomu kupola

Jaunā lielummānija ir mēģinājums radīt pasaules kārtību ar saukli “grūti būt Dievam”. Šāda spēlēšanās ar nepareizajiem puzles gabaliņiem, ilgtermiņā dārgi maksās. 

Uzurpēsies administratīva komandējoša pārvalde, jo ierēdņi maksimāli centīsies parādīt savu lietderību un būs pārspīlēti “burta kalpi”. 

Faktiski tas nozīmēs maldīgu un ierobežotā redzējumā sapņotu (nav ko sarežģīt, tā teikt) vīziju uztiepšanu Reālajai Pasaulei. 

Katram tiks atvēlēta “loma sistēmā”, kas sāks līdzināties “sistēmas skrūvītei”. 

Jaunais sistēmiskais autoritārisms, ko vainagos viduvējības politiķi. Tas viss lieliski saspēlēsies ar gada saimnieku Saturnu, kuram Ūdensvīra zīmē kā gudram politiķim ar autoritārām nosliecēm patīk publiski tēlot pārāko demokrātu. 

Lielu lomu globālpolitikā sāks spēlēt Francija, tā kā tās iedomātais imperators Napoleons ar kāreiz dzimis Vērša gadā. Dzims jauni “Napoleoniskie plāni” citādāk apvienot Eiropu. Jo COVID parādīja, ka tās sistēma patiesi buksē. 

Paralēli tam visam Vērsis simbolizē arī militāros konfliktus un kareivīgu politiku. Vērsis ir stingrs un cietsirdīgs, “bez bremzēm”. Spilgts Vērša zīmes pārstāvis bija Sadams Huseins. 

Taisnīguma politika piedzīvos komunistisku saukļu renesansi un vēmi atņemt un sadalīt tiem, kuriem ir. Vienīgi to realizēs citi tie, kuriem jau ir. Konkurences kari. 

Tauta to visu pārdzīvos un šausmināsies vēl trakāk nekā pērn, jo Vērsim nav kauna un muti neturēs. Piedzīvosim visādus publiskos elles lokus. Redz, arī “Dievišķās komēdijas” autors Dante ir dzimis Vērša gadā. Un “Mēris” autors Kamī arī turklāt. Taisnības labad, Vērša gadā dzimusi arī Princese Diāna, bet arī viņai kaislības nebija svešas. Netaisiet drāmu! 

Galvenās gada numeroloģiskās tēmas: situācijas mainīgums un pielāgošanās, nesarūpējot sev stresu un liekas “ņemšanās”; prāta kontrole, jo vecie un ierastie pieredzes šabloni nestrādās – laiks jaunradei un radošai inovācijai; katra situācija prasīs atšķirīgu pieeju un dažādus risinājumus, tādēļ jāpatur prātā arī neparastākus B un C situācijas risinājuma variantus; darāmo veic ar entuziasmu, bet sabiedrībā iziet ar humora dzirksti. 

Sabiedrībā informācijas plūsma būs vēl neskaidrāka un atšķirīgāka – kā mainīgie vēji, tamdēļ jāizstrādā savs ziņu siets, kam ticēt un no kā iespaidoties. Pieaugs interese par zinātni un zinātnieki liks par sevi runāt. 2021. gads ir mainīgu revolūciju gads, jo kritika un neapmierinātība ir 5. gada izpausmes balsts. Gaidāmi būtiski politiski nemieri. Daudz publisku runu un maz darīšanas. Vidutāju un starpnieku laiks. Prognozējoši varam teikt, ka šis būs ar Dabu saistāmu sociālu nemieru un pašas Dabas nemierīgs gads

Uzņēmējdarbībā būtiskas pārmaiņas skars ar loģistiku un transportu saistītas nozares. Pieaugs neapmierinātība ar satiksmi. Gaidāma auto industrijas krīze un jauni attīstības meklējumi, lai uzturētu “uzpūsto cenu”. Attiecībā uz nodokļiem pavisam skaidra ir to “saskaldīšana”, kā arī vāji mēģinājumi tos izskaidrot sabiedrībai. Valstij vajag naudu! To arī pūlēsies paņemt.    

Attiecībās vajadzētu izvēlēties elastīgus risinājumus un primāri palikt partnerībā, sarežģītākajos variantos izvēloties nelielu atelpu, bet šķiršanos tikai radikālos gadījumos.

Būtiskākie   pārmaiņu periodi Latvijā! 

