Magnētiskās vētras

Ietekmē būtiski cilvēkus ārpus citiem planētu un Saules/Mēness kalendāra rādītājiem. Ja planētu kustība ir cikliska un paredzama, tad Saules uzliesmojumi, kas rada magnētiskās vētras, pat zinātniski nav iepriekš paredzamas.To ietekme uz Zemi uzzināma vien 2-3 dienas iepriekš, brīdī, kad tā jau notikusi uz Saules un virzās uz mums. 

Ezotēriski tās apliecina Dievišķo spēku un tam, ka ne viss ir tālā nākotnē prognozējams. Magnētiskās vētras ietekmē omu, noskaņojumu un cilvēku veselības stāvokli; bieži izplatītas ir hronisku kaišu saasināšanās un galvassāpes; tā padara neprognozējamākus dzīvniekus; bērni kļūst niķīgāki un raudulīgi.

Kopā ar citiem nelabvēlīgiem planētu stāvokļiem dienas astroluksoforā tie var būt arī par pamatu negatīvisma izpausmēm, traumatismam un katastrofām, avārijām. Esi uzmanīgs un dienu pavadi mērenībā. Savukārt, ja iepriekš saplānoti darbi pēc zaļajiem astroluksoforiem, vienmēr ieteicams pāris dienas iepriekš apskatīties vai minētajā laikā neiekrīt 4no8 balles un lielāka stipruma mangnētiskā vētrta. Tas var kalpot par iemeslu datuma pārcelšanai, jo nelabvēlīgi var ietekmēt nospraustos mērķus izpildes brīdī un arī ilgtermiņā.  

7 BIORITMI KATRAI DIENAI

  1. Tavi Bioritmi – pēc populāras bioritmu metodes izstrādāts un vizuāli atainots Tavs fizisko, psihisko un emocionālo rādītāju potenciāls katrai dienai.

Ar šo uzzināsi savu fizisko, emocionālo, intelektuālo , garīgo, apziņas, estētisko un intuīcijas rādītāju potenciālu uz konkrēto dienu, un noskaidrosi, kas ietekmē Tavu dienas pašsajūtu!

 

Katru dienu pēc dzimšanas datiem aprēķināti un gaumīgi pasniegti dienas 7 bioritmi:

- emocionālais;

- fiziskais;

- intelektuālais;

- garīgais;

- apziņas;

- estētiskais;

- intuitīvais. 

Īpašās līknēs vari uzzināt visu bioritmu stāvokli ilgākam laika periodam.