Individuālais Astroluksofors

Tavā dienas astro luksoforā ir apkopotas visu planētu savstarpējas mijiedarbības, rādot vai noteiktajos diennakts ceturkšņos enerģētika ir harmoniska, disharmoniska vai neitrāla. 

Pielietojums līdzīgi kā satiksmes regulētājam luksoforam.

Harmonisks - darbības pavadīs labvēlīga enerģētika; īsteno ieceres. 

Neitrāls - dienā nav būtiskas disharmoniskas un harmoniskas enerģētikas; ieteicamas ierindas darbības. 

Disharmonisks - darbības pavadīs nelabvēlīga enerģētika; spriedze, konflikti; problēmas.

Salīdzinot Dienas enerģētikas luksoforu ar Individuālo Astroluksoforu, var sekmīgāk individuāli izmantot visas dienas iespējas. 

Tavs Astroluksofors pēc Taviem dzimšanas datiem 

Unikāls produkts un vienīgais Latvijā – Tavs individuālais kalendārs! Tu iegūsti pieeju Dižkalendāram, kas pielāgots tieši Taviem dzimšanas datiem pēc numeroloģijas, Saules, Mēness kalendāriem un citas astroloģiskās informācijas.Tas ir ideāls palīgs Tava laika plānošanā!

  1. 1. Planētu mijiedarbība – aktuālo Planētu mijiedarbība ar Planētām Tavā horoskopā. 

Saņemsi kā aspektu uzskaitījumu, tā plašu skaidrojumu. Ņem vērā ieteikumus vai aizliegumus kādai rīcībai aspekta darbības laikā! Jo tas attiecas uz Tevi individuāli.

  1. 2. Tavs Astroluksofors – apkopotas un luksofora aplī vizuāli atainotas visu planētu savstarpējas mijiedarbības. 

Noskaidrosi, vai noteiktajos diennakts ceturkšņos laiks tieši Tev ir harmonisks, disharmonisks vai neitrāls. Jāskata salīdzinājumā ar  visiem kopīgo Dienas enerģētikas luksoforu, lai labāk izmantotu dienas iespējas. 

  1. 3. Krāsu bulta – rītdienas planētu ietekme – zaļas, dzeltenas vai sarkanas krāsas bulta parādīs priekšā, vai Planētu mijiedarbība, kas gatavojas savai kulminācijai rīt, pozitīvi, negatīvi vai neitrāli ietekmēs Tavu šodienu.

Jāsalīdzina ar kopīgo rītdienas ietekmes bultu, lai labāk izmantotu dienas iespējas.