Pērnā gadā izteiktā prognoze: Izpausmes etapi “COVID” sāgā 2020. :

1x 05-04-2020 Jupitera savienojums ar Plūtonu – izplatīšanās; starts
2x 30-06-2020 Jupitera savienojums ar Plūtonu – 1. etapa beigas/pārformēšanās
3x 12-11-2020 Jupitera savienojums ar Plūtonu – atrisinājums vai 2.vilnis, kas būs daudz sliktāks, bet jau citā veidā 

Latvijas “veiksmes stāsts” ir gaužām vienkāršs, tās pieņemšanas laiks rindā vienkārši nebija pienācis, jo salīdzinoši 2020.gads no spriedzes viedokļa bija planetāri “TUKŠS” ar nebūt ne kaitīgo (kā to uzskata vāji astrologi) tranzitējošā/aktuālā Jupitera kulmināciju pašam pret savu pozīciju valsts kartē. Pēc KB AUTORMETODES tāds ir auglības un panākumu laiks – pozitīvais! Tad jābūt izcili neveikliem politiķiem, lai šogad šādu debesu labvēlību “sačakarētu”. 

2021.gadā “veiksmes krekliņš” jau paliek krietni plānāks, jo pie apvāršņa parādās draudīgi silueti, kas saslēdz dramatisko Latvijas horoskopa LIELO KRUSTU (sarkanais kvadrāts attēlā), kura draudīgajos galos ir tie paši globālo kataklizmu un pārmaiņu planetārie grandi – URĀNS un SATURNS. Ja mēs pērngad varējām runāt, ka Latvija ar “lielu nobīdi” velkas globālo notikumu pakaļgalā, turpmākos 3 gados notikumi ritēs straujāk un parādīs patiesi politikas veidotāju spējas vai nespēju. Ņemot vērā, ka mums ir Dižčikā ievēlēts Valsts Prezidents un PilnMēnesī Rīgas Mērs, un arī Saeima startēja Nelaikā!...

 Vispirms, protams, jāsagaida Saturna un Jupitera satikšanos Ūdensvīra zīmē. Kas notiks 21.12.2020 un tad pēc kārtas Latvijai izdalāmi šādi būtiski kulminatīvi etapi:

1.)   Aktuālā JUPITERA Ūdensvīrā vairākkārtēja satikšanās ar ASTROKARTES jeb LATVIJAS URĀNU, saslēdzot LIELO KRUSTU kā vienotu spriedzes bloku!  Pēc manas prognožu metodes, kur krusts tiek iedarbināts 90grādos=90gados, 2008.gadā atnesa Latvijai ļoti lielas ekonomiskas problēmas, tātad prognožu sistēma nopietni strādā. Smieklīgākais ir tas, ka tautiski valstiskais un gana naivais politiskais urrā-optimisms to ļāva pasniegt kā… – uzminējāt “veiksmes stāstu”. 

Tātad vispirms aktuālais JUPITERS sekojošos datumos savienojumā ar Astrokartes Urānu un spriedzi pret Saturnu notestēs caur pārspīlējumiem, pārmaiņām, spriedzi, politisko darbību (nedod Dies’, ja netrāpīs pareizajos lēmumos!) un bruģēs ceļu daudz lēnākā Saturna “baisajām spīlēm”. Saturna slota tīri slaucīs to, ko būsim pie Jupitera “piemēslojuši”, bet, kas būs pareizi lemts (no Saturna stingrajām pozīcijām, nevis Jupitera visatļautības un optimisma), tas tiks labi atalgots. 

Tā ir svarīga ziņa katram individuāli  un īpaši uzņēmējiem – neuzķerties uz negatīvām vai pozitīvām viltus ziņām un nesasteidzināt attīstības scenārijus vai neieslīgt nekritiskā darbībā bez nopietnas savas kompetences, spēju un resursu konsolidēšanas. Pasaule reāli mainās un jaunā 20gade iezīmēs veselas ēras sākumu – malā palikt neizdosies, ja vien Tavos plānos ir būt šeit vēl nākamos 20 gadus. Atgādinu, ka 2019.gadā prognozēju līdz ar #krīze2020 iestājamies jaunos 90-tos. Vienmēr strādā pie “plāna B”, kas izrakstās ārpus masu sistēmas nosacījumiem, lai, sagrūstot viltus konstrukcijām, nesagrūtu Tavs bāzes modelis, pirmkārt - iztikai un veselībai. Veido drošības spilvenus (nauda bankā – ja vēl vienā - nav nemaz tik droša). 

