Īsumā par svarīgāko, šodien, 21.05. Sveicam visus Dvīņus ar viņu mēneša sākumu: Saule pl. 4:22 pāriet Dvīņu zīmē - meklējiet aprakstus Planētu kustības sadaļā. Šodien arī Retrogrādā Merkura "sadedzināšana", jo savienojums ar Sauli. Attiecīgi visu ned'ēlu jau tas varēja ietekmēt cenas un akciju tirgu, kā arī cilvēku spriestspēju. Mēness Ūdensvīrā mudinās būt baigi neatkarīgiem un oriģināliem, tādēļ kaitniecisks ģimenes dzīvei uz kopējā astrofona. Neprovocējat viens otru ar stiķiem un niīem.

Mēness
fāze

Dilstošs Mēness

Dienas
astroluksofors
2. Saules diena no pl. 04:56
21. Mēness diena no pl. 03:00
Mēness Ūdensvīrā visu dienu
Saule 09:08
Aktuālā astrostunda
Izvērstu un pilnīgu informāciju iegūst visi ASTRO VIP - pievienojies!

VĀRDA DIENAS, SVĒTKI, PRIEKA DIENAS, GADALAIKI

Šodien Vārda dienas svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna Neparastie vārdi: Akilina, Akulina, Akuļina, Akvelina, Akvilīna, Akvilina, Avelina, Avelīna, Erneste, Ernestīna, Ernestina, Ernestine, Ingemāra, Ingemars, Ingemārs, Ingmāra, Ingmars, Ingomars, Inmārs
Zane: Gribēju pateikt milzīgu paldies. PALDIES! Par darbu. Savulaik sāku skatīt pozitīvās matu griežšanas dienas, tad kādu krāsu apģērbā izmantot. Lasīju rakstus un Jūsu prognozes un allaž pārliecinājos, ka tām ir 100% taisnība. Izmantoju Jūsu prognozes, mācos tās tiešām pilnīgāk izmantot savā labā, kā vienmēr uzsverat. Taču galvenais, ko gribu sacīt - PALDIES. Paldies, ka neesat elitārā neaizsniedzamībā, bet te un tagad, lai pasauli vērstu gaišāku.
Gunta: Manuprāt, jaunais Saules, Mēness kalendāra veidols ir izdevies - loģisks, pārskatāms un viegli lietojams. Patiesi OK!!!
Monta: Jaunais Saules un Mēness Kalendārs ir vienkāršs un labi pārskatāms, viss vajadzīgais „pa rokai”. Te nāk prātā teiciens par ģenialitāti un vienkāršību... APSVEICU ar labi paveiktu darbu!
Iesūti arī Tu savu atsauksmi - kliko šeit

TAVI DIŽKALENDĀRA IEGUVUMI

 

 

Kas ir Dižkalendārs? "Tavs individuālais laika plānotājs, lai astroveiksmīgi un ar vismazāko piepūli iegūtu lielisku rezultātu, piešķirot katrai dienai īpašu jēgu. Lai to panāktu, esam apvienojuši visus ietekmējošu dienas astrofonu un planētu mijiedarbības astroluksoforu ar planētu cilpām, Mēness fāzēm, Saules un Mēness kalendāru, bet pats galvenais - pēc Taviem datiem veidotu individuālo astro plānotāju un katras dienas numeroloģisko plānu. Dižkalendārs ir mūsu lepnums! Un ērti un saprotami pielietojams." iesaka Dižkalendāra autors Kristaps Baņķis. Pieteikties šeit >>

Jaunums! Dižkalendāra Rokasgrāmata

Ieguldot lielu darbu, zināšanas un ilggadējo Dižkalendāra izveides un izpētes pieredzi, tapusi skaidrojoša Rokasgrāmata par to, kas ir svarīgi un jāņem vērā ikvienam Dižkalendāra lietotājam. Tā ir ērti lejuplādējama un saglabājama PDF formātā datorā, telefonā un planšetē brīvbrīža iepazīšanai, kad tam ir visvairāk piemērotā laika. 

DIŽKALENDĀRS palīdz veidot POZITĪVO NĀKOTNI - padomi piesaista AstroVeiksmi! 


Tālāk var iepazīt DIžkalendāra visas iespējas

DIŽKALENDĀRA VIZUĀLI PARAUGI

 Zem katras sadaļas ir plaši pieejami apraksti un paskaidrojumi.
Astro Vip Dižkalendārs apvieno visu Kr.Baņķa pieredzes apkopojumu.

Izmēģini Dižkalendāru par brīvu 3 dienas, reģistrējoties ePasei!