Nodarbju superlaiki - apvieno visus mūsu kalendārus

Plānojot veikt nodarbes, nonāc pie sadaļas Astropadomnieki: palīgi, nodarbes, superlaiku atlase, kurā tās ir apkopotas gan topā, gan meklētājā, izvēlies atbilstošo un iegūsti labākos laika periodus to veikšanai.

Mūsu datu bāzē ir vairāk kā 150 nodarbes, kuras var atrast sagrupētas zem blokiem "Vīru/sievu lietas", "Mans nams" utml. vai arī izmantojot meklētāju, sāc rakstīt vēlamo vārdu. Kad vārds atrasts - aktivizē to ar klikšķi - un kalendārā ar smaidiņiem tiks atzīmēti ieteicamie datumi (zaļie - unikāli Tev vislabākie). Spiežot uz smaidiņiem, redzēsi precīzus Superlaikus. "Saglabāt PDF" - atvērsies uzreiz visam mēnesim printējama vai saglabājama versija. 
Lai apskatītu populārākās nodarbes, dodies uz "Nodarbju top 18". 

Gada abonentiem ir pieejama Čeku dedzināšana.

Kā savienot visas Dižkalendāra zinības – Mēness fāzes, Čika laika, Mēness dienas, Mēness zīmes un Saules dienu ietekmi? Tagad tas ir izdarīts Tavā vietā!

Astrologs Kristaps Baņķis ir izstrādājis visas šīs zinības apkopojošu metodi, kas zibenīgi pateiks priekšā, kura nodarbe konkrētajā dienā un precīzā plkst. laikā ir vēlama. 

Rūpīgi atlasītas un apkopotas vienuviet 18 populārākās nodarbes ar superlaikiem to veikšanai!

Ja Tevi interesē, vai Tavā izvēlētajā dienā ir superlaiks kādai konkrētai nodarbei, tad izvēlies to un tūlīt pat saņem atbildi, vai diena ir atbilstoša un kurā laika periodā to vislabāk ir veikt!

Tu ērti un pārskatāmi uzzināsi, vai konkrētajā dienā ir superlaiks visa veida iesākumiem, atslodzei un diētām,  manikīra, pedikīra veikšanai, friziera, kosmetologa apmeklējumam, epilācijas veikšanai, pirts apmeklējumam, sirsniņdienai vai tieši pretēji – pilnīga atturība jeb celibāta diena, vai dienā ir vēlams veikt spodrības darbus, apmeklēt ārstu vai zobārstu, veikt masāžu, nodarboties ar saimniecības lietām, dārza vai kulinārijas darbiem, kāds ir ieteicamais atpūtas veids, ja dienā ir superlaiks izklaidei vai pie vislabākās apņemšanās, diena ir paredzēta kaitīgo ieradumu atmešanai un būs atbalsts Tavas vēlmes noturībai?