Pārmaiņu kulminācijas sarkanie datumi un mazākjaudīgie fona datumi, uz kuriem iesim un piedzīvosim visu šo gadu: 

/atzīme 1x – 2x – 3x – cikliskā atkārtošanās reize/

 • 04.04.2021 – 1x – pārmaiņu sākuma kulminācija, 2020.gada iesildīšanās ir beigusies – aiziet!

2x – 17.09. 

3x – 18.11. – tieši uz valsts svētkiem!!! Risinājums vai piesārņots nākamais gada cikls! 

 • 27.04. – 1x – Jupitera pretstāve ar LV Saturnu – izaicinājums kārtībai; pārspīlēta sistēma; kontrole; neloģiski lēmumi; izlikšanās, ka problēmas nepastāv; nevajadzīga demokrātija un pārprasts autoritārisms – viss otrādi, kā vajadzētu. 

2x – 15.08. 

3x – 17.12. 

Globāli 2021.gada sākums ir ļoti sarežģīts pirmais kritiskais periods ilgst no šī gada sākuma līdz pat 10.martam, ar KULMINĀCIJU 18.janvāris – smags gada sākums! Un nākamie etapi– 17.februāris   – 15.jūnijs – 24.oktobris!   

IZPRATNEI PAR LAIKU

KRĪZES ASTRO-LIMBO – ESAM UZ “PAUZES” PĀRMAIŅU PRIEKŠĀ

Kas ir Limbo?! Limbo izcelsme ir latīņu limbusā un kas nozīmē robežu.

Klasiski “Limbo” katoļu interetācijā ir vieta, kur jūsu dvēseles aiziet pēc nāves, gaidot, kamēr tiks nosūtītas uz debesīm vai elli. Priekškambaris. 

Astroloģijā šo terminu “Limbo” precizējot kā Astro-Limbo attiecinu uz esošo periodu kā Krīzes priekšnojautu stāvokli, notikumu un izvēles neskaidrības,nenoteiktības situācija, kuru nevarat kontrolēt un kurā nav nekādu uzlabojumu. Tā ir robeža starp veco laiku un jauno laiku. Kur svārsts vēl kustas turpu šurpu kā uz lieveņa stāvot. Šūpoles.

Esam nolikti uz pauzes globālo pārmaiņu priekšā. 

PROGRESĒJOŠAS NEZIŅAS – KĀ BŪS?! – LAIKS! Neizlēmība! Visos līmeņos! 

GLOBALIZĀCIJAS STRUPCEĻŠ UN NOSLĀŅOŠANĀS

Sociālā nevienlīdzība uzsāk savu amoka skrējienu un plaisas paplašināšanos starp nabagajiem un bagātajiem, bet galvenais – sociāli starp kāpināto augsto tempu un spēju realizēties caur labu izglītību, labu medicīnu un pat labu pārtiku (tas vairāk globāli, jo latviešu saimniekošana globālajam tirgum pretosies vēl ilgi!). Tas nozīmē, ka laikus jāpiedomā pie veselības, mūžizglītības un iespējām arvien jaunos veidos tikt pie naudas. Ekonomē, bet ieguldi attīstībā (izglītībā, piemēram). Atceramies, ka uz pensijas sistēmu nevar paļauties. 

Krīze vistiešāk izpaudīsies tieši ekonomiskajā nevienlīdzībā, konkrētāk slikti būs reālā darba darītājiem, mazajiem un vidējiem ražotājiem, pakalpojumu sniedzējiem.  

Respektīvi peļņa no neražojošākapitāla ir lielāka kāno ražojošā kapitāla. Kāds izīrējot dzīvokli pelnīs vairāk, kākāds ar rūpniecisko mazo biznesu. Un tas, kurš strādās ar rokām, ar katru dienu paliks nabagāks… 

Pasaules ekonomikai nav un nebūs saturīga risinājumu šāda veida problēmām!

Nabagiem būs eksistenciāli smagi un valsts atmetīs grašus. Perspektīvas bez personiskiem radikāliem lēmumiem un “dzīves ņemšanu savās rokas” – neredzu. Mūža ilgums paliek lielāks – kurš to visu uzturēs un apmaksās?! 

Vidusslānis eksistēs patērētājkultūrā ik pa laikam ievelkot jostu, atlaižot, bet spriedze, ka par to pašu var dabūt arvien mazāk – apdalījuma sajūta – pieaugs. Tas ģenerēs sociāldemorlātiskas un nacionālu ideju atbalstu par kolektīvu atbildību un autoritāru stingro roku. 

Izteikti bagātajiem – lielāka ietekme uz procesiem un varas koncentrēšanās rokās. 

