SAULES UN MĒNESS KALENDĀRS

Iegūsi populāro Saules un Mēness kalendāru katrai dienai  līdz pasūtījuma termiņa pēdējai dienai.

Saules kalendāra spēks – dienas enerģētikas un svarīgāko jautājumu rādītājs

Nākamā būtiskākā sadaļa aiz Astroluksofora - Astrofona, kurā papildus citai vērtīgai informācijai, ir iekļautas 3 līdzvērtīgas sadaļas – Saules diena; Mēness diena un Mēness zīmē. Tā kā cilvēka organisms ir tieši pakļauts Saules un Mēness cikliskumam jeb Dabas ritmam, kalendāra sadaļas dod ļoti svarīgas norādes Tavu ikdienas un nākotnes jautājumu risināšanā. 

Saules un Mēness ritms – ceš uz savu dabisko ritmu, vēlmju piepildījumu un harmoniju. Noderīgs jebkurā dzīves situācijā. 

Saule ietekmē enerģijas došanu, enerģijas daudzumu jeb veselību, radošumu, redzamās izpausmes, gribas vajadzības. 

Mēness ietekmē zemapziņu, tādēļ tas pārvalda mūsu ieradumus, lietas, ko mīlam darīt vientulībā un kas mums sagādā patiesu prieku; sapņu pasauli; intuīciju un instinktus; noskaņojumu un emocijas; veselību.

Saules kalendārs savienots ar Mēness kalendāru uzrādīs pilnīgu vīrišķā (Saule) un sievišķā (Mēness) sintēzi un pilnīgu dabas ciklu izpratni. Atradīsi dažādus ikdienišķus padomus, kā padarīt savu dzīvi harmoniskāku. 

Saules dienu kalendārs 

Ilgst no viena saullēkta līdz nākamajam saullēktam, visspēcīgāk izpaužas Saules aktīvajā laikā, kad Saule ir redzama. Katrai no 30 Saules dienām ir savs īpašais starojums. 

Tikai Dižkalendārā Tu noskaidrosi visu dienas informatīvo potenciālu, kas ir apjomīgs, neizsakāmi vērtīgs, jo ikdienas solī ļoti noderīgs!

Noskaidrosi,kura Saules diena ir uzlēkusi, ko no tās sagaidīt un kā to vari izmantot savā labā. Aprakstā saņemsi dienas raksturojumu, iepazīsies ar vērtīgiem ieteikumiem, kas ir aktuāli katra cilvēka ikdienas ritmā, noskaidrosi, kādām nodarbēm diena ir harmoniska, bet no kādām būtu kategoriski jāizvairās!Tu iegūsi dienas simboliskos palīgus– spēka priekšmetus, kas Tev noderēs konkrētās dienas veiksmes pastiprināšanai un iepazīsies ar Saules dienas ticējumiem, kas ir īpaši atlasīti novērojumi no senču pūra un zīmes, kurām svarīgi pievērst uzmanību. 

Bīstamā diena

Saņemsi brīdinājumus būt uzmanīgam laikā, kad tuvojas vai jau ir spēkā visbīstamākās Mēness dienas!

 

Mēness kalendārs - valdošās emocijas un jūtīgākie jautājumi

Mēness kalendārs sastāv no 2 līdzvērtīgām sadaļām: Mēness dienas un Mēness zīmes.

Mēness dienu enerģētika un ieteikumi ikdienai ir neatsverami palīgi laika plānošanā, lēmumu pieņemšanā un valdošo emociju izpratnē. 

Atceries, ka Dižkalendāru var lietot jebkurai vietai pasaulē – izvēlies savu mītnes pilsētu un automātiski tiks aprēķināti dati konkrētajai vietai.

Mēness diena Ilgst no Mēness lēkta līdz rietam, atšķiras no Saules prognozējamā cikla un var sākties jebkurā diennakts laikā. Katrai no 30 Mēness dienām ir savs unikālais raksturojums, kas iesaka vai neiesaka noteiktu jautājumu risināšanu vai darbību veikšanu konkrētajā Mēness dienā un norāda uz iespējamām sekām kā pozitīvām, tā negatīvām.

Bez tam uzzināsi svarīgāko - kas Mēness dienā veicams vai kategoriski neveicams attiecībā uz Taviem darba, veselības un uztura jautājumiem.

Mēness kalendāra klasika ir norādes par pozitīvu ietekmi vai negatīvām sekām visinteresējošākajā -  matu un nagu griešanā, pirts un tuvības jautājumos.

 

Mēness zīme - vajadzības un Saules/Mēness dienu izpausmes stils

Ar precīzu datumu un laiku atainojam Mēness atrašanos konkrētā Zodiaka zīmē.

Katrā zīmē Mēness pavada vidēji 2,5 dienas un pastaigā cauri Zodiakam, pieņem visas tās zīmes īpašības, kurā atrodas.

Lasi atbilstošos aprakstus, lai izprastu, kā esošais Mēness stāvoklis ietekmēs ikdienu un ko tas Tev nozīmēs gan no zīmes apraksta viedokļa, gan no atbilstošās Mēness fāzes, kurā tas dotajā brīdī atrodas. Kā arī Mēness attiecīgajā zīmē Tev sniegs norādes, kā labāk risināt attiecību, darba, veselības un uztura jautājumus, sniegs padomus spodrības un dārza darbos un ieteiks atbilstošāko pasākumu formu.

Mēness ejot cauri Zodiakam paliek ietekmē uz cilvēkiem, notikumiem, veselību stiprāks vai vājāks. To visu Tu uzzināsi kalendārā. Īpaši svarīgi tas ir Mēness ietekmei visvairāk pakļautajiem: dzīvniekiem, maziem bērniem, sievišķīgām sievietēm un cilvēkiem ar Vēža, Zivju, Vērša, Skorpiona akcentu horoskopā.