Dienas astro fons un astroluksofors

Astroluksofori parāda svarīgāko. Būtiskākā sadaļa Dižkalendārā, kas ir pamatā dienas astro laika izpratnei. 

Ņemot par pamatu Tavus dzimšanas datus, Tu iemācīsies izprast dabas ciklus un savu dabisko ritmu, pratīsi tajā iekļauties un izmantosi visas dienas piedāvātās iespējas. Rezultātā Tava dzīve kļūs veiksmīgāka, mērķtiecīgāka un harmoniskāka! 

Dienas astro luksoforā ir apkopotas visu planētu savstarpējas mijiedarbības, rādot vai noteiktajos diennakts ceturkšņos enerģētika ir harmoniska, disharmoniska vai neitrāla. 

Pielietojums līdzīgi kā satiksmes regulētājam luksoforam.

Harmonisks - darbības pavadīs labvēlīga enerģētika; īsteno ieceres. 

Neitrāls - dienā nav būtiskas disharmoniskas un harmoniskas enerģētikas; ieteicamas ierindas darbības. 

Disharmonisks - darbības pavadīs nelabvēlīga enerģētika; spriedze, konflikti; problēmas.

Ko Tu iegūsi no Astroluksofora

  1. 1. Planētu mijiedarbība – Planētu aktuālie dienas aspekti. Arī astroloģiju nepārzinošajiem interesants un svarīgs ieguvums – katra aktuālā dienas aspekta skaidrojums. Izpratīsi katra aspekta būtību un saņemsi ieteikumus labākajai rīcībai to darbības laikā!
  1. 2. Astroluksofors – ērtībai un pārskatāmībai Planētu aspektu enerģētika ir atainota luksoforā.

Izpratīsi diennakts fonu, vai noteiktā laika periodā enerģētika ir harmoniska, neitrāla vai gaidāma spriedze. Zināsi, kā rīkoties attiecīgajā diennakts laikā un ko sagaidīt no citiem, jo enerģētika attiecas uz visiem!

  1. 3.  Krāsu bultas – rītdienas planētu ietekme – zaļas, dzeltenas vai sarkanas krāsas bulta parādīs priekšā, vai Planētu mijiedarbība, kas gatavojas savai kulminācijai rīt, pozitīvi, negatīvi vai neitrāli ietekmē arī šodienu.

Īpaši svarīgi - neuzķerties labā dienā uz rītdienas spriedzi, kas jau pieņemas spēkā, plānojot svarīgus darbus šodienā!

4.  Superlaiki – paši labvēlīgākie laika brīži svarīgām darbībām un iesākumiem. Īpaši vērtīgi, lai nepalaistu garām, jo nav katru dienu! Uzzini šos īpaši labvēlīgos laikus, lai paveiktu ko sevišķi nozīmīgu. Iesāktās un risinātās lietas virzīsies raiti un izdosies kvalitatīvākas. 

  1. 5.  Nelaiks – laika periodi ar nelabvēlīgu enerģētiku. Tas ir laika brīdis, kurā iespējamas provokācijas, depresīvs noskaņojums, slikta veselība.Svarīgi zināt, lai neieplānotu svarīgas lietas problemātiskā laikā! Radošām aktivitātēm vai svarīgu jautājumu risināšanai nepiemērots laiks, bet pavadāms atslodzei no darbiem un meditācijai.