Par laimi: mainīsies bagātības izpratne. Pasaule kā traka ķers eko un ekonomiskos stilus. 
Būt bagātam un jogas guru vai mākslas ekspertam, un ekonomiski ieturētam skaitīsies stilīgi! 

  

Globāla varas krīze!

Karaliskais planētu savienojums paredz būtiskus notikumus. Īpaši aktīviem cilvēkiem tas dos stāvokļa uzlabošanos, bet patērētāju domāšana (tērēt, patērēt; darbs - lielveikals - mājas) piedzīvos fiasko. Kā izpaudīsies fiasko: pieradumiem ir spēks, atņemot cilvēkam uz naudas pelnīšanu- tērēšanu bāzētus pieradumus, tas raisa attiecību krīzes, šķietamību par dzīves līmeņa kritumu (tikai materiāli) - tas viss rada stresu, sociālu viļņošanos utml.

Būvniecībā jāorientējas uz ekonomiskiem variantiem, kas paredz arvien lielāku elastību pret ienākošo tehnikas modernizāciju. Jāparedz lielāka mobilitāte, tādēļ nopietna ģimenes mājokļa izveide (ar hipotēku) ir reāls drauds nākotnes iespējām, ja tas nav pārdomātākais risinājums.

Akciju, monetārās sistēmas, bankas fiktīvās darbībās. Viens no krīžu iemesliem būs arī naudas iemaksu/izmaksu ierobežošana. Jārēķinās, ka ar vien vairāk notiks valsts un banku finanšu autoritārisms jeb Tavu līdzekļu kontrolēšana un ierobežošana.

Svarīga būs personisko datu aizsardzība, jo tā noplūdīs, tiks izmantota bez Tavas ziņas. 

Arvien lielāku lomu spēlēs integratīvas mācības, kas apvieno vairākas zināšanu sistēmas. Vairs nebūs populāri vienas profesijas pārstāvji, ja vien nebūs padziļināti apguvuši specifiskas zināšanas vai sintezējuši divus atšķirīgus virzienus, piemēram, ekonomika +kultūra. Par vienu no galvenajiem integratīvajiem virzītājspēkiem kļūs zinātnes un tehnoloģijas attīstība teju ikvienā nozarē

Medicīnā atklās jaunus preperātus. Bet piekļuve tiem būs lielas naudas jautājums.

Par savu vietu droši varēs būt tikai elastīgākie, prasmīgākie. 

Ūdensvīra laikmetā resursi koncentrēsies maksimāli lielos tirgus spēlētāju rokās, bet mazajiem uzņēmējiem vajadzēs meklēt arvien specifiskākas nišas, ko nenosedz lielās ķēdes un tīkli

Jauni “spēlētāji” tirgū neienāks vai ātri ieskries un izskries. Starpniekiem un spekulantiem ar laiku pienāks grūti laiki, jo cilvēki arvien vairāk meklēs tiešo pieeju ražotājiem. Veidosies nestandarta ražotņu pieaugums, kur jau atkal vajadzīgi darbinieki ar specifiskām zināšanām. No visa jaunā apguves neizmukt – grozies kā gribi, vai arī pierodi pie “maizes bez sviesta”. 

Novērosim arī tendenci, kad, piemēram, uzņēmēji kļūst par māksliniekiem, bet mākslinieki par uzņēmējiem. Tas ir jaunā laikmeta fenomens, kas ir apgriezti pretējs: viens darbs – bads; deviņas amata prasmes, desmitais – labklājība. 

Ūdensvīra valsts ir Krievija, kura rīcība noteiks galveno toni globālā mērogā.  

Ūdensvīra laika pamatiezīme: vienalga kādas jomas ilgtermiņa profesionālis tu esi, nevarēsi būt drošs par savu darba vietu. Īpaši, ja strādā tajā 10+ gadus. 

Nedrošība, nenoteiktība un meklējumi ir #Krīze2020 turpinošās #Dižkrīze atslēgvards. 

 

Jaunā Dižkrīzes izpratne 

Daudzi meklē krīzes sfēru vai izpausmes stilu – grib identificēt tās “seju”, bet seja ir mainīga.  Jaunlaikus krīzes neatkartoties – nākotnes krīzēm ir nosacīts veidols un tās nebūs tik viegli noraksturojamas un ieliekamas līdzšinējos terminos. Vēsture neatkārtosies!

2021. gadā valdīs Saturns. Kas visos notikumos izcels Saturna stingro roku un karmas pārsvaru pār veiksmi. Saturna grožos ieteicams nesteigties un rūpīgāk plānot katru savu soli. Pasaules astroloģijā Jupitera un Saturna savienojums vienmēr ne pasaules kārtības pārdalījumu un lielas izmaiņas. 

