Mēness
fāze

Augošs Mēness

Dienas
astroluksofors
28. Saules diena no pl. 04:56
11. Mēness diena no pl. 16:19
Mēness Skorpionā visu dienu
Jupiters 07:47
Aktuālā astrostunda
Nedēļas AstroPanorāma 15.07. - 21.07.:

Rosīga nedēļa ar PilnMēness noslēgumu nedēļas nogalē. Ļoti daudz Superlaiku un Mēness produktīvās sabiedriskās puslodes zīmēs. Nav daudz liegumu, bet daudz iespēju…

Pilna gaidāmās Nedēļas AstroPanorāma ir pieejama ASTRO VIP abonentam no svētdienas plkst. 0:00

VĀRDA DIENAS, SVĒTKI, PRIEKA DIENAS, GADALAIKI

Šodien Vārda dienas svin: Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons Neparastie vārdi: Ega, Egijs, Egmonds, Egmonta, Ego, Heincs, Heindrihs, Heinis, Heino, Heinrihs, Heinriks, Hendrihs, Hendriks, Henrika
Zane: Gribēju pateikt milzīgu paldies. PALDIES! Par darbu. Savulaik sāku skatīt pozitīvās matu griežšanas dienas, tad kādu krāsu apģērbā izmantot. Lasīju rakstus un Jūsu prognozes un allaž pārliecinājos, ka tām ir 100% taisnība. Izmantoju Jūsu prognozes, mācos tās tiešām pilnīgāk izmantot savā labā, kā vienmēr uzsverat. Taču galvenais, ko gribu sacīt - PALDIES. Paldies, ka neesat elitārā neaizsniedzamībā, bet te un tagad, lai pasauli vērstu gaišāku.
Gunta: Manuprāt, jaunais Saules, Mēness kalendāra veidols ir izdevies - loģisks, pārskatāms un viegli lietojams. Patiesi OK!!!
Monta: Jaunais Saules un Mēness Kalendārs ir vienkāršs un labi pārskatāms, viss vajadzīgais „pa rokai”. Te nāk prātā teiciens par ģenialitāti un vienkāršību... APSVEICU ar labi paveiktu darbu!
Iesūti arī Tu savu atsauksmi - kliko šeit

TAVI DIŽKALENDĀRA IEGUVUMI

 

 

Kas ir Dižkalendārs? 

 "Tavs individuālais laika plānotājs, lai astroveiksmīgi un ar vismazāko piepūli iegūtu lielisku rezultātu, piešķirot katrai dienai īpašu jēgu. Lai to panāktu, esam apvienojuši visus ietekmējošu dienas astrofonu un planētu mijiedarbības astroluksoforu ar planētu cilpām, Mēness fāzēm, Saules un Mēness kalendāru, bet pats galvenais - pēc Taviem datiem veidotu individuālo astro plānotāju un katras dienas numeroloģisko plānu. Dižkalendārs ir mūsu lepnums! Un ērti un saprotami pielietojams." 

iesaka Dižkalendāra autors Kristaps Baņķis. 
Pieteikties šeit >>

Iesakām! Dižkalendāra Rokasgrāmata

Ieguldot lielu darbu, zināšanas un ilggadējo Dižkalendāra izveides un izpētes pieredzi, tapusi skaidrojoša Rokasgrāmata par to, kas ir svarīgi un jāņem vērā ikvienam Dižkalendāra lietotājam. Tā ir ērti lejuplādējama un saglabājama PDF formātā datorā, telefonā un planšetē brīvbrīža iepazīšanai, kad tam ir visvairāk piemērotā laika. 

DIŽKALENDĀRS palīdz veidot POZITĪVO NĀKOTNI - padomi piesaista AstroVeiksmi! 


Tālāk var iepazīt DIžkalendāra visas iespējas

DIŽKALENDĀRA VIZUĀLI PARAUGI

 Zem katras sadaļas ir plaši pieejami apraksti un paskaidrojumi.
Astro Vip Dižkalendārs apvieno visu Kr.Baņķa pieredzes apkopojumu.

Izmēģini Dižkalendāru kaut uz 1 mēnesi, reģistrējoties ePasei!