Lai saprastu 2020. gada nogales savienojuma unikalitāti, uzsvēršu, ka līdzīgs šo planētu savienojums nav bijis pēdējo 600 gadu laikā. Rets notikums!

Svarīgi ir piedomāt pie pārmaiņām, neuzņemties ilgtermiņa saistības, meklēt iespējas nevis ieciklēties uz problēmām. Attieksmes maiņa ir vitāli svarīga. 

Ko es prognozēju 2020.gadā: Mēs dzīvojam lielajā pārmaiņu laikā – globālās krustcelēs, tādēļ runa nav par kāda sektora satricinājumu kā tas bija ar nekustamā īpašuma burbuli, kas parāva domino efektu arī citās sfērās. Nē, šī Dižkrīze, tādēļ arī ir Dižkrīze, ka izpaudīsies globāli policentriski – ar mainīgiem centriem – kā tāds vīruss, kas strauji modificējas tiklīdz pret to vērš “poti”.  

#krīze2020 aizsāk jaunu izpratni par krīzēm – kā tās nevis skar vienu noteiktu sfēru, paraujot domino efektu, bet globālā neskaidrība un sīkkrīžu mudžeklis būs tik liels, ka tas līdzināsies iešanai pa nedrošiem purva ciņiem, kur katru brīdi kāds no tiem ar visu Tevi var mīksti pazust zem kājām vai ilgstošai dreifēšanai ar laivu krāčainā upē.

Daudzas sīkas krīzes kā tādi odi veidos mākoni jeb Dižkrīzi.

Un visam pāri neziņa par gaidāmo, situācija, kad jūti – nevari kontrolēt procesus, jo nav zināms, kas notiks. Bet valdības gribēs kontrolēt, reāli spēlējoties bez reālas saprašanas ar cilvēku dzīvēm. 

Globāla ietekmes sfēru maiņa, ar sekojošu neziņu.

Balansēsim uz progresa un tradīciju robežas (2018 - 2026.) 

Noteikti pieminēšanas vērts notikums attiecībā uz biznesu, tā kā Urāna simboliskā ietekme ir reformēt un mainīt pastāvošo lietu kārtību gan jau iepriekš minētajās sfērās, gan īpaši attiecināms uz visa veida jaunatklājumiem, nestandarta risinājumiem, zinātni, IT sfēru, elektrosakariem, enerģētikas nozari. 

Būtiskāk skars tieši saimnieciskos, dabas un materiālos resursus. Tas var izraisīt pēkšņas pārmaiņas ierastajā kārtībā:

 • attiecībā uz naudu – vērtību maiņa finanšu tirgū
 • akciju svārstības
 • Melnie zirdziņi - ātri uzplaiksnījušas sfēras
 • īstermiņa biznesi un projekti
 • krasas izmaiņas banku sektorā
 • naudas vērtības zudumus un diametriāli pretēju krīžu draudus 
 • haoss veselības un matērijas jautājumos
 • negaidīti pieaugs iepriekš nenovērtētu lietu vērtība
 • lauku īpašumu vērtības celšanās - prom no urbanizācijas 

Jāpievērš uzmanība naudas drošībai un tās uzglabāšanas veidam, jo globāli vīrusu uzbrukumi internetam un elektroniski nobrukumi ir reāls drauds, un skaidrs, ka nopietni jāstrādā pie sistēmas aizsardzības mehānismiem ar reālu rīcības plānu krīzes situācijā. Un ne tikai attiecībā uz naudu, bet attiecībā uz drošības nodrošināšanas sistēmu visās jomās, kur internets un sakari ieņem nozīmīgu lomu, īpaši no biznesa viedokļa. 

Tas ir laiks, kurā labklājības jautājumā stabilitātes nav, iespējami gan pēkšņi zaudējumi, gan tikpat negaidīti ienākumi. Kam svarīgi pievērst uzmanību – jaunām idejām, start-upiem saistībā ar visu oriģinālo un neparasto, iepriekš neizmantotiem materiālu salikumiem, oriģināliem, netradicionāliem stiliem. Materiālu un dabas resursiem, kuriem iespējams atklāt jaunu pielietojumu, radot sabiedrībai nozīmīgu saimniecisku vērtību vai ekonomiju. Tas ir spēcīgu un cilvēkiem noderīgu izgudrojumu laiks un dzīves apstākļu, esošo ieradumu radikāla maiņa, kurā svarīgi atteikties no visa liekā, lai izveidotu ko jaunu, ar tendenci uz noderīgo un ilgstošu saglabāšanu.

Uzņēmēju videi veidosies saspīlētas attiecības ar valsts pārvaldi. Veidosies uzņēmēju organizācijas, kuru mērķis būs apvienoties un radīt savu ietekmi valstī. Ir lielas iespējas sasniegt uzstādīto mērķi, bet tikai ar centīgu darbu, godprātību, uzticību savai lietai un fizisko izturību. Uzņēmēji būs neapmierināti ar valsts novērtējumu. 

Veiksmīgs laiks ilgstoša biznesa uzsākšanai un dalībai nopietnos sabiedriskos pasākumos. Būvniecībā jāorientējas uz ekonomiskiem variantiem, kas paredz arvien lielāku elastību pret ienākošo tehnikas modernizāciju. Jāparedz lielāka mobilitāte, tādēļ nopietna ģimenes mājokļa izveide (ar hipotēku) ir reāls drauds nākotnes iespējām, ja tas nav pārdomātākais risinājums.

Kam pievērst lielāku uzmanību:

 • Domā kāda ir tava ekonomiskā ievainojamība! Kas Tevi padara atkarīgu no naudas plūsmas un kā šo atkarību mazināt – optimizē, pārkārto, slēdz līgumus, kuri Tev izteikti izdevīgi un paredz no tevis mainīgus nosacījumus, bet no partneriem stabilus
 • Tehnikas, tehnoloģijas un elektronikas milzu iespēju bums ir neizbēgams; apgūsti jauno tehniku un pats aktīvi interesējies par jaunajām tehnoloģijā, nedeleģē to citiem, jo tādējādi ieekonomēsi līdzekļus, saprotot jau laikus kādi ir plusi un mīnusi jaunievedumiem, kas parasti maksās dārgi: dažreiz ir jābūt pirmajam, lai nosmeltu finanšu krējumu; citreiz jāizlaiž tehnikas pāris paaudzes un jālieto pamatvajadzībām vispiemērotāko, kuram novērsti visi starta defekti 
 • Rūpējies par savu datu drošību, jo sensitīva datu apstrāde, uzglabāšana un rezervju kopiju utml. veidošana var izrādīties izšķirošs faktors. 
 • Veido labas attiecības ar valsts sektoru, kuram pienāks grūti laiki un to pametīs ne tikai labi speciālisti, bet arī neskaidrību agonijā tiek haotiski sāks pārbaudīt visneparastākās (kā nekad agrāk) lietas uzņēmumos; atrodi labu ekspertu, kas izskaidro visas nodokļu jauninājumu nianses
 • Bankām nāk grūti laiki. Izvērtē katras bankas iespējas tieši Tev un sadali riskus uz vismaz pāris bankām. Nestabils un pārmaiņas piedzīvojošs banku sektors kā jau to pērn prognozējām un kas piepildījās!
 • Kavēti maksājumi būs vispārēja sērga. 
 • Koncerni pārvaldīs pasauli, cīnoties par varas sadali ar valdībām, bieži vien vienojoties ar pastāvošo iekārtu opozīcijām. Pie varas var nonākt nejauši cilvēki. 
 • Progresu virzīs lielie koncerni un lielie lokālā tirgus spēlētāji. Mazais bizness patukšajā Latvijā tikai epizodiski nostrādās, proti, ja šogad gadatirgū ar kādu preci biji topā un uz izķeršanu, nākamajā gadatirgū būsi šokā – cik stipri interese mazinājusies. Meklē arvien jaunas nišas. Vecie laiki, kad viss rullēja uz vairākiem gadiem ir pagājuši! Jāplāno ilgtermiņu pa īstermiņa projektu posmiem. Pieslejies lielajiem biznesiem, kuri ir neelastīgāki startā, bet ilgtermiņā var noturēt vienmērīgāku un gatrantētāku naudas plūsmu. 
 • Ar laiku tirgū plaši parādīsies pašapkalpošanās un bartersistēmas – varbūt Tev arī ir kas padomā.  
 • Atceries, cik senāk bija grūti iekarot lielveikalu plauktus ar savu preci? Tagad mājražotāji un sīkbizness no gadatirgiem pārcelies uz Lielveikalu telpām. Kalnciema tirdziņš ieguvis kulta statusi. Svaigi.lv un tml. kā mazais bizness tiek plaši atspoguļots medijos. Oriģinālas idejas aizrauj un iegūst laicīgu aktualitāti! 
 • Ekonomiskās pārmaiņas būs bezgalīgais stāsts, turklāt 99% neveiksmīgas! Stabilitātes nebūs! Biznesā grūtības būs no tā, ka tiek mainīti nemitīgi nosacījumi – kas kļūs par normu! Mainīsies izpratne par biznesa stilu un formu. Daudzi uzņēmēji no birojiem pārcelsies uz mājas ofisiem (kaut kā jau tā s lielās mājās ir jāiedzīvina). Īres tirgus kļūs ļoti rentabls, jo cilvēki netieksies dzīvot vienā vietā (īpaši gados jaunie) – nobāzēties hipotekāros kredītos. 
 • Biznesa notiks paaudžu maiņa, jo daudzi 50/60 gados dzimušie vēlēsies biznesu nodot saviem 80/90 gados dzimušajiem, kas lielākoties notiks problemātiski. Simbolizējot visa šī laika devīzi: vecie pret jaunajiem/ tēvi pret dēliem – un otrādi. 
 • Ilgtermiņna biznesā esošie būs noguruši (arī fiziski un emocionālI) un vēlēsies nodot biznesu “drošā srokās”, kuru nebūs!
 • Sekojiet nauda un maksimāli minimizēiet atkarību no finansēm, samaksajiet laikus kredītus un vienmēr paturiet prātā B un C plānu. un aktīvi domājiet, kur esi ekonopmiski ievainojams, kur ekonomē un kā dzīvot prestiži, bet samērīigi. 
 • 7 gadu laikā daudzas ieprieks zināsm finansu sistēmas partrauks savu eksistenci. Turi vairāsk kredītkartes un elastīgus naudas parvedumus, lai laicīgi var noreaēt. Vienas banaks klients – tas ir ļoti riskanti. Valsts aktīvi cīnīsies ar nelagālām naudas izpausmēm. Nodokļu nemaksātāji tiks smagi sodīti. 
 • Nabaga lauksaimnieki… dabas stihijas, tehnikas lūzīs, cenas svārstīsies, kaitēkļi savairosies, neskaidra finanšu plūsma, aizkavēti maksājumi…
 • Skaties globāli un uz ārzemēm. Latvijā reti kura lieta ienāk pirmā, parasti kas tāds jau pāris gadus darbojas kaut kur veiksmīgi citur – apzini, novērs kļūdas un ievies. Izvērtē tirgu kritiski. Nesapņo. Neuzdod vēlamo par esošo. Labā ziā, Latvijā produkti un pakalpojumu latviešu inertās dabas dēl parasti noturas ilgāk nekā citviet. Mēs neesam lieli eksperimentētāji – konservatīvi. Jaunieši pēc 1991.gada ir citas raudzes – mainīgo interešu. 
 •  Drošība, aizsardzība, apdrošināšana – svarīgi. 
 • 3D būvnieciskā printēšana.
 • Rietumiem nebūs lielas idejas, kurai sekot cilvēkiem, tas veicinās Austrumu ideju renesansi, kā arī ideju radikalizēšanos. Reliģiajs krīze.
 • Drošas un garantētas nākotnes nav - mainīgums.
 • Aktuālas tēmas saistās ar Hybrid jeb sintēzes projektiem! 
 • HIBRĪDU LAIKS! Digitālā ®evolūcija. Tehnikas bums. No virtuālās realitātes uz miksēto/jaukto realitāti, piemeram, auto, ko vada tehnoloģija vai “gudrā māja”.
 • Vienalga ko darītu, tirgotu, ražotu ēdienus, dzērienus piesintezē tam klāt kādas citas sfēras akcentus. Un lielu uzmanību pievērs soctīklu mārketingam ar oriģinālu pieeju. Lieli tirgi piedāvās jaunus ēdiens + medicīna produktus. 
  Medicīna + IT risinājumi. Viedpulksteņi uz tā fona ir faktiski nekas… 
  Veiksme būs īsa – projektu līmenī. Faktiski ilgtermiņā var plānot tikai īstermiņa projektus.
 • Var parādīties ziņas par dabas resursu trūkumu, beigšanos. Resursu trūkumi biznesā. 
 • Labklājība ir mānīga! Vajag atteikties no liekā. Maksimālu bezatkritumu dzīvi. 
 • Turpmākajā valsts nodokļu politikā dominēs mainīgi un neefektīvi mēģinājumi dominējoši kontrolēt biznesu un veidot tam pakārtotu neefektīvu nodokļu politiku. 
 • Pieaugs sociālais netaisnīgums. Nebūs receptes pret to. 
 • Brīvība neko nedarīt. Digitālie lumpeņi. 
 • Uzņēmēj! Veselīgs dzīvesveids ir arī Tavs biznesa veidošanas stils. Rūpējies par sevi, jo Augšas par to piemaksās biznesam jeb nobruģēs labāku ceļu naudas plūsmai. Citādi – tā kā 7 gadus ir aktīva finanšu +medicīnas kopība, nopelnīto dabūsi “iegrūst” veselības ārstniecībā (kā redzams, medicīna paliks tikai dārgāka!). Profilakse ir grūtāka, bet lētāka, piemēram, garas pastaigas un skriešana un veselīgāka, kontrolētāka ēšana faktiski nemaksā neko. 
   Interesējies par mākslu un kino, jo tur parādīsies jauni vizionāri pasaules redzējumi. Atbalsti radošos un mākslas cilvēkus, kuriem līdzekļu būs arvien mazāk, bet kuri var palīdzēt Tev ar radošam idejām un sniegt iedvesmu. Tas ir labs ieguldījums!
 • Sabiedriski neprastākie un pēkšņi attīstības scenāriji. 
 • Stresa pieaugums. Tajā pat laikā spēcīgas intuīcijas pieaugums un gaišredzīgas spējas. 
 • Valstu dalīšanās! Nemieri. Karadarbības. Vecu konfliktu atjaunošanās. 
 • Manipulācijas ar sabiedrisko domu. Bīstami eksperimenti. 
 • Digitālo bērnu paaudze - no šūpuļa ar ierīcēm - jāmeklē jaunas audzināšanAs metodes un pieeja viedierīcēm.

pēkšņas, negaidītas - uzplaiksnīs vairāki "Melnie Gulbji" 

 • tās skars tehnoloģijas, internetu, komunikāciju līdzekļus, elektroenerģiju
 • revolucionāras sistēmu maiņas, kas var novest pie sabrukuma
 • pasaules kārtību mainīs nenovērtēti nemateriāli, virtuāli procesi un (finanšu) līdzekļi
 • mēs saskarsimies ar globālu varas un ietekmes pārdali, kas tikai veicinās neziņu, “pauzes sajūtu”, no kā izrietošs domino efekts būs finanšu kavējumi, biznesa un valsts pārvaldes neelastības pastiprināšanās
 • globālā bagāto-nabago noslāņošanas katastrofāli pieaugs
 • valstu parādi pieaugs, visa veida valstu savienības sāks šķobīties iekšējās pretrunās un nacionāli seperatīvās tendencēs
 • resursu ekonomija un to iztrūkums
 • neizlēmība un lēmumu buksēšana prasīs augstu cenu, neziņa kļūs biedējoša. 
 • Tendence sievietēm iekarot politikas un finanšu vadības grožus pastiprināsies globālās #krīze2020 iespaidā! Jaunais Ūdensvīra ēras slieksnis prasīs ne vairs līdztiesību, bet gan feminisma dominanci!
 • globāli eksperimenti ar medicīnu, ekonomiku un elektronikas maksimālu integrēšanu
 • bruņojuma pieaugs, jo fonā pastāv reālu kara draudi 
 • populisms miksējas ar diktatūru (autoritārisma) alkām
 • lielas kiberzādzības, kā iesākums #Webkrīze 
 • sociālā noslāņošanās pretēji runām par vienlīdzību

 

 

Kr.Baņķa kalendāri 2021. - šeit

Lai radošs, veiksmīgs un laimīgs gads!

SUPERHOROSKOPI 2022.gadam - IR KLĀT!

Piedāvājam TUMŠĀ TĪĢERA gada apjomīgo 195lpp prognozi un #KBpareģo par akcijas cenu. Ķer ciet!Lasīt vairāk

Superhoroskopi.lv Mežakuiļa 2019.gadam

Nekādu "horoskopu"! Indiviudālās prognozes Tieši TevLasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Astro ieteikumi pavasarim un vasarai 2019. (08.05.2019.)

Daži padomi, kas palīdzēs šo laiku nodzīvot raženi un nepieļaut būtiskas kļūdas! Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Astrobizness.lv jaunumi 2019. (16.04.2019.)

No 30.aprīļa līdz 18.septembrim biznesa un būvniecības tukšgaita izpaudīsies pašā sezonas kulminācijā. Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Pavasari un vasarā mīlas dzīvē kā kaujas laukā (09.04.2019.)

Attiecību un kāzu pavasara, vasaras prognoze 2019. Lasīt vairāk